סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

CLUB KINK - EROTICA - 1st YEAR ANNIVERSARY- 25.4.14

נוקס
לפני 10 שנים • 13 באפר׳ 2014

CLUB KINK - EROTICA - 1st YEAR ANNIVERSARY- 25.4.14

נוקס • 13 באפר׳ 2014

אני זוכרת את הפעם הראשונה שלי. איזו התרגשות. חשבתי שהוא הדבר הכי טוב שיכל לקרות לי. עכשיו אני כבר יודעת שזה היה לגמרי הפוך ואם כבר, אני הייתי הדבר הכי טוב שיכל לקרות לו. אבל עד היום, כל פעם כשאני מביטה בעיניים של גבר חדש, או אישה חדשה, הסקרנות הלא מוכרת הזו מציתה בי את הטעם של הרגע ההוא, של הפעם הראשונה. והניחוח המשכר והממכר של העור הפועם כובש ומערפל לי את העיניים. אני באמת מאמינה שהרטיבות שאני חשה בין הרגליים, היא שיר ערש לגשם הראשון ההוא, שעשה אותי אישה, ששטף ממני את הילדות במחול משוגע של תאווה וארוטיקה.

+שנה לקינק שנה לקינק שנה לקינק שנה לקינק שנה לקינק שנה לקינק שנה לקינק שנה לקינק שנה לקינק שנה+

הקינק בן שנה וחוזר אל הפעם הראשונה שלו ושל כולנו במסיבת ארוטיקה שמוקדשת לסקרנות שהופכת את כולנו בסופו של לילה מחסודות לשרמוטות.

המקום יפתח ב-23:30 ויכלול פינות אינטראקטיביות לגירוי וליבוי היצרים...

שתי רחבות ריקודים
רחבת אלקטרו : DJ LONYA ו- DJ ANNA CAVALLI יתנו במוסיקת האוס סקסית ומחממת מנועים.

ברחבת דארק:, DJ RICKY RIPPER עם דארק אלקטרו, EBM ו- Industrial

צוות הקלאב קינק יארח את Mistress ELLA KROS
http://clips4sale.com/51323

בחצות הליל יחלו כמובן גם מופעי ה-BDSM, פטיש, לוליינות, עמוד וחישוק, ארוטיקה ובורלסק כמיטב המסורת, כולל מופעים בתוך הקהל ומיצגים מסתובבים.
2 חדרי החושך והמשחקים יפתחו לקבל אתכם לחיכם, אחד לקהל הרחב וחדר חושך נוסף לקהל הגאה.
במקום ישנה שמירת חפצים לנוחיותכם.
אפשרות לסגירת שולחנות VIP בהזמנת בקבוק, 4-6 אנשים לשולחן, מספר המקומות מוגבל!!!
משקאות במחירים נגישים. וודקת העבודה היא פינלנדיה וויסקי העבודה הוא ג'יימסון ולא נמכרים משקאות תוצרת הארץ.
אנו מפצירים בכן לקנות כרטיסים במכירה מוקדמת כדי למנוע עמידה בתור!

• עלויות כרטיסים: 60 ₪ VIP מכירה מוקדמת ומוגבלת, 70 ₪ במכירה מוקדמת באטרף, נוקס, סקסישופ והפולנייה ובדלת דרך רשימות היחצנים לכל השאר בערב האירוע- 80 ₪.
• קוד לבוש: סקסי, פטיש, קינקי, ויניל, עור, לטקס, גותי, מנגה, דראג,רול פליי, קוספליי, זן טאי, BDSM, מינימום ביגוד שחור!!! אין כניסה בביגוד רגיל No fashion Victims!!!!
הכניסה בג'ינס אסורה!
הצילום במתחם אסור בהחלט!
• להרשמה מוקדמת : ניתן לשלוח הודעה ל Club Kink או לפנות אל היחצנים בפרטי.
לרכישת כרטיס מוזל :
אונליין :באתר אטרף
ובחנויות :
נוקס- אבולעפיה 5 ת"א 03-5278077
הפולניה -בוגרשוב 29 ת"א 03-6202779
סקסי שופ - דיזינגוף 150 ת"א 03-5231796

בואו לשחרר את הפנטזיות העמוקות והמוטרפות ביותר שלכם!
כאן הכל מותר
Ricky B
לפני 10 שנים • 14 באפר׳ 2014
Ricky B • 14 באפר׳ 2014
חברים אחרי חופש מהעמדה אני חוזר לתקלט ויש לי רחבה משלי!!!! הולך להיות מטורך,מוסיקה כמו שאנחנו אוהבים ואני מתכוון לשבור לכם את הרגלים ולפצוץ לכם את הראש...באמת הם יצתרכו לנקות את התקרה מהדם רסיסי גולגולת וחתיכות מוח! 😨
icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Buck Naked​(מתחלף){--+++--}
לפני 9 שנים • 20 באפר׳ 2014

מסיבת ארוטיקה: מבקש כניסה+1

Buck Naked​(מתחלף){--+++--} • 20 באפר׳ 2014
אהלן, נרשמתי למסיבה ארוטיקה ביום ו' 25/4. מבקש לרשום אותי בכניסה +1
תודה
נוקס
לפני 9 שנים • 22 באפר׳ 2014
נוקס • 22 באפר׳ 2014
נפתחה מכירת הכרטיסים המוקדמת ב-60 ש"ח

בחנויות :
נוקס- אבולעפיה 5 ת"א 03-5278077
הפולניה -בוגרשוב 29 ת"א 03-6202779
סקסי שופ - דיזינגוף 150 ת"א 03-5231796
נוקס
לפני 9 שנים • 24 באפר׳ 2014
נוקס • 24 באפר׳ 2014

מחר בקלאב קינק-
אחרי הפסקה ארוכה
שוקו פטל ובננה חוזרים בגדול
והפעם עם אורחת חדשה
בהופעה שתדליק אותכם ותשאיר אתכם פעורי פה
נוקס
לפני 9 שנים • 24 באפר׳ 2014
נוקס • 24 באפר׳ 2014
מחר בקלאב קינק - MalkieAvella !!!
אמנית ניאו בורלסק המופיעה מזה 4 שנים על במות ברחבי העיר. מופעיה המקוריים מציעים הצצה ייחודית לקונספציות של נשיות ומיניות תוך כדי זריקה בועטת של הומור והפתעה אל חלל הבמה. תערובת מושלמת של סקס אפיל עם אירוניה ישאירו אתכם מבקשים עוד.