לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוסט על קרוסיות ואיפור

קרוסית מתפנקת​(אחרת)
לפני 9 שנים • 27 במאי 2014

פוסט על קרוסיות ואיפור

כתבתי פוסט שמבהיר כמה דברים לגבי איפור, קרוסיות ואיפור טרנספורמציה.

קישור: http://crosit.info/%D7%A2%D7%9C-%D7%90%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A8-%D7%95%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%A1%D7%93%D7%A8%D7%A1%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA/
סיגל רז​(טרנסית אחרת)
לפני 9 שנים • 1 ביוני 2014

פשוט נכון!

בכל פעם שאני מחליטה להתלבש אני משלמת מאות שקלים למאפרת ויוצאת מאוכזבת..
דרך אגב, כל הקישורים למאפרות בפוסט המדהים הזה שכתבת הם דרך הפייסבוק, ואין לי..
הייתי שמחה לקבל שמות של מאפרות לעת הצורך. אולי את מאפרת בעצמך?? חיפשתי כאן לא פעם.
תמשיכי עם הפוסטים, אני עוקבת ומכורה..
קרוסית מתפנקת​(אחרת)
לפני 9 שנים • 1 ביוני 2014

היי סיגל

קודם כל, לא הייתי משלמת לשום מאפרת מאות שקלים רק שתאפר אותי. אם כבר, עדיף לשלם כמה מאות שקלים כדי ללמוד להתאפר.

לגבי אכזבה, אם תשלחי לי תמונה בפרטי או באימייל אוכל לחוות את דעתי (עדיף תמונות לפני ואחרי). בכל מקרה, זה ממש תלוי במבנה הפנים. עליי "ישבה" מישהי ממש מקצועית והתוצאות היו רחוקות מלהשביע את רצוני. אינני מרימה ידיים כמובן אבל אני שוקלת את צעדיי לאיזה כיוון להמשיך (איפור טרנספורמציה או כיוונים אחרים).
    התגובה האהובה בשרשור
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
לפני 9 שנים • 13 ביוני 2014
ראיתי כמה סרטוני הדרכה ביו טיוב שהראו בדיוק איזה איפור ותכשירים ואיך. נראה מעניין אבל הרבה פעמים סרטוני ההדרכה האלה מבלבלים ומותאמים לתווי הפנים של האדם שמדגים.
דרך נוספת וממומלצת ביותר זה למצוא בן\בת זוג ולאפר אחת את השניה. הנאמר מתייחס בחום גם לגבי לק ברגליים
SexyTranny​(לא בעסק)
לפני 9 שנים • 17 ביולי 2014
SexyTranny​(לא בעסק) • 17 ביולי 2014
אהלן חבר׳ה גם אני מאפרת טראנספורמציה, לא רק שאני מאפרת אני גם מלבישה ומצלמת תמונות אם צריך כמובן, לכל אלה שאין להם בגדים. יש לי מלא מלא בגדים בכל הגדלים, שמלות, עקבים.. הכל!
אני גרה בלונדון ועושה את זה משם. אבל לפעמים אני גם בארץ לביקור כמה פעמים בשנה. שילחו לי
מייל אם אתן מעוניינות bombardier007@windowslive.com