סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

היי, אשמח לרעיונות להשפלת נשלטת (חידוד קטן בגוף ההודעה)

קניבל רגשות
לפני 9 שנים • 20 ביולי 2014
קניבל רגשות • 20 ביולי 2014
דוב הקוטב כתב/ה:
לפקוד עליה לשנות את השם לחנין זועבי.

גבול קשיח!!! אדום! אדום!
amirdom​(שולט)
לפני 9 שנים • 24 ביולי 2014

כל דבר יכול להיות "נורמלי" וגם יכול להשפיל

amirdom​(שולט) • 24 ביולי 2014
כל דבר שתבקש ממנה לעשות יכול להתקבל בשלוות נפש וגם יכול להיות משפיל, הכל תלוי קונטקסט ושפה. אתה יכול לבקש ממנה "בנימוס" שתמצוץ לך ואתה גם יכול להגיד לכלבה שתביא את הפה שלה, כי בא לך משהו זריז. אתה יכול להזמין אותה למיטה לסקס טוב ואתה יכול ללמד אותה שכאשר אתה שורק, משמעות העניין היא להביא את החורים שלה למיטה.

כמובן שיש את הדברים המשפילים "הרגילים" , לדרוש ממנה לאונן לך על הרגל כמו כלבה, לקשור אותה על הרצפה לאורך זמן ולהניח עליה רגליים (אולי שתלקק, זה חביב), בכלל לדרוש ממנה לעמוד ולחכות לך בתנוחות "פתוחות" כאלו או אחרות (תנוחת הזונה - ראש על הרצפה, אגן גבוה, היא פותחת את עצמה בשתי ידיים... )

מישהי פעם כתבה איפשהו שכדי שזה יהיה משפיל, זה צריך להיות פומבי. יש בזה משהו.
אתה כמובן יכול להזמין קהל, אבל גם יכול להציג מצג חצי פומבי - חלון פתוח כדי שכל העולם יראה עד כמה היא כלבה. אפשר לקחת אותה לטיולים במקומות פומביים כשהיא בלי תחתונים/חזיה ולגרום לה לחשוף את עצמה (שוב, יכול להיות רק מולך, אבל כשיש אופציה שאנשים יראו אותה).

נדמה לי שלקחת אותה לפארק בלילה, להוביל אותה ערומה על ארבע, זו השפלה לא רעה icon_smile.gif
לומדת שתיקה

Re: כל דבר יכול להיות "נורמלי" וגם יכול להשפיל

לומדת שתיקה • 24 ביולי 2014
amirdom כתב/ה:
כל דבר שתבקש ממנה לעשות יכול להתקבל בשלוות נפש וגם יכול להיות משפיל, הכל תלוי קונטקסט ושפה. אתה יכול לבקש ממנה "בנימוס" שתמצוץ לך ואתה גם יכול להגיד לכלבה שתביא את הפה שלה, כי בא לך משהו זריז. אתה יכול להזמין אותה למיטה לסקס טוב ואתה יכול ללמד אותה שכאשר אתה שורק, משמעות העניין היא להביא את החורים שלה למיטה.

כמובן שיש את הדברים המשפילים "הרגילים" , לדרוש ממנה לאונן לך על הרגל כמו כלבה, לקשור אותה על הרצפה לאורך זמן ולהניח עליה רגליים (אולי שתלקק, זה חביב), בכלל לדרוש ממנה לעמוד ולחכות לך בתנוחות "פתוחות" כאלו או אחרות (תנוחת הזונה - ראש על הרצפה, אגן גבוה, היא פותחת את עצמה בשתי ידיים... )

אתה כמובן יכול להזמין קהל, אבל גם יכול להציג מצג חצי פומבי - חלון פתוח כדי שכל העולם יראה עד כמה היא כלבה. אפשר לקחת אותה לטיולים במקומות פומביים כשהיא בלי תחתונים/חזיה ולגרום לה לחשוף את עצמה (שוב, יכול להיות רק מולך, אבל כשיש אופציה שאנשים יראו אותה).

נדמה לי שלקחת אותה לפארק בלילה, להוביל אותה ערומה על ארבע, זו השפלה לא רעה icon_smile.gif

אווו amirdom ... אם אתה רוצה להתאמן ולשכלל את כישורי ההשפלה הפומביים במהלך טיול בפארק.. יש לי כלבה שצריך להוציא כל ערב. מתנדב? icon_smile.gif
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 24 ביולי 2014
תגיד לה שאתה שואל זרים באינטרנט על דרכים להשפיל אותה
amirdom​(שולט)

Re: כל דבר יכול להיות "נורמלי" וגם יכול להשפיל

amirdom​(שולט) • 24 ביולי 2014
לומדת שתיקה כתב/ה:
amirdom כתב/ה:

אווו amirdom ... אם אתה רוצה להתאמן ולשכלל את כישורי ההשפלה הפומביים במהלך טיול בפארק.. יש לי כלבה שצריך להוציא כל ערב. מתנדב? icon_smile.gif

הו, תודה רבה על הנכונות, תמיד אני אוהב כאלו שאוהבים לעזור, בוודאי כאלו שמנדבים אחרים.
באופן נקודתי הניסיון שלי בהולכה וטיפול בכלבות מגזע "אשה" מספק בהחלט. אף אחת לא נבחה תלונות. icon_smile.gif
שוב תודה
שחארזאד
לפני 9 שנים • 25 ביולי 2014
שחארזאד • 25 ביולי 2014
State of Mind 1 כתב/ה:
זה לא בשביל מישהי ספציפית

באמת,משעמם לך.