צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איזה בזבוז!

zedisded
לפני 9 שנים • 28 בספט׳ 2014

איזה בזבוז!

zedisded • 28 בספט׳ 2014
קחו את הסרטון הזה

http://xhamster.com/movies/3566951/submits_like_a_slut.html

תחליפו בגבר (לא חייבים.. רק כדי שתוכלו לפנטז בשני המינים) ותחשבו איזה בזבוז יש שם...

הסיטואציה מחרמנת להפליא. הייתי נותן המון כדי להיות שם. הכי "עולם רגיל", הכי כלבים "רגילים" וזה מקום לכל כך הרבה ניואנסים מתוקים ומחרפנים. למה היא לא מרימה רגל, כלומר, במקרה הנשי, כורעת? למה היא לא קופצת להביא מקל? למה הוא לא עוצר ללטף כלב אחר, אמיתי, ומנסה למצוא מישהו שילטף את הכלבה שלו? בוודאי יהיה מישהו כזה. למה הוא מבזבז את כל הזמן על מין אוראלי? האם הוא ראה בעלי כלבים אחרים נותנים לכלב שלהם את הגוף?

הסרטון הזה, ממחיש בערך את "הבעיה" של עולם הפנטזיה העצוב שלנו. בשביל אישה (או גבר) שנותנים שירותי מציצה לפרטנר אפשר להיות רואה חשבון אפרורי ומקריח ובת/בן זוגו המשמימים. למה לבזבז שעשוע אינטליגנטי ומטורף כל כך על סקס סטדנרדטי?

אם כבר כל כך השקיעו בהפקה, מצלמה מרוחקת וכאלה... לא יכלו לפחות למצוא איזה זוג שחקנים נוסף שיבוא ממול, כאילו זה לא תוכנן מראש?

טוב. קשה לי אפילו להסביר לכמה ערוצי-סיפור הולך הראש שלי אחרי התמונות האלה. עולם מטורף של פנטזיה. וכל מה שיש לי מול העיניים זו מציצה בינונית.... נו טוב. אני אצטרך - כהרגלי - להכנס למיטה, לעצום עיניים, ולהתמסר....

ושהיה לכם שבוע טוב
    התגובה האהובה בשרשור