סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צימרים לזוגות מהקהילה ללא תשלום

בעל צימרים נשלט​(נשלט)
לפני 9 שנים • 10 בספט׳ 2014
בוקר טוב לך פנדה

ראשית אומר שעניין המצלמות מאוד מקומם אותי מסיבה שהצימאים שלי משמשים אותי
בתור מקור פרנסה לכול עניין ודבר

יחד עם זאת אומר שאני אדם ששומר בראש ובראשונה על דיסקרטיות דבר שמונע ממני
לחסוף את הזוגות שמגעים אלי באופן קבוע כדי להעיד איזה אדם אני

בתור אחד שמנהל עסק עם מונטין גבוהה מאוד לא יסכן את המונטין עם אנשים לא ראויים
כדוגמת כוהנת שמסרבת לקבל הערות בונות ולהבין בצורה יפה שזה לא מתאים וומתנהגת כמו ילדה קטנה
שמחפסת רק איפה להחפיש

אז כוהנת אני מתנצל אם פגעתי בך בזה שאני לא מעוניין לאריח טיפוסים נצלנים כמוך תרצי תקבלי לא תרצי זה גם טוב

חברים שיהיה לכולנו בוקר ויום טוב

חברים שיהיה לכולנו בוקר ויום טוב
שמעון רביזדה​(אחר)

פנדה, סתם לידע כללי..

שמעון רביזדה​(אחר) • 10 בספט׳ 2014
היום יש מצלמות שגם אם תסתכלי עליהן ישירות יהיה קשה מאוד לזהות אותן..אם לצורך העניין יש שטיח קיר באותו חדר אפשר לשים שם מצלמות שבחיים לא תוכלי לזהות אותן..אבל זה כמובן דורש מימון רציני
'Panda'{Beauty}

Re: פנדה, סתם לידע כללי..

'Panda'{Beauty} • 10 בספט׳ 2014
עבד שרירי וחלק כתב/ה:
היום יש מצלמות שגם אם תסתכלי עליהן ישירות יהיה קשה מאוד לזהות אותן..אם לצורך העניין יש שטיח קיר באותו חדר אפשר לשים שם מצלמות שבחיים לא תוכלי לזהות אותן..אבל זה כמובן דורש מימון רציני

אם כך, אני בטוחה שכל אותם זוגות שאוהבים שמציצים עליהם יקפצו על הרעיון (:
Deleted Account

איך הגעתם למצב

Deleted Account • 10 בספט׳ 2014
שאתם אפילו רומזים לכך שבנאדם מבצע מעשה פלילי מזה שהוא מציע הצעה שאינכם מוכרחים לקבל.

אינכם חייבים לקבל את הצעותיו או לחבב את הבנאדם אבל רק לידע כללי, לבנאדם עסק לגיטימי, מוכר ומאוד מטופח שמארח לקוחות בתשלום ובלי תנאים ובקשות נוספים במידה ואינכם מעוניינים בהצעתו ה"כלובית" החלופית שאותה כמובן זכותו להציע וזכותכם לדחות.

מהרמיזה המשועשעת של מי שרומז שהבנאדם מתקין מצלמות נסתרות ועד לשמועות ממשיות ופגיעה בפרנסה שלו יש מרחק מאוד קצר. תחשבו קצת לפני שאתם עושים שטויות, מעבר לזה שזה יכול להפוך להוצאת דיבה ומדיון שטותי ומיותר להפוך לנזק לכל הצדדים. לא חבל?

בפניותיו ובשיחות עמו הוא תמיד היה מנומס, לא זכור לי שהוא הציע לי איזושהי הצעה וקילל בהמשך או ששמעתי ממישהו אחר שהוא תוקפני ומקלל.
'Panda'{Beauty}

Re: איך הגעתם למצב

'Panda'{Beauty} • 10 בספט׳ 2014
blacksoul כתב/ה:
שאתם אפילו רומזים לכך שבנאדם מבצע מעשה פלילי מזה שהוא מציע הצעה שאינכם מוכרחים לקבל.

אינכם חייבים לקבל את הצעותיו או לחבב את הבנאדם אבל רק לידע כללי, לבנאדם עסק לגיטימי, מוכר ומאוד מטופח שמארח לקוחות בתשלום ובלי תנאים ובקשות נוספים במידה ואינכם מעוניינים בהצעתו ה"כלובית" החלופית שאותה כמובן זכותו להציע וזכותכם לדחות.

מהרמיזה המשועשעת של מי שרומז שהבנאדם מתקין מצלמות נסתרות ועד לשמועות ממשיות ופגיעה בפרנסה שלו יש מרחק מאוד קצר. תחשבו קצת לפני שאתם עושים שטויות, מעבר לזה שזה יכול להפוך להוצאת דיבה ומדיון שטותי ומיותר להפוך לנזק לכל הצדדים. לא חבל?

בפניותיו ובשיחות עמו הוא תמיד היה מנומס, לא זכור לי שהוא הציע לי איזושהי הצעה וקילל בהמשך או ששמעתי ממישהו אחר שהוא תוקפני ומקלל.

זה מה שאני בערך אמרתי, למרות שלא שוחחנו, אך הוא בחר לסובב את זה לכיוון אחר. לא קראת את השירשור?
אבל אם אתם מתעקשים...זה קצת נוגד את חוקי הפורום והאתר לפרסם כזו הצעה. לא טוב שעוזרים אז נלך לכיוון השני. אני בטוחה שעכשיו תהיו מרוצים (:
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 10 בספט׳ 2014
בגלל שהוא לא בעל צימרים.

הבהרה 1: זה סתם ניחוש
הבהרה 2: דברי לא הובנו כהלכה.
מענג דומיננטית
לפני 9 שנים • 23 באוק׳ 2014

Re: האמת היא שאני אישית התעלמתי, בחורה עירונית שכמוני...

מענג דומיננטית • 23 באוק׳ 2014
קלילה להשגה כתב/ה:

בנוגע למצלמות... זה משעשע. מצלמות נסתרות יקרות וגם ניתנות לאיתור ללא צורך בכלים מיוחדים ואני בטוחה שיש פה הרבה עם הפטיש הזה בכל מקרה.

קלילת לשון, מלצמות נסתרות בכלל לא יקרות וכמעט לא ניתנות לאיתור גם כשאת מסתכלת עליהן. כך בנו אותן. שמח בשבילך שאותך משעשע להיות מצולמת, יהיו גם כאלו שיחששו מכך.
הצעה כזאת מבעל צימרים אכן יכולה להיות מסוכנת.
שכל אחד יעשה חשבון לעצמו ויחליט.
'Panda'{Beauty}

Re: האמת היא שאני אישית התעלמתי, בחורה עירונית שכמוני...

'Panda'{Beauty} • 23 באוק׳ 2014
מענג דומיננטית כתב/ה:
קלילה להשגה כתב/ה:

בנוגע למצלמות... זה משעשע. מצלמות נסתרות יקרות וגם ניתנות לאיתור ללא צורך בכלים מיוחדים ואני בטוחה שיש פה הרבה עם הפטיש הזה בכל מקרה.

קלילת לשון, מלצמות נסתרות בכלל לא יקרות וכמעט לא ניתנות לאיתור גם כשאת מסתכלת עליהן. כך בנו אותן. שמח בשבילך שאותך משעשע להיות מצולמת, יהיו גם כאלו שיחששו מכך.
הצעה כזאת מבעל צימרים אכן יכולה להיות מסוכנת.
שכל אחד יעשה חשבון לעצמו ויחליט.

ברור שאותי זה משעשע, אני לוקחת בחשבון הכל מהכל. מי שרוצה שימכור את נשמתו לשטן מבחינתי.
אני לא ממש מבינה למה לחזור שוב ושוב על כך שלא ניתן לאתר את המצלמות. רצית להגיד שאתה שמח שזה משעשע אותי? זו המטרה?
אני תמיד משועשעת ולא ממש אכפת לי מי מוצא את זה משעשע ומי לא, אני רק חולקת דעות.
אותי מטרידה יותר העובדה שהוא מפרסם בפורום.
מותר לי לפרסם שאני מחפשת בחורה ממש שווה?
מעריץ גאה​(נשלט)
מעריץ גאה​(נשלט) • 23 באוק׳ 2014
אין דבר כזה חינם וייתכן והתמורה או הבארטר הינם מופרזים. מומלץ לא לערבב בין ביזנס לפלז'ר זה יכול לקלקל גם את השם הטוב של בעל הצימר וגם תצימרים .
James Bondage​(מתחלף)
לפני 9 שנים • 24 באוק׳ 2014
James Bondage​(מתחלף) • 24 באוק׳ 2014
בלי להתייחס ספציפית לבעל הצימרים הנ"ל, ככלל:

אם משהו הוא חינם לגמרי, רוב הסיכויים ש*המשתמשים* הם המוצר שהוא מוכר.

פייסבוק, שלא שילמתם לא, מוכר אתכם למפרסמים. כנ"ל גוגל.
מיקרוסופט, שכן שילמתם להם (גם אם נדמה לכם שלא), עדיין מוכרים אתכם למפרסמים, רק שהם לא ממש טובים בזה.

ויש גם משפט חכם שאומר: "במשחק פוקר, אם עד הסיבוב השלישי לא הבנתי מי הוא זה שמפסיד את הכסף לאחרים במשחק הזה, כנראה שזה אתה".