סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פתאום כולם מתחלפים ;)

מיתוסית​(שולטת)
לפני 10 שנים • 16 בנוב׳ 2013
מיתוסית​(שולטת) • 16 בנוב׳ 2013
socken כתב/ה:
מי אמר שלאהוב שני סוגי מראה (או יותר, אגב) לא יכול להיות חזק כמו משיכה לשני מינים או לשני העדפות מיניות (או יותר...)
ובתור "ארכאולוגית..." אני אשמח לתשובה מפורטת יותר ("חפירות" בלשון העם) icon_wink.gif

קשה לי להסביר את זה, אולי כי אנו יכולים להימשך למגוון רחב של סוגי מראה, יותר נכון לומר שאתה נמשך או לא נמשך לאדם מסויים ובאופן פוטנציאלי יכולים להיות מיליוני נשים שאתה עשוי להימשך אליהן (או לכפות הרגליים שלהן).

ניקח את המקרה שלך- לפי הפרופיל שלך, קשה לי להאמין שתוכל להיות עם אישה שסולדת ממגע בכפות הרגליים או שמעוניינת בקשר ונילי רציני וסקס. גם אם תיפול על אחת כזו, זה לא יכול להחזיק הרבה זמן.

בכל פעם שאנו בוחרים בן זוג, אנו מוותרים על הרבה אחרים ועושים סוגים של פשרות ברמות שונות- הרי אי אפשר לקבל גם גבר חתיך, גבוה, חכם, משכיל, עשיר, טוב לב, זיון מדהים, מתחלף, מצחיק, רגיש, מפנק, מבשל מצוין, צמחוני, אבהי וכן הלאה....
יש דברים שאפשר להתפשר עליהם ויש שלא ויש כאלה שיש בהם מגוון.

לדוגמה, אני מעוניינת בגבר משכיל ואני הומאנית- אז אני עדיף גבר שיש לו תואר בתחום שמעניין אותי כדי שיהיה על מה לדבר (למשל פסיכולוגיה, אומנות, פילוסופיה....). מצד שני, לא עושים בזה כסף, אז אולי אני אעדיף מישהו שלמד מנהל עסקים, משפטים או מהנדס שקר-כלשהו...
או לחליפין, אני אעדיף מישהו שלמד פסיכולוגיה, אבל גם אם הוא עשה תואר במתמטיקה- זו פשרה שאני יכולה לחיות איתה (בהנחה שיש תחומי עניין אחרים משותפים).

אבל אם אני נמשכת במידה שווה או דומה לגברים ונשים, השונות בין גבר לאישה גבוהה מאוד ואחרי זמן מה, גם אם אני אוהב את הגבר הזה מאוד, עדיין יחסר לי מין ו/או מערכת יחסים אישה וההיפך.
בדיוק כמו שאם אהיה עם ונילי, גם אם הוא מושלם מכל בחינה שהיא, הבדסמ יחסר לי.

קשה לי להאמין שאם הטייפ שלי הוא מראה האשכנזי החנון ויבוא לי גבר שחום עור עם מראה ערסי וממש במקרה אני איכשהו אתאהב בו, שאני אביט במבט מלא עגה לעבר אשכנזים חנונים ברחוב...
(לא יותר מסתם מבטים חרמנים רגילים לעבר גברים סקסיים)
dror30
לפני 10 שנים • 17 בנוב׳ 2013
dror30 • 17 בנוב׳ 2013
כחולית כתב/ה:
אם עושים שני פרופילים שונים, מן הסתם שלא יראו קשר ביניהם icon_smile.gif
אני מניחה שרוב האנשים מעוניינים במערכת יחסים מונוגמית.
לפיכך, כמתחלף, אם לא תהיה עם מתחלפת, אז אחרי כמה זמן אתה תרגיש שהצד השני חסר לך בדיוק כמו דו מיני במערכת יחסים מונוגמית עם גבר או אישה, שאין לו קשר ומגע עם המין השני.
זה בהנחה ששני הצדדים חזקים יחסית ואין צד אחד חזק יותר מהשני והשני הוא הרבה יותר לייט ופחות "קריטי".
אם נזרום עם הגישה שלך, ניתן לומר שגם חבל שתפסול וניליות...

לא חושב שזה נכון לגבי ביסקסואלים,
הם פשוט נמשכים לשני המגדרים, זה לא אומר משהו על היכולת שלהם להיות במערכת יחסים מונגמית, יכול להיות שהם ירצו לשכב עם אחרים, כמו שסטרייטים יכולים לרצות לשכב עם אחרים, האפשרות להמשך לשני המגדרים לא אומרת שיהיה חסר משהו בסקס אם רק מגדר אחד יהיה שם.

מתחלפים זה שונה, ופחות מתמצא אבל מניח שכמו שאמרת רובם ירצו להיות עם מתחלפים ולחוות את כל הצדדים אחרת משהו במיניות או בבדס"מ יכול להיות חסר, ואז זה אינדיוידאולי והשאלה היא כמה שתי הנטיות חזקות וכמה מוכנים להתפשר רק על צד אחד.
גולוסקלפר​(נשלט)
לפני 10 שנים • 19 בנוב׳ 2013
גולוסקלפר​(נשלט) • 19 בנוב׳ 2013
זה טרנד, וכמו כל טרנד סופו שיצא מהאופנה ובסוף כולם יחזרו להיות תולעים, כביום הוולדם.
Discipline
לפני 10 שנים • 25 בנוב׳ 2013
Discipline • 25 בנוב׳ 2013
[quote="כחולית"]
socken כתב/ה:

לדוגמה, אני מעוניינת בגבר משכיל ואני הומאנית- אז אני עדיף גבר שיש לו תואר בתחום שמעניין אותי כדי שיהיה על מה לדבר (למשל פסיכולוגיה, אומנות, פילוסופיה....). מצד שני, לא עושים בזה כסף, אז אולי אני אעדיף מישהו שלמד מנהל עסקים, משפטים או מהנדס שקר-כלשהו...
או לחליפין, אני אעדיף מישהו שלמד פסיכולוגיה, אבל גם אם הוא עשה תואר במתמטיקה- זו פשרה שאני יכולה לחיות איתה (בהנחה שיש תחומי עניין אחרים משותפים).

כחולית, עזבי אותך ממיון לפי תארים ומקצועות ותמצאי מישהו שפשוט מחייך, ממלא, מרגש ואוהב אותך.
(לכול היותר תקשרי אותו לעמוד ותצליפי בו שפינוזה עד שהוא ידע אותו בעל פה )
INJECTOR​(שולט)
לפני 9 שנים • 10 באוק׳ 2014
INJECTOR​(שולט) • 10 באוק׳ 2014
אני שולט, אבל אם הפרטנרית מתחלפת, אני מוכן להתחלף מדי פעם, למען ההדדיות
שירהפרבר​(אחרת)
לפני 9 שנים • 12 בנוב׳ 2014

אני דווקא מעדיפה את השולטים החזקים שמוכנים להתחלף

שירהפרבר​(אחרת) • 12 בנוב׳ 2014
דווקא כשהם באים מלמעלה הרבה יותר כייף להוריד אותם מהגובה שלהם. כשמישהו מגיע כבר נמוך ומושפל הוא לא משאיר לי עבודה.