שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פתאום כולם מתחלפים ;)

'Panda'{Beauty}
לפני 9 שנים • 13 בנוב׳ 2014

Re: אני דווקא מעדיפה את השולטים החזקים שמוכנים להתחלף

'Panda'{Beauty} • 13 בנוב׳ 2014
שירהפרבר כתב/ה:
דווקא כשהם באים מלמעלה הרבה יותר כייף להוריד אותם מהגובה שלהם. כשמישהו מגיע כבר נמוך ומושפל הוא לא משאיר לי עבודה.

לי זה נשמע כמו מתחלף
למה לא ללכת על נשלט חזק שלא אוהב להיות מושפל?

בלי שום קשר להודעה שבציטוט:
יש בכלוב יותר מדי משחקי אגו. אני שולט אבל גם סמרטוט, אני סמרטוט אבל לא של אף אחת שלא מספיק מושלמת(ומתחיל עם כל אחת ), למה שלא תתפשרי על שולט?(למה שלא תתפשר אתה ותהיה הנשלט פה?), אני חייב להכניע שולטת(וגם לפעמים במסווה, כאילו שאנחנו לא שמים לב שהוא שולט/הוא פשוט נשלט ש"מכניע" שולטת ואין יותר מדי למה לשים לב)
והמון סיפורים שראיתי כאן...
אני יכולה להגיד שאותי זה מצחיק בתור אחת שלא בקטע של הגברים כאן, אבל אם הייתי מחפשת גבר בתוך אסופת החררה כאן...
'Panda'{Beauty}
'Panda'{Beauty} • 13 בנוב׳ 2014
כפול
opiate​(שולט)

Re: אני דווקא מעדיפה את השולטים החזקים שמוכנים להתחלף

opiate​(שולט) • 13 בנוב׳ 2014
Sphyraenus כתב/ה:
שירהפרבר כתב/ה:
דווקא כשהם באים מלמעלה הרבה יותר כייף להוריד אותם מהגובה שלהם. כשמישהו מגיע כבר נמוך ומושפל הוא לא משאיר לי עבודה.

לי זה נשמע כמו מתחלף
למה לא ללכת על נשלט חזק שלא אוהב להיות מושפל?

בלי שום קשר להודעה שבציטוט:
יש בכלוב יותר מדי משחקי אגו. אני שולט אבל גם סמרטוט, אני סמרטוט אבל לא של אף אחת שלא מספיק מושלמת(ומתחיל עם כל אחת ), למה שלא תתפשרי על שולט?(למה שלא תתפשר אתה ותהיה הנשלט פה?), אני חייב להכניע שולטת(וגם לפעמים במסווה, כאילו שאנחנו לא שמים לב שהוא שולט/הוא פשוט נשלט ש"מכניע" שולטת ואין יותר מדי למה לשים לב)
והמון סיפורים שראיתי כאן...
אני יכולה להגיד שאותי זה מצחיק בתור אחת שלא בקטע של הגברים כאן, אבל אם הייתי מחפשת גבר בתוך אסופת החררה כאן...

I think you have this anger because you look at men as a group instead of a collection of individuals
Individuals that are allowed to change their mind, be indecisive about their sexuality, and experiment

People dont have to be as stuck in place as some of us want
SIL
SIL
לפני 9 שנים • 12 בפבר׳ 2015

זה אני

SIL • 12 בפבר׳ 2015
אחרי 9 שנים של שליטה מצאתי את עצמי יום אחד שואל מעניין איך הנשלטות שלי מרגישות?
מתוך סקרנות ביקשתי מאחת השולטות בסביבתי לזרום איתי לסשן לא קיצוני ואחרי חצי שעה הוא הפך לחזק ואגרסיבי הרבה יותר ממה שחשבתי שאני רוצה.
היה תענוג, פשוט כיף טהור!
מאותו היום חקרתי את גבולותי ואת עצמי והבנתי ששני הצדדים עושים לי טוב.
היום בגיל 35 אחרי 15 שנה של שילוב התחום בחיי אני פשוט יודע שהכל נעים וכיף לי
בכל בחירה ושלב שאני נמצא בו ובכל חוויה אני טוטאלי כי זה כל כך עמוק בתוכי שאני פשוט נמס פנימה.

אין מה לעשות יש כאלו שאוהבים לשלוט וישנם אלו שאוהבים את ההתמסרות והסגידה, מה שכן אני יכול להגיד זה שלעולם אי אפשר לדעת מה יביא יום וגילוי עצמי זה תהליך של חיים שלמים
העיקר להיות כנה עם עצמך ולעשות מה שבאמת עושה לך טוב.

נ.ב
אגו?
תשאירו אותו לאנשים שלא רוצים לחוות את החיים ומוכנים גם למות למענו
שנאוצר​(נשלט)
לפני 9 שנים • 12 בפבר׳ 2015
שנאוצר​(נשלט) • 12 בפבר׳ 2015
זה מבלבל אני לעיתים לפעמים מרגיש גם לצד השני, אבל עוד לא החלטתי תכלס אני יותר נשלט זה בטוח. סך הכל יש במין ונילי לפעמים הרבה מן המייל דום לפחות באופן מאוד בסיסי והוא גם כיף.
מעוך​(נשלט)
לפני 9 שנים • 13 בפבר׳ 2015
מעוך​(נשלט) • 13 בפבר׳ 2015
אללה גם אני מתחלף :q
shoko5​(נשלט)
לפני 8 שנים • 15 בספט׳ 2015

לא כולם מתחלפים

shoko5​(נשלט) • 15 בספט׳ 2015
חג שמח ושנה טובה לכולם
לא כולם מתחלפים לא מסתיר אני נשלט ואוהב את הצד שבו אני נמצא. יש תמיד את אלא שבודקים מה קורה אצל השכן וזה אולי בסדר. טוב לי היכן שאני ומוכן לשרת מכל הלב .ואם אתה סומך על השולט שלך אז אתה במקום בטוח וכך צריך להיות
אחלה יום בריאות ואושר
' ' ' '
לפני 8 שנים • 15 בספט׳ 2015

לא כולם מתחלפים

' ' ' ' • 15 בספט׳ 2015
הכלוב איננו הבדסמ, הכלוב הוא אתר וקהילה. בדסמ יש בכל מקום רק צריך לדעת לזהות ולמצוא אותו. כל אחד מוצא את הפוזיציה שמתאימה לו ובדרך כלל כאן בכלוב מצפים ממנו לספר מה מוצא חן בעיניו ומה הוא מחפש. שולט אמית  בדרך כלל ירצה לשלוט. אם כי יתכנו סיטואציות בהן הוא ישנה את המצב שלו. להשיג זיון אפשר בדרכים אחרות. בכלל כיוון שמספר הגברים השולטים כאן (על פי הגדרתם) אכן גבוה בהרבה ממספר הנשים הנשלטות סביר להניח שמי שמחפש זיון והוא לא בדסמ אמיתי ישנה את מעמדו כדי להגדיל את סיכוייו. אפשר לזהות את אותם אנשים בדרך כלל גם ללא פגישה... מי ששולט אמיתי, ימצא קשר מתאים כאן, או במקום אחר אפילו בסופר או במסעדה ניתן למצוא נשלט או שולט...העזה וטביעת עין יכולים לעזור בכך... ושיהיה בהצלחה לכולם שימצאו את מה שהם מחפשים השולטים, הנשלטים והמתחלפים לסוגיהם.