ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני בהלם!!!

Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 20 שנים • 14 באוק׳ 2003

נאציזם וחרמנות

יקירותי, עוד בשנות ה-50 היו קומיקסים שתיארו חיילות נאציות ששלטו (גם מינית) בחיילים אמריקאים. קומיקסים אלו צויירו ע"י אמריקאים.

המדים, הציות העיוור, הנוקשות הקפדנית והאכזריות יכולים בלי הרבה מאמץ למצוא עצמם בבית הבדס"מי ובפנטזיות של רבים וטובים.
עולם הפנטזיות שלנו אינדיבידואלי, ועל כן מוזרה לי התמיהה לגבי הקשר בין חרמנות לנאציזם.

הבעיה של חלקנו עם הנושא היא בהיותנו יהודים. אם היה מדובר בערב שנושאו חיילים אמריקאים וצ'ארליז' (וייטנאמים)אני לא מניחה שהיו מתנגדים בהיקף נרחב כזה ובזעזוע עמוק שכזה.
נכון, מדובר בטאבו ובפרה קדושה, אבל... בל נשכח שמדובר במשחק תפקידים.
אף אחד לא הופך חבר מפלגה באמת , ומבחינתי, לפחות, אין הבדל בין ערב כזה לבין שחקן המקבל תפקיד של נאצי בסרט ומבצע אותו בצורה משכנעת.

אני מאמינה שחלק מהתהליך שאנחנו עוברים ומעבירים בבדס"מ הוא תהליך של התמודדות עם פחדים.
במה שונה התמודדות עם סף כאב, קלסטרופוביה או נטישה מהתמודדות עם הנאצים - האויב הגדול של עמנו, משפילינו הגדולים, משמידינו וחורשי רעתנו?

סשן כזה יכול להיות בעל אפקט עצום לדעתי, הואיל והוא יעשה משהו ממשי לא רק למשתתפים בו אלא גם לצופים בו.

לגבי העיתונות - רק מי שיודע על כך יכול להעביר את זה הלאה, ואם יעשה כן, יפגע בקהילה אליה הוא משתייך.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

black lotus

את יצאת מפרופורציות לגמרי icon_exclaim.gif

לנסות להסביר את מהות הבדסמ בהקשר לנאציזם, רק מוח מעורפל לגמרי יכול כך (ואני עדינה יקירתי במילותי כלפייך, תאמיני לי).
לקשור חרמנות לנאציזם, זה כמו לקשור חרמנות לפיגועים, ושאלה לי אלייך, את מרגישה רטט מיני כאשר את רואה בטליויזיה פיגועים? את רטובה מזה?
ובטח תאמרי לעצמך מה הקשר בין נאציזם לפיגועים? - אומר לך, בשניהם יש את מוטיב הרצח העיוור, השנאה העיוורת, ואת יודעת מה, הייתי מתקוממת באותה מידה אם היו לוקחים מוטיב שואתי של עם אחר, כמו ויאטנאם שהעלת, או רצח העם בבוסנייה.
לקשור חרמנות בדסמית לא לעינויים סתם, אלא לעינויים הקשורים קשר ישיר לרציחות, לשנאת עם, הינו רחוק כשמיים מארץ בהגדרת הבדסמ- ואולי בגלל אנשים כמוך יש על עולם הבדסמ את הסיטגמות הקיימות.
וגם אם הינך חובבת סרטי סנאף וגם אם הם "עושים" לך זאת,לא הייתי מגנה אותך על זה, שכן אדם רשאי לבחור את העדפותיו המיניות, אך לקשור בדסמ לנאציזם הינו חולי נפש טהור icon_exclaim.gif

מכשפה, לא נקבתי בשם הפורום ובשמך כמו שאיני נוקבת אף פעם בשמם של אתרים אחרים בהם משוטטת ורואה נושאים המקוממים אותי/מלהיבים אותי, ולו מפאת הריספקט אותו אני רוחשת לאתר בו אני מעלה את הנושא.

רחפנית-הדומית המרחפת.

המלך אריה הראשון

לא יקום ולא יהיה

המלך אריה הראשון • 14 באוק׳ 2003
אני אומר כאן ועכשיו. לא יקום ולא יהיה. כל מי שיקח חלק בערב עם סמלים נאצים שיקח בחשבון שאני הראשון שיגיש תלונה במשטרה.

יש כאן אנשים שפשוט חושבים שבמסגרת בדסמ מותר הכל, מותר לשכב עם בת 15, מותר לאנוס אשה ומותר לפגוע ברגשות של מילונים מבני עמנו. גם אם פרוש הדבר שאריב עם כולם, יש דברים שלא אתן להם יד גם לא במשתמע, גם לא כיודע ושותק. בדסמ אינו מקלט ואינו בית לכל מופרע או סוטה ואין אני מוכן להיכנס להגדרה מה זאת סטיה או הפרעה. לגבי לשכב עם בת 15, לאנוס אשה או להתחרמן על סמלים נאצים זה בהחלט לא בדסמ

נכון שיש לי מוצרים גרמניים בבית וביקרתי לא אחת בגרמניה ואם אין לי ברירה אחרת אז אנצל את שליטתי בשפה ואדבר גרמנית (דבר שכילד סרבתי לעשות), אבל בין זה ובין להשתמש בסמליים נאצים לחרמנות, רב המרחק.

אני רוצה לראות את ה"גיבורים" שיסבירו לתומי לפיד שזה שאביו נרצח על ידי הנאצים מחרמן אותם, או את אלו שיסבירו לפרופסור שבח וייס או דב שלינסקי שהם מתחרמנים מאלו שכלאו אותם במחנות ריכוז והרגו את כל משפחתם. או אולי יהורם גאון ש60 מבני משפחתו נספו ע"י הצורר הנאצי יגלה סימפטיה להם.

וללוטוס השחורה, מי שפוגע בקהילה זה לא מי שעומד בשער ומרתיע, לא מי שלא מוכן להשלים עם מצב שאנשים במסווה של בדסמ מקיימים יחסים עם קטינות או אונסים נשים או מתחרמנים מסמלים נאצים. מי שפוגע בקהילה ועלול לגרום לרדיפה של כל מי שקשור לנושא זה אלו שמבצעים פשעים כאלו במסווה של בדסמ.
אליסיה

היהודים, האנטישמים הכי גדולים

אליסיה • 14 באוק׳ 2003
למי מאיתנו אין את "בדיחת השואה" הקבועה? ומי מאיתנו לא צוחק ממנה בשעת שיכרות?
אבל מפה ועד לארגון מסיבה שכזו?
בסה"כ אני די חדשה בעסק ובינתיים אני קוראת הרבה חומר שנכתב פה ,ואני אוהבת.

מכשפה, בכל פעם שאני קוראת או שומעת משהו שקשור בך אני חוזרת שני צעדים אחורה, חסרים לך תחומי עניין? חסר ממה להתחרמן? לכי להשביע את נפשך המורעבת ותפסיקי להרעיב את שלנו.

להתראות ותודה על הדגים
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
להזכירכם, כי לא מכריחים אף אחד לבוא לערב הזה, ולכן אין בסיס להשוואה בין ערב שכזה לבין אונס.
ה"חרמנות" והסיבה לקיום ערב כזה הוא לא לשם פיאור התרבות הנאצית, אלא לשם השימוש בכוחניות שהיא מייצגת, וכן יש אנשים שהפגנת כוח מחרמנת אותם בעולם הבדס"מ...

לא פיגועים, ולא סרטי שואה עושים לי את זה, אבל כפי שכבר אמרתי, המטרה היא לעבור איזשהו תהליך רגשי שהוא עמוק, חזק ומזעזעז מתוקף היותו קשור לשבירת טאבו.
יכול להיות שלא אעמוד בזה בעצמי ואצא ויכול להיות שאגיע לתובנות ששום מצב אחר לא יביא אותי.
(כולל טיול המשלחת לפולין שהייתי בו בתיכון).

במקרה זה הסמלים, המדים וכל האוירה נועדו לייצג מוטיב של כוחניות ולא לשמש כבסיס.
אני לא מחפשת את הסימפטיה של אנשים, אני לא מחפשת שכל אנשי העולם יאהבו אותי ויצודדו במעשיי, אבל כל עוד איני כופה על אחרים את דעתי ומנהגי שלא ישללו אותם.

ושוב אציין כי מדובר במשחק , אף אחד לא תומך באידיאולוגיה או בתוצאותיה בשטח, אלא מדמה סיטואציה שאינה שונה מלקחת חלק בסרט כמו רשימת שינדלר או כל סרט שואה אחר בתפקיד "הרעים" דהיינו הנאצים.
TV_Eye​(שולט)

השנאה העצמית היהודית החדשה

TV_Eye​(שולט) • 14 באוק׳ 2003
אנשים אני רוצה לדבר כאן על נושא אקטואלי להפליא
יש קומץ (או אולי קצת יותר מקומץ) של ישראלים יהודים שמתביישים בזה רוצים להדחיק את זה ואף מרגישים צורך להתנצל על זה כול הזמן. מצד אחד עומדים אנשי השמאל בעלי השנאה העצמית העצומה (ראה ערך מסמך ז'נווה) ומצד שני אנשים הלוקים במוחם שרוצים לא רק להתכחש למי שהם ומהיכן הם באו שהם גדלו על ברכי הדת היהדות. לא רק זאת שהם מתכחשים לזה הם רואים את עצם רוצים להיות מעבר למתרס בצד של הצוררים הכי גרועים שהעם היהודי ידע אי פעם.
אני האחרון שגיד מילה רעה על פנטזיה הכי חולנית שרק יכולה להיות. אבל זה לא קשור לפנטזיה זה קשור לשנאה עצמית (אני בטוח שלא המכשפה ולא לוטוס יסכימו איתי) אבל זה בדיוק מה שזה
כולנו אוהבים להתחפש לזעזע כולל אני ובמיוחד אני. לעורר פרובוקציות לשחוט כול פרה קדושה שיש לירוק לכול אחד בעין רק שלא יהיה לי משעמם.

ומה שכול אחד עושה בביתו ואיזה פנטזיות הוא משתמש לגירוי אני בעד שייהנה אפילו נאצים
אבל הדבר המזעזע כאן הוא הצורך לדון בזה בפרהסיה הצורך לזעזע ולהתגרות בזיכרון העמוק שיש לאנשים כול כך הרבה אנטי
ולהראות את הצורה שבהם הם מלכים את עצמם על היותם שייכים "לגזע הנחות" (נחות עלק)

תזכרו קצת בהישגים המדהים של יהדות ושל העם שלכם. כמו שאר כבר פוליטקלי יהודי ידוע "שאבותיי כתבו את התנך אבותיך גידלו חזירם וערפו ראשים אחד לשני"
nerissa​(אחרת)

Re: תגידו

nerissa​(אחרת) • 14 באוק׳ 2003
ניקול כתב/ה:
מאיפה עולים הרעיונות החולניים האלו????????

ממוחות חולניים, ניקול.
נקודה.

מה לעשות ?
יש אנשים שנורא נורא סקסי בעיניהם שאישה במדי עור לוקחת תינוק בן שבוע ומרסקת לו את הראש בקיר.. מעמיד ומרטיב..
יש אנשים שהסצנה הבאה יכולה להיות אחלה פליי פארטי.. נורא מחרמן בעיניהם שגבר בשחור ובמגפיים אוסף זוג הורים עם שלוש בנות קטנות, לוקח את אב המשפחה, כורת לו את הראש, תוקע את הראש על הגדר של הבית ואז עם אלה שובר את כל העצמות של האמא, וכל הזמן אסור לילדות להוציא מילה אחרת הוא ישסה בהם שני כלבים שעומדים בצד.

מה שתארתי למעלה היתה המשפחה שלי. התינוק היה בן הדוד של אמי.
הזוג הם סבא וסבתא שלי ובין הבנות צמחה וגדלה אמא שלי, שמאז ה..סשן הקליל הזה פיתחה מחלת לב (בגיל 13) שהרגה אותה בגיל 53.

ול.."אישה" הזו שנתנה במה ועידוד לנושא הזה לעלות בכלל - יש לך שמץ של מושג עד כמה את מעלה בחילה בעיני?
לא מעניין כהוא זה אם את נגד, זה רק "משחק תפקידים", יש כמה כלבלבים בגובה 180 ומעלה שזה נורא עושה להם את זה והם פוטנציאליים עבורך!!
את, כמנהלת פורום, נותנת במה לארגון מסיבה מינית המושתת על הזוועה המשפחתית הפרטית שלי ושל מיליוני יהודים אחרים!

בהחלט יש פרות קדושות שלא שוחטים!
למה?
כדי שיהיו בסביבה פרות קדושות שיזכירות לנו שיש דברים קדושים!
כמו אנושיות. כמו שפיות.

אם נגמרו לכם הגירויים שעוד מפעילים אתכם מינית ואתם פונים לרצח פרות קדושות כדוגמת השואה.. מהר מאוד תקברו את שרידי החוקים שעוד שומרים עלינו אנושיים בטוענה שהם לא מודרניים ופתוחים ראש מספיק ותתחילו לחפש את הגירויים הבאים שלכם בגני ילדים, במכלאות הכלבים ובבתי הקברות!

מבחיל!
Dom Mati​(שולט)
Dom Mati​(שולט) • 14 באוק׳ 2003
שלום לכולם
בדרך כלל אני לא משתתף בכתיבה, אולם הנושא הזה מעביר בי צמרמורת ושאת נפש ומצריך לדעתי גינוי מכל אחד ואחד ללא קשר לשיוך לקהילה מסויימת. הכל מתחיל מזריקת רעיון ועם לא גודעים רעיון כזה מיד איך שהוא מתפרסם אז בסוף עוד נגלה שיהיו אנשים שיקיימו מפגשים חולניים כאלה במדינתינו.
גם בהפגנות עם היו תופסים את המפגינים הראשונים שכינו שוטרים, חיילים או כל אחד אחר נאצי לא היינו רואים התבטאויות כאלה כמעט בכל הפגנה סוערת שמצריכה התערבות לפיזורה.
במידה ומישהו ישמע או ידע על מפגש כזה רצוי ומומלץ לפרסם את המועד והמיקום למען שכולנו נבוא כדי למנוע קיום מפגשים מזויעים כאלו.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 14 באוק׳ 2003
BlackLotus, יש טאבואים שיש להם סיבה. הנאצים לא מיצגים כח (להזכירך, הם נוצחו על ידי צבאות אחרים) הם מיצגים אכזריות, גזענות, חוסר מחשבה ויותר מהכל - רצח.
כמו שנריסה אמרה, אם כל הרעיון הוא לעבור על כל מה שאסור אז למה שתעצרו בזה?

לטיוי-איי, בוא לא נגרור את הדיון הזה לדיון פוליטי. אין לך שום בסיס לטעון שהאנשים שהעלו את הרעיון החולני הזה או שמנסים לקדם אותו הם בהכרח שמאלנים.

הרעיון הזה בא בדיוק מהמקום שטוען שאם זה בדסם ומותר להכאיב ולהשפיל ולעשות דברים אחרים שהחברה החוץ אולי לא תבין אז מותר כבר הכל.

אם אתם רוצים ללכת על פטיש של מדים אפשר לעשות את זה בלי להזדקק לקונוטציות נאציות. כמו שאפשר לעשות סשן מדיקל בלי לחתוך איברים סטייל פרנקנשטיין.
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 14 באוק׳ 2003
בא לי להקיא
רק המחשבה על סמלים נאציים מעוררת פלצות.
לאן הגענו,
ערב כזה (שלא יהיה כמובן)יהרוס השגים של שנים,
ויחזיר אותנו עשרות שנים לאחור.
מי שרוצה,שיעשה סשנים כאלה אצלו בבית icon_evil.gif
לבד