בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לפעמים אני רוצה צומי

כל מיני דברים שמסתובבים בראש
לפני שבוע. שני, 10 ביוני 2019, בשעה 11:49

אל תחשוב שאתה כזה מיוחד רק כי הבאתי לך וויד ועשיתי לך ביד.
אתה סתם עוד שטות קטנה וחולפת
עם התרגשות זמנית של שיעמום ומחשבה מטונפת.
אתה לא משוגע, אני פה המטורפת.
שקרים קטנים עם אחלה מעטפת,
כל הסודות שמורים בכספת,
מרגישה כאילו אני נשרפת כל פעם שאני טיפה מתרחקת.
אולי לפעמים אני באמת קצת נסחפת
אבל מתחת למים לא רואים טוב בלי משקפת.

 

DTF

לפני חודש. שבת, 27 באפריל 2019, בשעה 12:56

היום אחד היזיזים שלי הגיע לבית שלי ללא הזמנה. בדיוק יצאתי מהמקלחת, שכבתי על המיטה ערומה והשותפה שלי נכנסה ואמרה לי שיש לי אורח. אמרתי לה שתסגור את הדלת ותגיד לו לחכות. שמתי עליי שמיכה ויצאתי החוצה וראיתי אותו פשוט עומד בסלון. הסתכלתי עליו במבט של "תסביר את עצמך" והוא אמר "הפתעה". לקחתי אותו לחדר שלי והוא התחיל להפשיט אותי ולהוריד אותי על הברכיים. בהתחלה כעסתי שהוא הגיע לבית שלי בלי הזמנה ואז הבנתי. אני באמת זונה. זה לא משנה אם אני מוכנה או בלי מצב רוח או אין לי כוח. אני מכורה (במלוא המובן של המילה) לסקס. אני תמיד ארצה, לא משנה איפה אני או עם מי אני או מה אני עושה. I'm always down to fuck.

לפני חודשיים. שישי, 29 במרץ 2019, בשעה 17:28

I laid naked on the bed with a blindfold over my eyes. My heart pounded when I suddenly heard your voice. You told me to spread my pussy wide and wait and I immediately did what I was told. I couldn't wait to find out what you were going to do to me. I felt your finger tips wrap around my nipples and press, hard. I could feel my pussy getting wet as you clamped my nipples. I let out a whimper and I heard you laugh. You said that if that hurt I'm going to suffer a lot for the next hour and a half. I heard you pick up something and then squeeze a bottle. I knew what was coming. You turned me around and opened up my ass. You know I hated this part, the first penetration in my asshole is always the worst. At least you lubed it up first. You slightly pushed the butt plug into my ass, slowly. You know that it hurts a lot more that way. I could feel my asshole widen and widen and I hate/loved every second of it. Suddenly you pushed it all in my ass at once and I screamed out. You propped my ass up and pushed my head down, took out your giant cock and started fucking me in my pussy. Slowly at first but you picked up the pase fast. I was moaning out as you grabbed a handful of my hair to thrust your cock even further in my pussy. I could barely breathe in between thrusts but you didn't care. You had one mission: to cum from my suffering. You took your hand around my stomach and started rubbing my clit, fast. I was nearly cumming when you suddenly stopped. I didn't think you were going to let me finish that easily anyway. You turned me around with one easy movement so I was facing you and my most sensitive spots were all open to you. You grabbed the chain that was connected to the clamps on my nipples and pulled. Hard. I screamed out as you ripped it off, and the obviously put it straight back on so I would feel the most pain. You came over to my face and put your cock in my mouth while I was still lying down and started fucking my throat. You moved your hand down my body and continued to rub my clit fast. I was grasping for air as you pushed three fingers deep in to pussy as you rubbed my clit with your other hand. I was licking your cock and sucking your balls as you came deep in my throat. I screamed out as you made me cum all over your hands.

לפני 3 חודשים. שישי, 22 בפברואר 2019, בשעה 10:21

הוא אמר לי שהוא בארץ והדבר הראשון שעשיתי זה לקבוע איתו. קבענו שעה, יום למקום אבל לא יצא. לא נורא, נקבע שוב. שוב התבטל מסיבות כאלה ואחרות. נקבע שוב. שוב אתה מבטל לי??? אם אין לך תירוץ ממש טוב בשבילי אני באמת לא נפגשת איתך. סליחה זה שקר, גם אם תרצח את הכלב שלי אני עדיין איפגש איתך. הרי זה נווה. יצור מושלם וחתיך שנוטף סקס אפייל כמו זיעה שאלוהים החליט שהוא לא מספיק כמו שהוא וצריך לשלוח אותו לאנגליה לכמה שנים שירכוש מבטא בריטי לונדוני מושלם. כן גם בריטיות מכורות למבטא בריטי, או לפחות אני. בסוף התקשרת אליי שהייתי בתל אביב, ראית בטינדר של חבר את הפרופיל שלי וראיתי שאני נמצאת במרחק של פחות מקילומטר. היית חייב להתקשר אליי. השעה היה 1 וחצי בבוקר ואני לקחתי מונית אלייך, נפגשנו במאפייה שפתוחה כל הלילה, וחבר שלך גם היה שם. אמרתי להם היי כמו זונה טובה ומנומסת ואז התחלתי לגלגל ג'וינט חחחח כאילו שבאמת היית נותן לי לעשן אותו. נישקת אותי וזה היה מושלם, בדיוק כמו הפעם הקודמת לפני חצי שנה (אם לא יותר). ואז זה התחיל. אמרת לי לקום.ולבוא אחרייך וככה עשיתי בלי להסס בכלל, מצאת איזה בניין ונכנסנו. ישר הורדת אותי על הברכיים ובלי לחשוב בכלל דחפת את כל הזין הענק שלך לתוך הגרון שלי. נחנקתי טיפה אבל לא יותר מדי כי אני רגילה אלייך ולגודל שלך. לא עבר יותר מדי זמן וחבר שלך מצא אותנו. הזמנת אותו להצטרף אלינו והוא גם הוריד את הברכיים והוציא זין ארוך ועבה, לא כמו שלך אבל עדיין. אי אפשר לתאר את ההרגשה שעברה לי בגוף שאני יושבת על הברכיים ומולי עומדים שני בנים חתיכים, שיודעים מה הם רוצים, עם שני זין שממש מול הפנים שלי. ואני יודעת מה עומד לקרות, כל השיחות והתמונות והפנטזיות, זה היה ברור. אני עומדת להרגיש אנאלי אמיתי בפעם הראשונה.
כבר היה לכם מקום מוכן, המקלט של הבניין שלו שהיה מצויד בכורסה גדולה, מיטה ישנה ושולחן מתקפל מפלסטיק. בשנייה שנכנסתי למקלט שוב ההרגשה הזאת שאי אפשר לתאר חזרה לגוף שלי. התחלתי לדמיין את כל הסיטואציות השונות שאני עומדת לחוות פה ממש עוד כמה דקות.
רוצים המשך?

לפני 6 חודשים. שישי, 23 בנובמבר 2018, בשעה 11:57

אתמול בלילה גיליתי את הסיפוק האדיר של להיות בצד השני
אצלנו בבסיס יש גם מעצר, וכמובן שיש למעצר גם כלואים, ומפקד כלואים. פרט זה חשוב להמשך הסיפור
אתם מכירים את זה שאתם פוגשים מישהו וישר קולטים שיש בתוכו עולם שלם שהוא לא מעז לשתף לעולם, צד מהמם ומלוכלך שאת רק צריכה להתקרב עליו מספיק ולהבין וליישם את שרשרת האירועים כדי שתגיעי לרגע הזה שאתם יושבים בבסיס באמצע הלילה שיורד גשם והוא אומר לך שהוא בתול, הוא אף פעם לא ראה ציצים אפילו אבל שהוא היה קטן הוא היה קושר את עצמו.
ואז את מתחילה להבין כמה שאת הולכת להינות איתו
עם הצעצוע החדש שלך
אז עלינו למשרד שלי והתחלנו להתנשק, הוא ראה ציצים בפעם הראשונה וקיבל מציצה בפעם הראשונה ואז הוא אמר לי שהוא המפקד כלואים ויש לו אזיקים במשרד
אז ירדנו למשרד של המפקדת שלו, נכנסנו ונעלנו את הדלת
התחלנו להתנשק ואז הושבתי אותו על הכיסא ושמתי לו אזיקים על הידיים מאחורי הכיסא
שוב, אני אף פעם לא הייתי בסיטואציה הזאת, תמיד אני זאת שיושבת על הכיסא שהאזיקים עליי
אבל זרמתי עם זה
התחלתי לרדת לו, ולעשות לו ביד וכל פעם שהוא אומר לי שהוא היה קרוב לגמירה עצרתי.
שרטתי לו את הגוף ונתתי לו להשתגע ושרואים את המבט על הפנים שלו ורואים איך הוא נפתח
מילד שאין לו שום חברים בבסיס ובקושי יוצא מהחדר שלו הוא נפתח למשהו מדהים ויפייפה, והוא מדבר אחרת והוא מתנהג אחרת ורואים איזה שינוי אדיר הוא עבר בכמה שעות בלבד וזה הרגשה מטורפת
ואז הורדתי לו את האזיקים, הלבשתי אותו וישבתי לידו, חיבקתי אותו וליטפתי אותו, הבאתי לו מים, אמרתי לו כמה שאני גאה בו וכמה שהוא היה טוב ומדהים. בדיוק הדברים שאני צריכה אחרי סשן.
ואז הלכנו לחדר שלי והוא נרדם ביחד איתי בכפיות.

לפני 8 חודשים. ראשון, 23 בספטמבר 2018, בשעה 18:04

אין על חופשות משפחתיות
החוויות, העובדה שההורים משלמים על כמעט הכל, העובדה שאת סגורה במקום עם כל המשפחה שאין לך שנייה של פרטיות אפילו לעשות ביד, והחרמנות שרק עולה ועולה בגלל זה.
אז אתמול שכרנו סירה ויצאנו לשייט, מלמדים את הבסיס של איך לנהוג על הסירה ועושים את הרוב לבד אבל בכניסה ויציאה מהנמל צריך לקרוא ברדיו לאחד העובדים שבאים, עולים על הסירה ומכניסים אותנו לנמל.
יצאנו וממש נהנינו, אני נהגתי במהירות מפחידה, שחינו במים, השתכרנו (כי מה עוד תעשו על סירה עם כל המשפחה ל4 שעות) ואז החלטנו לחזור.
התקרבנו לנמל ואז קראתי לאחד העובדים ברדיו.
אחרי כמה דקות בא עוד סירה והקפיץ עובד שיחזיר אותנו לנמל. שהוא עלה לסירה באתי לקום ולעבור מקום כי אני ישבתי ליד ההגה, איפה שהוא היה צריך לשבת אבל לו היו תוכניות אחרות. הוא תפס לי ביד ונפלתי חזרה למושב שלי ואמר לי לשבת מיד. הוא היה כל כך חתיך והייתי כל כך חרמנית שלמרות השוק והעובדה שכל המשפחה שלי הייתה על הסירה (אבל איכשהו לא שמעו או ראו) שהקשבתי לו והתיישבתי לידו. הוא נהג בסירה עם יד אחת ועם היד השנייה התחיל לגעת בי, מתחת להגה, איפה שאף אחד לא יכל לראות, תוך כדי שהוא מריץ בדיחות עם אבא שלי. חזרנו לנמל והוא צחק עם כולם, עזר לכולם לרדת מהסירה והסביר איפה יש מקלחות ושירותים כדי להתארגן ולצאת מהמקום. אני יצאתי אחרונה מהסירה ואיך שהוא עזר לי לצאת הוא התקרב אליי ולחש לי באוזן. תלכי למקלחת מספר 6 בקומה השנייה ותחכי לי שם, בלי בגדים, עם הידיים על הקיר והגב לדלת. הסברתי להורים שלי שאני הולכת להתקלח ורצתי למקלחת שהלב שלי על 200. עשיתי בדיוק מה שהוא אמר, מצאתי את המקלחת, נכנסתי, הורדתי את הבגד ים, הסתובבתי על הקיר וחיכיתי. אפילו לא עבר דקה והוא נכנס. ידעתי שזה הוא בגלל הריח המושלם של הבושם שלו מעורבב עם הריח של הים. הוא התחיל לגעת בי. להקיף כל חלק בגוף שלי עם האצבע שלו כאילו הוא מצייר ציור, ואז הוא סובב אותי אליו. הוא התחיל לנשק אותי חזק ואז עבר לצוואר. הוא הוריד את הראש שלי לכיוון המכנסיים שלו ופקד עליי לפתוח את המכנס ולהוריד את הבוקסר. הייתי בשוק מהגודל הענקי וכבר ידעתי שהנסיעה הביתה לא תהיה כיפית שאני אצטרך לשבת על התחת במשך שעה וחצי. רציתי להראות לו שישראליות יודעות למצוץ והתחלתי ללקק את הכיפה, העברתי לק לאורך כל הזין מהביצים עד הכיפה וחזרה ואז בבת אחת הכנסתי את כל הזין עד לביצים עמוק לגרון. הוא שמע אותי נחנקת ואני שמעתי אותו גונח ואז הרגשתי אותו תופס לי בראש. הוא התחיל לזיין לי את הגרון ואז גמר לי עמוק בגרון. בלעתי הכל כמו חיילת טובה. הוא אמר לי לקום ומיד קמתי ואז הוא שוב נישק אותי. הוא סובב אותי שוב שאני אהיה עם התחת עליו והכניס לי אצבע לתחת, ואז עוד אחד, ואז עוד אחד. הוא הרגיש כמה שהתחת שלי צר וידע שזה יכאב אז הוא מהר שם לי יד על הפה שאני לא אצרח, ובדיוק בזמן. לפני ששמתי לב בכלל שהוא החליף בין האצבעות לזין הרגשתי את כל הגודל שלו בתוך החור תחת שלי וצרחתי מכאב. הוא צחק צחוק סקסי-מרושע ואמר שהוא אפילו לא יודע איך קוראים לי אבל הוא יודע שזה הגיע לי.

לפני 10 חודשים. שלישי, 24 ביולי 2018, בשעה 18:17

כרגע אני בריתוק וזה אומר שכל יום אני צריכה לבוא ב18:00 לש"ג להחתים את הקצין תורן. ביומיים הראשונים חתמו לי על כל השעות (מ18:00-22:00) וגם על החתימה בבוקר. היום באתי.להחתים והוא הוציא את הדף וחתם רק על השעה 18:00 ואמרתי לו שיחתום על כל השעות והוא סירב. ניסיתי לדבר איתו ולשכנע אותו ואז הוא שאל אותי למה אני בריתוק ואמרתי לו כי התחצפתי לרסר של האבטחה. מסתבר שהוא מכיר אותו וחולה לו על התחת אז הוא לא הסכים והוא בא לצאת מהחדר אבל עדיין לא סיימתי את המסע שכנועים שלי אז נשארתי בחדר. הוא אמר לי לצאת אבל לא הסכמתי אז הוא חזר לחדר, סגר את הדלת ועמד מולי. עדיין ניסיתי לשכנע אותו להחתים לי. שראיתי שהוא לא משנה את דעתו הבנתי שאני צריכה לעשות משהו. הושטתי יד ושמתי על הזין שלו מעל המכנס. הרגשתי שהוא כבר עומד ואז הסתכלתי עליו, הוא חייך חצי חיוך ובא לנשק אותי אבל אמרתי לו שאני לא מנשקת אותו עד שהוא יסכים לחתום לי. מפה לשם הורדתי לו את המכנסיים והתחלתי לרדת לו. הוא עצר אותי הוריד לי את המכנסיים, דחף אותי על המיטה והתחיל לזיין אותי. שהוא היה קרוב לגמירה הוא הוריד אותי על הברכיים וגמר לי בפה. אחרי שסיימנו והתלבשנו שאלתי אותו אם הוא יכול לחתום לי על שאר השעות.
הוא אמר ממש לא ושהוא מאוד מחכה לראות אותי עוד שעה.

לפני שנה. שלישי, 19 ביוני 2018, בשעה 15:40

את לא ממושמעת, אמילי.
אני יודעת שאני לא ממושמעת. אני מגיעה לעבודה באיחור ונעלמת לאתר בנייה מאחורי התחנה באמצע המשמרת אם נכנס לקוח חתיך או מישהו שיודע שאני אבוא איתו אם הוא רק יבקש.
אני לא ממושמעת בבסיס. אבל שם הכי כיף להיות לא ממושמעת. אני מגיעה באיחור או לא מגיעה בכלל. כמובן נעלמת במשך היום ומופיעה בכל מיני מקומות מעניינים. יותר מדי פעמים תפסו אותי במגורי בנים, בשירותים, במקלחות, במשרדים בבניין החדש הזה בסוף הבסיס שעדיין בונים.
אף פעם לא חשבתי על זה לעומק. למה אני עושה את זה, הכוונה. אולי אני פשוט אוהבת את העונשים. אני אוהבת את הצעקות מהמנהל שלי בעבודה כי אז הוא מגיע הביתה ומדבר אליי למשפחה שלו ולבן החתיך שלו. אפשר להגיד שהוא מושלם, עיניים כחולות ושיער בלונדיני. אם רק הייתם יודעים מה הולך בראש היפה שלו שהוא שומע את אבא שלו מדבר אליי וישר שולח לי הודעה. "You're in trouble young lady" למרות שהוא בגילי, וישר הוא נכנס לאוטו ונוסע אליי.
אני בעיקר אוהבת את הצעקות מהרסר בבסיס. כן כן, הרסר הזה. כמובן שהמפקדת שלי תהיה בחדר בשיחת נזיפה. ואז בסוף השיחה הוא יבקש ממנה לצאת כדי לדבר איתי בארבע עיניים, ובלי יותר מדי דיבורים הוא יכופף אותי על השולחן הגדול והיפה במשרד שלו, יוריד לי את המכנסיים לאט, לאט. וידחוף הכל חזק ומהיר. כמובן שאם אני אעשה אפילו טיפה רעש העונש יהיה הרבה יותר גרוע.
ואז אני חוזרת לפלוגה וממציאה איזה משהו על זה שנפל עליי יוגורט על המדים כדי שלא יחשדו בכתמים על המדים.
אבל הם כבר יודעים שאני לא ממושמעת.

לפני שנה. רביעי, 23 במאי 2018, בשעה 20:18

I like to think I'm psychotic
I know and you know that I'm not but I like to think I am
I know it's just psychotic thoughts and ways
But I know I don't think like other people think
I don't let people come near me because I think I'm psychotic
Not physically near me but mentally and emotionally near me
Don't think I don't have friends or people I fuck because I do
I would just never ever ever let them inside my head
Because if I did God knows where I might end up
I also try my best not to get high or pissed next to people I care about because I'm scared that something from my mind might slip my lips
This probably also isn't the right platform to share this but you know who gives a fuck
Nobody really knows me here anyway

לפני שנה. ראשון, 8 באפריל 2018, בשעה 11:15

איך הם לא שמים לב?
איך?
איך המפקדים לא שמים לב שבכל פעם שהרסר קורא לי למשרד שלו אני פשוט נעלמת?
נכנסים יוצאים שואלים איפה אני ואם הגעתי כבר
מה שהם לא יודעים זה שאני כבר הגעתי מזמן
אני פשוט מתחת לשולחן
עם הזין שלו עמוק בגרון שלי
נהנית להסתכל אליו מלמטה
וכמובן שכל פעם שמישהו נכנס אני דוחפת את זה הכי עמוק או מוצצת חזק את הכיפה
ונהנית לראות את התגובה שלו
אבל כמובן שיש לזה השלכות
אם אני עושה את הקטע הזה מספיק
הוא ינעל את הדלת
ידחוף אותי חזק על השולחן
ויעמיד אותי במקום שלי