לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Time of my life

לא מומלץ לקרוא.
לפני 4 חודשים. שלישי, 6 באוגוסט 2019, בשעה 23:51

זוכר את הלילה ההוא שבו פשוט החלטתי לעוף על זה? 

במדינה זרה עם גבר זר שפגשתי רק אתמול בערב, זה שתליתי בו תקוות וחשבתי שיגרום לי להישאר שם קצת יותר ממה שאלוהים תכנן לי...

זוכר שהיינו צריכים לשים מגבת כי פשוט השפרצתי בטירוף?

אתה אהבת את זה אבל אני הייתי נבוכה כל כך...

אני זוכרת שנסענו לראות כרם על גבעה או משהו סמי-רומנטי שכזה, היינו אמורים להסתובב שם וכנראה שהתסריט היה שתכננת לנשק אותי אבל היה כל כך קר שפשוט חזרנו למכונית ומשם המשכנו אליך הביתה.. עצרנו בדרך ליד איזו כנסיה ואני זוכרת שהתלהבתי כמו תיירת כי כנסיות הן כל כך יפות, מסתוריות ומפחידות בו זמנית.. בערך כמו גרמניה ובערך כמו הסיטואציה שהייתי בה...

זוכר שהייתי כל כך אבודה? כבר הייתי מוכנה להישאר שם אצל גבר זר, במדינה זרה ולאמץ חיים חדשים. אני זוכרת שמזגת לנו יין אדום או לבן, שיחקנו קצת פלייסטיישן ואני הייתי קצת יותר טובה ואז שמנו סרט כל כך מביך... ופתאום החזקת לי את היד.

אני זוכרת שכל הלחץ והחרדה של אותו טיול פשוט התפרצו החוצה ופשוט הייתי שם ברגע ההוא, מרגישה את היד שלך מתהדקת מסביב לצוואר שלי ומתמסרת לחלוטין למגע שלך... אני זוכרת שסמכתי עליך כאילו אני מכירה אותך כבר חיים שלמים.

אני זוכרת שהייתי אבודה כל כך שבבוקר קמתי ולקח לי כמה שניות עד שהבנתי איפה אני נמצאת ובאיזו מיטה. אני זוכרת שאמרת לי בוקר טוב ולרגע התכווצתי מפחד, לא מזהה את החיים שלי... הייתי אמורה לארוז מזוודה ולהמשיך ליעד הבא, לנסות לראות עוד כמה זמן אני אצליח למשוך במדינה כל כך זרה ובלי שום כיוון.

 

את ברלין כבר ממש שנאתי. לא הצלחתי למצוא שום עבודה או דירה, רק נדדתי מבית של ידיד סוטה להוסטל עם ישראלים אבודים כמעט כמוני. 

כשחזרתי לארץ הבנתי שסיימתי את מסלול הבריחה הנוכחי אבל המשכתי לתכנן את המסלול הבא.

 

זוכר שהיה לנו כיף ביחד? אני רק זוכרת שדיברנו המון על שטויות ועכשיו כבר פחות, אתה רק שולח לי מדי פעם הודעות ריקות מתוכן ואני תמיד מחפשת את הריגוש הבא. שאלת אותי אם אני אחזור ועניתי לך שכנראה שכן אבל לא בשבילך וכבר הסתדרתי על מסלול בריחה אחר. אפשר רק לקוות שהפעם זה יחזיק מעמד יותר מ48 שעות ובלי התקפי חרדה על הבוקר במיטות זרות.

 

תכלס, אין על הזין האירופאי.


להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י