לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הרהוריה של לייזי

מחשבות, פנטזיות וסיפורים - ממלאים את עולמי. חופרת עליהם ותוהה בקול, לפעמים סתם פורקת.

בת 45 נשואה ובקשר אסור, עונה רק למי שאני מתרשמת שוורבלי כמוני...ומעל גיל 35.
לפני 3 ימים. 23 במאי 2020, 0:30

למי שאין מנוי. 

מספיק לי 3 תמונות.   לא צריכה מנוי. 

3 תמונות יכולות לקלוע למטרה.... 

כשיודעים מה רוצים להעביר. ..

🥰 

לפני 3 ימים. 22 במאי 2020, 22:17

רבות נשאלתי בעברי על ידי גברים את השאלה הנדושה- מה הפנטזייה שלך.  נשאלתי ונדמתי.  כי אין לי ממש פנטזיות... הפנטזיות שלי הן תסריטים שאני רוקמת ומבצעת.
אבל אם אני צריכה לנסות ולהסביר איך מתהווה הפנטזיה, אני נזכרת בקשר האחרון שהיה לי.
שכבנו על הגב בצימר לקראת סיום 3 שעות מענגות.  הוא מוחק תמונות מהמכשיר שלו ואילו אני מגיבה להודעות שקיבלתי בפייקבוק.  זה היה מצחיק לראות את מספר הגברים הצעירים שפנו אלי ובהתלהבות אינטנסיבית הסבירו לי למה ומדוע כדאי לי להיות עם צעיר כמותם- כשהוא סגר את הנייד שלו ויצא מהמיטה, פולט- בא לי שתכיני לי הפתעה לפעם הבאה.
ובאותה שנייה ידעתי מה תהיה ההפתעה.
החיפושים שלי היו נוקשים כי ידעתי בדיוק מה אני רוצה ובזמן קצר מאד מצאתי את הצעיר שעמד לקבל תפקיד חשוב בפנטזיה שלי. חיפשתי גבר צעיר ונאה, כזה שיהיה מספיק נבון לנהל שיחה קולחת איתי ועם הלאבר לפני המפגש.  רציתי אותו כמובן דיסקרטי וחטוב, ובעל נסיון.
מצאתי אותו באחד מאתרי ההכרויות, בן 28,נשוי ושובב. כבר בשיחת הטלפון הראשונה הבנתי שהוא נבון, גבר עם היסטוריה ארוכה של התפרפרויות והאמנתי שלא יאכזב. הסברתי לו מה אני מתכננת והוא שאל שאלות שהראו לי שלא רק שהוא בעניין אלא שהוא כבר מבין וזורם. 
קבענו דייט קפה.  אני לא נוהגת לעשות את זה כי זה נשמע לי מיותר.  לרוב ההתכתבויות שלי ושיחות הטלפון מספיקות לי כדי לטבוע דעה מסויימת על גבר, ולכן הפעמים שאני נפגשת לפני צימר עם מישהו- ממש ספורות. רציתי לוודא איתו שהוא יודע למה נכנס וכמובן להסביר את מרכיב ההפתעה הנדרש.
הצעיר לא איכזב.  בגובה 182 סמ הוא הביט עלי מלמעלה עם חיוך כובש מצד לצד וגומה שובה בלחיים.  הוא לבש חולצה צמודה שהדגישה את שריריו, וכשהסיר את משקפי השמש ראיתי את עיניו זורחות בהתרגשות.  שמחתי לראות שגם הוא מתרגש קצת ובשלב זה לקחתי לידי את המשך הפגישה.
לרוב המפגשים שלי הם עם בוגרים בני גילי, אבל הפעם הייתה לי מטרה מסויימת וישבתי עם צעיר שהיה לא רחוק מהגיל של הילדים שלי.  אמנם הוא היה כבר עם נסיון מיני של לפחות 10 שנים, אבל הבשלות שלו לא נראתה לעין והיה ברור שאצטרך להדריך אותו. הישיבה הזקופה שלו החמיאה למראהו הנאה והוא היה בהחלט מושך.  נשאר לי לבדוק איך יגיב למגע שלי והנחתי בעדינות יד על רגלו בסמוך למפשעתו.  מכנס הג'ינס הצמוד שלבש החמיא לגזרתו והוא לא נרתע מהיד שהונחה שם.  בעודינו מדברים אני הנעתי את היד עוד במעלה ירכו עד אשר הגעתי למשש את הזיקפה שלו אשר בהחלט התעוררה ובלטה מבעד לצמידות מכנסיו.  אז הוא בהחלט מגיב לי... וזו הייתה הבדיקה הראשונה.  הבדיקה השנייה הייתה לוודא באיזו מידה הוא מצוייד, ולמרות התמונות שהחלפנו, ביקשתי ממנו לאחר ששילמתי על הקפה, ללכת אחרי לשירותים.  מבט מהיר לצדדים לוודא שאיש אינו מביט ונכנסתי אחריו לשירותים לתא הנכים. אני מעלה לו את החולצה מעלה ומלטפת חזה חלק ומחוטב, ומשם שולחת יד למטה לאיברו.  כשהרוכסן נפתח אני רואה זין אדיר ונפלא מחייך לקראתי, וכדי שלא לאכזב אותו כשהוא נתון לחסדי ידיי בשירותים, אני יורדת ונותנת לו לקיקה.  ההתרגשות שעוברת בו מצמררת ואני מצמידה לו נשיקה ארוכה לשפתיים, מחכה להרגיש את הלשון שלו.   גם הנשיקה לא מאכזבת ואני מחליטה לצאת באותו הרגע ולתת לו את ההוראות למפגש המדובר של הפנטזיה שלי.
היום הגיע, ואני מגיעה לצימר שקבענו בו. 
אני מגיעה ראשונה להכין את ההפתעה וכמה דקות מאוחר יותר הלאבר שלי מגיע. אני מנשקת אותו בלהט שידע כמה חיכיתי לו ואז בלי מילים משכיבה אותו על המיטה וקושרת לו את ידיו ורגליו.  נשיקה אחרונה על שפתיו כשאני שומעת שהצעיר הגיע ופותחת לו את הדלת.
הצעיר נכנס לחדר החשוך ואני מנחה אותו ישירות לאמבטיה, שם השארתי אור חיוור.  הוא מתפשט ואני מגיעה לעזור לו, ומחשש שמא יחזור בעצמו, מלטפת לו את האחוריים ומתגפפת עליו בזמן שהוא מסיר בגדיו.  אני רואה את העוררות שלו ומבינה שהוא ממש זורם איתי. הוא מגיב כל כך יפה שזוכה ממני לנשיקה לוהטת נוספת, ואני מנחה אותו לחדר השינה לכיוון המיטה.
ליד המיטה הוא נעצר מביט בלאבר שלי.  אני רואה את ההתלבטות והמבוכה הרגעית ומייד דוחפת אותו על הגב ועולה עליו.
הוא עדיין מביט בלאבר שלי אשר מביט בהתרגשות בשנינו, מבין אט אט שההפתעה שלו זה הצעיר.  הצעיר החתיך והיפה הזה שאני מתחילה לזיין בקולות הנאה, שנינו מתמסרים להנאה לצד הלאבר השוכב במיטה לידינו מביט בי רוכבת על הצעיר ומלטפת עצמי תוך כדי.  מביט בי נכנסת לאורגזמה ורועדת בגמירה שלי.  מביט בי כשאני מתהפכת על הבטן והצעיר מכופף אותי אליו ונוגח בי עד שגומר אף הוא. מביט בי מעורר כולו ומחכה לידיים שלי שמגיעות מהר לזין היפה שלו ומעניקות לו טיפול שחיכה לו בסבלנות כל כך רבה....
ומה שנעשה עוד בצימר הזה הוא כמובן חלק מהפנטזיה שלי.  אבל פנטזיה זה לא ממש פנטזיה....

לפני 3 ימים. 22 במאי 2020, 22:05

אלוהים הוא אישה
מילים: נועם חורב
🧚‍♂️🧚‍♀️🧚‍♂️🧚‍♀️🧚‍♂️🧚‍♀️

וזה וויסקי רביעי על הבר של השכונה
הברמן איזה ילד, הוא לוקח הזמנה
את נראית לי עצובה - הוא זורק איזה ניחוש
סטודנט לפסיכולוגיה, פסיכולוגיה בגרוש

ממה, ממה את עייפה?
(הוא מתקרב אליי לאט)
ממה, ממה את מסובכת?
(נו שחרר אותי, בחייאת)
תדעי, אלוהים אוהב אותך
(מה אתה אומר?)
רק כשאת מחייכת

עכשיו תקשיב בבקשה –
איך עוד לא הבנת
אלוהים הוא אישה
תקשיב בבקשה –
מלמעלה עד למטה
אלוהים הוא אישה
תקשיב בבקשה –
אנ'לא חוזרת איתך הביתה
אלוהים הוא אישה

וזה וויסקי חמישי, הברמן לא שותק
את מחפשת הגנה, בטח אבא לא חיבק
יש לי בית ריק, ונגמרה לי המשמרת
ואת, אז מה איתך? את באה או נשארת?

ממה, ממה את שיכורה?
(הוא שולח לי ת'יד)
ממה את מהופנטת?
(נו, תעיף את המבט)
תדעי, אלוהים אוהב אותך
(מה אתה אומר?)
רק כשאת מתפשטת

אז עלינו על אופנוע, ונצמדנו עד לשם
סיגריה במרפסת, פרישמן מול הים
ורק כי הוא נחמד ואמר בבקשה
הראיתי לו כל הלילה שאלוהים הוא אישה

לפני שבוע. 17 במאי 2020, 18:14

כל פעם כשאני מחליפה תחתונים, 

אני חושבת  עליך.

 

 

 

(הנה, הפעם זה עליך...) 

לפני שבוע. 16 במאי 2020, 20:51

סיימנו להזדיין והוא נשכב על הבטן לצידי, ראשו מונח הצידה בין ידיו שהתמתחו מעלה. אני מסדירה נשימה, מסיטה שיער מהפנים. מעולה. סקס מעולה!!! מהזיונים המסעירים שבגינם את יודעת למה את כאן, בצימר מחניק, במקום להיות בבית עם צאצא לומד למבחן.
מסתכלת הצידה, עליו.
קו המתאר של הגוף שלו מרהיב ביופיו, מזכיר לי את התמונה המופשטת של גוף האישה שתלויה בחדר ההמתנה של רופאת הנשים שלי. קו ארוך של רגליים, קימור עגול ויפה של תחת אלוהי, ירידה לסיום מתאר גו תחתון, ואז עלייה הדרגתית של קו המתאר הממחיש גב רחב שרירי. בלי ראש. הראש נעלם בין כתפיים רחבות וקווים של ידיים.
ציור נהדר מתגבש במוחי, אני מתרוממת על מרפק אחד, מסתכלת ובודקת אם נשימותיו נרגעו. הנשימות שלו קלות כבר, אני מניחה עליו רגל מכופפת אחת ומגרדת עליו את כף הרגל. באצבע קפואה מהמיזוג שהפעלנו, משרטטת קוים דמיוניים על הגב שלו. הוא מסובב ראש לצד השני ומבקש את המסאז' המובטח. זין. אני עולה לו על הגב, בפישוק. מתחילה למעוך אותו, מעבירה משקל לידיים כדי לשחרר אותו. נקודת חן ענקית מושכת את תשומת ליבי כי לידה פצעון אדום גדול ועוד כמה נמשים שביחד מציירים לי בדמיון פרצוף ליצן קטן. מצחקקת אני עוצרת את המסאז' מושכת אלי את הנייד שלי לצילום האצבעות שלי בצורת
"rock on"
על רקע הגב המחוצ'קן שלו. הבזק הצילום מטריד את מנוחתו והוא מתרומם באחת והופך אותי מתחתיו.
מצלמת הנייד מאירה את הפנים שלו, העיניים שלו מבריקות ככה. אני כבר רוצה לגעת עם האצבע על קו המתאר של הלסת הזו.... כל כך חזקה, אבל הנשיקה ממנו ממיסה אותי ואני מתמסרת אליה.

לפני שבוע. 16 במאי 2020, 1:19

כבר לא בת 16, כבר הרבה שנים. עם הזמן צברתי ניסיון חיים, וככל שרכשתי יותר ידע והשכלה, ככה גם עלה הבטחון העצמי שלי. המשפט הזה, שידע זה כוח, ליווה אותי לאורך בגרותי, ולא ניתן היה לערער את הבטחון שלי כשכל העובדות בידיי.
אבל... לפעמים לא כל העובדות בידיי, ובמצב כזה הססנות עלולה לערער על הבטחון שלי.
הטריק הוא להשאר עם פוקר פייס ולומר בבטחון מלא מה שרוצים. אם סותרים אותי, אני מדקלמת- תבדקו בגוגל.
זה תמיד עושה את שלו.
גוגל.
מי חשב שהמילה הזו בכלל תקבל הטייה כמו של פועל- תגגלי. תגגל.
ועכשיו נעבור לשיר שרציתי להעלות אבל לא מצאתי אנרגיות לכתוב סיפור ארוך אז כתבתי את זה.....

לפני שבוע. 16 במאי 2020, 0:52

זה משפט הפתיחה של הספר מובי דיק.
הספר מספר על שאיפה של אדם להשיג נקמה. אני לא עוסקת בזה היום, אבל היות ומדובר על ציד לוויתן, אני רוצה רגע לזרום עם מחשבה בנושא התפתחות אבולוציונית.
הרי הלויתנים התפתחו כיצורים מימיים לאחר שהיו חיות יבשה. כלוייתנית קטנה (ככה מרגישה עכשיו... מה לעשות), אני חושבת על ההתפתחות האישית שלי. יצורה ונילית שהופכת לבדסמית מתחילה. מסע הציד בספר מקביל להתחבטויות נפש האדם, מקביל להתחבטויות ולבטים שאני עוברת.

"קִראו לי ישמעאל. לפני שנים אחדות –  אין זה חשוב כמה בדיוק – בעת שלא היה, או כמעט לא היה, כסף בארנקי, ולא היה לי דבר שיעניין אותי על החוף, אמרתי בלבי שאולי אפליג מעט כה-וכה ואֶראֶה את חלקו המימי של העולם."

לפני שבוע. 15 במאי 2020, 6:27

חוסר אונים מוחלט. היא מפרכסת לי מול העיניים, הפה פתוח והרוק מוקצף יוצא מצידי הפה. אבודה אני נדחפת אחורה, גב לקיר, לא מתפקדת. הצוות הרפואי מטפל בה, עוד רופא, עוד אחות, אני בצד, אין בידיי מה לעשות. הדבר הבא שאני זוכרת זה ידיים אוחזות בי בחוזקה, אני מתעוררת מעילפון. "תסתכלי עלי", הרופא אומר, הקול שלו משרה בי בטחון ואני פוקחת עיניים.
בטחון וחוסר אונים. אני מתרוממת אט אט, רואה אותה שוכבת רגועה על המיטה הצחורה, מחוברת למוניטור וחמצן באף. "היא עברה את זה, היא חזקה, הכל בסדר, תהיי רגועה".
בטחון... וחוסר אונים. אני במיטה, קשורה. ידיים ורגליים פרוסות לצדדים, קשורות לרגלי המיטה. חוסר אונים, תלויה לגמרי בגבר הזה, אבל סומכת עליו. בוטחת.

 


כבר לילה כשאני יוצאת מבית החולים. האוויר החם מהרחוב מפתיע, בניגוד לקור העז שחבק אותי דקות ספורות קודם לכן, בטיפול הנמרץ. חום. וקור.
טיפות קרות של מים על הבטן שלי גרמו לי לצעוק בהפתעה, הקור גורם לפטמות שלי להזדקר. שנייה לאחר מכן אני חשה את השפתיים שלו עלי, חמות ונעימות, מבריחות את הקור שנטף עלי וקטע לרגע את נשמתי.
חמימות ובטחון.
חוזרת הבייתה, לעוגן שלי. לחום של המשפחה. ובלילה, במיטה, חולמת על הפעם איתך.

לפני שבועיים. 10 במאי 2020, 22:23

בפעם הראשונה שהם נפגשו הוא צעק והיא חייכה.
היא טיילה עם הכלבה השכם בבוקר שבת כשהילדים שלה עוד ישנים.  כשהכלבה התאמצה לצרכיה והיא בדיוק התכופפה לאסוף, הוא יצא משער ביתו במפתיע והיא נבהלה ונרתעה לאחור. הוא ראה אותה מתרוממת בבהלה ומביטה בו וכעס עמוק ניעור בו. "תגידי לאח שלך שיתחיל לאסוף את החרא של הכלב שלכם כמו שאת עושה. אני לא צריך לנחות בקקי הזה כל בוקר". הוא הביט בה כשהוא זועף והיא החזירה לו מבט מחייך מאוזן לאוזן. "מה את מאושרת מזה?!" הוא המשיך עצבני והיא מיהרה להרגיע- "סליחה, באמת, אני אדבר עם הבן שלי.... כרגע קבל את התנצלותי שאתה נאלץ לדרוך בקקי הזה...." ומחוייכת המשיכה בטיול עם הכלבה שלה.
הוא הביט בה מתנצלת בפניו, צועדת ברחוב לביתה, משועשע לפתע- הכעס התחלף בסקרנות.
בפעם השנייה שהם נפגשו, היא צרחה עליו, והוא עמד מחוייך ומשועשע.
היא טיילה עם הכלבה ליד גדר ביתו כשלפתע זרם מים שטף אותה. הגופייה הלבנה שלבשה נצמדה לחמוקיי גופה, קור המים התיק את נשמתה לשנייה. ההפתעה התחלפה בכעס עז והיא החלה לצרוח על חוצפתם של הילדים ששפכו עליה מים.  הוא שמע את צעקותיה ויצא משער ביתו, אוחז בצינור בידיו. כשהביטה בו עוד הטיחה מילים כועסות, הוא הביט בה רטובה והחל לצחוק.
כשצחק מבטו היה צעיר ושובב וכל ההפתעה והכעס נגוזו ממנה.  היא הביטה בו צוחק מרוצה מעצמו עם הצינור בידו, ממלמל מילות סליחה והתנצלות- והחלה בעצמה לצחוק.
הם עמדו שניהם ברחוב מביטים זה בזה וצוחקים.
בפעם השלישית שנפגשו.... עיניהם לא משו זה מזה. הם עמדו שניהם בתור בסופר, אוחזים שניהם עגלות. התור התארך והקופאיות היו עצבניות.  היא הביטה בו והוא הביט בה. העניין שגילו אחד בשנייה תורגם למבטים גנובים זה בזו. ולרגע אחד כשהישירו מבט ועיניהם נותרו אחוזות אחד בשנייה, היה ברור כי יהיה מפגש רביעי.
וכך בחשכת חניון הסופר הם החליפו פרטים, בחשכת הלילה היו מתכתבים. "ערה?", "ער?", היו השאלות, ומכאן והלאה נרקמו האהבות.

לפני שבועיים. 10 במאי 2020, 15:15

חרמנות של סופ"ש ובוקר מתסכל הביאו אותי להחלטה ספונטנית-שלישייה.

אנאלי מושלם עם זין קטן, מנגד לוחץ זין בגודל של חדק של פיל. הענקתי להם את השם קינג קונג. 

 

תודה לכם קינג קונג!