שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא תמיד

אין תיאור
לפני 13 שעות. 14 במאי 2021, 14:35

שמחה לבשר לכם (חה) שהבנתי את האיכויות שלי במראה. אני כבר לא צריכה אישור חיצוני כדי לחשוב שאני נראת טוב, אני יודעת את זה. אחרי שנים של המנעות מלהסתכל במראה, דיכאון, ואישור חיצוני על ידי סקס אני סבבה לגמרי פלוס עם עצמי.

עכשיו שעשיתי את זה למראה החיצוני שלי אני צריכה לעשות את זה לאישיות שלי, כי אני די מעצבנת מזעזעת וביקורתית לפעמים. מעניין אם התהליך הוא אותו תהליך, ועוד מעניין שכל הזמן הזה ניסיתי לאהוב את האישיות שלי ומה שהשגתי זה פחות לשנוא את עצמי אבל לעוף על איך שאני נראית. 

לפני שבועיים. 28 באפר׳ 2021, 22:02

באמת שאני לא יודעת איך זה קרה, ומצאתי מישהו מהכלוב ששווה את הזמן שלי. ואני לא יודעת איך כל מי שמצא משהו באמת רציני עשה את זה. כנראה ראש פתוח יותר ממני כי אני יודעת שהדרישות שלי לא ראליות כל כך. אבל באמת, זהו די נגמר. תודה על השולט הסופר חתיך עם הזין המדהים וידי הזהב שהכרתי כאן למרות שזה נגמר ביננו וזהו אני סיימתי עם הכלוב. היה נעים היה נחמד, אבל אני הולכת לבכות לבד.

ביייייי

לפני שבועיים. 27 באפר׳ 2021, 9:24

שאני מדברת עם ונילי אומרת לו שאני נשלטת

"אבל כל הבנות אוהבות שהשולטים בהם? זה לא כזה קיצוני"

 

לפני שבועיים. 26 באפר׳ 2021, 13:26

זה נראה מהפרופיל שלי שחשובה לי רק החיצוניות אבל זה בכלל לא נכון, אני חושבת שזה די מיותר לכתוב איזה תכונות אופי אני מחפשת בגבר כי אפשר לראות את זה די בקלות מהתכתבויות.

בשביל מי שקשה להבין אז חוץ מיזה שאני רוצה מישהו שנראה טוב לטעמי אני רוצה גבר אינטליגנט, רגיש, בעל ביטחון עצמי ושיודע מה הוא רוצה, ושיוכל להתמודד עם הבולשיט שלי!

כן, אני די רוצה כבר מישהו ואחד שיתנהג אלי יפה.

 

לפני שבועיים. 25 באפר׳ 2021, 15:31

תשתמש בי

לפני 4 חודשים. 12 בינו׳ 2021, 22:53

אני מתחילה להבין את תחושת השחרור האמיתית שמסתתרת בכניעה מוחלטת. שהוא מלטף את הראש שלך שאת יושבת על הרצפה, שהוא מספר לך כמה שהוא גאה בך אחרי שהשפיל אותך והכניס לך כמה סטירות כי העזת לעשות משהו לא לרוחו. את מרגישה את המגע ומתמסרת למילים, נותנת למוח שלך להישטף על ידי הקול שלו ומרגישה מלאה שמישהו מעריך את הסבל שלך ומנסה למכר את עצמו אליך.

היינו בתנוחה המוכרת שלנו, אני על ארבע על הרצפה והוא מאחורי, הצצתי קצת וראיתי אותו יושב. שראיתי אותו ככה הבנתי שהוא לא חסר סבלנות ולא ממהר לשום מקום, והצלחתי לאבד שליטה סוף סוף.

 

לא אקטואלי