שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בשעת סערה כל נמל טוב

כשדאדי שולט בך . מנסה לכתוב את מה שנמצא במוח. כן אני גבר וכן זה אומר שאני חזק. אבל יש בי גם מעבר.
לפני 3 חודשים. 26 בספט׳ 2021, 10:19

כמו שכתבתי בפוסטים קודמים , אני מאמין שהכלוב לפני הכל הוא קהילה. לעניות דעתי אנחנו חייבים להיות קהילה תומכת למי שנמצא או נמצאת במצוקה בלי קשר לזהות התפקיד שלנו ( שולטים , שולטות, נשלטות , נשלטים , מתחלפים, מתחלפות) מצב קישור לפוסט של מישהי שעברה חוויה קשה בילדותה , אשמח אם תקדישו דקה שתיים לקרוא את הפוסט שלה ולחזק אותה בתגובות.

דאדי

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=125053&postid=1206851#anc

לפני 4 חודשים. 18 בספט׳ 2021, 7:38

אנחנו ברכב את הרמת את החצאית וחשפת בפני את הכוס היפה שלך כי היית בלי תחתונים.

פקדתי עלייך להוריד את המשענת עד הסוף אחורה ולהרים קצת את האגן

לא יכולתי להתרכז גם בנהיגה וגם בגוף שלך אז עצרתי את הרכב בחניון ענק וחשוך של מלא משאיות . החניון היה מואר ואת התביישת והיית לחוצה שלא יראו אותנו נהגי המשאיות . עצרתי את הרכב בצד. ביקשתי ממך להרגע אבל את ניסיתי להחזיר את החצאית למקומה. אזקתי את הידיים שלך למשענת הראש עם אזיקונים והידקתי אותם היטב.


נתתי לך סדרה של כאפות על הכוס בשביל להבהיר לך שאת לא יכולה להתנגד. כל כאפה שקיבלת על הכוס עוררה אותך והרגשת שאת נרטבת. ביקשת ממני בקול מפונק שאני יאונן לך ופתחת את הרגליים חזק כשהאגן שלך מורם למעלה.

פתחי את השפתיים של הפות הקטן שלך .לא יכולתי שלא לחוש את הרטיבות שלך

פקדתי עלייך לעצום את העיניים ולפתוח את הפה. נתתי לך לטעום את הרטיבות שלך והכנסתי לך לפה 2 אצבעות. תוך כדי שאת מוצצת את האצבעות , עם היד השניה דחפתי לך בלי אזהרה מוקדמת , שתי אצבעות לתוך החור הקטן שלך והתחלתי לזיין אותו חזק ועמוק והרגשתי איך הכוס שלך פועם . ככל שדפקתי את הכוס שלך יותר חזק ככה מצצת את האצבעות שלי ביותר תאווה. שמעתי את הגניחות שלך כשאת מתביישת ממני ולחוצה בגלל נהג משאית שהגיע ונעמד קרוב קרוב לרכב.

 

,ביקשת ממני בקול מהסס לחדול כי פחדת שנהג המשאית יראה אותך . סטרתי לך פעמיים להשתיק אותך . אבל לא יכולת לשתוק כי האצבעות שלי עברו מהחור שלך לדגדגן שלך שלך שהתנפח בתגובה אניסטקטיבית למגע שלי.


המשך יבוא…

לפני 4 חודשים. 22 באוג׳ 2021, 23:24

תגידו את האמת האם הכרתם כונפה שהיא סנובית?

וכמה כוסיות סנוביות יצא לכם ולכן להכיר?

נכון זאת הכללה אפילו על גבול הסטיגמטיות , אבל בואו נדבר על זה…

יש כאלה כוסיות , עכשיו אני לא מדבר על ציון 7 , אני מדבר על פאקינג 10. הם כל כך כוסיות שהם לא שמות פורנו כשהן מאוננות.. הן פשוט מאוננות מול המראה אז איך למען השם הם לא יהיו סנוביות? הם נזר הבריאה..

 

 

 

טוב נו זה נאמר בהומור לא להתלהם ..

אבל הפרנציפ הוא אמיתי: כוסיות הן סנוביות וכונפות הן לבביות.

 

שבוע טוב,

דאדי

לפני 5 חודשים. 22 באוג׳ 2021, 10:15

גם אתם שמתם לב לחתך הזה הזה של השעות בהם מפרסמים גברים ולשעות שמפרסמות נשים?

שעות הבוקר יותר של גברים שעות הערב והלילה נשים.

זאת המסקנה שלי.. מעניין אם מישהו בדק את זה פעם?

כלובי אולי תפרסם קצת סטטיסטיקה. 

 

אהה ועוד משהו בשולי הדברים אבל עם חשיבות עצומה: הכלוב לדעתי זה קהילה הרבה לפני שזה טינדר בידיאסמי. בסופ״ש נתקלתי בפוסט קשה מאוד של נשלטת כאן שמתארת מצב נפשי לא קל.. זה המקום שלנו כקהילה לתמוך לעודד ולהקשיב.,

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=116525

כנסו לבלוג הזה שלה ותעודדו זה לוקח כולה דקה..בבקשה תהיו אנושיים ..

 

שבוע טוב,

דאדי.

לפני 5 חודשים. 21 באוג׳ 2021, 15:13

אז הגיע זמן לדרג את האיבר הכל כך מעניין הזה:

ציצי : משהו קטן פיצי בגודל של מנדרינה בערך , אתן מכירות את זה כמידה A.

חזה: פה אנחנו כבר מתקדמים משהו כמו תפוז. אתן מכירות את זה כמידה B

שדיים: פה זה כבר הליגה של הגדולים בגודל של אשכולית בערך או פומלה. אתן מכירות את זה כמידה C

שדיים גדולים: טוב פה זה כבר ״ נזר הבריאה״ אנחנו מדברים על מלונים ( כן כן יא קטנוניים מילון זה לא פרי הדר) חלקכן מכירות את זה כמידה D או דאבל D . 

שדיים ענקיים : זה כבר בדרך כלל עם התערבות כרוגית מוגזמת של ד״ר קליין . אנחנו מדברים על חזיות שנתפרות בעבודת יד במתפרות דרוזיות ברמת הגולן . מידות מפלצתיות של F או אפילו G.

פאק בא לי עכשיו …

שבוע טוב,

דאדי

לפני 5 חודשים. 10 באוג׳ 2021, 20:38

אמא שלי המרכז של החיים שלי, הסנטר שלי העוגן שלי, נפטרה לפני כמעט שנה מהקורונה. דלקת ריאות של הקורונה הרגה אותה תוך כמה ימים . זה היה נורא סיוט . לנסוע לתל השומר להתמגן בלי יכולת לגעת בך ממש. כבר היית מורדמת לא ידעת אפילו שבאתי… ואז אחרי כמה ימים קראו לנו בשביל להיפרד .. לא הצליחו לעזור לך הסטרואידים לא עזרו.. רק חיכיתי שבורא עולם כבר יפסיק את הסבל הזה. וכמה בכיתי אמא עלייך עליי עליינו , את היית הילדה שלי ואני האבא . טיפלתי בך כל השנים ואהבתי אותך כל כך .. עכשיו כשהמגפה תוקפת ואני שומע על אנשים שלא מתחסנים שמזלזלים במחלה הזאת אני מזדעדע. קחו אותם לביקור בתל השומר את כל הסרבנים , תכניסו אותם למחלקת קורונה שיתרשמו. כבר אין לי דמעות יותר אמא .. הלב יוצא אלייך. 

 

לפני 5 חודשים. 7 באוג׳ 2021, 18:54

אתן עם הפרופילים הריקים מי אתן?

מה הקטע לא לכתוב משהו בסיסי כמו הגיל שלכן?

מה אתן מחפשות, רוצות, מפנטזות ?

זה יכול לחסוך לכם זמן יקר … תקבלו פניות יותר מתאימות .

נכון זה אנונימי אבל עדיין דברים בסיסיים.

ועוד משהו הכלוב זה לא טינדר ובידיאסם זה לא רק סקס.

במקום לפרט רק על חיצוניות חשוב לפרט על אופי כי יה ווייב סגנון שליטה..

 

מה אתן אומרות , אתן עם הפרופילים הריקים?

אין לכן מה להגיד ?

אוף ריק לי עכשיו..

 

שבוע טוב,

דאדי

 

 

לפני 5 חודשים. 30 ביולי 2021, 10:55

אני מצטט כאן תגובה שכתבתי לפוסט של מישהי כאן בכחוב..

״סקרנות של אישה לאישה , היכולת שלך לחלוק עם מישהי לא וירטואלית ולשתף אותה בפוסטים ובאוננות הנשית שלך פרצה לך דרך אל הלבידו שלה שהתוקק למגע מסעיר ומסקרן., סקרנות של אישה ואוננות נשית שילוב מחרמן ביותר לקורא מהצד .. זה כאילו שסרטון פורנו על חברות פתאום קורם עור וגידים.. כיף לך.. וכיף לנן ששיתפת ..בטוח שגרמת פה לכמה איברים זכריים להשתפשף ואולי גם לכמה כריות להידפק .. מי יודע??״. עד כאן הציטוט ונעבור להרחבה חחח..

אני דאדי שאוהב מידליות מה שאומר גיל מנטאלי 14-18 אז חיתולים מוצצים ומטרנה לא הקטע שלי.. מידליות זה הגיל של התחלת התחלת ההתפתחות המינית אצל בנות . עם המחזור יש יותר מודעות לגוף ועם המודעות לגוף מתחילה המודעות המינית. כמובן שהיום הכל מתחיל מוקדם עם הפורנו וכל התכנים ברשתות החברתיות שמפמפמות מיניות בשפע.

אוננת נשית מעניינת אותי מאוד , איך שהיא מתחילה הנגיעות הראשונות , ההתפתחות של הפנטזיות המיניות ( הפורנו פוגם ביכולת לדמיין להעיז). זה ידוע בפסיכולוגיה שלנשים יש סקרנות מינית לנשים אחרות , ורק האמיצות לוקחות צעד קדימה ומנסות עם אישה אחרת … זה לא תמיד מעיד על משיכה או נטיה מינית לפעמים זה נטו סקרנות. יש נשים שמאוננות על סרטוני סולו ( סרטוני אישה שמאוננת לבד עם עצמה) וזאת מתוך הזדהות עם ההנאה שהיא רואה.. כאשר סקרנות של אישה לאישה מבשילה לאוננות משותפת אין דבר יותר טהור ויפה לדעתי ..וכן זה מחרמן רצח..

לפני 6 חודשים. 30 ביוני 2021, 11:29

קראתי את הפרופיל שלך, את הפוסטים שלך בבלוג ואת המודעה שפירסמת. אני עושה ddlg כבר כמה שנים. למדתי קשירות בלונדון וככה נכנסתי לעולם השליטה. ידעתי תמיד שאני סאדיסט אבל שיש בי גם צד אבהי. משקיע באפטר קייר ולא רק בכאב. בתחום שלי ה ddlg יש המון שולטים בשקל בארץ שנמצאים בתחום הזה בשביל לזיין צעירות וזה משפיע לרע על הדימוי של התחום שלי. להיות דאדי זה המון אחריות , לפי מה שלמדתי להיות נשלטת אמור בשיא התהליך להביא אותך לשחרור. הדרך לשם לא קצרה , לסמוך על השולט שלך , להיות כנה להיפתח , להיות מוכנה להיות פגיעה מהחשיפה . רק בארץ הנשלטות של ה ddlg הם ליטליות, אבל באירופה יש גם את התחום של המידליות שזה בלי כל המוצצים חיתולים ושאר ירקות .. מי שניצל את האבהות שלו כלפי נשלטת לא ראוי להיות שולט. בגלל זה אני לא מאמין בקיום יחסי מין בהתחלה. אני מושיט לך יד לבוא איתי למסע לגלות על עצמך ולהוציא את כל מה שמוחבא עמוק בפנים. נעים מאוד דאדי

..
אממ כתבתי יפה אני חושב שאני אעשה מזה פוסט.

לפני 9 חודשים. 29 במרץ 2021, 7:59

השיר הכי יפה בעברית שאני מכיר :

היי שקטה עכשיו הכל בסדר
אפילו המחנק עומד להשתחרר
זה לא הגיהנום ובטח לא גן עדן
זה העולם שיש ואין עולם אחר
הי שקטה כאילו אין בך דופי
כאילו האוויר נותן לך הגנה
כאילו הצרות כבר מתגבשות ליופי
כאילו מעפר פורחת שושנה
היי שקטה כמו לא עברת אף פעם
כמו לא היית זרימה בנוף המטופח
כמו ראית כף יד בתוך אגרוף הזעם
כמו אלומת האור הנה מצאה אותך
היי שקטה כאילו אין בך דופי
כאילו האוויר נותן לך הגנה
כאילו הצרות כבר מתגבשות ליופי
כאילו מעפר פורחת שושנה
היי שקטה כמה אפשר לשטוח
את הפגיעות מבלי לחשוש מהשפלה
כאילו הפגיעות עצמה היא סוג של כוח
כאילו…