לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בשעת סערה כל נמל טוב

כשדאדי שולט בך . מנסה לכתוב את מה שנמצא במוח. כן אני גבר וכן זה אומר שאני חזק. אבל יש בי גם מעבר.
לפני 4 חודשים. 30 ביולי 2021, 10:55

אני מצטט כאן תגובה שכתבתי לפוסט של מישהי כאן בכחוב..

״סקרנות של אישה לאישה , היכולת שלך לחלוק עם מישהי לא וירטואלית ולשתף אותה בפוסטים ובאוננות הנשית שלך פרצה לך דרך אל הלבידו שלה שהתוקק למגע מסעיר ומסקרן., סקרנות של אישה ואוננות נשית שילוב מחרמן ביותר לקורא מהצד .. זה כאילו שסרטון פורנו על חברות פתאום קורם עור וגידים.. כיף לך.. וכיף לנן ששיתפת ..בטוח שגרמת פה לכמה איברים זכריים להשתפשף ואולי גם לכמה כריות להידפק .. מי יודע??״. עד כאן הציטוט ונעבור להרחבה חחח..

אני דאדי שאוהב מידליות מה שאומר גיל מנטאלי 14-18 אז חיתולים מוצצים ומטרנה לא הקטע שלי.. מידליות זה הגיל של התחלת התחלת ההתפתחות המינית אצל בנות . עם המחזור יש יותר מודעות לגוף ועם המודעות לגוף מתחילה המודעות המינית. כמובן שהיום הכל מתחיל מוקדם עם הפורנו וכל התכנים ברשתות החברתיות שמפמפמות מיניות בשפע.

אוננת נשית מעניינת אותי מאוד , איך שהיא מתחילה הנגיעות הראשונות , ההתפתחות של הפנטזיות המיניות ( הפורנו פוגם ביכולת לדמיין להעיז). זה ידוע בפסיכולוגיה שלנשים יש סקרנות מינית לנשים אחרות , ורק האמיצות לוקחות צעד קדימה ומנסות עם אישה אחרת … זה לא תמיד מעיד על משיכה או נטיה מינית לפעמים זה נטו סקרנות. יש נשים שמאוננות על סרטוני סולו ( סרטוני אישה שמאוננת לבד עם עצמה) וזאת מתוך הזדהות עם ההנאה שהיא רואה.. כאשר סקרנות של אישה לאישה מבשילה לאוננות משותפת אין דבר יותר טהור ויפה לדעתי ..וכן זה מחרמן רצח..

קיפוד - זה ידוע גם על גברים אתה יודע... (;
לפני 4 חודשים
שולט מרחוק וקרוב​(שולט) - ברור אבל מאבע הדברים אני מתמקד בנשים
לפני 4 חודשים
קיפוד - אם זהו דבר ידוע בפסיכולוגיה שגם לגברים יש סקרנות מינית לגברים אחרים, אז לא כזה ברור לי שאתה מתמקד דווקא בנשים פשוש
לפני 4 חודשים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י