לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בשעת סערה כל נמל טוב

כשדאדי שולט בך . מנסה לכתוב את מה שנמצא במוח. כן אני גבר וכן זה אומר שאני חזק. אבל יש בי גם מעבר.
לפני חודשיים. 18 בספט׳ 2021, 7:38

אנחנו ברכב את הרמת את החצאית וחשפת בפני את הכוס היפה שלך כי היית בלי תחתונים.

פקדתי עלייך להוריד את המשענת עד הסוף אחורה ולהרים קצת את האגן

לא יכולתי להתרכז גם בנהיגה וגם בגוף שלך אז עצרתי את הרכב בחניון ענק וחשוך של מלא משאיות . החניון היה מואר ואת התביישת והיית לחוצה שלא יראו אותנו נהגי המשאיות . עצרתי את הרכב בצד. ביקשתי ממך להרגע אבל את ניסיתי להחזיר את החצאית למקומה. אזקתי את הידיים שלך למשענת הראש עם אזיקונים והידקתי אותם היטב.


נתתי לך סדרה של כאפות על הכוס בשביל להבהיר לך שאת לא יכולה להתנגד. כל כאפה שקיבלת על הכוס עוררה אותך והרגשת שאת נרטבת. ביקשת ממני בקול מפונק שאני יאונן לך ופתחת את הרגליים חזק כשהאגן שלך מורם למעלה.

פתחי את השפתיים של הפות הקטן שלך .לא יכולתי שלא לחוש את הרטיבות שלך

פקדתי עלייך לעצום את העיניים ולפתוח את הפה. נתתי לך לטעום את הרטיבות שלך והכנסתי לך לפה 2 אצבעות. תוך כדי שאת מוצצת את האצבעות , עם היד השניה דחפתי לך בלי אזהרה מוקדמת , שתי אצבעות לתוך החור הקטן שלך והתחלתי לזיין אותו חזק ועמוק והרגשתי איך הכוס שלך פועם . ככל שדפקתי את הכוס שלך יותר חזק ככה מצצת את האצבעות שלי ביותר תאווה. שמעתי את הגניחות שלך כשאת מתביישת ממני ולחוצה בגלל נהג משאית שהגיע ונעמד קרוב קרוב לרכב.

 

,ביקשת ממני בקול מהסס לחדול כי פחדת שנהג המשאית יראה אותך . סטרתי לך פעמיים להשתיק אותך . אבל לא יכולת לשתוק כי האצבעות שלי עברו מהחור שלך לדגדגן שלך שלך שהתנפח בתגובה אניסטקטיבית למגע שלי.


המשך יבוא…

Honeyfinger​(אחרת) - מגרגר לחלוטין
לפני חודשיים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י