לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

צלקות

כמו שאמרתי, עולם השליטה הוא מדהים, אבל אפל מזעזע וחולני, אחרי שנים בקהילה בכל תפקיד אפשרי, התעוררתי.
וזה הזמן לספר את הסיפור.
לפני 6 חודשים. ראשון, 12 במאי 2019, בשעה 19:09

כל עשר סיפורים, תקבלו סיפור עסיסי, אחד כזה שגורם לבטן להתהפך.

הכרתי אותו בכלוב, בן 31, "שולט".

ילדה מטומטמת עם מוח מחוק מסמים הולכת בשעת לילה מאוחרת לבית זר, לגבר זר.

לא רציתי להיות לבד.

הלכתי אליו, לא הורגשה כימיה, מלב אגרסיביות מיותרת במקומות שלא צריך, כל קשר לבחור ולשליטה הוא מקרי בהחלט.

מפה לשם החלטתי שאני רוצה ללכת הביתה.

לו היו תכניות אחרות.

הוא משך אותי מהשיער לחדר, הסברתי לו שאני רוצה ללכת הביתה, אמרתי כמה פעמים את מילת הקוד הקסומה שלא כובדה בכלל לאורך כל המפגש הזה.

את התיאורים הגרפים אני אשמור לעצמי ברשותכם.

כשהוא גמר הוא קם והלך לשירותים, לקחתי את הדברים שלי וברחתי משם.

כמה אבודה הייתי? לא קראתי לזה אפילו אונס, קראתי לזה סשן.

 

גַּבְרִיאֵל​(שולט) - totally fucked up
לפני 6 חודשים
טל75 - לא יודעת מה יותר עצוב או מכעיס ומפוצץ..
לפני 6 חודשים
שלגיה לבנה​(נשלטת) - מחריד
לפני 6 חודשים
מי אני באמת - 😔
עצוב לי מאוד לקרוא את מה שכתבת.

הלייק שעשיתי הוא בשביל האומץ שלך לכתוב את זה.
הוא בשביל החיבוק שאני שולחת לך.
הוא בשביל הכוחות המדהימים שבך.
לפני 6 חודשים
פלטיפוסית​(אחרת) - זו נשמעת כמו חוויה נוראית, זו לא אשמתך גם אם היית מחוקה מסמים, לא זה לא, ואמרת את זה, וכל האחריות היא לגמרי עליו- מי שעשה את הדבר המזעזע הזה. שולט הוא בטוח לא. 💔⁦❤️⁩
הצטערתי לקרוא ומקווה שאת מצליחה להתמודד עם זה בדרך שלך
לפני 6 חודשים
ArchAngel​(שולטת) - וואו. בעקבות הפוסט הזה התוודעתי לשאר הבלוג שלך.
ומבחינתי הוא צריך להיות נעוץ בעמוד הראשי. אלו הפנים האמיתיות של הקהילה הבדס"מית ולא אכפת שמדי פעם יש איזה שולט נסיך מקסים שמעריך את הנשלטת שלו בכל ליבו. ברוב המקרים, אם את לא על המשמר ולא מקפידה על אלף ואחד כללים ולא עושה לו תחקירי רקע מעמיקים, את תפלי על מי שקורא לעצמו שולט כי מבחינתו זאת הדרך הכי מהירה לנצל מישהי חלשה. בדיוק כפי שקרה אצלך.
בתור שולטת, בתור אחת שנמצא פה מספיק שנים, אני יכולה להגיד לך שעל כל שולט או שולטת נורמלים יש עשרה (אם לא יותר) שהסיבה שהם נמצאים כאן היא כי רק בעולם הבדס"מ הם יכולים לשווק כל תכונה או גחמה מתעללת באופן סקסי במקום לעבוד על האישיות של עצמם. כי רק כאן הקהל יריע להם כי "כל אחד והבדס"מ שלו". אסור להעיר לאף אחד כאן גם כשהכתובת על הקיר, אבל להעיר למי שנפגע מהם, כמו שעושים לא אחת בתגובות אצלך, זה בסדר גמור כי זו "בעיה שלך שלא שמרת על עצמך". וואו, אם היא צריכה לשמור על עצמה ולא יכולה לסמוך על זה שלא ינצלו את חולושתיה, זה רק מדגיש כמה שעולם הבדס"מ מושך אליו חלאות שצריך להתכונן לפגישה איתם כמו ליציאה לשדה קרה אחרת "מה צפית שיקרה?!". ולא, זה לא מצב נורמלי. לא נורמלי כשקיבלנו את זה כקהילה כי זה מה שנותן אור ירוק לאנשים האלו ומסיר מהם אחריות.
עולם הבדס"מ הפך לנוח עבור מתעללים. הוא מושך אליו אנשים כאלו, שמגיעים לכאן בכדי לקבל אשליה שהם התגברו על הנחיתות שבהם. אנשים שבדיוק כפי שאת מתארת בשאר הפוסטים, בחיים האמיתיים שלהם לא מצליחים לשלוט על שום דבר- לא על הקריירה שלהם, לא על האכילה שלהם, לא המצב הזוגי שלהם, לא על הרגשות שלהם וכמובן שזה מתרגם גם לחוסר שליטה בעצמם בזמן "הסשנים" שלהם.
הם מחפשים מישהו לרסק כי ככל שהם מורידים את הנשלט/ת מטה ככה הם מרגישים יותר למעלה. ולכן הם גם לא יעצרו כשהם עושים את זה. בשביל לעצור צריך להיות מספיק בטוח בעצמך בשביל להטיל ספק בעצמך ובלגיטמיות של המעשים שלך מבלי להרגיש פגוע באגו. מי שחי בסרט נרקסיסטי בטוח שהוא תמיד צודק ושמותר לו הכל, ורק בקהילה הזו אסור לשקף להם שזה לא ככה ואף אחד לא ראוי לתואר שולט לפני שהוא שולט בעצמו.
לפני 6 חודשים
Scarred​(אחרת) - אין לי מילים, תודה❤
לפני 6 חודשים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י