אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בראשית- האהבה

הכוונה הקדומה והרצון הראשוני של אלוהים
לפני חודשיים. 15 במרץ 2020, 3:04

 

אדם עושה את ענייניו ברגיל חי את השגרה שלו, לבדו או לבדה ,אין זה משנה אם זה גבר או אשה.

נהנה באמת מה"חופש" שלו או שלה...לחיים האלה הוא קורא חופש כי כביכול הוא עושה מה שהוא רוצה.

אין זה משנה שבחירותיו הטריוואליות נקבעו מראש בהתאם לעסקאות הגדולות והמדיניות שנסגרה מעל ראשו בחלונות הממש גבוהים. הוא חי את ה"חופש" המדומה שטוב לו.

אז לפתע קורה דבר שלא ציפה לו. בבוקר בהיר אחד הוא מתאהב או היא מתאהבת ,נורא חזק, בפתאומיות ,אבל גם באמת. זו לא רק תשוקה אלא ממש אהבה ,אירוטית ככל שתהיה, זו אהבה. אהבת אמת.

אהבה שצורכת ממנו הכל. ששורפת את השגרה הקודמת. הופכת לכאוס את עברו או עברה. משנה סדרי עולם. לכן המושג באנגלית. To fall in love.

כי זו נפילה. נופלים למשהו אחר. אין כאן סדר. יש קריסה.

באותו הרגע האהבה מתקרבת למושג חופש. חופש תמיד מושג אחרי מהפיכה מסויימת, כלומר עם ביטול הסדר הישן ה"חופש" הקודם מתגלה כשקר ריק. ההתמסרות למישהי אחת או מישהו אחד, מתגלה ונחווה כחופש מההתעסקות בעצמי.

העצמי מתמלא ללא מאמץ. אהבה זה לא מאמץ. זו נפילה.

 

כיום מנסים ללמד אותנו להתאהב בלי ליפול. טוב, הפוסט מודרניזם התרגל כבר להרוס נקודות אור של חכמה שהיו קיימות כחכמה בעיקר רק בעבר.

כיום כבר לא מתים מאהבה וזה חבל. זה הדבר הראוי היחידי שהיה ראוי למות למענו.

 

לפני חודשיים. 10 במרץ 2020, 20:14

 

 

אחת הטעויות הגסות של גברים שאני לעולם לא אבין זה

ה"ליקוק" הבלתי פוסק של גברים לנשים עם תמונות חושפניות.

אני לא מדבר על האתר הזה , אני מדבר על בכלל רשתות חברתיות. זה יוצר רושם מוטעה לחלוטין ואני אסביר.

ראשית כל ,נשים ,האמינו לי שזה לא מה שגברים רוצים לראות. באמת ,באמת זה לא הדבר שהם רוצים לראות.

אתן סבורות שהם רוצים לראות אתכן ככה בגלל החרמנות המרייררת  והעובדה שהם מגיבים , אתן פשוט מכוונות נמוך ואז מקבלות נמוך. זו בדיוק אותה חרמנות שאתן גם לועגים לה בהזדמנויות אחרות. גברים יגיבו לתמונות כאלה כמו "כלבים".

גברים הם ויזואליים הם אוהבים לראות יופי. אתן מראות להם יופי. של פלקט. לא שלכן. זה יופי גולמי בשבילם אבל הוא שלכן של המהות הפגיעה שלכן.

אתן מקבלות את החיזוק שאתן זקוקות לו ,הגברים מקבלים את אותם פיקסלים מהודקים היטב אבל אף אחד לא באמת מסופק. זה משחק סכום אפס. משחק באמת.

גברים ,זה לא פירגון. זו חרמנות. הנשים מודעות לזה שהפרגון נובע רק מחרמנות ,היא יודעת שאין לך מושג מי היא באמת ומה היא עוברת, כך שאין לה שום הערכה אמיתית לפרגון שלך חוץ מזה שהצליחה לחרמן אותך ,בנקודה הנחשבת הכי נמוכה שלך ,כי זה פיקסלים. תמונה. אל תיפול לזה.

ואני לא מדבר על לייק מזדמן שבאמת מביע הערכה ליופי אירוטי כזה או אחר, אני מדבר על ממש "ליקוקים" בתגובות ללא הפסק כאילו ייצא להם מזה משהו. גברים שעושים את זה ,זו לא הדרך.

דמיינו לך עולם שבו אשה מושכת מעלה תמונה חשופה ולא מקבלת על זה, שום תגובות מגברים..ואפילו לא לייק. כי זה בשר, אתה מכיר אותה? יודע מי היא? זה פשוט ארוז מתוחכם אולי עם מלל מפתה..מה הטעם לפרגן כאן. ברוב המקרים 80 אחוזים ממה שאתה צופה בו זה אפילו לא בזכותה.

אם נשים "מחנכות" את הגברים להסתפק בתמונות זה יוצר גברים "נמוכים". עדיף כלום.

כי גברים במהותם האמיתית רוצים את "הכל". גם אם הם נשלטים או וואטאבר. כלומר מציאות .הגברים מעלים את "רמתם" פלאים והנשים הו הנשים, זו תהיה המהפיכה הפמיניסטית האמיתית...

ואגב ,האמת שאני יותר מדבר על רשתות חברתיות מיינסטרימיות מאשר כאן. כאן ניתן להבין את האירוטיקה. וזה בעיקר אצל צעירים צעירות יחסים. מישהו חייב לחנך את הגברים של הדור החדש. ממש הלכו לאיבוד בתוך הפיקסלים.

זה לא עניין שמרני ,זה עניין של צרכים.

 

 

לפני חודשיים. 10 במרץ 2020, 1:22

זוגיות היא דבר יפה רק אם יש בה הרצון להשפיע אהבה על הסביבה.

זוג יכול לשנות עולם ומלואו אם אינו עסוק בעצמו.

האהבה היא הרצון לתת את הטוב שכבר קיים ממילא.

 

 

 

 

לפני חודשיים. 9 במרץ 2020, 17:27

אשה יכולה להיות חסרת בטחון עצמי ועדיין להיות מאוד מושכת בבסיסה , כלומר יכולות להיות לה מספיק תכונות אחרות שמפצות על היותה ביישנית או חסרת בטחון. למעשה הביישנות או חוסר הבטחון יכול אפילו להיחשב לנשים מסוימות כמעלה או חלק מקסם אישי.

 

לא כך הדבר אצל גבר. גבר על מנת שיהיה אטרקטיבי לנשים מכל מיני סוגים ( לא רק מהסוג המיוחד הזה שנמשך ספיציפית לגברים ביישנים וחסרי בטחון) בטחון עצמי זה מחוייב כאחת מתכונותיו הבסיסיות. הבטחון עצמי לא חייב להיות מופרז או מוחצן מדי , הוא פשוט חייב להיות בפלוס ולא במינוס. 

 

על עניין המשיכה יסכימו גם גברים וגם נשים. גברים רוצים בטחון עצמי בשביל להיות מסוגלים להיות עם נשים. 

נשים רוצות בטחון עצמי , אך הן יכולות להסתדר בלי אותו בטחון במידה ויכולות "לשאוב " אותו מבחיר ליבן.

 

כאמור ,ברור שחשוב שלכולם יהיה בטחון עצמי וכו ...זה מובן מאליו , כל אדם באשר הוא אשה או גבר צריכים לשאוף לבטחון עצמי באם הוא חסר. הוא תמיד חסר. פשוט יש כאלה שמסתירים טוב יותר. או מסתירות.

זה מראה את מורכבות האשה הרבה יותר מהגבר. אצל הגבר הדבר הבסיסי הזה הוא נדרש וחשוב. אצל האשה זו יכולה להיות העצמה יוצאת דופן. זה רק מוסיף לה.

 

 

חוסר שוויון זה דבר יפה. 

 

 

לפני 3 חודשים. 28 בפבר׳ 2020, 12:31

אם מתבוננים בעולם בצורה תועלתית אנו מוצאים שלכל דבר יש שימוש. כל חומר ויחידת חומר , משמשת את האדם למשהו. קשה למצוא בעולם כולו , חומר שאנחנו לא משתמשים בו בדרך זו או אחרת.

אם לא משתמשים בו ישירות אז הוא משמש את האדם בצורה עקיפה בין אם זה בטבעיות ובאיזון הטבעי שהאדם לדורותיו כל כך זקוק לו.

מצד שני, יש את עניין ה ע ו נ ג. העונג לא משרת את הטבעיות. ברוב המקרים הוא יכול לפגום בטבעיות וישנן הרבה דוגמאות לכך, מזון טעים שפוגע בבריאות, גידולי בקר בכמויות עצומות שמשנים את מאזן הטבע ,התמכרות לסקס עם תוצאות הרסניות וכו. אינסוף דוגמאות מכל התחומים. העונג הולך מעבר לטבע.

אנחנו מחשיבים את הרדיפה אחר העונג כדבר טבעי לאדם ובו בזמן הרבה נטורליסטים ואתאיסטים רוצים להכליל את האדם תחת אותה קטיגוריה של חיות יונקות שנוצרו בתהליך טבעי אבולוציוני.

העונג הולך מעבר לטבע. החיפוש אחר עונג אולטמטיבי זה "דפקט" שקיים רק בבני אדם. שכלול העונג מוכיח עד כמה אנחנו שונים מבחינה טרנסדנטלית.

אין בזה שום דבר טבעי. יש בזה משהו מעבר . יש בזה נשמה. אנחנו מזהים עונג כדבר ט ו ב. 

אצל החיות העונג לא מוגדר הוא פשוט קיים, אם קיים, כמו הסבל.

חיות מרגישות עונג כדי למלא פונקציה, אך לא מחפשות אותו כמטרה בחיים.

העונג ,הוא אלוהי. החיפוש הוא אחר האלוהי ,וכמו כל דבר שניתן לנו, גם העונג הוא לשימוש שלנו ,לא למטרה בפני עצמה. אין כאן מטרה בפני עצמה ,זמניות החיים והעולם פשוט לא מאפשרים זאת.

 

 

 

לפני 3 חודשים. 26 בפבר׳ 2020, 19:31

נשים בתאומים זו כפילות באישיות מכל מיני בחינות. כלומר לאו דווקא כפילות האישיות הטובה והאישיות הרעה. הן יותר מורכבות בדרך כלל, וההבדל הוא בינן לבין למשל נשות מזל דגים שהן ( בנות מזל תאומים)  תדענה איך לבטא את המורכבות שלהן.

הן בעלות קסם אישי רב ויקסימו את הגברים הסובבים אותן, גם אם במקרה הן לא הכי יפות או מרשימות. הן יכולות ללמד משהו את שאר האנושות לגבי הערך הרב של הכריזמה. הן משיגות הרבה בזכות אותה כריזמה ויכולת תקשורתית טבעית וקלילה שמאפשרת להן לרחף , בין שיחה שיחה במסיבה הכי עמוסה באנשים.

 

לא צריך להיבהל מהפרלטטנות שלה כי כשהיא מאוהבת מאוד חזק היא באמת אוהבת ,ההתנהגות שלה בציבור יכולה להתפרש אחרת כיוון שהיא מאוד אוהבת לדבר, אוהבת חכמה ואינטילגנציה, הסקרנות שלה יכולה לגרום לה להתעניין גם בגברים אחרים. זה לא אומר שבחיר ליבה כבר לא חשוב לה יותר. האינטילגנציה שלה מאפשרת לה להיות בשני המקומות בכל יישותה.

עקב טבעה החומרי שעשוי מכספית וההשתנות התמידית שלה היא עשויה להיות מועדת לבגידות , זה לא מתוך מוסר ירוד או כיוצא בזה היא פשוט זקוקה להתחדשות. אם אצל בנות מזל סרטן נטיה לבגוד נובעת מחוסר במגע אצל נשים ממזל תאומים זה יכול לנבוע מתוך משיכה שכלית או התגרות אינטלקטואלית שאולי חסרה להן.

 

עדיף לה לבחור את הגבר האחד המתאים לה. יהיה שלב שבו היא תתעייף מעצמה ומהריקוד הבלתי פוסק שלה ממקום למקום ,בהרבה מקרים היא ממש מתענגת על עצמה ועל היכולת הזו שלה אבל מצד שני היא גם רוצה בסופו של דבר את הבטחון .

הן מטופחות ובעלות חוש הומור דק , חוש הומור מושך , והן בין היחידות שחוש ההומור שלהן יכול למשוך גברים מינית. בדרך כלל הן אלה נשים שנמשכות לגברים עקב חוש ההומור שלהם ,אצל בנות מזל תאומים  זה עובד הפוך. גברים מוצאים בהן את ההומור המעניין שחיפשו באשה.

 

יופי ואופנה זה דבר טבעי להן שהרבה פעמים נראה כאילו מגיע ללא הרבה מאמץ.

 

 

 

 

לפני 3 חודשים. 20 בפבר׳ 2020, 18:42

הייתי מהמר שרוב הנרשמות והנרשמים בקרב האתר הזה הם והן בנות מזל עקרב :)

האיבר שמייצג את מזל עקרב אלה איברי המין. לכן בנות מזל שיש להן השפעה חזקה של מזל עקרב במפה שלהן לעיתים, עשויות לסבול מכל מיני רגישויות או בעיות באיברי המין.

הערת ביניים שאני רוצה להוסיף כאן, זה שלעיתים גם אם מישהי לא נולדה במזל שמש מסוים עדיין יכול להיות שבמפה האסטרולוגית יש לה השפעות חזקות ממזל שלא חשבה עליו.

בכל מקרה, בנות מזל עקרב תמיד יצדיקו לעצמן דברים על קצה גבול המוסר בטענה ש"כך אני מרגישה". הרגש אצלן בדרך כלל יהיה מוסווה היטב תחת מעטה של עוצמה ומגנטיות ,כי באופן מוזר הן יתפסו את הרגש כחולשה מצד אחד ומצד שני הן תמיד באות מהרגש.

אצלן ,זה טוטאלי מדי ברוב המקרים. כי הן עשויות להזיק לעצמן כשהן רוצות להיות ספוגות בתוך הרגש, להיעלם בתוכו ואז בעצם נעלמות בעצמן. שימו לב בנות מזל עקרב.

 

הן אוהבות לעומק, המיסטיקה אצלן חזקה, לפעמים המיניות אצלן תתקשר למקומות עמוקים ולא תמיד שייראו קשורים. 

הן צריכות להיזהר לא להגיע להרס עצמי דרך האנרגיה המינית החזקה והטבעית שלהן. אין ספק שנשות המזל הזה בדרך כלל יהיו "סוטות" מיניות לא קטנות ועדיין ,הן תמיד באות מעולם רגשי עמוק. וזקוקות להרגיש את העומק הזה.

בת מזל עקרב אוהבת גם תהיה מטופחת מאוד בדרך כלל עבור בן זוגה, מאורגנת, מסודרת, מנהלת. שליטה זה עניין טבעי לזה. היא מבינה גבריות. ואוהבת גברים. לפעמים גם נשים ,אם הן ממש שוות לטעמה :).

 

נשים אחרות ישנאו או יאהבו אותה. קשה להיות אדיש או אדישה לבת מזל עקרב. היא תמיד תנקוט עמדה תמיד תנתח אחרות ומצבים אחרים. בת מזל עקרב יכולה להיות שקטה ולא מתבלטת ,אך הן תמיד רוחשות וגועשות מתחת לפני השטח.

הטוב בנשמתן, מאוד רחב וגדול ,אך ניקטו איתה במשנה זהירות כך גם הצד הנקמני שלה. :)

כמובן, היא אוהבת לדאוג לאלה שאוהבת. חומרית,  ובדרך כלל אוהבת לחשוב שהיא בלבד אחראית לגורלה.

 

לפני 3 חודשים. 19 בפבר׳ 2020, 8:16

אשה במזל דלי תגלה עשויה לבטא חריגות או "מוזרות" כבר בגיל צעיר יחסית. רוב האנשים עשויים לא לזהות את אותה מחשבה ייחודית או שונה, אלא אם כן הם יהיו איתה בסיטואציה מאוד מסויימת.

 

מיוחדות לעומת חברותיה זו מילת המפתח. שוני במחשבה. מהפכנית בדעותיה בלי להתכוון לכך בכלל, היא לא רוצה להיות שונה ,פשוט עניינים שנראים לה טבעיים לחלוטין, עשויים לסביבה שלה להיראות קיצוניים מדי.

היא מעניינת,מרתקת וכובשת. יכולה לגלות אדישות מסוימת כלפי זוגיות ואהבה. היא אוהבת יותר את העניינים הכלליים. ישנן הרבה מנשות מזל דלי שכן יכולות להנות מזוגיות צמודה וחמה הרבה שנים, אך זוגיות זו תהיה בזכות העמידה האיתנה שלה להתגבר על הכל, מאמינה גדולה ב'חיה ותן לחיות' ו"אל תבלבל לי במוח"

 

היא עשויה להיות מאוד שולטת וגם אם תהיה נשלטת, בדרך כלל תשלוט מלמטה בצורה מאוד מתוחכמת ,אוהבת להתנסות ומאוד נמשכת לדברים חדשים באופייה. רוחניות ומיסטיקה זה דבר שתמיד ירתק אותה באופן טבעי וכמעט תמיד תרכוש לעצמה ידע טבעי בעניינים האלו.

 

חוויות מיסטיות או  מעבר לטבע יהיו חלק מהרפטואר החוויתי שלה לצד חוויות רגילות. אסור לאכזב אותה באהבה ובזוגיות שכן קשה מאוד לתקן את זה אחר כך. 

זה לא נראה כך אבל היא עקשנית מאוד בדעותיה,פשוט זו עקשנות שקטה וחודרת לאט. לא העקשנות האופיינית לשור ,עקשנות מסוג אחר והרבה יותר חזק.

 

נשים במזל דלי צריכות להיזהר שהנפש שלהן לא תזדהם מאחרים. הרגישות שלהן מאוד מכילה. היא יכולה להכיל כמעט מכל מזל אחר, כיוון שראשה תמיד מטייל אי שם בקדמת היקום מחפשת אחר הדבר הבא.

ההכלה צריכה להיות מוגבלת כדי לא להגיע לשגעון. החוזק של דלי לפעמים יגרום לנשים האלה לחשוב שהן יכולות הכל.

 

יש בהן חלק אגואיסטי בריא שזקוק למילוי אחרת ההקרבה שלהן בחיים תהיה עצובה ולא צודקת.

במיטה הן יכולות להיות מאהבות פשוט נפלאות, מוכשרות וקלילות בהבנה שלהן עניינים מאוד מורכבים. הן יודעות לפשט גם את המורכב ביותר. החושניות שלהן מגיעה ממקום אחר ,raw יותר ממזלות המים. היא סקרנית באמת מתגובות של הגבר לצידה. 

 

אין להן בעיה לאהוב כמה גברים במקביל. הטוטאליות שביניהן פשוט יקדישו ויקריבו את עצמן לגבר אחד ,ובדרך כלל הגבר הזה יהיה שונה מהרגיל ,היא תשקיע בלחפש אחד כזה...

 

חלקן יכול להיראות במראה כמו ילדות או ילדים. הילדות ונוסטלגיה אצלן זה משהו שחרוט בהוויה , הן לומדות מכל דבר בעבר. וזוכרות. זוכרות הרבה.

 

לפני 3 חודשים. 18 בפבר׳ 2020, 20:58

שיא הנשיות. ניתן לומר שזה בין המזלות היחידים שניתן למצוא באשה שהנשיות שלה יכולה להיות טהורה לחלוטין. כולה אשה. לטוב ולרע. הרגישות כמעט מקסימלית.

ההבנה שלה לגבי מהו גבר תמיד יכולה ללקות בחסר ,כיוון שכמעט שלא נושאת עמה תכונות גבריות. 

אשה כזו תיתן לך את הלב שלה למשמר ללא פחד. היא באמת מאמינה שזו הדרך לאהוב ובדרך כלל הן מאוד מאמינות באהבה ובארוטיקה שמתלווה אליה. הן יכולות להעריץ את המפגש עם הגבריות מעמקי נשמתן.

לרוב אין אצלן את השולטת או נשלטת כי זה הכל אחד בשבילן ,הסקס אצלן מגיע לרמה רוחנית ולכן הן יהיו חסרות מגבלות בהרבה מובנים. יש להן הבנה אנושית של כמעט כל דבר, שום דבר לא באמת זר להן.

הן חושניות ומיניות אך האהבה אצלן תמיד אידיאליסטית. פנטסטית. חוצה גבולות. אשה במזל דגים תגרום לך להרגיש שהיא מסוגלת לעשות הכל בשבילך. הן יודעות. הן גם בדרך כלל יודעות להתעלם ממה שלא חשוב. האינטילגנטיות שביניהן מתחלקות לכמה סוגים. 

המגע בשבילן זה סוג של קדושה ,גם אם הן יהיו עם כמה גברים במהלך חייהן ,הן יודעות להעריך את הייחודיות בנפרד ואם היא החליטה לעצור בך ולהיות איתך ,אפשר להיות סמוך ובטוח שהיא לא תיתן לגבר שלצידה להרגיש פשרה או second best.

במיטה הן יהיו מוכשרות להפליא ולא בגלל שהן בעלות ניסיון אלא בגלל שמעשה האהבה מאוד טבעי להן. הגבר הנכון יכול לגרום להן לרצות להתחדש ולהתנסות במיטה כל פעם מחדש.

אשה במזל דגים שליבה לא התרסק ,תדאג תמיד להיות מטופחת ונשית ,היופי הטבעי של המזל הזה יכול לגרום להרבה נשים לקנא.

רוב הנשים במזל הזה יכולות להעיד על גברים שהתאהבו בהן מעצם החדירה לתוכן. זה אחד המזלות המיסטים והרוחניים לכן סקס ואהבה איתן יכול להיות חוויה בכל מובן. הן יבלבלו את הטוב שבשולטים.

הרבה מהן פשוט חרמניות תמידיות ,לכן רובן ישלוט ביצריהן עד שיידעו מיהו המיועד.

המעניין הוא שהן כוללות בתוכן את כל סוגי הנשים ,פשוט מציגות כל פעם פן אחר שלהן. הן לא נאמנות לעצמן. הן נאמנות למשהו גבוה יותר, שאף הן לא יודעות בדיוק מהו.

מעניינות ,מרתקות וההילה סביבן תמיד תמשוך עיניים של גברים.

הן צריכות להיזהר מבגרותן כי או שהן מאוכזבות מאוד מהחיים ( עקב רגישותן העצומה) או שהן אוהבות חיים באמת.

 

אם הן מאוכזבות יהיה ניתן לראות על פניהן וגופן. אם הן אוהבות הן יהיו קורנות. ולא, לא ניתן להגיד זאת על כל אחת. דגים פחות יודעות להסתיר את הטבעיות שלהן.

 

הן מומחיות בלהסתיר עניינים אחרים ולכן יכולות להיות שחקניות טובות, עניינים מהותיים קשה להן להסתיר.

זונות ונזירות. הן אוחזות בשני הקטבים ומייצגות ניגודיות מדהימה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לפני 3 חודשים. 16 בפבר׳ 2020, 9:16

טבעם של רגשות הוא להתחלף. אנחנו יודעים היטב שאנחנו עוברים מרגש לרגש ללא הרף בהרבה מקרים אלה רגשות ממש מנוגדים.

 

כל רגש יש לו תוקף ואורך חיים מסוימים. ניתן להתייחס לרגש כאל " אדון " מסוים שבאותו רגע הוא השליט של האדם ויש לו את רגעי התהילה שלו, אבל בתוך תוכו הוא יודע שהוא לא הולך להישאר לנצח אלא להתחלף....

 

לכן יש מלחמה בתוך האדם ,בלתי פוסקת כל רגש רוצה להיות השליט ,רע או טוב זה לא משנה , כל פעם אחד אחר כובש את ה"שלטון".

 

המודעות היא הדבר החשוב ביותר. להיות עצמכם. לא לתת לרגש לפרוש כנפיים ולהיות. תמיד שהמהות שלכם תהיה שם. נוכחת. מתבוננת. על "השליט" הזמני.