בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Stressed Out Thoughts

Just the thoughts and fantasies of a horny kinky man who’s too stressed and afraid to go by them
לפני 5 חודשים. 19 באפר׳ 2021, 10:00

מצטער מראש על הכתיבה המבולגנת, קצת מתקשה לעשות סדר בראש ולכתוב מסודר ונקי. אנסה לעבור כל זה שוב עוד איזה יממה ולסדר את זה מסודר כמו הפוסט על הקוקהולד, אבל כרגע חש צורך עז לפרוק.

אז זו כבר תקופה שאני במחשבות לכיוון יותר רציני, רצון למשהו קבוע, אוהב, דואג, אכפתי ובעיקר עוטף ומקבל.

אם אתם עוקבים אחרי הבלוג שלי אתה אולי כבר יודעים שהגישה שלי לסקס קצת שונה, אני סקרן מאוד לגבי קינק וקצת חרד מאנאלי וחדירות. ואני יודע שאני לא היחיד ויש ממש קטגוריה שלמה של סייד, ואני גם יודע שבזוגיות אמיתית ארצה ללמוד להנות גם מזה ולתת לפרטנר להנות ממני גם ככה.

אבל עד אז אני בחששות וסרטים, בעיקר על זה שאני לא יודע איך לענג כמו שצריך. כי זה לא משנה אם תהנה ותגיד לי את זה, משהו בי מסרב להאמין ומפרש את זה כניסיון שלך להיות נחמד ומנומס, אולי לנחם אותי. ואיך אפשר למצוא משהו רציני שאתה רק תקוע בראש בחששות שאתה לא מספיק?

אבל זה כבר אישיו עמוק אחר, בחזרה רגע לנושא הפוסט.

כבר רשמתי פוסט על שאיפה לזוגיות והצורה שאני יכול לראות אותה מתקיימת עם נטייה קוקהולדית. בעקבות שיחות עם חבר חדש עם נסיון כעבד עלתה בי שאיפה חדשה.

אותו חבר בעברו היה עבד של אדון, והאדון היה בזוגיות. אני לא מכיר את הזוג ולא יודע איך היחסים ביניהם, כמה שליטה וקינק נכנסים שם, אבל הבנתי מאותו חבר שלפעמים הבנזוג של האדון היה נמצא שם גם, לעיתים היה משחק איתם אבל לא באופן קבוע. אותו חבר היה עבד, אז הוא היה מגיע גם לשירות לא מיני, ואם הבנתי נכון זו הצורה העיקרית שבן זוגו נהנה ממנו.

הדבר גרם לי לחשוב על הרצונות שלי ועל החששות שלי. אני בטבעי יותר במקום הנשלט אבל כל כך מתקשה עם עניין הפריצת גבולות, להעיז ולנסות. ובשנה האחרונה הרצון לנסות להיות בצד השולט רק הולך וגובר. בצורה שונה ומניעים שונים, אבל עדיין יש צד כזה שמתקיים בי.

אם לספר לרגע על הרצון השולט אם זה לא דובר לפני, כשולט אני לא ממש מחפש מישהו שיבוא לענג אותי, עדיין מה שמניע אותי הוא רצון לענג את הפרטנר אם השליטה היא מינית. אז קשירות ואדגינג או דברים שמביאים אותו לקצה זה העניין. רק צריך להכיר ולדעת מה עושה לו את זה בצורה כזו קודם. אם לפנק אותי זה העניין, אז זה לא בצורה מינית ופה נכנס המקום של עבד ולא נשלט.. תסדר, תנקה, תקנה לי מתנה וכו.. כרגע במקום שאני נמצא מודה שאני מרגיש נצלן ולא נעים לבקש ממישהו לבוא לנקות לי את הבית, למרות שהזין עומד מהמחשבה על הנכונות של מישהו לעשות את זה והעובדה שמישהו הסכים והציע לבוא.

אז חשבתי לעצמי הרבה על הזוגיות של אותו שולט של החבר, על הבנזוג שלו, ואמנם אני לא מכיר אותם והיחסים ביניהם אבל נתקפתי קנאה ורצון לכזה גם.

להיות הבנזוג של השולט, הוא עדיין השולט והעליון אבל אני הבנזוג שלו, אני הבא בתור בחשיבות בהיררכיה.

אני הרי לא חושב שאני קנאי מידי ואני מאמין בלפתוח את מערכת היחסים כדי שכולם יוכלו להנות גם מהחלקים שלא מתאימים לפרטנר, אז לשולט שלי יוכלו להיות נשלטים ועבדים נוספים, איך ומה ואם יש חוקים ידובר ויוחלט בינינו.

במיטה הוא ישלוט ויחליט, אלא אם יבחר אחרת, ומחוץ למיטה נהיה כמעט כשווים. אהיה הבן הנסיך היקר שלו שהוא מפנק ואוהב והוא מושא להערצה שאני רק רוצה שיהיה מסופק מעונג ומאושר.

אם הוא יחפש משהו יותר קבוע עם נשלט או עבד אחר אני אכנס לתמונה, כקוקהולד, כשולט מתלמד שלו, כנשלט נוסף או מה שיתאים.. הכל תחת הבנה אחת שיש היררכיה ואני מתחת לשולט אבל מעל כל נשלט או עבד אחר. משמע אם יש לו עבד קבוע שיבוא הביתה, הוא גם עבד מתחתיי ומקשיב לי. כמובן עם גבולות מתאימים מראש ואולי זה לא מיני כל עוד זה בלעדיו או מה שמתאים.

כמו שאני רואה את זה כרגע אני זוכה ככה גם להנות מהצד הנשלט תחת שולט קבוע דואג מטפל ומפנק. אני יכול ללמוד לשלוט בהדרכה צמודה של הבנזוג על נשלטים או עבדים שלו, מצפייה, השתתפות או כל דרך שנבחר. ובעיקר זו זוגיות אכפתית כמעט שיוויונית מחוץ למיטה.

אני גם אהנה להיות למעלה בהיררכיה אם הבנזוג יחליט לארגן משהו קבוצתי עם שולטים נוספים. אם אני שם על תקן נשלט ולא שולט אז כמובן שהשולטים האחרים מעליי היררכית, אבל מבין הנשלטים ועבדים אני העליון, הפרס, שמור רק לבן הזוג שהביא אותי כנשלט בשביל להציג ולהשוויץ בי. רק הוא יכול לשחק בי, ורק באישורו השולטים האחרים יוכלו לגעת או לעשות בי משהו, בזמן שנשלטים/עבדים אחרים שם לבחינה של השולטים ביד חופשית או מוגבלת.

סליחה על הבלאגן, זה הכל עוד רץ במוח ואני מנסה להבין איך זה יכול להתאפשר ומה הצורה שמרגישה הכי נכונה לי, תאורטית לפחות. 

הכל תאורטי כל עוד אני לא בנוח ובטוח בעצמי מספיק בשביל להאמין שמישהו ירצה משהו אמיתי ורציני איתי למרות כל הקושי והגבולות. איך אתם עברתם את השלב הזה של הפקפוק וההורדה העצמית בשביל לאפשר למשהו אמיתי להגיע ולהתחיל?

לפני 9 חודשים. 8 בדצמ׳ 2020, 8:35

אני בן 27, רווק, ומעולם לא הייתי בזוגיות.

זה דבר שתמיד נמנעתי ממנו, הרחקתי אותו, ברחתי ממנו. בעיקר ממקום של פחד. פחד להכניס מישהו ללב, לתת בו אמון, ללמוד לסמוך עליו ולמצוא את עצמי בסוף היום פרוד לבד ופגוע, או אפילו אני חושב שיותר הפחיד אותי זה אם אני אפגע בצד השני איכשהו בצורה כזו. 

תמיד היו לי ואני מניח שעדיין קצת יש לי סיבות למה לא להיכנס לזה: אני רוצה לעשות רילוקיישן, אני צריך להתבסס קודם בחיים או מיליון תירוצים אחרים.

אבל לאחרונה משהו השתנה, אני רוצה לתת קרדיט לקורונה אבל נראה לי שאם היא באמת הייתה הגורם לזה זה היה קורה כבר לפני כמה חודשים, אז לא לגמרי בטוח מאיפה זה מגיע.

לאחרונה אני מוצא את עצמי ברצון לזוגיות, לפרטנר שיהיה שם לצידי ויבחר בי על פני כל האחרים. שירצה לבחור לחזור הביתה אלי.

אם קראתם את הבלוג שלי אתם יודעים שהמיניות שלי קצת שונה (טוב של כולנו פה לא?!), אני סקרן מאוד לגבי קינק, חושש קצת לנסות דברים חדשים, אבל בעיקר אני לא ממש בקטע של "סקס" (חדירות יעני) דבר שאולי אני נותן לו חשיבות ומשקל גדולים מידי, אבל אם זה היה הפוך ומישהו היה אומר לי שאת האקט ה"בסיסי" והמענג הזה הוא לא מעוניין הייתי מגחך וממשיך הלאה סביר להניח.

אז קודם כל בנזוג עתידי שאולי יום אחד יקרא את זה, אם אנחנו רצניים ובזוגיות, אז בסבלנות המון דאגה ואכפתיות אני רוצה שתלמד אותי לקבל אותך ולקחת את כולך בתוכי! אבל כן, הדרייב המיני שלי למשחק כזה הוא נמוך.. ולא, אני לא רוצה שתחשוב על לוותר על ההנאה הזו בחייך.

אז איך אני מדמיין את הזוגיות שלי?

בעבר חשבתי הרבה על פוליאמורה והאפשרות לאהוב הרבה אנשים, לא יכול לומר שאני לא מביע התנגדות לדבר שכזה גם עכשיו, אבל עכשיו מתחיל לחשוש קצת מהעניין של איך אני אחזיק בך ואשמור עליך לצידי כשאתה מאוהב בעוד מישהו שנותן לך יותר?

והנה בתקופה האחרונה מה שאולי הוא הייעוד שלי נגלה אלי, אולי נולדתי להיות קוקהולד?

ניסיתי לקרוא על זה הרבה, עושה רושם שיש כל מיני סוגים ואפשרויות, זוגות שונים משחקים עם זה בצורה שונה.. ואולי זה מה שאני צריך לחפש?

אנחנו נגדיר בעצמנו מה מתאים לנו, יהיו דברים שנעשה רק ביחד ודברים שתעשה בנפרד. אקטים שישארו רק שלנו ובינינו ואקטים שאני לא רוצה גם להיות עד להם מהצד שתעשה במקום אחר, כי לשמור עליך מאושר ומעונג זה מטרתי ורווחתי.

_____________________________________________________________________________________________________________

בפנטזיה:

אנחנו גרים ומאושרים ביחד. שנינו אנשים עובדים מתאמנים וחיים כרגיל.

אבל השגרה שלנו מכילה גם דברים שונים, היחסים שלנו סוג של פתוחים בהתאם לתנאים שלנו. כי יש אקטים שהם רק בינינו, בינתיים אתה היחיד שחור אלי והיחיד שמורשה להכניס לתוכי נוזלים. וגם הפוך יש.

יש דברים שאתה אולי פתוח אליהם ואוהב שאני לא, ואותם נחלק לארבעה סוגים: רק בנוכחותי, רק בידעתי, שמור את זה לעצמך, רק בינינו.

  • רק בנוכחות: אקטים שאני לא רוצה שתעשה בלעדיי לידך (או להפך), בין אם אתה עושה את זה לי או למישהו אחר, אם אני עושה את זה לך או מישהו אחר עושה לך/לי את זה, יש דברים שאנחנו עושים ביחד. אקט לדוגמא: שתן לתוך החור, הזרעה במעיים...
  • רק בידיעה: ישנם אקטים שמחרמנים אותנו, ולדעת שאנחנו חווים את זה מחרמן ואולי באיזה מקום מענג גם את הצד שלא שם. תוכל לספר לי על החוויה אחרי, להראות תמונה או לשלוח סרטון בלייב. אקט לדומגא: מציצה זריזה בשירותים ציבוריים, אוננות במחרב ציבורי, השפרצה על גוף של אדם אחר, זיון, מציצה ודברים נוספים.
  • שמור את זה לעצמך: אני רוצה לדעת ולהכיר את כולך, לדעת מה עושה לך את זה לא משנה כמה מוזר זה. אבל לא להכל אני אתחבר, ויש דברים שהם יהיו קו אדום מבחינתי שאני לא מעוניין לדעת שאתה מתעסק בהם אבל שמח לדעת מאחורי הראש שאתה חופשי להנות מהם. אקט לדומגא: סקאט.
  • רק בינינו: כשמו כן הוא, דברים שאו שננסה ונהנה ביחד או שלא נבצע עם אף אחד בהסכמת שנינו. אקט לדומגא: כל מה שקשור בסימון קבוע ולא טוש מחיק.

 

אבל כמובן שקודם נכיר ונחקור ונגלה. נתחיל רק בנוכחות של שנינו במצבים האלה, בין אם בהשתתפות או בצפייה מהצד, ונתחיל מלמצוא ולבחור אנשים ביחד, משם נתקדם הלאה. כי ברגע שאלמד להכיר איך אתה אוהב לצפות בי עם אחרים, אדע לאיזה סיטואציה מותר שתיכנס באמצע שתחזור מהעבודה ותתחרמן ממנה. וכשאדע מה עושה לך את זה שאני פחות מוצלח בו, אזמין איזה יזיז שמצאת שיעיר אותך ככה בבוקר בפינוק. הרי בסופו של יום אנחנו רוצים את האושר והעונג של האחר.

ובאותה מידה כמובן גם הפוך! אתה תדע איזה סרטון יחרמן אותי לקבל אם יצא לך לקבל מציצה ספונטנית ממישהו, ולפעמים תביא מישהו בשביל שתוכלו שניכם לשחק קינקי איתי ולא דווקא בשביל לזיין אותו, טוב אולי גם זה חח

בפנזטיה אנחנו ממשיכים לחקור את עולם הפטיש והקינק וגם יש לנו כל מיני ציוד וצעצועים לשחק איתם כמובן.

_______________________________________________________________________________________________________________

 

אז עכשיו השאלה רק, איך ואיפה מוצאים דבר כזה?

______________________________________________________________________________________________________________

ובנימה קצת אחרת אבל בקשר לאתר, אני לא יודע למה אבל מוצא שממש קשה לי באתר שכולם חסרי תמונות ואנונימיים לגמרי, לכם זה לא מפריע?

לפני שנה. 4 ביולי 2020, 13:13

כמו שכבר ציינתי בעבר יש משהו בחוף נודיסטי שמאוד מושך אותי אבל גם מאוד מבלבל אותי.

אני אוהב את הרעיון הבסיסי של להיות ערום בחוץ, הכי טבעי שלך ואמיתי עם עצמך, ואכן שהתחלתי לחפש לאן ללכת תמיד חיפשתי מקומות ללכת בהם לבד ולהיות ערום עם עצמי.

מאז שגיליתי את הדרך להגיע לחלק הנודיסטי של געש אני משתדל להגיע לשם כשהרצון לערום עולה.. בהתחלה הייתי מגיע ובורח למקום מרוחק קצת ומבודד להיות עם עצמי, ולאט לאט התקרבתי לקרבת אנשים אחרים, חלקם ערומים, לקבל איזה נחת מהתפסיה הקבוצתית שערום זה טבעי ומשחרר ולא פסול.

הבעיה היא שלפעמים אני מרגיש קצת יותר מידי כמו שוק בשר בחלקים הלא בודדים, וזה דו צדדי, אנשים בוחנים אותי ואני בוחן אותם. במקום להרגיש חופשי ונהדר עם עצמי אני מתעסק בלבחון את מי שיושב בהמשך החוף או לתהות אם הזוג שמגיע עכשיו הולך להתפשט או לשבת פה לבוש?.

לרוב פחות מפריע לי אם מסתכלים עליי, פעם שמתי לב שמישהו יושב מאונן ומסתכל עליי וזה אפילו חרמן אותי שהוא ניסה לעשות ולהסתיר את זה אבל שאני ישים לב ואזמין אותו, לא עשיתי את זה והוא הלך בסוף.

אז ראשית יש לי בעיה שאני לא יודע איך לגמרי לנתק בין החופש הערום לשוק בשר והבחינות האין סופיות של גופות בחוף.

לאחרונה יצא לי לפקוד את געש פעם בשבוע בערך, זה הפוגה מרעננת ולמרות שאני יכול להגיע יותר אני דיי מתעצל מהדרך כל פעם.

לפני שלושה שבועות הייתי ופגשתי שם בחור מקסים ושובה לב. השלום הראשוני היה בחניה שהגענו בו זמנית, אני לבד והוא עם מישהו. ואחרי זה בהמשך במים הוא ניגש ומשיחה על מזג האוויר גלשנו לחיים ומפה לשם נשיקה וזה מתחיל.

אני בנאדם קצת נוקשה בסקס, נוקשה עם עצמי, מתקשה לשחרר ולהרשות לעצמי. ושם בחוף, עם ההגבלות ששמתי לעצמי, הצלחתי להנות ושלחרר ולהרגיש נהדר בתוך הגבולות שהצבתי לעצמי ולו. זה היה רק מזמוזים והתחכחויות, היה קצת קהל מסביב וזה לא הפריע לי יותר מידי, הוקסמתי ממנו והוא היה נעים ועוטף ומכיל שכל מה שרציתי היה להרגיש אותו עליי.

בתחילת השבוע הייתי בגעש שוב ובתקווה שאותו בחור יגיע אמרתי לו שאני אהיה שם. הייתי שם מהבוקר, הגעתי שממש היו רק שני אנשים בחוף וזה היה מדהים. העיניים הרבו ללכת לכיוון האיש הנוסף בחוף, לנסות לבחון, אבל היה רק אחד אז היה יחסית קל לשחרר מזה כששמתי לב.

בהמשך לאט לאט הגיעו עוד אנשים, במשך כל הזמן הזה אני ערום והם עוברים ומציצים וזה לא מפריע לי, בהרבה מהמקרים הסתכלתי ובחנתי חזרה.

אחר הצהריים הגיעו חבורה ביחד. אני לא מכיר אותם, מזהה אחד מהם בתור שפגשתי באיזה מפגש אחר לפני שנה אבל בטוח שהוא לא זוכר אותי. אני לא יודע למה, אבל משהו בהופעה שלהם שם הקפיא אותי, הכניס אותי חזרה לשריון המתבייש והרצון להתלבש, ולמשך קצת זמן באמת התלבשתי כי כמובן שאני הייתי במים כשהם הגיעו והם התיישבו ליד המקום שלי.

כשרציתי להכינס למים התפשטתי שוב, הפעם בבושה וחוסר ביטחון, בהרגשה שאני נשפט כל הזמן למרות שלא ידעתי אם הם בכלל מסתכלים לכיוון. כבר נשארתי ערום להתייבש כשהחתיך שלי מפעם קודמת הגיע. הוא הכיר אותם, או את חלקם, ואני לא הצלחתי לבטא למה הנוכחות שלהם ככה מפריעה לי.

התחככנו ושיחקנו והם ליד מציצים כל הזמן, בשלב מסוים הוא גם קרא לאחד מהם ומצץ לו כשהוא שוכב עליי ומתחכך. מביך כי הוא מהחבורה שהלחיצה אותי וכי הוא קרא לי מעפן שאני עושה רק פארש ולא נותן לחדור ומחרמן בטירוף שהחתיך שלי מעוניין אז הוא עושה פשוט עושה. הוא רמז שהוא מבין שאני לא מעוניין לעשות יותר מידי בחוף ושאנחנו צריכים להיפגש גם במקום אחר להתקדם מפה, וכשבתמימות שאלתי להתקדם לאן הוא אמר שהוא צריך למצוא בי חניה לזין שלו. פאק מחרמן אבך שיט זה הזמו להודות שאני לא בקטע של חדירות. איך עושים את זה פנים אל פנים ככה?!

הצלחתי להתוודות שאני לא בקטע של אנאלי וחדירות כל כך, אבל כשהוא שאל אז מה אני אוהב התביישתי לענות לו, אמרתי לו שמביך אותי לדבר על, והוא בתגובה של איזה חמוד אני מצד אחד אבל מאוכזב מהצד השני שזה ככה ולמה לא אמרתי לפני או למה אני לא אומר מה כן או לא יודע. יריתי לעצמי ברגל הרגשתי באותו רגע. כל כך רציתי לספר לו שבא לי רק לענג אותו, ללמוד ממנו. לספר לו שזה שהוא רצה למצוץ אז הוא פשוט הביא זין למצוץ בלי לשאול או משהו חירמן אותי בטירוף כמו הפתיחות וחוסר הבושה לזיין אותי מול כולם על קו החוף אם הייתי נותן לו.

ועכשיו אני לא יודע מה לעשות, הבחור שהוא הגיע איתו מסתבר הבנזוג שלו, אני לא יודע איך לספר לו שאני בקטע של קינק כי אני לא בטוח מה הקטע שלו. חיפשתי לפי אזור בעזרת גרינדר או סקראף ולא מצאתי שיש לו פרופיל (סטוקר שכמותי).

איך מדברים למישהו שאתה לא יודע אם הוא מהעולם הזה ומספרים לו בכנות שרק בא לי ללמוד לענג אותו בדרכים שונות מסקס אנאלי "בנאלי"?

למה חבורת גייז גורמת לי להרגיש כל כך שיפוטי ורע עם עצמי? ולמה זה מחרמן משחקי סופטקור מול זרים? 

 

ובהקשר קצת אחר, למה אי אפשר לעלות תמונה עם הבלוג שלי אני לא מבין, מילא שאני לא יכול לשלוח הודעה בלי לשלם לאתר, אבל לפרסם תמונה לא נראה לכם מוריד מאיכות הבלוגים שניתן לכתוב פה רק מרצון לשתף ולשחרר?

לפני שנה. 22 ביוני 2020, 11:20

כשהייתי חייל הייתי בבסיס פתוח ליומיות אז כל הקטע של מגורים ומקלחות משותפות לא ממש התממש..

פה ושם מידי פעם היו שולחים אולי לבסיסים אחרים, חלקם מרוחקים יותר, ככה שאם לא היה נהג צמוד שמחזיר אותנו באותו יום לפעמים נשארנו לישון שם.

באחת הפעמים נסענו לבסיס דיי גדול בצפון ובאמת נשארנו שם כמה ימים. לא הכרתי שם אף אחד, מה שגרם לי להרגיש דיי בנוח לפתוח את אחת מאפליקציות ההיכרות על בסיס מרחק שהיו לי אז. דיי משעמם נראה שיש רק שני אנשים שאולי נמצאים בבסיס הזה. אכזבה. אבל על האומץ שהרגשתי לפתוח את זה שם, הריגוש שאולי יהיה מישהו, הזין כבר עמד לי.

זה היה בערב השני שם, ישנתי בחדר עם עוד חמישה בחורים שלא הכרתי ששירתו שם והכירו. מאז ועד היום הגיי רדאר שלי הוא אחד הגרועים אז אין לי מושג אם מישהו שם היה בקטע.

אז חרמן עם זין עומד הלכתי לישון, נבוך מקווה שלא שמים לב שאני משפשף קצת את הזין, אבל לא בשביל לגמור, הריגוש של המשחק שם.

בבוקר קמתי מוקדם והלכתי להתקלח. המקלחות היו בקומה מתחת, חלל גדול עם ספסלים ניצבים מול שישה תאי מקלחות אני חושב. להפתעתי הייתי לבד שם מה שגרם לי להרגיש בנוח להתפשט לגמרי וללכת עם המגבת ביד למקלחת, מה שמקרה אחר הייתי מתפשט כנראה רק בתא באותה תקופה.

החרמנות מאתמול עוד מורגשת והזין הלא גדול שלי זקור כשאני מתקלח עם דלת התא לא נעולה, קצת מקווה שמישהו יגיע וינסה להזרים משהו.

שלושה חיילים הגיעו בזמן שהתקלחתי, הם לא ממש היו הטעם שלי וסביר להניח שסטרייטים, הצצתי בחריץ הדלת וראיתי שלאחד מהם שם יש גוף שקשה להישאר אדיש. כל אחד מהם נכנס לתא, מה שהם לא ידעו שבתא שביניהם שאני נמצא בו אני מסבן את הזין הזקור שלי שוב ושוב מדמיין איך הבחור עם הגוף המרשים נכנס בטעות לתא שלי ומחליט לנצל את הסיטואציה. מדמיין אותו לוחש לי אימרות משפילות באוזן ופוקד עליי לסבן אותו טוב טוב. הזין שלו נשאר אדיש בהתחלה שזה איכשהו יותר מחרמן אפילו, אבל אחרי שסיבנתי לו את הצוואר והחזה, כשירדתי לסבן לו את הרגליים והפנים שלי מול הזין שלו, ראיתי איך כשאני נושם לו על הזין הוא מתחיל בתזוזה. הוא היה נבוך הרי הוא לא הומו אז הוא החליט שהוא צריך להפוך את זה למשהו סטרייטי קבוצתי ולפני ששמתי לב אנחנו ארבעה אנשים בתא מקלחת לא גדול כשאני עוד על הבירכיים והם מסתכלים על התקרה מסביבי.

אחד מהם אולי היה קצת יותר בקטע מראש, או סטרייט בתול שסיטואציה מינית מעוררת אותו, כי דקה אחרי שהוא איפה הוא והזין שלו כבר עמד לתפארת והוא ניסה לתפוס את מבטי, אבל אני ידעתי שהוא שם רק כי הזמינו אותו, ולא אני הזמנתי.

הרגשתי נועז והחלטתי לעשות משהו, ליקקתי את הביצים של הבחור השולט בסיטואציה ועליתי בלק ארוך לפטמה, לצוואר ולאוזן. אנחה קטנה יצאה לו כשהלשון שלי פגשה את הביצים שלו והמבט המעורער שלו ירד לפגוש את שלי.

צמוד אליו שאלתי אותו בלחישה מה הוא רוצה שיקרה עכשיו? יש לאחד מהחברים שלו זין עומד והזין שלו בחצי הדרך. הוא נבהל ממה שקורה, דחף אותי דחיפה קטנה להרחיק אותי ממנו, ירק לי על הרגל ואמר ״אתה אוהב לספק גברים אהא?! מעולה כי בבסיס הזה אנחנו בהחלט צריכים מישהו מגבש להתאחד עליו. הוא תפס את היד של הבחור עם הזין העומד ואמר לו לשפשף ולהגיע לפני גמירה, שהוא הולך להרשות לי לסבן אותו ובתמורה הוא צריך להעניק לי גמירה. שנינו היינו נבוכים ואני לא ידעתי אם להתחיל או מה לעשות, עד שהוא תפס לי את היד מילא אותה בסבון והניח על יד אחת על הצוואר ויד אחת על הזין העומד של החייל. הוא היה קצת דק אבל ארוך, שיפשפתי לו את הזין בסבון כשביד השניה אני מרים לו יד מסניף את בית השחי ומעביר סבון. הבחור הנוסף שהיה שם בדיוק בא לומר משהו כששמעתי טריקה של דלת שקטעה לי את הפנטזיה והבנתי שאני שם לבד שוב.

פאק הייתי חרמן ולא ידעתי מה לעשות. אז יצאתי מהמקלחת התלבשתי ופתחתי שוב את האפליקציה.

היחיד בבסיס שהיה שם וניהל איתי שיחה היה קצין. מפה לשם מחרמנות הגעתי בארוחת צהריים למשרד שלו שם היה לו מזרן על הרצפה. הייתי עוד ממש חדש בסקס אז רק ניסיתי למצוץ לו, היה לו ענק ולא ממש הצלחתי. הוא התחכך בי, נשכב מעליי למרות שמשקלו כפול משלי וחזר ואמר איך בא לו לפרק אותי שאני צריך ללמוד לספק קצין כמוהו. הוא גמר לי על הגב וניקה את זה ואני מיהרתי לצאת משם.

מהפנטזיה במקלחת לחוסר הסיפוק של המציאות, זה מה שהיה.

לפני שנה. 4 ביוני 2020, 9:35

אני מכיר שגעש הוא חוף נודיסטים כבר הרבה זמן, ובמשך תקופה ארוכה לא העזתי להגיע לשם, פחדתי.

בחודשים האחרונים אני כן מגיע לשם מידי פעם, בהתחלה זה היה עוד בימי שמש בחורף באמצע שבוע, ככה שהיה ריק..

עדיין לא מעז ללכת לשם בסופש העמוס אבל עם כל תקופת החל"תים והאבטלה גםב אמצע שבוע יש שם אנשים.

יש בי צד אקסהביוניסטי (ככה רושמים?), אז לא תמיד אבל חלק מהפעמים גם הייתי ערום כשהייתי בגעש, ויש לי לא מעט פנטזיות על קרוזינג או אקסהביוניזם בחוף ים שאני לא מעז לממש ..

אבל משהו אני לא מבין, אני לא מבין מה המוסכמות, הסימנים, המותר והאסור.

אם אני לבד בחלק יותר מבודד ומישהו עובר ונעצר להתיישב ומגרד לעצמו בבגד ים אני מבין שהוא מחבב את מה שהוא רואה ויש בזה משהו מאוד מחרמן שהוא ככה משקיף ומשחק עם עצמו מרחוק..

אבל כשאתה בחלק הנודיסטי עם אנשים מסביב, אם אתה נגיד מחליף מבטים עם הזוג מצידך ואז הם מתחילים לשחק, והנמצץ מגניב אליך קצת מבטים כשמוצצים לו, זה איזה סימון להזמנה? כי לא היה לי נעים להסתכל יותר מידי ולא ידעתי מה לעשות עם עצמי ממש חח

אני יודע שלכל הקשור לקרוזינג יש כל מיני סימנים ומוסכמות, אני פשוט לא יודע מה הם, אז אולי מישהו יכול להסביר לי?

לפני שנה. 1 ביוני 2020, 9:39

אני מחוץ לדלת שלו, בחדר המדרגות. ברחתי בארוחת צהריים מהעבודה בשביל לבוא לביקור קצר. הוא אמר לי מראש שכשאני מגיע לפני שאני דופק לו בדלת שיפתח אני צריך להוריד בגדים ולהישאר רק בתחתונים, אחרת הוא לא יפתח.

זה מביך אותי, יש משהו מאוד מחרמן בפחד ובחשש שאם מישהו בדיוק יעבור אבל בעיקר יש מבוכה מהסיטואציה. אבל אני, אני יודע מה מקומי ולאיזו מטרה הגעתי, ואני משתדל להיות ממושמע, אז כדבריו אני מתפשט לתחתונים. מזל שבאתי עם בוקסר צמוד ולא איזה תחתון קטן.

הוא פתוח לי את הדלת, עם מכנס טרנינג שלפי הבליטה נראה כאילו הוא לא לובש תחתון מתחת ובלי חולצה. אוף למה הוא כזה מחרמן אותי ואני מתקשה לשלוט בזה.

הוא מציע לי משהו לשתות ומוודא שהבאתי איתי משהו לגלגל לעשן, ושולח אותי לחדר שלו לגלגל לנו משהו. אחרי שקצת עישנו והתעדכנו בחיים אחד של השני, את העובדה שהזין שלי עמד לא הצלחתי להסתיר והוא הלך ונשכב על המיטה על הבטן.

אני יודע מה זה אומר, זמן לעשות לו קצת מסאז, אבל כבר כל כך עומד לי והוא כל כך עושה לי את זה שפאק. אז אז אני עולה עליו, התחת שלי על הגב התחתון/ישבן שלו והידיים שלי מעסות לו את השכמות. השיזוף, הגוף הבנוי, השמירה שלו על הגוף שלו, לגמרי עושה לי את זה ובתחתון שלי כבר נהיה כתם פריקאם. הוא בטוח מרגיש את על הגב.

יורד ומעסה לו את הגב, אני לא הכי מוכשר בזה והוא יודע אז הוא מנסה גם קצת ללמד אותי מה ואיך כדי ששנינו נהנה מזה. כשאני מגיע לגב התחתון הוא מוריד את המכנס ואני רואה את התחת השרירי והחלק שלו. אני לא יודע לעשות מסאג ממש אבל אני מכיר אותו קצת ויודע שיש לו נקודה רגישה בין התחת לביצים אז לאט לאט אני מתקדם אליה כהוא שואל אותי מה רטוב על הגב שלו. ״מצטער.. אתה פשוט.. זה פריקאם אני לא ממש שולט בזה״.

הוא מסובב את מבטו ורואה אותי בבוקסר מוכתם ולח וזה כנראה עושה לו את זה ומכניס לו רעיון לראש. משהו שם מחרמן אותו כי יש תזוזה בזין שלו,

הוא מסתובב על הגב, עוצם עיניים, אני יושב על הזין שלו שמתחכך לי בתחתון ובתחת ומשחק לו קצת בפטמות. ״לא לא, תמשיך במסאג״ הוא אומר לי ומזיז לי את הידיים מהפטמות שלו שיונחו על כל החזה. יש לו קצת שיער על החזה וכמובן שגם זה גורם לי לנטוף עוד יותר שם.

אחרי כמה דקות של קצת מסאג וקצת קיצי ונעימי בגוף הוא מוריד אותי שאשב על ידו, לוקח לי את היד ואומר לי לשחק שם. שם הוא התכוון למתחת לביצים איפה שהוא הניח לי את היד. יש שם איזה נקודה רגישה שעושה לו את זה והוא התחיל לשחק עם עצמו קצת. אני נהנה לראות שעומד לו מהסיטואציה ותמיד כיף לי לראות אותו משחק עם עצמו ומתענג.

אני בחשש מתקרב ללקק לו את הפטמה, הוא מרשה לי לקצת ואז דוחף לי את הראש לביצים שלו. הן גדולות, אני לא מצליח להכניס את שתיהן לפה שלי ביחד, אבל כמה שהן טעימות. ריח של אחרי מקלחת עם קצת זיעת חרמנות מהזמן במכנס.

הוא תופס לי את הזין מחוץ לבוקסר ומנסה לאונן לי, פאק הוא לא יכול לעשות את זה ככה אני אגמור ולא אשלוט על זה. אז אחרי דקה אני מזיז לו בעדינות את היד ואומר לו שאני קרוב.

הוא מציץ בשעון, תופס אותי ומשכיב אותי על המיטה. ״אני רוצה שתגמור ככה, בתוך הבוקסר״ הוא אומר לי ואני נבוך לא מתכוון להתווכח. ״עכשיו?״ אני שואל והוא מהנהן. לא עברה דקה וכתם זרע ענק מילא את הבוקסר שלי כשהוא הרים קצת מהבד ביציאה של הרגל והסניף. 

משהו בזה חירמן אותו ממש, מה שממש חירמן אותי. הוא דחף את הזין שלו דרך היציאה של הרגל והתחיל לפמפם לי את הזין הביצים והערווה, הסאונד של הזרע בחיכוך עם הזין שלו, הזין שלי כבר התחיל להיעמד שוב, כשלפתע אני מרגיש איך הוא גומר לי גם בבוקסר, על הזין והביצים ומכתים לי את הבוקסר עוד יותר.

שכבנו ככה עוד כמה דקות, שהזין שלו בתוך הבוקסר שלי מנגב את הטיפות האחרונות על תחתית הישבן שלי. הוא הוביל אותי למקלחת שם סיבנו אחד את השני ובזמן שהתנגבתי הוא הביא לי בוקסר נקי. 

״הבוקסר הזה קטן עלי, לא יודע אם הוא התכווץ בכביסה או שהפיתוח גוף הרחיב לי קצת את הגוף אבל קח את זה, את הבוקסר שלך אני שומר ונשתמש בו בעתיד״ הוא אמר לי בזמן שהוא בוחן לי את התחת וממשש אותו.

תוך מספר דקות כבר הייתי בדרך חזרה לעבודה, עם גוף נקי, טעם של הביצים שלו וראש מלוכלך מאוד עליו מנסה לסדר ולהסתיר את הזקפה בבוקסר החדש ישן שלי.

לפני שנה. 28 במאי 2020, 8:27

השולט האולטימטיבי שלי, זה שאני חולם עליו, הקשר בינינו הוא יותר מהסקס, והוא גם לא איזה מערכת יחסים מונוגמית, זו חברות פתוחה כנה ודואגת.

אני מדמיין את הגבר שלי שהוא אחד שיודע מה הוא רוצה ומוביל לשם, אני מחפש מישהו שידאג לי ושתהיה שם אינטימיות של דאגה ואכפתיות מעבר לחרמנות ומשיכה מינית. האדון שלי הוא אדם שידאג לי ויפנק ביומיום, ואז כשהוא נהיה חרמן ההיררכיה משתנה ואמנם הוא תמיד השולט, אבל כעת זה מעשים לסיפוקו המיני ופחות חשוב הפינוקים הקטנים שלי.

הרבה מהפנטזיות שלי מכילות אנאלי למרות שבמציאות אני דיי נמנע מהעניין, אז אני מדמיין את אותו אדון שולט כאדם שמאוד אוהב ומתחרמן מהמסביב ולא רק מהאקט של מציצה או חדירה.

כשהוא חרמן ומשתלט כטבעו אני מדמיין אותו מאונן עליי, מביים אותי באיזה פוזה להציג את עצמי מולו, כמובן בבגדים לבחירתו. שלי/שלו נקיים/משומשים זה הכל לבחירתו.

מטריף אותי כשהיצר החייתי שלו משתלט עליו והוא מתחיל להזיע, שהוא עושה לי מקלחת שתן ומסמן אותי כמו חיה שמסמנת טריטוריה, שהוא קצת אסרטיבי ו״לוקח״ מה שבא לו בין אם זה לדחוף לי את הראש לבית שחי שלו, להצמיד אותי לקיר ולהתחכך לי בתחת או סתם לסבן אותו במקלחת כמו שמגיע לו כשהוא חוזר הביתה. 

אני אוהב להיות לו לעזר כשהוא חרמן, לפעמים כצעצוע לפעמים כמשרת. אני מדמיין אותו עושה ביד מול פורנו כשהפה שלי עסוק בלשחק בפטמה שלו, ואם הוא מרגיש שמשהו לא מאה אחוז, נגיד הפה שלי יבש מידי, הוא פשוט יורק לי בפה וממשיך בשלו.

והרבה אני מפנטז, שהוא לוקח אותי לפגוש את חברים שלו והוא מפנק אותי כאילו אני נסיך, דואג לי להכל. אבל ברגע שהחבורה מתפרקת ורק חבר או שניים מהקרובים נשארים, הוא נהנה לתת להם להשפיל אותי ולהחליט כמה רחוק מותר להם לקחת את זה.

לפני שנה. 26 במאי 2020, 9:01

הגעתי לדירה שלך ונכנסתי עם המפתח שהחבאת לי. נתן לי הרגשה טובה שהגענו לשלב שאתה סומך עלי ומשאיר לי מפתח להיכנס לדירה שלך לבד.

ביקשת ממני להגיע לשם לפניך, להתפשט ולחכות לך בדירה שלך, אבל לא אמרת מתי תחזור.

על השידה ליד הכניסה אני מוצא פתק עם הוראות שהשארת לי:

" 1. אם אתה קורא את זה ואתה עוד לבוש זה סימן שאתה לא ממושמע. תתפשט עכשיו!.

2. את הבגדים שלך תקפל יפה ותניח בחדר משרד.

3. תעביר את הבירות שבמקרר למקפיא ותכניס לשם גם שתי כוסות גדולות.

4. תדאג שהסלון יהיה מסודר כשאחזור, תביא את הלוב מהחדר שינה ושים אותם במגירה של השידה בסלון.

5. תהיה סבלני אני אגיע בקרוב.

6. כשאתה שומע אותי מתקרב לדלת אני מצפה שתבוא לחכות לי ליד הכניסה על הברכיים.

7. פתח את המגירה הראשונה, השארתי לך שם משהו שתשים עלייך. "

אני פותח את המגירה הראשונה בהתרגשות, 'הוא חשב עליי והשאיר לי משהו', ומעל האוסף דפים ומכתבים שבמגירה אני רואה כלוב לזין שמונע ממנו להיעמד. כבר עומד לי הזין אז אני לא ממש יכול לשים את זה, מזל שהוא עוד לא חזר זה יתן לי זמן, והאמת כעבור כמה דקות של ערום בדירה שלו הזין עבר מדום לנוח והרכבתי את המתקן.

הגעתי לדירה איזה ארבעים דקות לפניך, אני שומע אותך מתקרב לדלת וישר הולך לחכות כמו שביקשת, אני שומע לחשושים מהצד השני של הדלת ולא ממש מבין אבל מוריד את המבט ורק מנסה להציץ לכיוון הדלת לראות אותך נכנס.

אתה נכנס וזורק את המפתחות על השידה, מעביר לי יד בשיער, נותן לי נשיקה קטנה, מוציא כיסוי עיניים מאחת המגירות ליד הכניסה, תופס לי את היד ומוביל אותי למקלחת, אני כבר מרגיש את הזין מנסה לעמוד לו, אני מת על מקלחות. אתה שם לי את כיסוי העיניים ולא מחכה רגע בשביל להצמיד אותי לקיר, מנשק אותי ומעביר את היד שלך על הגוף הערום שלי. אני מרגיש נשיכה קטנה בתנוך של האוזן שניה לפני שאתה לוחש לי "תישאר פה" ובבת אחת מתרחק ממני, יוצא וסוגר את הדלת.

אני שומע לחשושים ואת הבקובוקי בירה מכיוון הסלון, לא מבין אם זו הטלוויזיה או שאתה בטלפון.

עוברות כמה דקות ואני שומע את הדלת נפתחת, אתה נכנס פנימה ולוחש לי שיש לך מתנות בשבילי, שאתה מרשה לי להוריד לרגע את הכיסוי עיניים ובחירה שלי אם לשים אותו או לא בחזרה אחרי זה, כמובן שלא החזרתי אותו והתלהבתי מהיכולת שהיום אראה אותך לאורך כל הדרך.

"אלה היו בשימוש כל היום, אתה יכול לבחור מה לעשות איתם, תתארגן וכנס למקלחת תפנה לפינה עם הגב לכניסה וחכה שם" הוא לחש לי, מעניק לי זוג גרביים גבוהות שחורות ושני זוגות תחתונים ויוצא. אני תוהה למה/איך יש שני זוגות תחתונים משומשים אבל מחליט ללבוש את התחתון הלבן והגרביים, את התחתון השני אני שם בפה כמו מין גאג כזה.

עוברות כמה דקות והתחתון שבפה שלי כבר מתחיל להיות רטוב וספוג כשאני שומע את הדלת נפתחת שוב, אני עם הגב לדלת ומוריד את הראש למטה שלא יגידו שהצצתי והסתכלתי שאסור. אני מרגיש מגע יד על הצוואר שלי וזין עומד דוקר לי את הראש מאחור, כשפתאום שני קולות מצחקקים. אני מסתכל למטה ולא מציץ בהתאם להנחיות שקיבלתי אבל אני לא מזהה את כף הרגל שלידי, היא לא של האדון שלי, למרות שאני כן שומע את הקול שלו.

לא עובר הרבה זמן עד שמגע היד מתנתק מהצוואר שלי והזין שדקר לי את הראש מציץ לי בצד שדה הראיה כמגיע מאחורי האוזן שלי. קולות הנאה מתחילים להישמע כשאני מנחש שירדת לעשות לו רימינג ואיזה אצבע עברה לי על החור וליטפה.

אתם שניכם משחקים מסביבי, מתקלחים, משפשפים, מלקקים ומזדיינים, בשלב מסוים גם שמתם אותי באמצע כשהאדון שלי עמוד מלפניי והזין שלו עובר מעבר לכתף שלי והחבר מוצץ לו מדגדג לי את הצוואר, יושב מאחוריי צמוד אלי ואני מרגיש את הפריקאם שלו מרטיב לי את הגב.

אתם לרוב מתעלמים ממני, רק דואגים לשחק צמוד אלי ואתה מידי פעם זורק איזו הערה או קורא לי בשם שיזכיר לי שמקומי הוא להיות בשקט ומושפל ולא לעשות יותר מידי, מישהו גם ירק לי בהתחלה על הגב אבל אני לא בטוח שזה היית אתה. עדיין לא ממש יודע עם מי אתה מחשק סביבי, אתה רק ממשיך לקורא לו "בייב".

מזדיינים לידי ומאחורי, גונחים ומחליפים תנוחות אתם משחקים לכם עד שאתם צריכים לגמור. אתה עומד לפניי והחבר שלך מאחוריי אתה אומר לי להיות על שש ואתה על הברכיים. אתה מורח קצת מהפריקאם שלך על הזקן שלי כשהחבר גונח ואני מרגיש את הזרע החם שלו מושפרץ לאורך הגב שלי. לראות את החבר ממש עשה לך את זה שאתה לא מאחר לגמור ומחליט להצמיד את הזין שלך לתחתון שבפה שלי ולגמור שם, מוציא ומכניס מחדש את התחתון מהפה שלי אחרי שאתה גומר עליו.

הייתי מרוכז בך ולא ניסיתי לשים לב מה קורה עם החבר מאחוריי כשאתה עושה לו פרצוף של מה אתה עושה?!, אומר "לא לא חבל על הבזבוז גם ככה צריך לנקות פה" ונעמד. אתה מולי נשען על קיר המקלחת מסתכל עלי וקצת משחק עם הזין העבה של אחרי גמירה שלך כשאני מרגיש זרם שתן חם מנקה את הזרע מהגב שלי וקולט את החיוך שלך מרוצה מהסיטואציה.

"בייב" מסיים ומתכוף אלי, לוחש לי: "את התחתון הלבן שלי שאתה לובש אתה יכול לשמור, למרות שאתה לא שווה את זה ולא הוכחת כלום תוכל ללבוש את זה פעם הבאה שהוא יתן לי להשתמש בך" ולפני שאני מספיק לסובב את הראש לראות מי זה אתה מצמיד לי את הראש והחזה לרצפה, ככה שרק את הרגליים השזופות יוצאות מהחדר אני מצליח לראות".

לא עוברת יותר מדקה ואתה כבר מתקלח, אני שומע את הדלת כניסה נטרקת מבלי שאני יודע מי זה "בייב". רטוב בשאריות סבון שזולגות ממך עליי אתה אומר לי שהייתי ילד טוב ושאתה כבר תפנה לי את המקלחת, ושהיום אתה תזמין לנו טייק אווי ושאני צריך להתנקות ולהסתבן טוב טוב.

את הארוחת ערב העברתי בתור הצלחת שלך, אבל זה כבר סיפור אחר.

לפני שנה. 25 במאי 2020, 13:16

היי לכל מי שקורא/ת את זה,

אז אני חדש פה אבל לא ממש חדש בתחום. אין לי המון נסיון אבל יצא לי להתנסות בכל מיני, לרוב מהצד הנשלט..

אבל אני, יש לי בעיה. אני חרדתי, עם מחשבות טורדניות, הרבה פעמים בהקשר של יחסים (אפלטוניים או לא) וסקס, ובתקופות כאלה ואחרות זה תוקף גם בשאר החיים עצמם.

אתם מבינים, אני רווק, מעולם לא הייתי במערכת יחסים אלא אם שלושה חודשים בכיתה ד שהייתה לי חברה נחשבים למערכת יחסים. אבל זה היה בדור אחר, לא בטוח אם התחבקנו אפילו, היום בגיל הזה יש סיכוי שהם כבר דוחפים לשונות לגרונות.

כל העניין של מעמדות, יחסי כוחות ושליטה בסקס הגיע אלי דיי מוקדם, עוד לפני שמלאו לי 18, לפני שהעזתי להיפגש עם מישהו במציאות לחקור את המגע והיחסים התחלתי לשחק במצלמות אינטרנט, וכבר שם זה היה בעיקר מרצון לחרמן ולענג את מי שצופה ופחות בשביל להגיע לגמירה בעצמי. אהה כן יש גם את העניין של הגמירה שאני לא כל כך אוהב לגמור כשאני נפגש ומעדיף שרק הפרטנר יגמור, אבל זה כבר בעיה ספציפית שאולי נפתח בהמשך.

הרבה מהדברים שניסיתי בפעם הראשונה כבר שם רציתי לנסות בשביל ללמוד את זה ככלי לעינוג הפרטנר, וכבר שם אמנם אמרתי שאני חדש אבל גם ביקשתי שיהיו איתי קשוחים, שילמדו אותי ולא יוותרו בקלות. עם הגבר הראשון שמצצתי לו זה היה בסדר, הוא היה קשוב ושמע שאני חושש וממש רוצה לענג אותו ולא יודע ממש איך, הוא אסף אותי באוטו שלו מאבן גבירול או רוטשילד ולקח אותי לדירת סקס באיזור תעשייתי שם הוא שתה כוסית משקה חריף, הפעיל פורנו לצפות בו כמו שביקשתי ממנו ונתן לי לנסות למצוץ לו וכשהבין שהזין שלו עבה לי גם ידע לעשות ביד ולעזור לי להביא אותו לגמירה. זו הייתה פעם ראשונה שנישקתי, ליקקתי ומצצתי לגבר, למרות שאני לא נמשך ומרגיש אליו כלום פשוט רציתי לעשות את זה וסוג של לסיים עם הפעם הראשונה, אבל רק יצאתי משם בתחושה של ״למה הייתי צריך את זה״ ואיזה גועל מעצמי של מי אני.

את הבתולין איבדתי באיזה יום אחרי הבסיס, יצאתי מוקדם ונסעתי לדירה שלו באוטובוס. הוא היה שולט והתכתבנו כמה פעמים כבר, שיתפתי אותו ברצון שלי לדעת לענג וזה שאני בתול שרוצה ללמוד לקבל. בשיחה יום לפני אמרתי לו שאני יודע שזה יכאב אבל שאני רוצה שהוא יוביל ויחליט וגם אם כואב לי ואני מבקש שיפסיק שימשיך עוד קצת. זה בדיוק מה שהוא עשה, רק שאני באמת רציתי שהוא יפסיק. מיותר לציין שרגשות האשמה העצמית ליוו אותי תקופה ארוכה שגם הייתה תקופה של התנזרות ברובה.

עם רוב האנשים שיצא לי להיפגש זה היה חד פעמי, לרוב באשמתי. אני קפאתי ונעלמתי אחרי, הרגשתי שאני אפס שלא יודע לענג, שכל גניחה או דבר שנראה כהנאה היה זיוף שהפרטנר רצה להעמיד פנים בשביל שארגיש טוב. אם זה ככה או לא אני לא יודע, מעטים אמרו לי שאני לא המוצץ או הרימר הכי מוכשר הכי מוכשר אבל שזה לא אומר שזה היה רע, וחלק אחר מנסים להבין מה דפוק בראש שלי שאני לא מסוגל להאמין שהם באמת נהנו איתי.

אני מניח שאני לא באמת מצליח להנות מסקס כמו שצריך, לא מצליח לשחרר מהמחשבות ולהנות מהרגע ולא מצליח לתת לעצמי להנות מזה בלי להרגיש המון רגשות מעורבים על מי ולמה ואיך ולמה.

אז אם הבלוג הזה יעזור, אולי פה יהיה המפלט שלי. פה אוכל לשתף אתכם בפנטזיות הסוטות או חלק מהמחשבות הסוררות. אני לא מרבה להיפגש בכללי ועם כל התקופה של הקורונה שהכניסה איזו חרדה שהיא מחוץ לעולם הסקס מתקשה עוד יותר לשחרר לעצמי ולנסות, אבל פאק הראש ממשיך לעבוד ולדמיין ולפנטז ולהיות חרד.

מצטער אם חפרתי, מקווה שהפוסט הבא יהיה יותר שמח ומעורר.

שלכם,

בחור לחוץ