ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעבור חופן צומי

אני רוצה את אור הזרקורים; אני רוצה תהילת עולם; אני רוצה את סגידתו של קהל משתאה; אבל אני מוכנה להתפשר על צומי, בינתיים.
לפני 7 חודשים. 9 בנוב׳ 2019, 23:10

יש לי המון דברים לכתוב לאחרונה, ואולי דווקא בגלל העומס של מחשבות ורגשות ותחושות, אני לא כותבת כלום ורק לועסת הכל ביני לבין עצמי.

הבחור התלונן על זה שאני לא כותבת פוסטים בכלוב, ואמרתי לו שבין השאר אני מתקשה לנסח ביני לבין עצמי את התמהיל הנכון בדברים שאנחנו עושים ביחד, אותה תערובת קסומה של אהבה מתוקה עד סכרת וסקס מלוכלך ופרברטי ככל שיתחשק לנו כי אנחנו נותנים זה לזה מקום בטוח להיות לגמרי אנחנו. אנחנו עושים גם את זה וגם את זה בו זמנית, וזה דוחה ונפלא ממש כמו שזה נשמע, ואין לי מושג איך לתאר את זה כך שמישהו יצליח להבין בכלל כמה קסם יש בזה, וכמה פריקת עול, וכמה ביחד עמוק ועתיר שורשים משתרגים שאנחנו שולחים זה לתוך זה, וכמה יצרים אפלים וחוסר עכבות, וכמה דבש חמים ונינוח שזורם בעורקים, והכל הכל הכל ביחד. ואני לא רוצה שייצא לי טקסט שיישמע רק סוטה בלי האהבה המתוקה שלנו, ואני לא רוצה שייצא לי טקסט שיישמע רק רומנטי עד זרא בלי הלכלוך חסר המעצורים ובלי ההומור השחור והציני שלנו שמתערבב בכל, ואיכשהו אני לא מצליחה לכתוב טקסט שייצג את המציאות לשביעות רצוני אז אני לא כותבת.

יש לי גם פנטזיות שרובצות להן, חסרות סיפוק. הבחור מספק להפליא את הצד הקטן והכנוע והחתלתולי שלי (אלה מבין קוראי הבלוג שמכירים אותי במציאות האמיתית מוזמנים לגחך לעצמם כרצונם, זה בסדר, אני אחכה עד שתוציאו את זה מהמערכת. קחו את הזמן שלכם), אבל וואו כמה שחסר סיפוק דומה לצד המניאקי והזדוני והיורה-ברקים-מהעיניים שלי. ובינתיים הוא עוד יושב לו בשקט ומחכה לתורו, אבל אני חושדת שבתוך לא הרבה זמן הוא יקלוט שבכלל לא ברור שתורו יגיע, ויתחיל להניד בזנבו בחוסר סיפוק ימינה ושמאלה. וכשהוא מניד בזנב, בניינים קורסים.

כל כך הרבה זמן לא ראיתי גבר בוכה בנסיבות הנכונות, ואני כל כך צמאה לדמעות האלה, לראות אותן ולגחך, לראות אותן וללטף, לראות אותן ולהמשיך.

ובא לי להתפלש כמו שצריך בגוף של אישה. מזמן לא.

ובא לי שני גברים ביחד במיטה שלי, כי אם כבר אני זורקת פה פנטזיות אז למה לא גם את זאת.

ובא לי קהל צופים. ובא לי לצפות. ובא לי לנסות כל מיני דברים שמעולם לא ניסיתי ואני סקרנית לגביהם.

בא לי. כל כך הרבה בא לי, והם לא באים אליי.

אז כל אלה הדברים שאני לא כותבת בזמן האחרון, ואולי מתישהו אצליח לכתוב.

Synt​(נשלטת) - את כותבת יפה. ועשית לי חשק.. לבוא :)
לפני 7 חודשים
נטול מושג​(שולט) - תחושות מוכרות:)
לפני 7 חודשים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - שלום לך. מה שלומך? :-)
לפני 7 חודשים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י