שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

משפילה ומחייכת, מרביצה וצוחקת

השפלה זה נחמד, אבל מכות זה הכרחי.
לפני שנה. 29 באפר׳ 2021, 0:31

חלקו הראשון של הסיפור המרתק על איך צדתי את אחד השולטים (השולט-שאינו-שולט ושאינו מכיר בשתלטניותו) האכזריים ביותר בכלוב. אותו אחד ששבר את ליבן, נפשן וגופן של נשלטות, מתחלפות ושפחות אינספור (וגם של כמה שולטות).

 

אני יודעת שקוראותיי הוותיקות (אלו שקראו את כל 4 הפוסטים שפרסמתי עד עכשיו) יתקשו להאמין בכך - אבל לא תמיד הייתי מלכה נערצת...

למען האמת כאן בכלוב התחלתי את דרכי (לפני כ13 שנים) כנשלטת אפילו. כלומר, תמיד היה לי ברור שאני מתחלפת אבל בגלל האפליה והדעות הקדומות נגד מתחלפות, הבנתי שאני צריכה לבחור: "שולטת" או "נשלטת". הלכתי עם "נשלטת" - כי הייתי אז ילדה תמימה ונאיבית שפשוט היתה להוטה לחקור "התמסרות אמיתית מהי!" ושטויות כגון דא. ולמרות העדינות והרוך שלי, הייתי דומיננטית במערכות יחסים, והחלטתי שייטיב לי לשחרר, להתמסר ולהיות קצת פחות בשליטה. 

עברתי בכמה תחנות מוכרות וידועות כאן בכלוב (כל נשלטת שלוקחת את עצמה ברצינות, מכירה היטב את התחנות הללו...) בחלקן עברתי מהר, בחלקן חניתי לתקופה... עד שהגעתי אל השולט החביב עליי.

אמממה? הוא לא מכנה עצמו כשולט בכלל. הוא? שולט??? לא, חס וחלילה!

מדובר באדם כריזמטי, חד כתער, שנון, דומיננטי, שחקן, יודע להכאיב, אלוף המניפולציות, נשים נופלות שדודות לרגליו, אבל שולט הוא לא.

לא רק שהוא לא שולט, לא דום, ולא מאסטר, הוא בכלל שונא שולטים!

למעשה, עבודת חייו היא להציל(!) ולהושיע עלמות מטופשות (אינטליגנטיות מאד בעצם, אבל קלות דעת ונוטות להיקלע למערכות יחסים "לא בריאות". אה, ורצוי עלמות כוסיות) מציפורניהם של השולטים האכזריים.

מה הוא עושה עם העלמות הללו לאחר שהושיע אותן וכרגע הן מובטלות מעבודת הקודש בשירותו של שולט, וחרמניות רצח מהאינטלקט של אותו "אנטי-שולט" זה כבר משהו אחר... הוא הרי לא שולט, אז הוא לא מוכן לשלוט בהן. כמובן שלפעמים הוא מורה להן למצוץ לו, מושך בשערותיהן באכזריות, מחלק ספאנקים כואבים בישבן, ומייצר סיטואציות פומביות של סקס בחדרי מדרגות, מעליות, מרפסות או סתם באמצע הרחוב ו/או במועדון. נותן להן פקודות - לעשות לו, לארגן לו, להביא לו, לנקות לו...

אבל שולט הוא לא... מה פתאום!

והנורא מכל המכות וההשפלות, מהסיגריות הבוערות על העור הרך והלשון המצליפה - הנורא מכל היה הכאב המנטאלי אותו "אנטי-שולט" העניק. אני זוכרת כשזה הגיע אלי -  כמה נהניתי בהתייסרותי על הכאב שגרם לי, על לבי שנשבר בעטיו!

אז לבי נשבר, ואחרי שהמזוכיזם שלי הגיע לסיפוקו ואני איחיתי אותו כמיטב יכולתי - המשכתי הלאה. אך לצערי אף שולט לא השתווה אליו בכלל ביכולותיו המנטאליות (טוב, היה כן מי שהשתווה ואף התעלה... השולט הטאנטרי. אבל הפוסט היום הוא לא עליו)

בכל מקרה - כבר אז נשלטת תמימה ופעורה שכמותי קלטתי בחושיי החדים, היודעים נבכי נפשו של אדם - עד כמה אותו "אנטי-שולט" רוצה בעצם, משתוקק! - לקבל בתחת.

עד כמה הוא רוצה שמישהי תגיד לו לא

עד כמה הוא רוצה להיות מושפל

עד כמה הוא רוצה לציית, להתמסר.

לא לחשוב כל הזמן כל כך הרבה

להרפות מהשליטה (חחח, פות)

פשוט להגיד כן.

כן הגבירה

כן המלכה

כן

כן

כן

אז בזמנו - לפני שנים - התחלתי בלהשחיל אצבע קטנה ועדינה לישבנו.

להשחיל אצבע לישבן של גבר שאינו מצפה לכך, ולהתבונן בתגובותיו למעשה, יכול לתת לך מידע רב ערך עליו - מי הוא, מה היא נטייתו, מה הם רצונותיו ובמה הוא חושק.

תגובתו היתה מספקת ביותר עבורי, ואני תייקתי את המידע הזה במוחי לשימוש עתידי, ואכן לא רחק היום בו התחלתי לעשות שימוש מושכל בידע הזה...

בזמנו עוד לא הייתי מוכנה. כאמור, נשלטת צעירה ודי תמימה. נכון, המידע הדרוש היה בראשי, אך לי לא היו את הכישורים או האומץ לעשות איתו משהו...

כמובן שזה לא המצב היום.

אז לאחרונה התחדש הקשר ביני ובין אותו "אנטי-שולט"

ומכיוון שכבר כתבתי הרבה להיום, ומאוחר, המשך סיפור המעשה בפוסט אחר...

 

Pinchi - מדהים ומעורר השראה
לפני שנה
Arik2018 - נשמע תהליך מעניין. אצלי ככה התחיל כוונילי לחלוטין.
לפני שנה
המלקה הצוחקת - איך התחיל?
לפני שנה
Arik2018 - עם אצבע בתחת 🙈🤣
לפני שנה
המלקה הצוחקת - נפלא. כי אצבע בתחת היא דרך המלך לאבחן מישהו על הספקטרום הסאדומזוכיסטי
לפני שנה
Arik2018 - כן רק שהייתי ונילי לגמריי בלי שום ידיעה שקיימים כל מיני דברים כאלו.
לפני שנה
סיסימושפלת - 👏👏
לפני שנה
דני ענק - כל מסע מתחיל עם אצבע בתחת:)
לפני שנה
המלקה הצוחקת - תשמע ככל שאני מדברת עם יותר ויותר גברים כאן - פשוטו כמשמעו רובם כאן בגלל אצבע בתחת... זה כבר נהיה בנאלי וקלישאתי
לפני שנה
אופן - מעבר מדהים מהאינטלקט ל״מת לקבל בתחת״
לפני שנה
argam m - מדהימה שכמוך, יכולת האבחון שלך שינתה את חייך בעולם הב.ד.ס.מ
בכתיבה ניכרת ההתלהבות שלך מהגילוי שלך עליו ועלייך, זה ממש אחלה, סחתיין
לפני שנה

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י