בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משפילה ומחייכת, מרביצה וצוחקת

השפלה זה נחמד, אבל מכות זה הכרחי.
לפני שנה. 4 במאי 2021, 0:10

המשכו של הסיפור המרתק על איך צדתי את אחד השולטים (השולט-שאינו-שולט ושאינו מכיר בשתלטניותו) האכזריים ביותר בכלוב. אותו אחד ששבר את ליבן, נפשן וגופן של נשלטות, מתחלפות ושפחות אינספור (וגם של כמה שולטות).

 

אז הפוסט הקודם נגמר בכך שקלטתי משהו על ה"אנטי-שולט" שמולי. קלטתי את רצונו להתמסר, להיות מוכנע, להיות למרמס אפילו! בצד חוסר מסוגלות גדולה להודות בכך. ומהצד שלי - חוסר יכולת לפעול בנידון ולהעניק לו את מאווייו הכמוסים ביותר, שנראה כי להפתעתי מבין כל הנשים סביבו שבאו והלכו, רק אני קלטתי את הרצון החבוי להישלט (ואולי היו עוד כמוני - נשים חכמות וחיישניות שהבינו וראו, ולא פעלו בנידון מסיבותיהן שלהן).

 

בקיצור, הרבה מים עברו מאז מתחת לנהר, אני היום מלכה, שלא לומר מלקה. פיתחתי יכולות, גיליתי כלים חדשים ומעניינים ובראשם -  את היכולת לא לשים זין - הכלי הבסיסי הדרוש לשליטה טובה. זו היכולת המאפשרת לך לעשות ככל העולה על רוחך בלי לחשוש מתוצאות והשלכות.

אז אנחנו נפגשות אני וה"אנטי-שולט", מבלות ביחד, וממש כיף לנו, כמו פעם ואפילו יותר! הרבה יותר. אמנם כלפי חוץ המשיך להפגין את הבוז הרגיל השמור אצלו לשולטים ושולטות מכל הסוגים והמינים, אבל לא ניתן היה להכחיש את הניצוץ בעיניו הלוהבות כאשר הייתי מספרת בפה מלא צחוק ושעשוע על מעלליי האחרונים בתחום העבדים ובממלכת השליטה. אי אפשר היה להתבלבל - הבחור היה מכור ומשוקע כולו בסיפורים, וניכר היה כי הוא מדמיין עצמו במקום העבדים עליהם סיפרתי - למרגלותיי...

באחת הפעמים אחרי יציאה אנחנו זורמות לביתו רחב הידיים אשר בקיסריה ובמיטה הוא מנסה את כל התרגילים הרגילים והשחוקים מן העבר - מנסה לתחוב את הזין שלו אל פי, יריקות, משיכות בשיער וכו'. אבל נחש מה? אני כבר לא אותה בחורה: יריקות מגעילות אותי, למצוץ לא מצצתי כבר שנים רבות, נראה לי שכחתי איך וזה גם לא מעניין, ובתלתליי היפים אני לא מרשה למשוך.

אז בלי לומר יותר מדי חיפפתי את עצמי מהמיטה לאמבטיית השיש הצמודה לחדר השינה והתקלחתי במים רותחים כדי למחות את הרוק המגעיל מעורי הצח, התנגבתי והסתלקתי משם זריז.

ההוא שנחרד מהיעלמותי הלא מנומסת ומדחייתי הגסה את מחול החיזור החייתי שלו הכולל משיכות שיער ויריקות, לא הפסיק לכרכר סביבי בשבועות הבאים - ובמיוחד וביתר שאת כאשר הבהרתי לו שמערכת היחסים בינינו השתנתה ושאינה כקדם: אני מלכה, שלא לומר מלקה, ועליו לכבד זאת. הדינמיקה השתנתה. כעת הכוח היה אצלי. היה עליו להתנהג יפה או שאיעלם.

הוא הפנים היטב את המסר. 

 

יש בי משהו שליו ורגוע שמשרה אווירת נינוחות על סביבתי, וכך קרה גם איתו - הנינוחות הנובעת מקבלה עצמית והנאה טהורה מהמשחק הזה, השפיעה גם עליו וגרמה לו להיפתח ולגלות צפונות ליבו... כך שלא רחק היום וגילה לי עד כמה היה רוצה להיות "כאחד מהנשלטים חסרי המוח הללו. כמה קל היה זה לא לחשוב!" הוא סיפר גם כמה היה רוצה להיחדר בישבנו...

הבנתי היטב מה הוא אומר לי - עד כמה הוא רוצה לקבל את כל אלה - ולקבל זאת ממני, ועדיין לקחתי את הזמן.

רציתי להיות בטוחה בו ובעצמי. אבל בעיקר בעיקר - רציתי שהוא יתחנן.

רציתי שהוא לא יוכל להכיל זאת יותר - שתינו כבר יודעות מה הוא רוצה, ושאני אוכל להעניק לו זאת, וכעת עליו לבקש זאת ממני. להתחנן לזאת, להתפלש בעפר רגליי ולבקש שאזיין אותו כבר בישבנו הבתולי והמשתוקק.

לאט לאט עם כל מפגש כבשנו עוד פסגה:

היה את המפגש בו הוא - ה"אנטי-שולט" שלי, ירד לי, ליקק אותי במסירות וכמו שצריך, ואז עבר לישבני לרימינג הכי טוב ומושקע שקיבלתי אי פעם.

למפגש שאחרי הוא כבר הראה לי חוקן שקנה - הראשון בחייו, וחומר סיכה.

ובמפגש הבא אני הבאתי איתי את הסטראפאון שלי.

והוא עדיין לא התחנן. אפילו לא ביקש. אפילו לא בצחוק.

וכל הזמן הזה אני מחכה...

כבר היה אפשר לקרוא לי המלקה המחכה... אבל בסוף נמאס לי והפסקתי לחכות.

"הללו מלקה!" אמרתי לעצמי: "אם תמשיכי לחכות לו שיתחבר לעצמו, יבין מה הוא רוצה ויואיל בטובו להתחנן ולבקש את זה, את תימקי כאן לנצח. קומי וקחי את מה ששלך!"

כך שבפעם הבאה שהיינו ביחד במיטה אחרי ירידה איכותית שלו וגמירה איכותית שלי, שלחתי אותו ואת החוקן החדש כלאחר כבוד אל אותה אמבטיית שיש מפוארת עם הציווי לעשות בחוקן שימוש ראוי. השולט-הנשלט שלי זינק מהמיטה ואץ רץ אל השיש למלא אחר הוראותיי - 4 פעמים! הוא שטף את בני מעיו מרוב ההתלהבות וחזר אליי כשכולו נקי, נלהב ונוצץ מבפנים ומבחוץ. 

אני הייתי כבר חגורה ומזויינת בזין הסיליקון היפה והשחור שלי, אותו משכתי בחומר הסיכה, כמו גם את ישבנו של השולט-הנשלט, שעצר לעשן סיגריה בעירום המתחזה לאדיש בעודו צופה דרך החלון הפתוח בגינה מתחתיו. מיקמתי את עצמי אסטרטגית מאחוריו והתחלתי להחליק את עצמי פנימה... אממממ! גן עדן! וזו היתה התחלת הסוף...

 

כמה הוא היה פתוח לקראתי! לא הייתן מאמינות בחיים שזו הפעם הראשונה של אותה כלבה! הזין שהבאתי איתי לא קטן (הוא גם לא מאד גדול, ובכל זאת - חשבתי שמדובר כאן במתחילה...) אבל בשביל אותה כלבה הוא יכול היה להיות דק כעפרון. כל אותו זמן הוא מקבל אותי אל תוכו בעודו נשען אל החלון וממשיך לעשן בנונשאלנט כביכול...

כיביתי לו את הסיגריה והובלתי אותו אל המיטה. זיינתי אותו כך קצת כשהוא בגבו אליי, אבל זה לא הספיק לי, לא הרגשתי אותו ככה כמו שצריך... רציתי להיכנס אליו עד הסוף, לשפד אותו לחלוטין, אז הפכתי אותו על הגב, הרמתי את רגליו למעלה השחלתי עצמי שוב לישבנו באופן חזיתי והתחלתי לפמפם.

לא יאומן כי יסופר, אבל אפילו ככה - שוכב פתוח רגליים ופעור רקטום כמו אחרונת הזונות בעודו משופד על זין סיליקון שחור - הוא לא השיל מעליו את מעטה הציניות שלו... היה לו מה להגיד ולהעיר... כמובן שזה רק גרם לי להיכנס בו חזק יותר, מהר יותר וכואב יותר - מה שצריך כדי לסתום את הפה הזה שלו, או לחלופין לשחרר ממנו גניחות ואנחות במקום זרם מילים מודע לעצמו יתר על המידה. כי אפשר לזיין את השולט בתחת, אבל מסתבר שאי אפשר להוציא את הזין מהפה של השולט... 

הוריתי לו במקום זאת לומר את כל הקלאסיקות: שהוא זונה, כלבה, שיספר לי עד כמה הוא רוצה לקבל בתחת, שיגיד לי שהוא שלי ורק שלי וכל הג'אז הזה... השולט-הנשלט ציית ואמר את כל הנדרש אבל באופן כל-כך נעדר שכנוע עצמי שבסוף הוריתי לו לסתום כי זה היה פשוט מעצבן. 

למרות התסכול מכשלונו למלא אחר הוראותיי בצורה משביעת רצון, ניחמתי את עצמי במחשבה שאני אכן הראשונה שזכתה לבקע ישבן בתולי ואלוהי זה והתמקדתי בלהמשיך להחליק קדימה והחוצה בצורה כזו שלפחות ולו רק ברגע שאני הולמת את עצמי פנימה חזק ומהר לתוכו - ולו רק בשניה הזו - נמחק לו המבט הציני הזה מהפרצוף ועיניו נפערות בהלם וכאב.

 

 

בחיי שהתמכרתי לתחת הזה!

 

 

 

פרופסור קופמשין - המלקה המחליקה:)
לפני שנה
4uuu - מדהיםםםםםםם
לפני שנה
jjoni - את אלילה ❣
לפני שנה
פרופסור קופמשין - לא יודע מה יותר מרגש, איך שאת מזיינת, או איך שאת כותבת איך את מזיינת.
מלקה!
לפני שנה
המלקה הצוחקת - חן חן לך! בחיי שאני לא יודעת בעצמי... :)
לפני שנה
המלקה הצוחקת - אבל במחשבה שניה, אני אלך עם מזיינת.
לפני שנה
פרופסור קופמשין - קהל המעריצים של המלקה יסתפק (ויסופק) מהכתיבה.
לפני שנה
ליפול לזרועותייך - התגובה נמחקה על ידי הכותב/ת.
לפני שנה
אלכסנדר - חגיגה של כתיבה!
נפלא!
לפני שנה
Whynotreal - סחתיין.
לפני שנה
ג'נטלמן מיוחד​(אחר) - מהמם ומרגש 😇
לפני שנה
Ryokan​(נשלט){LHG} - אין כמו לעשות עוד סיבוב על אהבה קודמת, מפותחת יותר, בשלה ובוגרת יותר :) מקווה שבפעם הבאה הוא כבר יתחבר למהות החדשה
לפני שנה
המלקה הצוחקת - הו, תראו מי כאן! לקחת הפסקה מעסקי נקיונות הבתים והתפנית להגיב?
לפני שנה
אופן - מדהים, מהממת ! כל אות שלך מדליקה אותי
מצחיקה משעשעת
איזה משפט אלמותי : מסתבר שאי אפשר להוציא את הזין מהפה של השולט

לפני שנה
המלקה הצוחקת - תודה. ואכן, ממש אי אפשר להוציא זין מהפה של שולטים. אז הבנתי שצריך פשוט לסתום אותו...
לפני שנה
כותב לך - אז עכשיו גם שולטים מתמודדים על המקום לרגלייך.....
הסיכוי שלנו הנשלטים הולך וקטן :(
לפני שנה
כסאון​(נשלט) - כל סיכוי הוא סיכוי
לפני שנה
argam m - כל כך תענוג לקרוא את התיאורים המטריפים שלך
זו זכות בשביל כל אחד ליפול תחת רגלייך.....הלוואי עליי
לפני שנה
im your slave - כל בלוג ובלוג אני יותר מתפעל מהיכולת האדירה שלך לשלוט
החלום שלי זה להחליף אותו
לפני שנה
סוויט בוי​(לא בעסק) - המלקה המחכה.
כל הסיפור הזה כתוב טוב ונעים:)
הלוואי עלי...
לפני 11 חודשים
addictionn​(ג׳נדר קוויר אחרת) - להפוך שולט לנשלט
(או יותר נכוון להזכיר לו שהוא נשלט)-
אחד המרגשים!
לפני 11 חודשים
המלקה הצוחקת - תודה רבה!
לפני 11 חודשים
רומנטיכאן - במה הוא זכה? התפלל טוב?? אשמח לסגולה בה השתמש כדי לנתב דרך אל קודשך
לפני 11 חודשים
chadpeami​(שולט){במערכת יחס} - קראתי ולא אהבתי. מהכתיבה עולה נימה של זלזול באותו שולט שעכשיו הוא נשלט.
"כבשתי שולט ולכן אני מלכה אמיתית פלוס"

האם זה הופך את אותו אדם לפחות שולט בסיטואציות אחרות? האם זה שהוא מוכן לוותר על שליטה עבורך הופך אותו לפחות איכותי? לדעתי זה יפה מאוד שיש לו היכולת להכיל ולפעול בהתאם לרצונות האמיתיים שלו מולך. מעבר לזה, האם נשלט הוא פחות משולט? ממש לא.
האם העובדה שאת היית פעם נשלטת הופכת אותך לפחות שולטת היום? ממש לא.
אם יש דבר יפה בבדסמ זאת היכולת לממש את הפנטזיות האמיתיות שלנו ולא לפעול על פי דפוסים מקובלים מראש.
יכול לחפור בנושא עוד הרבה אבל מה אני מבין, אני רק קושר ולא שולט אמיתי (:
(פוסט בנושא אצלי בבלוג)
לפני 11 חודשים
המלקה הצוחקת - אווו, אני רואה שדרכתי כאן קצת על אצבעות של "שולטים"...
אז ככה: יש לך הרבה הנחות עליי ועל המחשבות והפעולות שלי. כולן שגויות.
אני לא יודעת מאיפה הן הגיעו, ולמה. זה לא התוכן שאני כתבתי כאן, ולכן נותר לי להניח רק שזה תוכן שלך שהשלכת עליי.
ובמקרה כזה אין לי איך לענות על זה, ההנחות שגויות, ולכן גם כל השאלות הנובעות מהן ששאלת - לא קשורות אליי בכלל.
שא ברכה
לפני 11 חודשים
kokom​(נשלט) - הכתיבה משובחת! סיפור מדליק!
לפני 11 חודשים
המלקה הצוחקת - תודה רבה!
לפני 11 חודשים
קרמבווניל​(נשלט) - את
ה ו ר ג ת .
לפני 11 חודשים
המלקה הצוחקת - תודה!!!
לפני 6 חודשים
SomeNewGuy - יש משהו שלא מסתדר לי לוגית עם הפוסט.
לא בכדי נוכחנו כולנו בשלב כלשהו לגלות שהכל יחסי, מאחר וזה בדרך כלל הגיע מרגש שלילי, וכידוע רגשות שליליים וחזקים, לרוב נטמעים חזק יותר במסלול העצבי.
יחסיות מתקיימת בהכל, אבל בעיקר באופן שבו ביצענו השוואה ב״מה יש לנו, לעומת האחר״, או ״מה יכלתי להשיג אם הייתי פועל אחרת״, ומהווה כגורם דומיננטי לדכאון האנושי, על אף שאנחנו כבני אדם חיים בעידן של שפע כמעט לא מוגבל.
הכח הזה, יש בו עוצמה כל כך אדירה, כי הוא למעשה קובע הכל - אם אגיד לכם שאני מרוויח 10 מליון דולר בחודש, תגידו שאני עשיר, לא? ואם אגיד לכם, שקרטון חלב עולה 100 מליון דולר, אראה לכם בזכות אותו כח פיזיקלי שאני עני מרוד.
והכל, כולל הכל, מי עשיר ומי עני, מי חכם ומי יפה, מי חכם ומי טיפש, איזה נייר ייזרק לפח, ועבור איזה נייר אנשים יבצעו פשעים נגד האנושות כדי להשיג אותו, איזו אבן תשומש כדי להזרק על אוטובוס של שחקני כדורגל בידי קבוצת חוליגנים טרם המשחק, ואיזו אבן תזכה לאבטחה עילאית, תחת 10 כספות, בקומה הגבוהה ביותר של איזה מגדל בהונג-קונג או בבורסה ברמת גן.
היחסיות הזו, שאנחנו מעניקים כבני אדם, נוגעת בכולנו כאחד אם נרצה או לא, בין אם נספר לעצמנו עד מחר שיהלום זה רק אבן, או שדולר זה רק נייר, המציאות לא תשתנה, ואנשים ימשיכו לבצע מעשים מזעזעים עבורם.
ומכיוון שזו החוקיות שמתקיימת, בין אם נרצה או לא, שולט יוגדר כשהוא שולט על אחרים, ומכיוון שלא קיים כח שישלוט בך, ולא קיים מישהו שלא נשלט על ידך בצורה כזו או אחרת, יש כשל לוגי מאוד משמעותי בסיפור הזה ❤️
לפני 10 חודשים
המלקה הצוחקת - די, הגדשת את הסאה!!
אפילו אני - שאני אוהבת התחנפויות והתרפסויות יותר מכל אחת שהכרתי - חטפתי כבר סכרת מעודף המתיקות והסכרין!!!
מי אתה? בוא אליי לפרטי
לפני 6 חודשים
תובנות​(מתחלף) - מושלםםם!
אהבתי :)
לפני 5 חודשים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י