בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משפילה ומחייכת, מרביצה וצוחקת

השפלה זה נחמד, אבל מכות זה הכרחי.
לפני 11 חודשים. 9 ביוני 2021, 22:51

כמעט תמיד בעת מהלכי הפתיחה עם מועמד חדש לעבדות, אני מבקשת שיספר לי לפרטי פרטים אודות הפנטזיות שלו.

הרי מה אני רוצה, מכירה ואוהבת אני כבר יודעת, ואילו כאן יש לי הזדמנות ללמוד ולהכיר דברים חדשים מנבכי נשמתם המופרעת של אותם לקקנים.

כי אחרי הירידות, ההלקאות והגמירות המתבקשות - מה עוד נותר לי לעשות חוץ מלשעשע את עצמי מאיוולתם של אחרים? ומלבד זאת, כך שמור לי מקום בשורה הראשונה במופע הקרקס שהלקקן התורן מעלה בפניי!

וכך קרה גם הפעם עם:

 

     העבד היוגיסט  (כלומר אין לו ממש עניין ביוגה, אלא רק בתרגיל אחד מאד ספציפי שנגיע אליו בהמשך)

 

אז אני נפגשת כמה פעמים עם איזה סוטה ונשלט ברמות - ממש בן שביעי של בן שביעי (של נשלט), שמה שהוא כבר שכח בתורת הקינק והסטיות, גם עשר מלכות (שלא לומר מלקות) לא יצליחו ללמוד.

מכיוון שגם בימיי הפרועים והסדיסטיים ביותר לא יכולתי להשתוות לו עם נסיוני ודרישותיי, פרשתי בכלל מלנסות ולרוב במהלך זמננו יחדיו נשענתי לאחור וצפיתי בעניין רב בתוכן הסוטה שהוא פרש בפניי. ואילו אותו אקסהיביציוניסט מצידו רק השתוקק ל'שולטת' שאותה יוכל להפעיל בנוחות ובמיומנות מלמטה ושתהווה צופה אוהדת בו ובסטיותיו.

 

כך היה גם באותה פעם בו הוא שאל אם אני רוצה לראות אותו גומר לעצמו בפה.

תהיתי איך הדבר הזה אפשרי בכלל לעזאזל, כלומר - מבחינה אנטומית?

תוך חצי דקה ומבלי שסיימתי לתהות, ההוא החל לאונן בהתלהבות ותוך כדי כבר מיקם עצמו על המיטה בעמידת נר(!) כיוגיסט בכיר בעודו משעין אל הקיר את גבו וישבנו, ורגליו פונות היישר אל התקרה - כך שהזין שלו היה גבוה מעל ראשו, ופיו הפתוח מצפה לקלוט את הזרע הניתז אל פניו ממעל.

והוא ממשיך ומאונן - כך הפוך - אל מול פניי המשתאות במרץ רב ובתשוקה ומשפריץ את שמשפריץ אל הפה שלו ואל פניו בחדווה, מוצץ, שותה, בולע ומלקק את שפתיו כחתול שבלע את השמנת.

ואז מתבונן בי כדי לראות מה דעתי על הלהטוט ועל גמישותו המופלאה.

 

מה אומר ומה אספר? לא נפלתי. בכלל ההתעסקות האובססיבית בזרע כגורם השפלה לעבדים ולשפחות כבר היתה לי לזרא, זה פשוט לא עושה לי את זה, (הסליחה עם כל המוצצים והבולעים!  ולא משנה אם זה הזרע שלכם או זרע של מישהו אחר...) 

אבל איך יכולתי לאכזב כך את הלוליין הנועז?

אז ליטפתיו על ראשו ואמרתי:

יופי! כלב טוב.

 

אוסיריס - סיפור משעשע ביותר,
ממש הצלחתי להרגיש את הלטיפה שניתנה לכלבלב שלך, ואכן, נשמע שהוא באמת ביקש להרשים.
לפני 11 חודשים
המלקה הצוחקת - תודה אוסיריס.
למרות שהתחושה שלי היתה שהוא הרשים בעיקר את עצמו. כי הוא היה שם העיקר, ואני הייתי כלי עבורו - זוג עיניים שצופות בו בהתפעלות/זעזוע (מה מהם שעושה לו את זה)
לפני 11 חודשים
ירושלמיתבדם​(שולטת){דמיקולו } - מתע
לפני 11 חודשים
המלקה הצוחקת - אל תמותעי!!!
לפני 11 חודשים
Boy Toy - אוהב את סגנון הכתיבה שלך
לפני 11 חודשים
4uuu - המלקה הצוחקת את גם מהממת בכתיבתך. ולגבי היוגיסטט לטעמי הוא עבד שמתלהב מעצמו על כלום ושום דבר :)
לפני 11 חודשים
המלקה הצוחקת - הוא אכן מאד מתלהב מעצמו - ולשבחו יש לומר - שבצדק!! (למרות השליטה הבוטה מלמטה. יש א.נשים שעושים זאת בחן כה רב - שהכל נסלח להםן)
לפני 11 חודשים
המלקה הצוחקת - ותודה נסיך!
לפני 11 חודשים
Leaker​(נשלט) - עבד מציק יותר ממצחיק. שליטה כזאת מלמטה דוחה בערך כמו בליעת זרע. איזה כיף לראות שולטת שלא חיה כדי לראות אותנו בולעים זרע :)
לפני 11 חודשים
המלקה הצוחקת - תודה רבה! סופסוף נשלט שאינו אובססיבי לזרע... נדיר כמו יהלום על חוף הים :) בקשר ליוגיסט - כאמור זה היה יכול להיות מציק, אלמלא היה מתוק וחינני כלכך (כי בדרך כלל אני לא סובלת שליטה מלמטה).
לפני 11 חודשים
קטסטרופה - צחוק צחוק, אפילו אני, לא ממש טיפש סטנדרטי אבל אפילו אני, לא ידעתי מה זו עמידת נר. אז שאלתי ואפילו קיבלתי תשובה מוחשית.
ובכן, לא עמידה אירוטית במיוחד שלא לומר לא נוחה אבל ניחא, הוא יוגיסט, זה חלק מהחיים שלו ואני מניח שהוא יודע מה הוא עושה. סבבה.
מה שאני לא מבין זה איך, איך הוא דייק בדיוק לפה, אבל בדיוק.
אני יכול רק לשער:
יש לו זין קטן.

(לא יאה לצחוק על זין קטן)
לפני 11 חודשים
המלקה הצוחקת - דווקא לא היה זין קטן. גודל סטנדרטי לגמרי ואולי אפילו מעל הממוצע...
לגבי תהיותיך בנוגע לאיך -
practice makes perfect!!
לפני 11 חודשים
קטסטרופה - הו, תודה.
לפני 11 חודשים
פאן פאטאל​(מתחלפת) - בנים זה לא חוכמה . נראה את הבנות מצליחות זה אתגר.
לפני 11 חודשים
המלקה הצוחקת - מצליחות מה? להשפריץ לתוך הפה של עצמן בעמידת נר?? אכן מאתגר ביותר. והאתגר הגדול ביותר להרבה נשים הוא להצליח להשפריץ בכלל, גם בנוחות ובשכיבה על הגב... :)
לפני 11 חודשים
SomeNewGuy - יוגיסטים, לוליינים, ואפילו כלבלבים, איכשהו מתמגנטים אלייך מכל קצוות עולם, לא פחות מאשר סבבי קרקס מדראנו שמגיע לכל חור כמעט על הגלובוס כדי לרצות את הקהל בפעלולים מרשימים, כך לוליינים מגיעים כדי לרצות אותך, בפעלולים מרשימים 🤹‍♂️
לפני 10 חודשים
המלקה הצוחקת - נו, מה הפעלול שלך?
איך אתה מתכוון להרשים אותי?
לפני 6 חודשים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י