סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקס סמים וחומוס

אנחנו אבודים, מילמל אז הפצוע
אתה לא עוזר עם הגישה הזו, ענה לו החובש
לפני שנתיים. 2 באוג׳ 2018, 13:50

"נאצים ועוגיות?" אני שואל.

הן מסכימות בהתלהבות. את העוגיות מספקת לוטוס, את הנאצים נטפליקס, ואנחנו יושבים ולומדים איך גבלס וגרינג שנאו איש את התחת של רעהו בעודנו בולסים עונג שוקולדי, כאילו זה השילוב הטבעי ביותר בעולם.

ואי אפשר שלא לתהות: מה אם זה באמת היה? מה אם הנאצים היו מעוללים את הזוועות הנוראות ביותר וממציאים את התיאוריות המחרידות ביותר, אבל תוך כדי שהם נראים ומתנהגים בצורה חמודה?

זה היה מבלבל את ההיסטוריה מאד, זה בטוח. קל להתייחס אל הנאצים כאל הרשע המוחלט כשהם תמיד מקפידים להיראות ולהתנהג בהתאם לתפקיד. אבל מה אם במקום המדים השחורים והקודרים שהוגו בוס עיצב עבור ה-SS, שעם הגולגולת שעליהם וכפתוריהם הבוהקים הפכו לסמל הרוע ולכר פורה לפנטזיות מיניות, היו המרצחים של היטלר מוציאים לפועל את תורת הגזע כשהם לבושים מדים עליזים בצבעי הקשת בענן? שבמקום גולגולת רקומים עליהם כוכבים? שזוהרים בחושך?

איך היו נראים סרטי התעודה מעוררי היראה אודות הנאצים אם במקום לצעוד בסך בסדר מצמית ולהצדיע במועל יד כגוף מאיים אחד תוך זעקת "הייל היטלר" מקפיאת דם ולב, היו הצועדים הנאצים מקפצים בחדווה מצד לצד, תוך שהם מניפים את ידיהם אל על בשמחה ומברכים זה את זה לשלום ב"היילוש!" צוהל?

איך היינו זוכרים אותם אם היינו יודעים מתוך התיעוד ההיסטורי והחומר המצולם, שבין רצח עם להתגזענות דרגה 3 היו החיילים הנאצים אופים זה לזה קפקייק חד-קרן, מפריחים בועות סבון ממגדלי השמירה ומעלים תמונות חמודות של חתולים לרייכסטגרם?

האם האנשים החיים בדורנו היו תופסים את הנאצים אחרת? אני מאמין שכן. איך אפשר לשנוא אותם באופן מוחלט כל כך כאשר זוכרים שמדי מוצאי שבת היו הנוכחים בקן הנשרים פושטים מדים וחליפות ומנהלים קרב כריות בתחתונים שלא נפל באינטנסיביות משום קרב בחזית המזרחית?

מזל שהם היו כאלה פוצים מתים מבפנים ואפשר לשנוא אותם בלי להתבלבל. רצוי עם עוגיות.

Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - חפש בגוגל Heil Kitty.
שמחתי לעזור.
לפני שנתיים
זאלופון​(שולט) - מצוין. זה פשוט מהדברים האלה שחייבים לקרות.
לפני שנתיים
קופיאלה - כל הפוסט הזה היה שווה ולו בשביל ה"היילוש" 😂😂😂
לפני שנתיים
מאמא קפיץ​(שולטת) - היילוש ורייכסטגרם ראויים להישמר 😄
לפני שנתיים
consonance - מעולה! דמיינתי לא מעט מהתיאורים בפוסט תוך כדי הקריאה, איכשהו את גרינג אני מצליח לראות עושה קרב כריות ומפריח בועות סבון, את גבלס פחות.
לפני שנתיים
זאלופון​(שולט) - זה כל כך נכון :)
תכלס גרינג עם כל המורפיום הזה בלאו הכי בטח חצי מהזמן ראה סביבו חדי קרן וקשת בענן.
לפני שנתיים
קיטיארה​(נשלטת){זאלוטוסים} - זה פשוט זילות מה שהולך פה! איך אתה שם נצנצים בכותרת אבל לא בפוסט? איפה כל מצעדי הנאצים הגדולים כאשר הם מפזרים שלל קונפטי לקהל מסביב?
נראה לך ששפרר היה עושה קתדרלת אורות אבל לא מצניח פיות עם אבקה קסומה על אזרחי גרמניה?
אתה לא רציני אתה 😝
לפני שנתיים
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי} - השאלה הזאת קיבלה חקירה די מוצלחת בספר "הארי פוטר ומסדר עוף החול" ובסרט המבוסס עליו. בדיוק כך הייתי מדמיינת את הנבל הוורדרד וחובב גורי החתולים.
למעשה עכשיו אני תוהה אם לא זה בדיוק היה הדימוי שהוביל ליצירת הדמות, שהמשפט שהכי אהבה לחזור עליו היה
I will have order!
הממ.
לפני שנה

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י