צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקס סמים וחומוס

אנחנו אבודים, מילמל אז הפצוע
אתה לא עוזר עם הגישה הזו, ענה לו החובש
לפני שנה. 4 ביוני 2019, 10:51

תודה לכם, שלושת האנשים שהקליקו על הפוסט הזה. חיממתם את לבי. וזה לא משנה ששניים מכם חשבו שאני אישה והשלישי התכוון להכנס לבלוג שמעליי. בכל זאת ריגשתם אותי, עד כדי כך שכולי דביק מזרע. דוחה, נכון? אבל אם באמת הייתי אישה והייתי כותבת שכולי רטובה בגללכם? אה, זה כבר נשמע הרבה יותר מושך.

 

האמת? אני מקנא בכן, המין הנשי. מקנא בכן על שאתן יכולות להחצין מיניות כמה שבא לכן, ותמיד יבקשו מכן עוד. כן, אני יודע, נשים אוכלות הרבה חצץ על רקע מיני. אולי אפילו גויאבות, השם ישמור. הכל נכון ואני לא טוען שגברים יותר מסכנים, מה גם שתחרויות מי-יותר-מקופח הן בעיניי הסוג הנחות ביותר של ספורט בין-מיני. זו אינה תחרות ולא משחק סכום אפס, יש מספיק מקום לאמלל את כולנו והסבל של מין אחד לא בא על חשבון הבאסה של המין השני. העניין הוא שרוב הגברים בכלל לא מבינים עד כמה המיניות שלהם מדוכאת ורוב הנשים לא מבינות עד כמה, עם כל השיט שנלווה לכך, העובדה שהמיניות שלהן רצויה ושהחצנה שלה מתקבלת בברכה היא מתנה שאינה מובנת מאליה.

 

המיניות שלנו, הגברים, לא רצויה סתם כך. אם אישה כותבת שהיא חרמנית, היא מקבלת לייקים. אם גבר כותב שהוא חרמן, זה קריפי או סתם פאתטי. אם אישה תשלח תמונת עירום בפרטי לגבר, זה כנראה יתקבל כמתנה ועם ריר. אם גבר ישלח תמונה כזו לאישה, זו תהיה הטרדה ועם שיימינג. אם אישה תפלרטט באופן מיני מפורש עם גבר, או אפילו עם אישה אחרת, זה יתקבל בברכה כל עוד זה לא נעשה בצורה אגרסיבית מדי. מותר אפילו לגעת. גבר? ברירת המחדל היא שאף אחת לא רוצה את הדיבור המטונף שלך ובטח לא את הידיים הפולשניות שלך. וזה ברור וזה מובן, אבל לפעמים הייתי רוצה שגם לי יהיה מותר מה שמותר לכן, שגם ממני יהיה רצוי מה שרצוי מכן. נראה לי נעים.

 

והבגדים... אתן יכולות להתלבש סקסי כאוות נפשכן (תזכורת: אני יודע, הטרדות, צעדת שרמוטות וכל זה, הכל נכון וזו עדיין לא תחרות מי יותר מקופח). מחשופים נדיבים, גופיות צמודות, חצאיות קצרצרות, מכנסונים הדוקים, מה לא. אנחנו הגברים, למרבה הצער, לא יכולים ללבוש מכנסונים הדוקים. כלומר יכולים, אבל את המבטים שנקבל, נקבל מהסיבות הלא נכונות. בואו נגיד שכנראה לא נסתובב ברחוב עם המכנסונים שלנו בתחושה שאנחנו מהממים וכולם מריירים לנו על הטוסיק. הבגדים שלנו משעממים כמו תמונות של הילדים של מישהו אחר. אין בהם שום דבר שמעודד אותנו להבליט את הגוף שלנו, להיות סקסיים, למשוך מבטים. מרוב שאנחנו רגילים אנחנו לא שמים לב לזה בכלל – עד שמעיפים מבט לכיוון הקהילה הגאה, שם גברים מדגימים איך זה נראה כשמשתחררים מהכבלים האלה. תראו אותם ותראו אותנו, הגברים הסטרייטים. אנחנו תקועים בימי הביניים.

 

בסופו של דבר הכל מתמצה בזה: אישה שמתחשק לה קצת צומי וליטוף אגו יכול לכתוב בבלוג שאם היא תקבל 50 לייקים היא תעלה תמונה של התחת שלה, ללכת לשתות קפה זריז ולחזור בדיוק בזמן ללייק ה-51. אם אני אבטיח תמונה של התחת שלי תמורת לייקים זה... יעניין את התחת. מה שקצת מבאס ת'תחת. אז מה אם אתן יותר יפות?

 

ועכשיו קורא יקר ובודד שלי, באמת ריגשת והכל, אבל אתה כבר עשר דקות קורא את הבלוג הלא נכון, התכוונת ללחוץ על הבלוג מעליי שכתוב בכותרת שלו JPG. פה לא יהיו תמונות, רק תלונות. אבל אם אתה כבר פה, אני מוכר תחתונים משומשים. כן, אלה שלכל גבר יש, עם החורים. לא כיבסתי. עושה לך את זה? דביק כבר? פרטים בפרטי.  

 

N e l l a​(לא בעסק){נשואה ❤️} - אני בטוחה שנכנסתי לבלוג הנכון (;


תודה שהואלת בטובתך לעדכן אותו !!!
(:
לפני שנה
זאלופון​(שולט) - באמת הזנחתי אותו, אה? מזל שהוא כמו קקטוס, לא משקים אותו חודשים והוא מסרב למות.
לפני שנה
Madame T​(שולטת) - זאלו, אם ניקח לרגע ברצינות את דבריך... לכל אחד מהמינים יש בעיות וקשיים משלו במה שנתפס כלפי חוץ בחברה ומה שבפנים.
לא אכנס לכל נושא ההטרדות המיניות שאינן רצויות לנשים, קיפוח נשים רק משום שהן נשים וכן הלאה.
ואגב הטרדות מיניות גם גברים חווים אותן לעתים ואני בטוחה שלא תמיד זה רצוי ונעים לגבר.
כך שבסיכומו של דבר כל צד חווה קשיים מסוג זה או אחר בתחום זה.

נ.ב. את התחתונים שלך אתה יכול לשמור לעצמך!
:)
לפני שנה
זאלופון​(שולט) - מסכים לגמרי ואני בעד להציף את הקשיים של כל מין ולא להשוות ביניהם.

בטוחה לגבי התחתונים? יש גם טנגה!
לפני שנה
Madame T​(שולטת) - טנגה... המממ... במחשבה שניה?....
:)
לפני שנה
מקפלת{ocd} - שלום, באתי לרכוש תחתונים.
לפני שנה
זאלופון​(שולט) - מצוין! אפשר לעניין אותך במנומר?
מוכן לבארטר תמורת ציפית לא מכובסת שישנת עליה בשיער לא חפוף.
לפני שנה
מקפלת{ocd} - 😂
לפני שנה
Rrocketqueen - אתה צודק - אנחנו יותר יפות
אתה מצחיק - במיוחד עניין הבארטר עם השיער הלא חפוף (:
אתה (לא מדייק) - בשביל צומי, נקבה ממש לא צריכה לפרסם פוסט ולחכות ל50 לייקים, היא רק צריכה לפתוח פרופיל שכתוב "אישה", להישאר אונליין, ולשתות קפה בנחת.. זרם האדומות יגיע מעצמו. תנסה ותראה.
בכל מקרה מיד מפרגנת באדומה לשיפור מצב הרוח.
לפני שנה
זאלופון​(שולט) - זה נכון שמספיק פרופיל נשי בשביל צומי, אבל איכשהו נראה לי שזה פחות כיף לאגו מעשרות לייקים לתמונת פטמה מטושטשת...

אבל עזבי את זה - מתעניינת במקרה בתחתוני סבא? מוכן להחליף תמורת קיסם אוזניים של אחרי בריכה.
לפני שנה
bent_wordsmith - זרע זרע
לפני שנה
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון} - מה זה זה תחתונים עם חורים? הגיע שוב הזמן לפשוט לך על המגירה? 😱

והיתה פה הזדמנות לתמונה של התחת הכה שווה שלך תמורת לייקים ועוד לא דרשו אותה? 😯
לפני שנה
זאלופון​(שולט) - ראית מה זה? אפילו לא קרוב ל-50 לייקים. כל האליפטיקל הזה ובסוף אף אחד לא רוצה לראות את התחת המחוטב שלי.

לתחתונים לעומת זאת את לא צריכה לדאוג. הביקוש היסטרי. עוד מעט לא יישארו לי ואצטרך לקנות ממישהי את שלה.
לפני שנה
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון} - יש לי רעיון יותר טוב! תוכל לקנות את אלו: https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F392092697967

ולהעלות תשמיד של התחת המהרס שלך עם תחתוני כוכבים ✨

תודה שהתחתנת איתי כי אני גאון.
לפני שנה
זאלופון​(שולט) - אה... כן, זה היה אחד הפרמטרים, איפשהו בין החיבה שלי לתחת שלך לבין יכולת האפייה המרשימה שלך. לא מגלה מה הדירוג ביניהם.
לפני שנה
בכוח המוח - הנה, אנחנו בחצי הדרך לחמישים לייקים. ותחתונים עם חורים זה תחתוני רשת, אתה יכול למכור במחיר כפול!
לפני שנה
זאלופון​(שולט) - אז אולי אעלה תמונה של הפלח הימני בלבד.
ואמכור במחיר משולש כי זה גם וינטג'.
לפני שנה
בכוח המוח - הפלח הימני עוד לא וינטג׳, אל תגזים.
לפני שנה
Milonga​(שולטת) - זאלו, איי לאב יו. :)))
}{
לפני שנה
זאלופון​(שולט) - חזרה אלייך }{
לפני שנה
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - שמעתי שיש פה תמונות תחת שוות ונכנסתי, ועכשיו אני מרגישה מרומה.
לפני שנה
זאלופון​(שולט) - הו! סוף סוף אישה הגונה שאומרת דברי טעם! עוד 20 לייקים ואנחנו שם.
לפני שנה
נסיכת הלילה​(שולטת) - הלו הלו! אתה לא מחליט עליי!! (עם נפנופי ידיים כמובן).
אני דורשת תמונת תחת עם או בלי תחתוני טנגה מרושתות.

ועכשיו בטיפה רצינות, זאת באמת בושה שהזנחת את הבלוג הזה ואותנו. אני כ"כ אוהבת את הכתיבה שלך שגם העוקצנות בה היא עדינה. בבקשה תכתוב יותר.
לפני שנה
זאלופון​(שולט) - דרישה מוצדקת ואף מרגשת. כל מה שנותר הוא שמישהי תעשה לי מנוי זהב כדי שאוכל להעלות תמונות. החוטיני הזהוב כבר מוכן.

ותודה, אשתדל :)
לפני שנה
נסיכת הלילה​(שולטת) - חכה חכה. כבר אני מפרסמת דרוש לי...
לפני שנה
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי} - אני בטוחה לגמרי שהיה לנו דיון פילוסופי על זה בפורום לפני איזה עשור. והסכמתי איתך גם אז אבל גם שכנעתי אותך (לפחות קצת) לחשוב על זה טיפה אחרת - זה לא שיש יתרונות ויש גם חסרונות למצב שלנו (אנחנו נשים, אנחנו גברים, אתה ואני כמייצגי המגדר שלנו) - אלא ששתי התופעות (מיניות רצויה ולגיטימית + מלא הטרדה) נובעות זו מזו ומייצרות זו את זו ושתיהן נובעות מאותה תפיסה בדיוק והן צדדים שונים של אותו המטבע.
והמטבע הוא הפטריארכיה או השוביניזם או איך שתרצה לקרוא לזה, הכח המעפן הזה שמדכא גם גברים וגם נשים וגם קווירים ומסכסך בינינו כאחרונת מלכות הכיתה בבית הספר היסודי. וככל שנקדים לשים את המטבע בפח כך ייטב לכולנו.

הנה במשפט קצר יותר:
*תמיד יש טרייד אוף*.

דרך אגב, המיניות הנשית לא כזאת מהוללת ורצויה. הולך לה טוב כשהיא עונה לדרישות מסויימות. נשים שמנות, מבוגרות, מצולקות וכו', בעצם כל אחת שלא תיחשב כעונה להגדרה מיינסטרימית של סקסיות - לא נהנות מהחיבוק המטריד והקריאה הנלהבת "תורידי ת'חולצה". אבל משום מה כן זוכות להתענג על תקיפות מיניות והטרדה ממש כמו אחיותיהן החטובות.

אני מסכימה איתך, כן? אני חושבת שזה נורא מה שעושים לכם. לחשוב שהגוף החשוף שלי פוגעני מעצם קיומו. כל כך פוגעני שרק לראות אותו מצלק בן אדם עד כדי טראומה ומצדיק פניה למשטרה. לא הייתי רוצה לחיות בעולם הזה.
מצד שני, אני שמנה.
מצד שלישי, לא הייתי רוצה שאנשים יראו איברי מין לאנשים שלא ביקשו לראות אותם. מצד רביעי, אולי בכלל לא היו אנשים שזה הקטע שלהם אם לא הטאבו.
מצד חמישי, שלום עולמי מאד יעזור לכולם.

אוף, חסר לי רק אחד לקוביה. אבל זהו, אין לי עוד מה לומר על זה :-)
לפני שנה
זאלופון​(שולט) - בהחלט מסכים שהתופעות קשורות זו בזו ומשלימות זו את זו ונובעות בחלקן מאותו מקור שציינת. אני חושב שחלק מזה קשור גם ליחס השונה של גברים ונשים למיניות, קרי - גברים הרבה פחות סלקטיבים והרבה יותר... פטישיסטים, נקרא לזה? במובן שבהכללה, פחות חשוב להם האדם שמחובר לציצי ולתחת. כמובן שגם ההבדל הזה נובע בחלקו מאותה הבנייה חברתית שנקרא לה איך שנקרא לה, אבל חלק ממנו, אני מאמין, הוא ביולוגי. נשים וגברים פשוט מחווטים אחרת בהיבט הזה וקשה לי להאמין שנגיע למצב שבו המינים זהים ביתרונות ובחסרונות ובהתנהגות המינית שלהם. אבל יש כברת דרך שאפשר לעשות בכיוון ובהחלט כדאי ללכת בה.

מסכים גם שלא כל אישה נהנית מהיתרונות במידה שווה, אם כי עדיין כנראה יותר ממקביליה הגברים. כאן באתר אפשר לראות שגם תמונת שדיים של אישה שמנה תקבל לייקים בשפע. תמונה של man-boobs? כנראה פחות... מצד שני, הגבר יכול ללכת ברחוב בלי שאף ערס מטומטם יצעק לו משהו על המשמנים שלו. לא, אם צריך לקחת את כל החבילה "שלכן", בכלל לא בטוח שהייתי רוצה להתחלף. כן הייתי רוצה שידברו קצת יותר גם על החבילה "שלנו", לא רק כי היא "שלנו" אלא כי כפי שציינת, היא נחוצה כדי לראות את התמונה השלמה של הליקויים במערכת שאנחנו פועלים במסגרתה.

מצד שישי, אם ניהלנו את הדיון הזה לפני עשור, זה אומר שאנחנו עקביים. ונמצאים פה כבר מלא זמן. ואת יודעת מה? אני כן חושב שהמצב השתפר קצת מאז. מניח שכשנדון בזה בעוד עשור תהיה לנו פרספקטיבה רחבה יותר :)
לפני שנה
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי} - אני גם חושבת.

לא יודעת לגבי ביולוגיה, אני חושבת שאחרי אלפיים שנות חיברות כבר אי אפשר לדעת מה ביולוגיה ומה הסללה ומה שילוב ביניהם.
אבל גם לא נראה לי קריטי לדעת את זה בשביל לשפר את העולם :-)

קיצר, אפליה מגדרית זה רע לכולם. בוא נבטל את זה.
לפני שנה

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י