סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחושך לאור משנים כיוון

לפני 6 חודשים. רביעי, 15 במאי 2019, בשעה 13:21

היא עומדת מולי, אני מוריד ממנה את הבגדים משאיר אותה לעמוד מולי חשופה לגמרי. אני מנשק אותה בעדינות. מסובב אותה אל מול המראה שתוכל לראות את עצמה כמו שאני רואה אותה. נעמד מאחורה, מושך את ידיה מאחורי הגב ואוסף את שערה. מלטף בעדינות את עורה החלק. 

עוצם את עיניה, נותן לה להרגיש את אצבעותיי עוברות עליה, על צווארה, על כבה, על שדיה המלאים, על בטנה על הקימורים המופלאים של גופה. בחוץ חם אבל בפנים קריר והיא עומדת בדיוק מול הרוח הקרה שמוציא המזגן, השילוב של אצבעותיי על גופה וצינת המזגן מעבירים בה רטט בכל הגוף. לאט לאט היא מתמכרת למגע המשתלב עם הרוח הקרה, אני מסיט את ידיה לצידי הגוף מעביר את האצבעות מצווארה למטה לאורך הגב אל החריץ בין פלחי ישבנה. ידי השנייה מלטפת את שפתיה התחתונות, מפסק את בעדינות את רגליה, אצבע אחת מתחילה לשחק בתוכה, מרגיש איך הרטיבות מתחילה להצטבר ולנזול מתוכה. היא נושכת שפתיים, עיניה עדיין עצומות והיא כולה בתוך התחושות.

אני מנשק אותה שוב, בשפתיה, וצווארה. מנשק את שדייה ומעביר את לשוני על פיטמותיה. נעמד מאחוריה, שתי ידי חופנות את שדיה. אני מסובב אותה קצת ומוריד אותה אל הרצפה, נעמדת על ברכיים מולי, פותחת את מכנסיי, אני מביט במראה ורואה מהצד איך לשונה עוברת על הזין שלי, איך לאט לאט הוא נעלם לתוך פיה. מביט בה כאילו אני צופה בה בסרט מהצד. 

אני לוקח אותה למיטה, מעמיד אותה על ארבע, המכנסיים שלי נשמטות לגמרי ואני חודר אליה, ממשיך להביט במראה בצד, אני תופס את שערה, מושך אותו ממשיך לענג אותה מאחור ולהביט במראה כמו בסרט פורנו בכיכובנו, רואה את שדיה מתנדנדים קדימה ואחורה. שומע אותה גונחת בהנאה, מרגיש את הפרץ הרטיבות ויודע שהיא גמרה. קצב נשימותיה המואצות מסגיר גם הוא את הגמירה שלה.

אני יוצא ממנה ונותן לה להישכב על המיטה לסדר את הנשימה ולאזן את התחושות. משכיב אותה על הגב ומרגיש עם האצבע את הרטיבות בתוכה. היא מחבקת אותי ומצמידה אותי אותי אליה, אני מנשק אותה וחודר אליה שוב, עכשיו אני כבר יכול לשחרר בעצמי אבל לא לפני שהיא תגמור שוב. 


להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י