בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Walking Wasteland

פואטיקה אפוקליפטית בסיטונאות.
לפני שנה. רביעי, 21 בנובמבר 2018, בשעה 07:17


ובדיית היקום תוכח היא בלוע הזעם והחירוף האינסופי של התודעה המבכה עצמה לדעת הנפשות המשולחות כל-רסן. ותופת היצורים המתים תיכנע אל מול מבול אינסופי של מבוכי השנאה הנידחים מפאתי האינות המשוצפת הרס וחורבן. וקריעת שיבולי התמותה יכלו כל פיסת בשר שנתלשת מגופי ללא הועיל, ללא תמורה וללא כל רחמים. ועמודי התווך של השיממון יתרפקו באלימות על גבי חומות ההרס העצמי שנבנו מתוך נצחיות מתעתעת של השמדת הגוף ופציעה עצמית הגובלת בספק קיומי.
ופורקן החושים יתרווח על ספות הקיום הטלוויזיוניות והבשר החדש ישצוף באימה את תופעות הטבח האנטי-פסיכוטיות, כמו היו שם מעולם לצד הפסיפס האלקטרוני של חוטי הזימה הפורצים בתדהמה עילאית, ערטילאית, על-חושית של דמעות המוות מרוסקות התודעה, מפולחות האנושיות המייחלת להיקרא אדם. וקורבנות הגשם – בחורות שחורות שיער, חיוורות גוף, משולחות איברים, אפורות מבע – יקרעו את איבריהן השבריריים באבחה גועלית כואבת אחת של בדיה שאינה חולפת.
ותופת התוכחה תעמוד נכוחה על פרקט האי-שפיות המתעתד למוסס את תודעת העיוורים.
והסכיזופרניה הפסיכוטית, הדיפרסונאליצטיבית, הפוגעת במבע המציאות, בישויות הוירטואליות של ששת החושים - תבלע בלוע עצום המימדים, אפוף שיני הלהב והבריאה את חפירת חרב הפיפיות בין חניתותיו של קפקא, אל עבר טבח המוני – הגוויות המבכות להיפחם – יופיים הארור משתלח על פורקנות בשרנית-מינית של תודעה חסרת כל פשר, המבקשת למות.

 

.be


להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י