צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

להיות על הקצה, לחיות על הקצה.

מידי פעם יש לי רעיון, מוזה, משהו לכתוב.

לפעמים זה לא עוזב אותי עד שאני כותב את זה.

כל סיפור כזה לוקח לי כמה שבועות לחשוב עליו, כמה ימים לחשוב עליו איך לכתוב וכמה שעות לכתוב.
ואחרי זה אין לי כוח להתעסק בו יותר עד לפעם הבאה..

אז אם אתם אוהבים סיפורים אירוטיים שלי - תהנו ותגידו לכולם שנהנתם
ואם לא - עדיין תגידו לכולם שכן נהנתם.
לפני חודשיים. שישי, 30 באוגוסט 2019, בשעה 21:44

שבוע הבא על המדים למילואים בצאלים. 

חיילות וחיילים צעירות וצעירים.

וגן הרבה מילואימניקים זקנים. 

לומדים, מתרגלים ולא נהנים. 

אים מים בים נמאס מהחרוזים. 

 

הקיצר למי יש רעיון מה מעניין יש לעשות בצאלים? 

לכתוב משהו, לקשור מישהי, יש משהו מעניין באיזור? 

לפני חודשיים. שני, 26 באוגוסט 2019, בשעה 09:48

שכחתי קצת מהבלוג.. אבל פתאום אני נכנס ורואה מלא צפיות. 

 

שזה מגניב, אולי באמת אכתוב משהו מעניין בו. 

כמו למשל שהחלטתי להתקין 9 דיבלים בתקרה ולהרכיב שם מתקן ל.. בינתיים לערסל.

למרות שאולי 9 זה יותר מידי אבל זה נותן קצת ווריאטיביות. 

 

ובנימה אחרת - מה כדאי לכתוב בהמשך?

1. להמשיך את ילדת הסיקרט? 

2. להמשיך את ילדת החלומות? 

3. לכתוב סיפור חדש? 

לפני 5 חודשים. שבת, 18 במאי 2019, בשעה 15:27

 

-         את רוצה את זה?

-         לא בבקשה לא..

-         אז את לא רוצה לגמור?

-         לא לא! זה כן, בבקשה אני רוצה לגמור, בבקשה! רק לא ביחד עם זה..

-         זה מגיע ביחד, את צריכה לבחור, תענוג עם כאב או תסכול וחרמנות.

-         בבקשה אדוני אני מתחננת, אני לא יכולה יותר.. אבל זה כל כך מפחיד אותי

-         חיכית לזה כל כך הרבה זמן, לא? – הוא חייך – מי יודע מתי אני אתן לך אישור פעם הבאה

-         אני..לא... – הראש שלה הסתחרר, היא ניסתה לזוז אבל לא הצליח – בבקשה.. תיתן לי לגמור, אני מסכימה – היא מלמלה

-         אני לא שומע אותך – הוא אמר בקול סמכותי וחזק

-         אני מסכימה להיות שלך, בבקשה תיתן לי לגמור, תעשה את זה.. – היא אמרה יותר חזק מסיתה את המבט הצידה

-         ילדה טובה – הוא אמר והלך לשולחן.

הוא הלך לשולחן מתכתי נקי ומסודר, עם מפה לבנה ונקייה ועליה ציוד שונה, מסודר ונקי להפליא. הוא לבש כפפות, לקח ציוד חיטוי, מלקחיים מיוחדות ומחט. הוא הגיע לצלב שעליו היא היית קשורה, הסתכל לה לתוך העיניים מקרוב.

-         את מוכנה ? – שאל, ובלי לחכות לתשובה הושיט את היד למג'יק וואנד שהיה קשור לה בין הרגליים וצמוד לכוס שלה, המתין כמה שניות ארוכות בזמן שהוא מביט לה בעיניים והעביר אותו לרטט מקסימלי.

-         הההאה... בבקשה אדוני אני כבר גומרת

-         את יודעת, את לא תגמרי עד שתקבלי ממני פקודה – הוא החזיק את הסנטר שלה, התקרב ונישק אותה על השפתיים – זה פשוט בלתי אפשרי בשבילך לגמור בלי שאת מקבלת ממני פקודה, לא משנה מה יקרה.

-         בבקשה אדוני, אני מתחננת, אני לא יכולה יותר

-         כן? – הוא שם את היד שלו מול הפנים שלה, מוכן להקליק באצבעות – מוכנה? שלוש, שתיים, אחד ו... תגנחי חזק ותחכי עוד – הוא צחק, הוריד את היד בלי להקליק באצבעות.

-         ההאה.. – היא גנחה בחוזקה, רעד קל עבר בגוף שלה, כל השרירים שזה עתה היא אימצה השתחררו כולם בבת אחת – בבקשה אדוני - היא כמעט בכתה.

-         כן, כן, עוד כמה שניות – הוא הכין את הציוד, מרח לה אלכוהול על הפטמה ומסביב, לקח את המלקחי המצבט ותפס איתם את הפטמה שלה בחוזקה ושיחרר אותם נעולים ותלויים על הפטמה שלה.

-         ההההאה! – היא צווחה, ניסתה לזוז להעיף אותם, אבל לא יכלה לזוז – תוריד אותם בבקשה בבקשה זה כואב כל כך!

-         אני יודע – הוא חייך והכין את המחט – אני הולך לספור משלוש עד אחד ואז אתן לך פקודה לגמור, את תמשיכי לגמור עד שאגיד לך להפסיק – הוא הצמיד את המחט עם הקצה שלה לפטמה שלה.

-         בבקשה, אני לא יכולה יותר – היא מרמרה בחצי בכי, לא יודעת מה לעשות, לא יודעת מה להגיד, הכאב התסכול והחרמנות הגיעו לסף שלהם

-         שלוש – הוא לחץ עם החוד של המחט על הפטמה – שתיים – הקצה של המחט חדר מעט את העוד והתחילה להיווצר טיפת דם קטנה – אחד

 הוא דחף את המחט בחוזקה דרך הפטמה שלה עד שהיא יצאה מהצד השני, חיכה שנייה, התרומם, התענג עוד כמה שניות מהצווחות שלה, תפס את הראש שלה בסנטר בחוזקה כך שהיא תביט לו בעיניים, הרים את היד מוכנה להקליק באצבעות מול העיניים שלה, וברגע שהמבט שלה התפקס עליה נתן לה פקודה

-         תגמרי – הוא אמר והקליק באצבעותיו בחוזקה.

הוא הוריד את היד שלו לאט וצפה איך הבעות הפנים שלה משתנות, איך הסעת תענוג מתפשטת לה על הפנים, איך השרירים בגוף שלה מתכווצים בגלים מלמטה למעלה, איך היא מחייכת ומגלגלת עיניים מרוב גלי התענוג שמציפים את גופה.

ברגע שהוא הקליק בידו ונתן לה פקודה לגמור פתאום כל הכאב נעלם, הראש שלה התנקה והיא התחילה להרגיש חום ותענוג מתחיל להתפשט מהכוס שלה לבטן התחתונה ואז לבטן כולה וממלא את הגוף שלה בחום ותענוג אדיר ואחרי הגל הראשון הגיע שני עוד יותר חזק ששטף אותה בגל של אופוריה טירוף ותענוג ואחריו עוד אחד ועוד אחד ועוד אחד.

גלי התענוג פשוט הגיעו עוד ועוד כל פעם יותר חזקים, יותר מטריפים ומציפים את כל החושים שלה. היא לא ידעה מה קורה, לא היא אכפת לה מכלום, היא בכלל לא חשבה, רק הרגישה ורצתה עוד ועוד ועוד. היא לא הרגישה לא את הזיעה על הגוף שלה, לא את זה שכולו מתכווץ, אפילו לא הרגישה שהיא צורחת וגונחת מרוב התענוג שלה, כלום רק עוד ועוד אורגזמות שמתפשטות בגוף שלה ונהיות יותר ויותר חזקות.

-         יותר חזק, תגמרי! – הוא הקליק באצבעות, בזמן שהוא יושב בקורסת עור מולה ומסתכל עליה.

ההההאהאאה! – היא צרחה בטירוף והרגישה גלי אורגזמה שחזקים פי כמה וכמה מהקודמים מתחילים להציף את הגוף שלה אחד אחרי השני.

-         עוד יותר חזק, תגמרי! – שוב הקליק באצבעות שלו.

הגלי התענוג התגברו, היא לא יכלה לחשוב לא רצתה לחשוב, לא רצה כלום, רק לציית ולהרגיש עוד.

-         הרבה, הרבה יותר חזק, גלי התענוג יהיו הרבה יותר מהירים עכשיו והרבה הרבה יותר חזקים, תגמרי! – הוא פקד שוב

היא הרגישה בדיוק את מה שהוא אמר לה, מה שהוא פקד עלי להרגיש. הגלים התחילו להיות חזקים בטירוף ובקצב מסחרר. היא לא ידעה כלום, רק תענוג, רק תענוג.

-         עכשיו תקשיבי לי טוב מאוד, אני הולך לספור משלוש לאחד ולתת לך פקודה לגמור חזק, ואז יגיע גל של תענוג שהוא חזק פי אלף מכל האורגזמות שחווית עד עכשיו ביחד, הגל ימשיך להתחזק ולהתגבר ובזמן הזה כל מה שאני אגיד לך יכנס לך עמוק עמוק לראש , יהפוך להיות חלק ממך ויכתיב לך איך להתנהג בכל החיים שלך.

הרגשת סכנה קלה חלפה לשנייה בראשה, אבל נשטפה במהרה בגלי תענוג שעברו בגופה

-         שלוש – הוא ספר והרים את היד עם האצבעות לכיוונה

-         שתיים, תביטי על היד שלי ותצפי לפקודה שלי – לפתע היא הבינה שהיא מביטה על היד שלו עם פה פעור ורוק נוזל לה ממנו

-         אחד – גל חזק של תענוג מעורבב בציפייה מטורפת מילאה את הגוף שלה

-         הכי חזק, תגמרי! – הוא הקליק באצבעות

הוא הביט בגוף שלה, איך שכולו נתפס, כל השרירים שלה נמתחו בחוזקה, היא כמעט לא נשמה.

-         עכשיו תקשיבי לי טוב טוב – הוא התחיל לדבר, היא שמעה את הקול שלו, אבל לא שמעה שום דבר שהוא אמר, רק הרגישה את התענוג המטורף ושמשהו משתנה בה, משהו עמוק ורק שלה.

-         ...

-         ..

-         .

...

 

שלוש שבועות לפני

דורותי הגיעה מוקדם לחנות הפרחים שעבדה בה

-         היי הלנה, הגעתי להחליף אותך – היא אמרה בחיוך תוך שהיא שמה בחדר האחורי את הציוד שלה מהאוניברסיטה

-         תודה דורי, תודה, מה הייתי עושה בלעדיך – אמרה הלנה המבוגרת – איזה כיף שיש מישהו בימינו שאוהב פרחים כמוך

-         בטח הלנה, תקראי לי תמיד, זו לא עבודה בשבילי, זה הכיף – דורותי אמרה בחיוך.

היא אהבה את הריחות בחנות, את המראה היפה , את הסדר. היא אהבה לסדר ולשנות את הפרחים והזרים שבחנות עוד מהילדות. אפילו הלכה ללמוד בוטאניקה באוניברסיטה בגלל האבתה לצומח ובעיקר פרחים שונים.

כך היא המשיכה לסדר את החנות גם אחרי שהלנה הלכה, היא עשתה את זה במעין ריקוד וזימרה בעדינות שיר שאהבה. השמש כבר התחיל לשקוע והזמן לסגירת החנות התחיל להתקרב, מה גם שכבר להיו יותר מידי אנשים ברחוב.

-         *דינג דינג* – לפתע צלצל הפעמון שעל הדלת, הגיע לקוח לחנות, היא חייכה וראתה אדם לבוש יפה ומחויט נכנס לחנות. יחסית די צעיר, כנראה בסוף שנות העשרים או בתחילת שנות השלושים לחייו.

-         שלום אדוני, אנחנו כבר כמעט סגורים להיום וכבר אין יותר מידי סחורה, אז אולי תרצה להגיע מחר? אמורה להגיע לנו אספקה טרייה של פרחים מחר על הבוקר. – היא אמרה עם חיוך

-         זה בסדר, מה שאני צריך יש אותו בחנות – הוא אמר כשהוא מביט לה בעיניים, בלי להביט בכלל בחנות.

-         אוקיי, מעולה, מה תרצה לקנות – היא הרגישה קצת מוזר והסיתה את המבט, אבל ההרגשה עברה לה במהירות כי כל יום מגיעים כל מיני סוגי לקוחות.

-         אני צריך שתרכיבי לי זר מיוחד, אני אגיד לך ממה ואיך בדיוק, רק צריך שתבני אותו בדיוק איך שאני אומר לך. זה אולי יהיה קצת מאתגר, אבל המחיר זו לא בעיה ואני גם מוכן לשים בונוס קטן אם הזר יצא כמו שצריך – הוא אמר והוציא את הארנק שלו ומתוכו חמישים פאונד והניח על השולחן שלה.

-         או ווה, אתגר מיוחד? אני אוהבת אתגרים, יאללה בוא ננסה! – היא צחקה, לא כל יום מישהו מבקש להרכיב זר מיוחד ולא מוכן מראש, וגם חמישים פאונד על זה ששווה עשרה? בטח יש יומולדת לאשתו או משהו כזה.

הוא הוציא דף מהכיס הפנימי של הז'גט התחיל להקריא לה את הפרחים שהוא רוצה, באיזה סדר לשים אותם ואיך להרכיב אז הזר.

-         יש לך טעם טוב – היא אמרה בזמן שמוציאה את הפרחים מהאגרטלים שלהם.

היא המשיכה להרכיב, הזר יצא די מורכב והשעה כבר התארכה, אבל לא היה אכפת לה, היא רצתה לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר, למרות שהרגישה עייפה ועם סחרחורת קלה.

היו רגעים שהיא הרגישה שהיא נרדמת בעמידה וכבר לא שומעת את מה האיש שמקריא לה, אבל כל פעם הייתה חוזרת לעצמה ורואה שדווקא בונה את הזר בחורה טובה, רק אולי קצת אוטומטית.

וכשכבר כמעט סיימה אותו היא ...

...

היא פתאום התעוררה וקצת קפצה במקום, מבולבלת ולא מבינה מה קרה. הסתכלה מסביב, כבר היה חשוך בחוץ והשעון הראה כבר שמונה וחצי.

-         וואו, ממש נרדמתי בעמידה, בטח הייתי ממש עייפה – היא מלמלה לעצמה – הוי איש והזר! – היא נזכרה, אבל כבר לא היה אף אחד בחנות רק על השולחן מולה היו מונחים חמישים פאונד.

-         איזה יופי! בונוס שמן! – היא לקחה את הכסף ושמה בארנק בתיק שלה.

היא סגרה את החנות והלכה לכיוון הבית.

-         מעניין מי זה האיש הזה – היא ניסתה להיזכר, אבל לא הצליחה לזכור כלום, חוץ מזה שמישהו ביקש ממנה להכין זר מיוחד והשאיר בונוס שמן אחריו – נו טוב כנראה הייתי ממש עייפה היום.

כשהיא נכנסה הבייתה היא הרגישה קצת מוזר, למרות שחשבה שהיא עייפה היא לא הייתה רדומה בכלל. היא חשבה מה לעשות ונשכבה על המיטה...לפתע היא הרגישה הרגשה מוזרה, חמה ומוזרה באזור המפשעה שלה.

היא הסמיקה, בתור בחורה מבית נוצרי מסורתי הדוק לא אמורים להרגיש דברים כאלו, אבל ההרגשה הייתה חמה ומאוד מושכת ומפתה. דורותי הושיטה יד אחת לשמלה שלה הרימה אותה קלות והשכילה את היד השנייה בין הרגליים על התחתונים..

-         מה אני עושה! – היא אמרה בקול רם והוציאה את הידיים במהירות וכיסתה את הסומק על הלחיים שלה שכבר רתחו מרוב החום – רק לפני חודש עברתי לגור לבד וכבר אני לא יכולה להחזיק את עצמי מול הפיתויים? לא יקרה! – היא תפסה את שתי הידיים מול החזה שלה ועשתה הבעת פנים נחושה – אני רוצה שפעם ראשונה תהיה עם בחור טוב, יפה מאמין וחזק.

בזמן התנועה בטעות שפשפה את החזה עם היד, באזור הפטמה . היא הרגישה איך הרגשה כל כך נעימה מתפשטת לה על החזה.

-         וואו מה קורה לי – היא ניסתה להתרומם, אך הרגישה סחרחורת חזקה וכמעט נפלה חזרה על המיטה – אולי אני חולה – היא ניסתה להתרומם שוב, אבל הסחרחורת רק התחזקה והיא נשכבה אחורה וסגרה את העיניים.

היא הרגישה איך הידיים שלה לאט לאט נמתחות לעבר השמלה, מורידות אותה, מתחילות ללטף את המפשעה שלה. היא ניסתה לעצור אותם אבל הסחרחורת רק התחזקה ונהייתה נעימה ומרדימה כל כך, והמגע ההיה הל כך נעים, וכשהידיים התחילו לגעת הפות שלה והיא הרגישה את התענוג מזה היא כבר לא יכלה להתנגד פשוט ...

...

לפתע היא פתחה את העיניים שלה, כולה מתנשפת, מזיעה, כל המיטה תחתיה רטובה מזיעה והידיים שלה, הם בין הרגליים שלה על התחתונים והיא חרמנית.. חרמנית בטירוף.

-         מה קרה לי?! – היא קמה מהמיטה, הביטה בשעון – אחד בלילה?! – היא אמרה בפליאה.

לפתע היא הבינה שמאז שחזרה הביתה היא אוננה במיטה, אוננה בטירוף, בגלל זה היא כל כך חרמנית.

-         מאיפה זה הגיעה – היא מלמלה בעודה מתנשפת – אבל .. – היא הסתכלה על הידיים שלה, שהיו מלאות בנוזל שלה – מה קרה לי.. – היא הסתכלה עליהם בבלבול והבינה שבאמת אוננה כל הזמן הזה, אבל לא הצליחה לגמור – הוי וואי ווי, מה עשיתי, אבל לפחות לא גמרתי, מקווה שתסלח לי – היא הסתכלה על הצלב שתלוי על הקיר.

היא קמה מהמיטה מלאה במחשבות והלכה להתקלח לפני שינה.

ההמשך יבוא..

לפני שנה. שישי, 20 ביולי 2018, בשעה 14:02

כיביתי את המים, פתחתי את הפקק ונתתי להם לצאת.  נישקתי אותה בגב, מלמטה למעלה, בצורה אקראית בכל הגב של, עד שהגעתי לצוואר שלה מאחור, נשכתי אותו מעט. עם יד ימין תפסתי לה את הצוואר מקדימה, קצת חונק, עם יד שמאל תפסתי לה את החזה והעמדתי אותה בזמן שאני מושך אותה כלפי. כל הזמן הזה המשכתי לנשוך אותה בצוואר, מצד אחד חזק, אבל עם זאת עדין. לחשתי לה באוזן שאני הולך לזיין אותה כל כך חזק, עד שהיא תצעק את השם שלי.


עזבתי לה את החזה והבאתי לה כמה כאפות בתחת. יצאתי מהאמבטיה, התנגבתי ואמרתי לה לא לזוז, ניגבתי אותה עם המגבת הרכה שלי, את כל הגוף, למעלה למטה, עברתי על כל גומחה, על כל חור וחור. זרקתי את המגבת על הריצפה והרמתי אותה על שתי הידיים שלי, היא חיבקה אותי עם הידיים בצוואר, הניחה את הראש עם הפנים על השכמות. היא נשמה קצת מוזר, היא התרגשה, ממש התרגשה. למרות כל מה שעשינו, למרות כל מה שעברנו, עדיין המחשבה על מה שהולך לקרות ריגשה אותה.


הלכתי לכיוון חדר שינה, הלכתי לאט כדי לא להחליק, וגם שלא לתקוע את הראש שלה בטעות באיזה משקוף. הלב שלה דפק מהר, זה היה כמו באיזה סרט, הילוך איטי. הגענו לחדר, הנחתי אותה על המיטה, היא לא חייכה או צחקה, היא די הסמיקה. אפילו כיסתה את החזה שלה עם הידיים, והצליבה מעט את הרגליים כך שאני לא אראה את הכוס שלה. הסתכלתי עליה, הסתכלתי בעיניים שלה, התקרבתי אליה ונישקתי אותה, לאט, ממש בעדינות, אבל גם עמוק, ארוך ורטוב. הרגשתי איך היא משתחררת, לקחתי את הידיים שלה ושמתי אותם בצידי הראש שלה, התחלתי לנשק אותה יותר למטה, בצוואר, קצת מתחתיו. עזבתי את הידיים שלה והתחלתי לשחק לה עם החזה בזמן שאני מנשק אותה.


לאט לאט ירדתי, למרות שהיא היתה כבר חמה, למרות שהיא היתה חרמנית, בכל זאת עשיתי את הכל לאט. כשנישקתי את הבטן שלה, היא כבר שפשפה את רגליה אחת בשנייה, כשהגעתי לבטן התחתונה שלה היא פתחה אותן שוב, רחב. ירדתי קצת למטה ראיתי את הכוס הרטוב שלה מול הפנים שלי, נשפתי עליו. נישקתי בצדדים ושוב נשפתי. היא הביאה את הידיים שלה ושמה אותם על הראש שלי, ניסתה למשוך כלפיה, לא נתתי לה, לקחתי את הידיים שלה והנחתי אותם בצידי הגוף שלה, המשכתי לנשוף עליה, לנשק כמה נשיקות בצדדים ולנשוף, עד שראיתי טיפה שקופה נוזלת לה מהכוס.


אמרתי לה לעמוד על ארבע, על קצה המיטה, עם התחת כלפי. היא עשתה את זה, הורדתי את הראש שלה כלפי מטה, כך שהיא עמדה עם הברכיים על קצה מיטה ועם הראש שכבה על הכרית, וידיים בצידי הראש. תנוחה מושלמת, הכל פתוח עבורי, יש לי גישה לכל דבר. תפסתי אותה עם שתי הידיים והעברתי לק עם הלשון מלמטה למעלה. לא רק שהיא גנחה אלא גם זזה קדימה ושרירי הבטן שלה התכווצו לשנייה. הסתובבתי אחורה והוצאתי מהארונית חומר סיכה מיוחד, מיוחד לסקס אנאלי.


שפכתי אותו בנדיבות על התחת שלה, מסביב לחור ועל החור עצמו, שפכתי גם על הזין שלי, לא התקמצנתי, כמה שיותר - יותר טוב. החזרתי את הבקבוק, עם יד אחת עשיתי לעצמי ביד כדי למרוח את החומר, ועם היד השנייה עיסיתי לה את החומר לתוך התחת, ניסיתי להכניס את האצבע, והיא פשוט החליקה בקלות פנימה, לכל האורך שלה. היא הוציאה את האוויר בהנאה מהריאות שלה. הוצאתי את האצבע וקירבתי את הזין שלי אליה, שמתי אותו ממש על החור.


אמרתי לה להרפות  והתחלתי להכניס את הזין פנימה, לאט אבל בנחישות. שמעתי אותה עושה קולות, היא נהנתה מכל רגע, ואני המשכתי להכניס, רציתי להיכנס כולי לתוכה, ובגלל שהזין שלי ארוך הרבה יותר מהאצבעות זה לקח קצת זמן. הייתי בתוכה , הרגשתי איך היא מאוד חמה מבפנים, הרגשתי את פי הטבעת לוחץ על הזין שלי בזמן שאני מכניס אותו פנימה עד שלבסוף נכנסתי כולי לתוכה, אמרתי לה שהיא ילדה טובה, וליטפתי לה את הגב.


התחלתי להוציא את הזין שלי, שוב לאט, אבל מהר יותר מאיך שנכנסתי, אחרי שהוצאתי אותו לגמרי הבאתי את הבקבוק של חומר סיכה ומרחתי עוד גם עלי וגם עליה, הפעם התכוונתי להיות קצת יותר מהיר. שוב הבאתי את הזין שלי אליה, שוב שמתי אותו ממש בכניסה, אבל הפעם תפסתי אותה בצדדים, ממש באגן ודחפתי, דחפתי מהר לתוכה. הדרך היתה פתוחה והוא החליק מהר פנימה, הכנסתי אותו שוב עד הסוף אבל עכשיו מהר, אפילו שמעתי את המכה של הגוף שלי בתחת שלה. היא נשמה אוויר מהר. הבאתי לה כאפה חזקה עם היד בתחת, תפסתי את השיער שלה עם היד והתחלתי לזיין אותה.


זיינתי אותה חזק ומהר, ליפפתי את השיער על היד ומשכתי אותו בחוזקה אחורנית כך שהראש שלה התרומם אחורה, הייתי מביא לה כאפות וסטירות על כל צד של התחת שלה, במהירות ובחוזקה מצד לצד.

היא גנחה, צעקה "כן", תפסה את המיטה עם הידיים, משכה על עצמה את המצעים, היא נהנתה מכל דחיפה ודחיפה, מכל רגע של חדירה. בזמן שזיינתי אותה ראיתי איך שהיא מתפטלת שמעתי איך היא גונחת וזה רק עשה אותי יותר ויותר חרמן.

אחרי שנמאס לי להביא לה כאפות בתחת, תפסתי אותו חזק עם הידיים שלי כך שהאצבעות נכנסו פנימה ומשכתי אותה עלי כמו איזה כלי לזיון עצמי, היא רק נהנתה מזה שאני משתמש בה כדי לענג את עצמי, היא הביאה את התחת שלה יותר לכיווני שיהיה לי נוח להשתמש בה, זזה ביחד איתי כדי שאזיין אותה יותר חזק, יותר מהר, יותר עמוק.


אחרי כמה זמן תפסתי עם יד אחת את היד שלה, הבאתי אותה מאחורי הגב, מתוחה, כך שהיא חצי באוויר ואני נעזר ביד שלה להכניס לה אחרי זה תפסתי לה גם את היד השנייה, וגם אותה מתחתי מאחורי הגב. עכשיו הראש שלה היה באוויר, שתי הידיים מאחורי הגב, והזין שלי עמוק בתוכה. זה נתן לי אחיזה ממש נוחה, וגם חירמן אותי כל כך שזיינתי אותה בכל הכוח, בכל המהירות. היא כבר לא סתם גנחה, היא צעקה מרוב התענוג, לא היה אכפת מאף אחד, לא מהשכנים לא מעוברי אורח ומהביישנות של לפני כמה דקות לא נשאר כלום.


אחרי כמה דקות עזבתי לה את הידיים, הנחתי לה לעמוד על ארבע, אבל במקום להמשיך כמו מקודם נשענתי קצת קדימה, תפסתי לה את השיער עם יד אחת, משכתי אותו אחורה ועם היד השנייה תפסתי לה את החזה ממתחת, המשכתי לזיין אותה. הרגשתי אותה מתחתי, זזה בקצב שלי נהנית, גונחת, כנועה, כנועה לי ולתענוג שאני גורם לה להרגיש. רציתי לזיין אותה ככה לעד, אבל לא יכולתי, לא אחרי כל מה שהיה היום. הרגשתי שאני לא אחזיק הרבה זמן, במיוחד בקצב הזה.


משכתי את השיער שלה יותר אחורה, כך שהיא תעמוד, היא נעמדה בצורה קצת עקומה, עם התחת והראש לידי, והגוף קצת קדימה, עיקמתי לה יד אחת מאחורי הגב, משכתי אותה לעברי עוד יותר ועם היד השנייה תפסתי לה בחוזקה את החזה כך שהאצבעות שוקעות עמוק לתוכו. התחלתי לנשק ולנשוך לה את הצוואר.

עם היד שתפסתי לה את החזה הייתי לפעמים יורד לכוס שלה ומשחק בו ואת היד השנייה העברתי לצוואר שלה, מחזיק בו בחוזקה, לפעמים לוחק וחונק אותה ולפעמים משחרר ומשחק עם האצבעות בפה שלה.


אחרי דקות אחדות היא לחשה לי שהיא עומדת לגמור הפסקתי לגעת לה בכוס, ואמרתי לה שאם היא רוצה לגמור היא תצטרך לגמור מזה שאני מזיין אותה בתחת כמו כלבה טובה. דחפתי אותה על המיטה היא נשכבה על הבטן וכולה התנשפה, הבאתי לה כמה כאפות טובות התחת ואמרתי לה להרים אותו, משכתי אותה מעט אלי ברגליים, ושוב חדרתי אליה. הפעם הייתי מעליה כשהיא שוכבת כולה פרוסה על המיטה, נשכבתי ממש מעליה, יד אחת העברתי לה מתחת לצוואר, ויד אחת מתחת לחזה והתחלתי לזיין אותה חזק, קירבתי את הרגליים שלה קרובות אחת לשנייה, כך שהחיכוך התגבר בהרבה. הייתי חונק אותה עם יד אחת ותופס לה את החזה והפטמה חזק עם היד השנייה.


היא ניסתה ללקק את היד שלי שהיתה מתחת לצוואר שלה, החזיקה חזק ביד שתפסה לה את החזה, והרימה את התחת שלה כמה שיכלה כלפי כדי שיהיה לי נוח לזיין אותה. אחרי דקה או שתיים היא חצי גנחה חצי לחשה שהיא הולכת לגמור, נצמדתי יותר חזק אליה עם הגוף שלי והתחלתי לזיין אותה מהר ככל שיכולתי.

עם היד שמתחת לצוואר תפסתי אותו יותר חזק ככה שתוכל הקושי לנשום, ועם היד בחזה תפסתי את הפטמה שלה ממש חזק, והמשכתי לזיין אותה בכל הכוח. הנשימות שלה נהיו ממש קצרות ועמוקות, היא עמדה לגמור.


אחרי כמה שניות היא שאפה הרבה אוויר לריאות שלה תפסתי לה את הצוואר כדי שלא תוכל להוציא אותו, הרגשתי איך הרגליים שלה מתחילות לרעוד, איך מתחיל להתכווץ לה פי הטבעת, איך היא תופסת לי את שתי הידיים בכל הכוח עם הידיים שלה, איך היא נצמדת עם השפתיים אל היד שלי.

ואז היא גמרה, פתחתי את היד שלי והיא הוציאה את כל האוויר במכה, שרירי התחת שלה התחילו להתכווץ בפראות סביב הזין שלי, היא זזה קדימה ואחורה וגנחה, גנחה כל כך חזק. המשכתי לזיין אותה חזק בזמן האורגזמה שלה, גם אני הייתי על הסף, קמתי מעט מעליה, תפסתי את החזה שלה חזק עם שתי הידיים וזיינתי אותה בכל הכוח, לא נתתי לאורגזמה שלה להיפסק המשכתי לזיין אותה חזק בזמן שיהא גומרת ותוך כמה שניות גם אני התחלתי לגמור לתוכה, הרגשתי את הזרע שלי משפריץ לתוכה בזמן שהיא עוד גומרת ומתכווצת עלי הכיווצים שלה רק שיפרו את התענוג שלי ואחרי כמה זמן כולי הייתי מרוקן לתוכה. אחרי כמה שניות כל השרירים שלה נרפו, והיא שכבה מתחתי בהיי, כשאני עדיין בתוכה.


סובבתי אותה על הצד, לתנוחה כפיות, ככה שאני אשאר בתוכה. כיסיתי אותנו בשמיכה דקה, שכבנו מחובקים בלי לומר מילה, היא רק החזיקה חזק את כף היד שלי על החזה שלה.


שכבנו ככה איזו חצי שעה, היה כבר אחה"צ ולא נשאר לנו הרבה זמן. רק הערב, הלילה ויתחיל שבוע חדש. כבר ידענו שכמעט לא נוכל להתראות במשך השבוע, שנשאר לנו רק הערב והלילה להיות ביחד, ואחרי זה 5 ימים שכמעט לא ניפגש הבהם.


אבל יש עוד את כל הערב והלילה לפני שיתחילו אותם חמישה הימים.

ערב ולילה.

לפני שנה. שבת, 14 ביולי 2018, בשעה 12:26

הגענו דיי מהר הביתה אחרי הטיול.

כבר בכניסה לבית התחלנו להתנשק ולהתפשט. זרקנו את כל הבגדים, גרביים, נעליים לצדדים.

בקושי הספקתי להדליק את האור במקלחת ואיך שנכנסנו כבר היינו ערומים לגמרי. איך שנכנסנו לאמבטיה הדלקתי את המים, הדוש השפריץ עליה מים קרים, היא צרחה וניצמדה אלי, הרגשתי איך הפטמות שלה מצטמקות ומתקשות מרוב קור. המשכתי לנשק אותה, עם יד אחת תפסתי לה את התחת ועם היד השנייה ניסיתי לסדר את המים.


תוך כדי שאני מנסה לסדר את המים היא תפסה לי את הזין והתחילה לעשות לי ביד וזה לא עזר במיוחד. לקח לי איזה שתי דקות לסדר את המים, עד אז כבר היה לשנינו עור ברווז. מה שכן הזין עמד, עמד חזק. סתמתי את היציאה מהאמבטיה והיא התחילה להתמלא לאט לאט במים נעימים. הסתובבתי אליה, הבאתי לה כמה כאפות בתחת, בזמן שאני מנשק לה את הצוואר, ומעביר את הזין שלי על הכוס שלה. הרגשתי אותה תופסת אותי בצוואר וממש נמסה, הצמדתי אותה עם יד אחת אלי, ועם היד השנייה הזזתי את הזין שלי על הכוס שלה, הלוך ושוב, עזרתי מעט עם תנועות אגן, העברתי אותו כמעט עד חור של התחת שלה, וחזרתי חזרה.


את היד שאיתה החזקתי אותה בגב העברתי יותר אחורה, יותר למטה - והגעתי עד הכוס שלה מהצד של התחת. החזקתי אותה שם, ממש בכוס, עם אצבע מעט בפנים. הרטבתי את האצבע במיץ שלה וכשהיא היתה מספיק חלקה הזזתי אותה אחורה, כלפי פי הטבעת שלה, והתחלתי ללטף אותו בעדינות מבחוץ. היא אמרה שזה קצת מדגדג, וגם מרגיש מוזר אבל נעים. אמרתי לה שהיא צריכה להרפות אותו מעט, שאני רוצה להכניס לה מעט את האצבע בפנים.


כדי להקל על כל התהליך השענתי אותה עוד יותר קדימה, והעמדתי אותה על הברכיים, ממש בדוגי סטייל, רק שהיא נשענת עם הידיים על קצה האמבטיה, ואני עומד מהצד שלה. יד אחת מאחורה מלטפת לה את החור של התחת, ויד שניה מלמטה משחקת לה בכוס. שוב אמרתי לה להרפות מעט, וכשהרגשתי שהיא מרפה הכנסתי טיפה, ממש חצי סנטימטר את האצבע פנימה, הרגשתי איך היא ישר תופסת לי אותה עם השרירים, נתתי לה כמה שניות להירגע וכשהיא שוב הרפתה הוצאתי את האצבע החוצה.


זה שהאצבע היתה חלקה מנוזל הכוס שלה הקל על התהליך, והכנסתי לה אותה עוד כמה פעמים, כל פעם קצת יותר עמוק. כל פעם הייתי מוודא שהכל בסדר איתה ושלא כואב. היא אמרה שפחות מזה שזו קצת הרגשה מוזרה, זה דווקא נחמד ונעים להרגיש אותי בפנים. בינתיים המים עלו וכבר הגיעו עד הבטן שלה. אמרתי שאני רוצה שהיא תנוח קצת, והתישבנו בתוך האמבטיה, אני מאחורה והיא יושבת בין הרגליים שלי.


ליטפתי לה את כל הגוף, החל מהרגליים ועד הצוואר, היא מצידה השעינה את הראש שלה עלי, ליטפה לי את הרגליים ומידי פעם היתה מזיזה את הישבן מצד לצד כך שהוא יתחכך בזין שלי.

הבאתי את הידיים מתחת למים, לכוס שלה ולחור של התחת ושוב התחלתי ללטף אותם. אמרתי לה שאני רוצה לזיין אותה היום, אבל אני גם רוצה שתישאר בתולה בשבילי עוד קצת ושהיא מבינה מה ההשלכות של זה על היום. היא הינהנה עם הראש ונהיתה קצת שקטה.

שוב אמרתי לה לעמוד שוב פעם על ארבע.


היא נעמדה , עם התחת כלפי, מראה לי את כל החורים שלה מול הפנים, ומזיזה אותו מצד לצד. היא אפילו התחילה לזמזם איזו מנגינה עד שהבאתי לה כאפה בתחת שהשאירה סימן וורוד. היא אמרה "אאו" והבליטה אותו עוד יותר אלי. תפסתי אותו בשני הידיים, משכתי קצת לצדדים, התכופפתי אליה והתחלתי ללקק לה את הכוס מאחורה. בגלל שהיא היתה לפני כן במים הוא כמעט היה בלי טעם, עד שהכנסתי את הלשון לתוך החור של הכוס והרגשתי את הטעם המוכר. אחרי שליקקתי אותו הלוך ושוב כמה פעמים ושמעתי אותה גונחת עליתי יותר למעלה, כלפי התחת שלה.


עליתי, עברתי את האזור בין הכוס לפי הטבעת שלה, הרגשתי איך היא נהנית מכל ליקוק, עד שהגעתי לפי הטבעת. שמעתי אותה גונחת, זו היתה גניחה אחרת, יותר עמוקה, יותר חזקה. המשכתי ללקק אותו לאט, כאשר עם יד אחת אני מחזיק לה את התחת ומותח אותו הצידה, ועם  הבוהן של היד השנייה, אני מעסה לה את הדגדגן. היא קראה בשמי, ביקשה שאני לא אעצור, שזה כל כך נעים, שהיא לא ידעה שיש לה עוד מקומות שהיא יכולה ליהנות מהם. אני המשכתי, לא הייתה לי כל כוונה להפסיק.


כאשר מיציתי את הליקוקים הכנסתי את הלשון מעט פנימה, היא מצד אחד גנחה "כן" ארוך, מצד שני התרחקה ממני ועשתה שריר, משכתי אותה חזרה והחדרתי את הלשון יותר עמוק, קצת בכוח, ידעתי שזה נעים לה ולא יכול להכאיב. הייתי מכניס ומוציא את הלשון שלי, ומידי פעם מלקק אותה בחוץ.  היא עשתה קולות, כל כל הרבה קולות של תענוג שהתאכזבתי שאין לי לשון ארוכה יותר.

הרגשתי שוב פעם שהיא ממש נמסה מכל התענוג, ומרפה את כל השרירים שלה, נותנת לי שליטה מלאה על הגוף שלה, ורק מחזיקה את הראש עם הידיים על סף האמבטיה כדי לא לטבוע.


כל השרירים שלה היו רפויים, וזה היה כל כך סקסי. התחלתי לנשק את התחת שלה מבחוץ, נשיקות עמוקות ורטובות ועם היד שלפני כן החזיקה לה את התחת הגעתי לכוס שלה, והתחלתי לשחק בכניסה לחור שלה, כך שאני מרטיב את האצבעות, דואג שיהיה עליהם הרבה חומר סיכה שלה. זה לא לקח הרבה זמן, היא היתה רטובה מאוד. אחרי ששתי האצבעות המרכזיות היו מספיק רטובות הבאתי אותן לכניסה לפי הטבעת שלה והצמדתי אותן אליה.


"את מוכנה?" שאלתי

"אני תמיד מוכנה בשבילך" היא ענתה והרפתה עוד יותר את השריר.

התחלתי להכניס את שתי האצבעות לתוכה לאט לאט. כשהיא היתה מכווצת את השריר הייתי עוצר ממתין כמה שניות עד שהיא תשחרר אותו וממשיך להכניס. כל פעם זה היה נכנס יותר חלק ויותר עמוק, ובשלב מסוים היא הפסיקה לכווץ את השריר בכלל והכנסתי את האצבעות עד הסוף.

התחלתי להזיז אותם בפנים, הרגשתי איך הוואקום תופס אותם ומחזיק חזק בתוכה, התחלתי להוציא ולהכניס אותם, בהתחלה מעט, לא לכל האורך, וכל פעם יותר ויותר עד שהוצאתי אותם לגמרי והכנסתי שוב לכל האורך פנימה בלי בעיה.


כשראיתי שאין יותר בעיה, נעמדתי בצורה נוחה יותר והתחלתי ממש לזיין אותה עם שתי האצבעות בתחת. נתתי לה להתרגל לתחושה שאני בתוכה, להתרגל למהירויות שונות, לקצבים שונים. הזזתי את האצבעות מצד לצד, סובבתי אותם, משכתי, כופפתי מבפנים, מדי פעם הייתי מיישר אותם ולוחץ לכיוון הנרתיק שלה. כל הזמן הזה היא גנחה בקול עמוק יותר, ארוך יותר מהרגיל. אין ספק שהיא נהנתה מאוד ממה שהיא הרגישה. אבל אני עוד לא נהנתי מספיק, החלטתי שזה הזמן המתאים בשבילי גם להנות, החלטתי שזה הזמן לקחת אותה למיטה ולזיין לה את הצורה.

לפני שנה. שישי, 6 ביולי 2018, בשעה 12:13

המשך ההליכה הייתה מרגשת הרבה יותר, היינו חרמנים, בקושי הסתרתי את הזין במכנס כך שלא יבלוט יותר מידי והיא לא מיהרה לעזור בנושא. מחייכת חיוך זדוני, מעיפה מבט מפתה, הולכת הצידה לקטוף כמה פרחים ומתכופפת בצורה מאוד מפתה. כמה פעמים בטעות הייתה מעבירה יד על המכנס שלי או מתחככת עם הטוסיק בזמן שעוברת מצד אחד של השביל לצד השני. כל זה לא נתן לי להירגע, וכנראה גם לא לה. כמובן שברגע זה שמתי לעצמי תזכורת להזכיר לה על ההתנהגות המתגרה שלה.


אחרי כמה דקות כאלו סוף סוף ראיתי את הפנייה בנחל, מקום שמראש תכננתי לבוא אליו ולעשות שם עצירה לפיקניק קצר. כשהגענו לפנייה משכתי אותה אחרי, השביל התרחק מעט מהנחל ובאזור הזה היה דשא וגם ירידה נוחה לכיוון המים. בגלל הפנייה גם היה מרחק גדול יחסית לצד השני של הנחל, וגם צמחו שם כמה עצים ושיחים. כך שהמקום למרות שהיה באמצע אזור ציבורי היה מוסתר מעיני הציבור העובר ושב בטיילת.


ישבנו שם במקום נוח, נשענתי על האבן, משמלנו היו כמה שיחים, ומלפנינו רק מים. הוצאנו מהסלסלה מחצלת קטנה והוצאנו את האוכל והמיצים והנחנו לידינו. היא התיישבה עלי כדי לא ללכלך את השמלה שלה. אכלנו כמה סנדוויצ'ים, שתינו. הקול של הנחל הזורם עשה את האווירה מאוד מיוחדת. היא נשענה עלי אחורה, שמה את הראש על הכתף שלי , סגרה את העיניים. נשענתי קדימה לעבר השיער שלה, היה לה ריח ממש טוב. חיבקתי אותה, יד אחת מעל החזה, יד אחת מתחת. היא התחילה ללטף לי את היד, ואני נישקתי אותה בלכי.


לאט לאט הורדתי את היד העליונה על החזה שלה, התחלתי לעשות עליו תנועות סיבוביות, ללטף אותו דרך הבגד  ונישקתי אותה בצוואר, היא הזיזה את הראש מעט הצידה והעבירה את כל השיער לצד שני, כדי לתת לי גישה נוחה לכולו. אחרי כמה שניות כבר יכולתי להרגיש את הפטמה שלה עומדת מבעד לבגד, נהניתי להעביר עליה את האצבעות שלי ולהרגיש אותה מתחת, הייתי מעביר אותם הלוך ושוב כדי היא תהנה יותר, עד שעם שתי אצבעות התחלתי למשש אותה.


אחרי כמה זמן התחלתי להוריד את היד השנייה כלפי מטה, בתנועות סיבוביות, מלטף לה את הבטן העליונה, את הבטן התחתונה, ולא עבר הרבה זמן עד שהגעתי לרגליים שלה והרמתי לה את השמלה למעלה. האינסטינקט הראשוני שלה היה לסגור את הברכיים, אבל החזקתי אותה ולא נתתי לה לסגור, במקום זה לקחתי את הסלסלה והעברתי אותה כך שתעמוד בין הרגליים שלה, ותסתיר את כל האזורים המעניינים שלה.


התחלתי להעביר את היד שלי על התחתונים שלה, העברתי אותה לכל האורך, לא לאט מידי ולא מהר מידי, הרגשתי איך היא נהיית רטובה יותר ויותר כל שנייה. החלטתי שהחזייה שלה סתם מעצבנת אותי, הזזתי אותה ממני לשנייה, הכנסתי את היד מאחורה ופתחתי לה אותה.


היו לה מין תופסנים בחלק העליון של החזיה, גם אותם פתחתי, שלפתי ממנה את החזייה כולה, והכנסתי אותה לסלסלה. השענתי אותה שוב עלי, והפעם הכנסתי את היד כבר מתחת לשמלה, ישר על החזה, ואת היד השנייה הכנסתי ישירות לתחתונים שלה. באתי לנשק אותה בצוואר, אבל במקום נשכתי קלות, יותר נכון החלקתי את השיניים על העור שלה בזמן שאני עושה לה ביד עם יד אחת, ומשחק לה פעם בחזה ימין ופעם בשמאל עם היד השנייה.

 

היא כבר גנחה, תפסה את היד של עצמה בתוך הפה כדי לא להשמיע קולות בקול רם, אבל אני שמעתי, וניסיתי לגרום לה לגנוח עוד ועוד. הוצאתי את היד מהתחתונים והבאתי לה כמה מכות על הכוס דרכם, הכנסתי שוב והמשכתי לשחק בו. ניסיתי לשמור על קצב אחיד, לא רציתי להביא אותה לאורגזמה, רציתי לחרמן אותה, לחרמן אותה לקראת הערב.


כשנמאס לי לשחק לה בחזה, ליקקתי את האצבעות שלי הורדתי גם את היד השנייה למטה, הכנסתי לה אותם מעט פנימה, ושוב התחלנו את המשחק המוכר של לקרב אותה לסף, לגבול של האורגזמה. הוצאתי את הרגליים שלי מתחתיה, והעברתי אותם מעל הרגליים שלה, כדי לפסוק לה אותם יותר רחב. זה היה ממש נוח בשבילי, היא הייתה כמו צלחת פרוסה לפני שאני יכול לעשות בה הכל, ועשיתי בה כח מה שרציתי באותו הרגע - נגעתי בה, ליטפתי אותה לחצתי עליה, נתתי לה מכות רכות על הפות שלה. זה היה ממש מענג, אבל לא מספיק כדי שתגמור.


אחרי כמה דקות עצרתי, החזרתי את השמלה שלה למקום למרות כל תחנונים שלה, סובבתי אותה כלפי ונישקתי. אמרתי לה שדברים טובים באים למי שמתאפק בסבלנות. אמרתי לה שתשכב לידי, על המחצלת, פתחתי את החגורה, את הרוכסן, והוצאתי את הזין. בגלל שהיא שכבה לידי הוא היה ממש מול הפנים שלה, כאשר כל האזור מוסתר פחות או יותר  ע"י הסלסלה. אמרתי לה שאני רוצה להביא לה תוסף תזונה חשוב אחרי הארוחה. היא צחקקה מהשם, אבל אמרה שבאמת כדאי לאכול משהו בריא.


היא הכניסה את הזין שלי לתוך הפה שלה, נשכבה קצת על הרגל שלי עם הראש, והתחילה לשחק עם הזין שלי בתוך הפה שלה. היא ליטפה אותו עם הלשון, שפשפה אותו מכל צד, עשתה עיגולים. שמתי לה יד על הראש ושיחקתי לה בשיער, ליטפתי לה את הפנים. זה לא היה כזה אינטנסיבי, והתענוג התגבר לאט לאט. היא הזיזה מעט את הראש כלפי כך שהזין שלי נכנס יותר עמוק, עוד לא הרגשתי את הלוע שלה, אבל נראה לי כבר הייתי קרוב לשם.


היא הייתה מלקקת אותי לאט אבל בקצב אחיד, כל תנועה הייתה המשך טבעי של התנועה לפניה, כל ליקוק הגיע בדיוק בזמן הנכון ובמקום הנכון. או שאולי פשוט הייתי יותר מידי חרמן וזה הרגיש לי ככה. השענתי את הראש שלי אחורנית,  סגרתי מעט את העיניים ונהניתי, נהניתי מכל רגע, זה פשוט היה מושלם. לא רציתי שזה יגמר, אבל הרגשתי את האורגזמה שלי מתקרבת.


שמתי את היד שלי על הראש שלה והתחלתי להזיז אותו קדימה אחורה כלפי, זה נתן עוד תוספת, את התוספת שהייתי צריך, הרגשתי את עצמי מתקרב יותר ויותר. אפילו גנחתי בטעות, זה יצא ממש טבעי. זה הדליק אותה, היא הסתובבה לתנוחה יותר נוחה, והתחילה להזיז את הראש ולמצוץ יותר מהר, זה היה אלוהי, היא שכבה על הבטן, רוח קלה משחקת לה בשיער, והיא מכניסה ומוציאה את הזין שלי מהפה שלה. הנחתי יד אחת על התחת שלה, ואחזתי בו.


הרגשתי את עצמי מתקרב עוד ועוד, נשמתי מהר, כל פעם הייתי לוחץ חזק יותר על התחת שלה, הרגשתי איך השרירים שלי מתקשחים, איך אני מרים את האגן למעלה, לא נשאר לי עוד הרבה, הייתי ממש על הגבול של להתחיל לגמור, אמרתי לה את זה בין הנשימות הכבדות שלי, אמרתי לה שאני עומד לגמור, היא רק עשתה קול שהיא הבינה והתחילה להזיז את הראש קצת יותר מהר, הרגשתי את זה מתקרב, זה עמד להתפרץ של שנייה, תפסתי לה את התחת ממש חזק וגמרתי.


אבל איך שהאורגזמה התחילה והזין התחיל להתכווץ היא הפחיתה את הקצב, כמעט עצרה. הרגשתי את הזין שלי מתכווץ, את הזרע יוצא לה לתוך הפה, אבל בגלל שהיא לא זזה לא היה שום גירוי, זה הרגיש נורא, נורא ונפלא בו זמנית. אחרי שכל הזרע יצא, היא התרוממה, הסתכלה עלי, בלעה את הכל, חייכה. שאלתי אותה למה עשתה את זה, היא חייכה יותר רחב,

"נקמה" - היא אמרה - "אתה חושב שרק אני לא אגמור כל היום אה?"

בהחלט נקמה אפקטיבית חשבתי, תפסתי אותה בשיער מאחורי הראש, משכתי אותה כלפי, הגעתי לאוזן שלה ולחשתי לה

"אני אזיין אותך על זה, אזיין אותך כל כך חזק שאת תתחנני לגמור, ונראה אז עד כמה הנקמה שלך תהיה מתוקה"


היא הזיזה את הפה שלה כלפי ולחשה לי חזרה

"אז למה אתה מחכה, אני מחכה לזה כבר יומיים.."

הסתכלתי לה על הפנים, הייתה עליהם הבעה של ניצחון, הבאתי לי טפיחה קלה על הלחי

"תאספי את הדברים, אנחנו נוסעים הביתה, צריך… לדבר"

"אל תאיים" היא חייכה חזרה.


אספנו את כל הדברים, והלכנו מהר הביתה, היא חרמנית, ואני חרמן מאורגזמה הרוסה ולא מספקת. הלכנו מהר, די מהר, המחשבה של מה אני הולך לעשות לה, גרמה לזין שלי לעמוד בתוך המכנסיים לאורך כל הדרך, אבל לא היה לי אכפת. עוד מעט הזין הזה יהיה בתוכה, עוד מעט אני אזיין אותה כל כך חזק שהיא תצעק את השם שלי.


אבל לפני זה צריך להתקלח, אנחנו מזיעים ומלוכלכים מהטיול.

אמרתי לה ש-איך שנגיע נכנס למקלחת שנינו, לחסוך זמן, ולנקות אחד את השנייה.

"לנקות אה?"

היא חייכה בזדוניות, טפחתי לה חזק על התחת, והמשכנו ללכת.

לפני שנה. חמישי, 5 ביולי 2018, בשעה 15:33

למחרת התעוררנו די מאוחר. המשכנו לשכב וליהנות במיטה עוד איזו שעה, התחבקנו, דיברנו התנשקנו, וסתם חצי ישנו אחד ליד השנייה.

אחרי שקמנו אכלנו קצת ארוחת בוקר, הכנתי לנו חביתה עם כל מיני גבינות.

כשהחלטנו לצאת היה כבר קרוב לצהריים. היה יום שמשי יחסית אז התלבשנו קליל. היא לבשה שמלה, את השמלה מאתמול, ואני ג'ינס וחולצה. היא הכינה לנו כמה סנדוויצ'ים בסלסלה והלכנו לטייל בפארק.

הפארק היה די רחוק אבל לא מיהרנו לשום מקום, הלכנו, דיברנו על החיים, עצרנו ליד פרחים וצמחים יפים.

הגענו לפארק אחרי בערך שעה, היינו קצת עייפים אז מצאנו פיסת דשא ליד עץ והתיישבנו עליו. אני נשענתי על גזע העץ והיא ישבה לי על הברך עם הצד כלפי, ואת הפנים סובבה אלי.

ליטפתי לה את הגב, את הרגל, היא סגרה את עיניה ונשענה עלי. זה היה רגע ממש נעים, לא ארוטי, לא סקסי, אלא פשוט נעים. רגע ששני אנשים פשוט נהנים בו להיות ביחד.

אחרי קצת מנוחה שוב התחלנו ללכת, לאורך נחל שזרם ממש דרך הפארק. עברו לידינו אנשים מבוגרים שעושים ספורט, הורים עם ילדים, ואפילו כמה זוגות. כל הדרך הלכנו כשהיא מחבקת את הזרוע שלי ונצמדת אלי.

נעצרנו כמה פעמים להסתכל על ברווזים, צבים ושאר החיות שרובצות קרוב לנחל. היא שמחה כמו ילדה, והתלהבה מכולם. <<טוב היא עדיין ילדה>>  חשבתי לעצמי, למרות שגם אני הרגשתי קצת כמו ילד לידה, במיוחד כשהוצאתי קצת לחם מהסלסלה וניסיתי להאכיל ואפילו לתפוס איזה ברווז. היא ממש צחקה כשהברווז אחד הגיעה אלי מאחורה חטף לי את הלחם מהיד וברח, ונשארתי רק עם השקית ביד.

המשכנו לטייל כשברגע מסוים ראינו בצד מן חורשה קטנה, אפילו לא חורשה, אלא פשוט אזור עם יותר עצים ושהשביל לא עובר דרכו. שאלתי אותה אם היא רוצה ללכת לראות מה יש שם, היא לא ענתה רק הנהנה בראשה בסימן של כן ותפסה את היד שלי יותר חזק, אפילו דקרה עם הציפורניים.  

הלכנו לעומק העצים, הדשא פה כבר היה גבוה יותר, קצת פראי, המשכנו לאזור עם כמה עצים צמודים ועץ אחד שחצי נפל. העלים שלהם יצרו מגן טבעי, מגן מעיניהם של מי שהולך על השביל במרחק של כמה עשרות מטרים משם. מאחורי העלים היה אפשר לראות את מה שהולך על השביל, אבל מהשביל כבר לא ראו את מה שהולך בפנים.

 

 

הנחתי את הסלסלה עם האוכל על הדשא, הסתובבתי אליה ונישקתי אותה. נישקתי אותה בתשוקה כאילו שלא התנשקנו מהבוקר. נישקתי אותה הרבה זמן. תפסתי אותה חזק בתחת דרך השמלה והתחלתי לנשק את הצוואר שלה, היא נשענה עלי וליטפה לי את הראש מאחור ואני שיחקתי לה בתחת.

משכתי את השמלה מאחורה כלפי מעלה כך שהתחת החמוד שלה נחשף, והתחלתי למשש אותו, ללטף אותו, עד שהכנסתי יד אחת לתוך התחתונים שלה מאחורה, הגעתי איתה ממש עד הכוס שלה, כך שהאצבעות שלי הגיעו אל החור הקטן והרטוב שלה. והוא היה ממש רטוב, שמעתי אותה גונחת בזמן שאני משחק לה לידו, מלטף ממשש, לוחץ ועוזב. היא ניסתה לגנוח חלש שאף אחד לא ישמע, אבל אני שמעתי היטב, וכבר לא נשאר יותר מקום במכנס בשביל הזין שלי.

לקחתי את היד שלה והכנסתי לתוך המכנס שלי מקדימה. היא הבינה ישר מה אני רוצה והתחילה לעשות לי ביד. זה לא היה כל כך נוח, אבל המצב הזה שבו אני משחק לה בכוס והיא לי בזין, בזמן שבמרחק קטן יחסית עוברים להם אנשים היה נורא מגרה. רק נשאר לנו לקוות שהם לא רואים בדיוק מה קורה מאחורי העצים, אלא סתם רואים זוג מחובק, מצד שני גם אם רואים משהו… למי באמת אכפת?

כבר הרגשתי איך היא מקדמת אותי לכיוון הגמירה, למרות שהתנועות שלה לא היו הכי מקצועיות, ולמרות שלא היה כזה נוח בג'ינס, אבל הייתי כל כך חרמן. היא גם הייתה כמוני, חיבקה אותי חזק, נישקה לי את הצוואר, נשמה בכבדות, אפילו פתחה את הרגליים יותר והרימה את החצאית יותר גבוהה.

כשלפתע ראיתי משהו עף לכיוונינו, נופל על הרצפה ומתגלגל. זה היה כדור, וילדים רצו אחריו. זה אומנם היה יחסית רחוק מאיתנו, אבל הייתי בטוח שהם כבר יוכלו לראות מה אנחנו עושים מעבר לעצים. וזה לא משהו שאני רוצה שילדים יראו.

הוצאתי את היד מהתחתונים שלה, הורדתי לה את החצאית למטה. היא לא שמה לב למה שקרה, ולא הפסיקה לעשות לי ביד, הסתכלה עלי בפליאה קלה, הפנים שלה היו ממש אדומות.

"מה קרה?" היא שאלה

הנהנתי לה לכיוון הילדים, היא קצת נבהלה ושאלה מה עושים. אמרתי שדבר ראשון כדאי שהיא תוציא את היד מהמכנס שלי. היא הסתכלה למטה וצחקקה, היא לגמרי שכחה ממנה.

צחקתי גם אני, זה היה מין רגע משעשע כזה, ממש כמו בסרטים. הרמתי את הסלסלה, הסתכלתי עליה, אמרתי שיש לי משהו טעים להביא לה והבאתי לה את האצבעות שלי שזה עתה היו בכוס שלה, היא חייכה חיוך שובב ומצצה לי קצת את האצבעות. אחרי זה התנשקנו והמשכנו לטייל.

לפני שנה. שישי, 29 ביוני 2018, בשעה 12:14

היה לה קצת קשה, לא נוח, גם הידיים היו עייפות מזה שהיו קשורות למעלה, וגם לא באמת נוח להוריד את המכנס מקדימה. במיוחד שהיא אף פעם לא עשתה את זה.


אבל היא התאמצה, ניסתה. היה לה קשה להוציא את החגורה, לפתוח את הכפתורים הקשים של הג'ינס שלי. עד שהיא סוף סוף הצליחה להחליק את הג'ינס למטה התחתונים לא ירדו איתם. הזין שלי עמד והחזיק אותם.  כשהיא העיפה את הג'ינס הצידה אמרתי לה שמעכשיו אסור לה להשתמש בידיים בלי אישור שלי.


מבט של "איך" התחלף בחיוך שובב עם מבט של "אני אנסה".היא העבירה את הידיים מאחורי הגב שלה וניגשה לקצה התחתונים קצת בצד שלי וניסתה לתפוס אותם עם השיניים. זה לא כזה הלך לה אז היא החליטה לנשק אותי. אחרי כל מה שעבר עליה הפה שלה היה קצת יבש אבל מאוד חם.


אחרי כמה נשיקות וניסיונות היא הצליחה לתפוס את התחתונים איפה שהם היו קרובים לזין שלי והכי משוחררים, ומשכה אותם למטה, ברגע שהזין השתחרר הוא קפץ כלפי מעלה והתחיל להתנדנד לה מול הפנים היא קצת נבלה, צחקה, אפילו ניסתה להתגונן עם היד, אבל מהר מאוד החזירה אותה אחורה מאחורי גבה.


היא הסתכלה עליו מלמטה, העבירה מבט ממני לזין שלי. זה היה מראה מלבב – בחורה יפה וחרמנית עומדת מולי על הברכיים ומסתכלת בפליאה על הזין שלי. הנהנתי לה לכיוונו, בכוונה שהגיע הזמן להכניס אותו לפה. היא התכופפה לכיוונו, הוציאה בזהירות לשון וליקקה אותו מלמטה.


הזין קפץ, הוא ממש קפץ למעלה. בכל זאת לא הייתה לו שום פעילות כבר כמה ימים והוא היה ממש רגיש. עברה לי אפילו מחשבה שבקצב הזה אני לא אחזיק מעמד יותר מידי זמן.

היא באה שוב ללקק, הפעם יותר מלמטה, היא עברה עם הלשון בעדינות ואיטיות מלמטה למעלה, ליקקה כמה פעמים, ליקקה אותו מהצד. כל פעם התנועות שלה נהיו מהירות ובטוחות יותר.


"תכניסי אותו פנימה, אני רוצה שממש תמצצי" אמרתי לה, והיא בשמחה נענתה. היא הכניסה אותו פנימה, סגרה את הפה והסתכלה עלי וניסתה לשאוב. זה היה חמוד והבנתי שהיא צריכה פה קצת עזרה אז שמתי לה יד על הראש והובלתי אותה בקלות קדימה ואחורה, כך שהזין שלי נכנס לתוכה ויוצא, באיטיות ורכות. אחרי כמה תנועות כאלה עזבתי אותה והיא המשיכה לבד.

היא זזה קדימה ואחורה, מתנדנדת מולי, נעה בקצביות. אחרי כמה זמן היא גם התחילה ללקק את הראש של הזין בפנים. מידי פעם מביטה לי בעיניים, מידי פעם מוציאה אותו החוצה לחלוטין, רק כדי שוב פעם להכניסו פנימה.


אחרי כמה דקות החלטתי שזמן הלימוד נגמר. הבאתי את שתי ידי ותפסתי אותה בצדי הראש, אמרתי לה שאני הולך לזיין לה את הפה, לזיין אותו כמו שצריך, ומשכתי אותה כלפי. הזין נכנס לה עמוק לפה, הגיע לגרון, היא לשנייה נחנקה אז הוצאתי אותו. ליטפתי לה את הלחי בעדינות כשהזין ממש מול השפתיים שלה.


והכנסתי אותו שוב חזרה. התחלתי לזיין אותה, הכנסתי והוצאתי אותו לתוך הפה שלה, לפעמים עמוק יותר לפעמים עמוק פחות. מידי פעם היא נחנקה אז נתתי לה כמה שניות לנשום והמשכתי. הייתי מזיין לה כל מקום ומקום בפה, מגיע עד הגרון, נתקע בלשון, בלחי. הייתי מכניס לה אותו לצד הפה ונותן לה כמה סטירות קלות על האזור.


אחרי כמה דקות היא כבר הייתה אדומה ועם דמעות בעיניים וריר מסביב לפה. שמתי לה את הזין מול הפנים כשאני מחזיק אותה בראש ואמרתי לה למצוץ. היא ניסתה להגיע אליו אבל לא הצליחה כי לא נתתי לה, זה היה קצת משעשע לראות אותה מנסה. במקום הבאתי אותה לאזור של הביצים ואמרתי לה שתלקק אותם.


זה היה טוב, זה היה באמת טוב איך שהלשון העדינה שלה עברה עליהם, ליקקה אותם, איך שהיא הכניסה אותם לתוך הפה ומצצה בעדינות, איך שהיא שיחקה איתם בתוך הפה שלה. משכתי אותה חזרה כלפי הזין אבל היא לא שחררה את אחת הביצים, זה קצת כאב אז הבאתי לה סטירה. היא צחקה והכניסה שוב את הזין לתוך הפה.

התקרבתי, הייתי חרמן מכדי להחזיק את הכל בפנים כרגיל, רציתי לגמור לתוך הפה שלה. אמרתי לה שתביא יד אחת ותשחק לי באשכים.


למרבה הפלא הייתה לה קואורדינציה טובה, היא הצליחה גם לשחק לי באשכים וגם למצוץ אותו תוך כדי, בדרך היא הביאה את היד השנייה ותפסה בבסיס של הזין, די חזק, לא חשבתי שבידיים קטנות כאלו יש כל כך הרבה כוח. ההרגשה הייתה מעולה, הרגשתי איך עם כל תנועה אני מתקרב לאורגזמה, איך הראש שלי מסתחרר מהנאה, איך הזין שלי נהיה קשיח יותר ויותר.


היא כנראה גם הרגישה את זה כי הגבירה את הקצב. היא כבר לא הסתכלה עלי, היא הייתה מרוכזת בזין שלי, הביאה לו את כל תשומת הלב. הרגשתי שאני עומד לגמור תוך כמה שניות, תפסתי לה את הראש חזק, הזזתי את הראש שלה קצת אחורה כך שתביט לי לעיניים והתחלתי לזיין אותה בחוזקה.


דחפתי לה אותו חזק לתוך הפה, חזק ועמוק, לא היה לי אכפת שהיא טיפה נחנקת, כי ידעתי שאני עומד לגמור כל שנייה. אמרתי לה שאחרי שאני גומר אסור לה לבלוע או לירוק את הזרע שלי, היא צריכה להחזיק את הכול בפה.


הרגשתי איך האורגזמה מתחילה, איך היא מתפשטת לאט ומהר בו זמנית, איך כל דחיפה מגבירה אותה, הגברתי את האחיזה בראש שלה, משכתי אותה ממש חזק כלפי וגמרתי. המשכתי להביא בה, חזק ועמוק בזמן שהזין שלי התכווץ וכל הזרע נשפך לתוך הפה שלה. הרגשתי איך כולי מתרוקן לתוכה, אבל לא הפסקתי, רציתי שהכול יישפך לה לתוך הפה.


נחתי מספר שניות, התנשפתי, אפילו לא שמתי לב לזה שאני מתנשף בהתחלה. התחלתי להוציא אותו לאט, השפתיים שלה נמשכו אחריו, אספו את כל הזרע פנימה לתוך הפה שלה, כשהגיע התור של הראש לצאת זה היה קשה, הוא היה ממש רגיש.

ירדתי לידה על הברכיים ונישקתי אותה בעדינות על הלחי. היא חייכה עם פה סגור וניסתה להגיד משהו, אבל לא הבנתי כלום. שמתי לה אצבע על השפתיים, לסמן לה שהיא לא תדבר.


אמרתי לה שאני רוצה שהיא תזכור טוב טוב את הטעם הזה, שזה הטעם שלי ואני רוצה שהיא תאהב אותו, שהיא תרצה אותו פעם אחרי פעם בפה שלה. שאני רוצה שהיא תתרגל טוב טוב אליו ותרצה שהוא יהיה ממש חלק ממנה, לתמיד. הסתכלתי לה בעיניים ואמרתי שתבלע אותו. היא בלעה, קצת התאמצה אבל בלעה את הכול. אחרי שהיא בלעה היא פתחה את הפה, קצת מתנשפת. אמרה שיש לזה טעם מוזר, אבל היא תזכור אותו, בטוח תזכור אותו להרבה זמן.


חייכתי, אמרתי שאני אשתדל להזכיר לה אותו עוד הרבה פעמים.

הרמתי אותה מהרצפה על שתי ידי, הסתובבתי והנחתי אותה על המיטה, נשכבתי מאחוריה, צמוד אליה, שכבנו בכפיות.

התחבקנו והיא ממש נצמדה לחזה שלי. משכתי את השמיכה עלינו וכיביתי את האור. ליטפתי לה את הבטן ואת הראש, מדי פעם הייתי משחק לה בשיער , הרגשתי איך היא מחייכת, ידעתי שהיא מרוצה מכל מה שעברה.

חיבקתי אותה חזק, נישקתי אותה נשיקת לילה טוב ארוכה.

שמתי עליה את היד והלכנו לישון, מחובקים, עייפים וסחוטים.

לא שמתי שעון מעורר, היינו צריכים לישון טוב מחר הולך להיות יום ארוך.

 

מחר אנחנו הולכים לטייל.

לפני שנה. שישי, 22 ביוני 2018, בשעה 09:12

היא הסתנוורה מעט מהאור של המנורה שהדלקתי, מצמצה, העיניים שלה היו מעט אדומות, עם קצת דמעות, אבל מלאות תשוקה. היא ניסתה להגיד "תודה" דרך הגאג.

הסתכלתי לה בעיניים, הבאתי לה טפיחה קלה על הלחי, ועוד טפיחה, ועוד. עד שהלחי נהייתה קצת אדומה, ירדתי לכיוונה וליקקתי לה את הלחי, קצת חזק, קצת אגרסיבי. כשהלחי היה מלוקק המשכתי עם הלשון לכיוון האוזן שלה, החזקתי לה את הראש שלא תזוז.

הבאתי לה לק קטן על האוזן, היא ניסתה לצווח, כל העור שלה הפך לעור ברווז. ירדתי קצת למטה ונשכתי את התנוך של האוזן בעדינות ומשכתי אותו טיפה.


הורדתי את היד שלי למטה לכיוון בצלעות שלה, והתחלתי ללטף אותה ממש בעדינות, עם הכריות של האצבעות. זה דגדג אותה, דגדג וגם חירמן בו זמנית. החזקתי לה את הראש חזק עם היד השנייה,  ושמעתי אותה מנסה לצעוק, זה היה ערבוב של גניחות ושל צחוק. הרגשתי איך היא רועדת מרוב טירוף חושים. אחרי איזו דקה העברתי לה עוד לק על האוזן, והפסקתי לדגדג אותה בצלעות, הסתכלתי לה על הפנים ראיתי אותה אדומה, מחויכת, עם דמעות בעיניים.

סובבתי לה את הראש לצד השני, ועשיתי לה פווו~ בתוך האוזן. היא התחילה לקפוץ עם כל הגוף, לנסות לברוח, לצחוק מבעד לגאג. מזלי שהיא עדיין הייתה קשורה, אחרת זה לא היה עובר לי כל כך בקלות.


חשבתי שיכול להיות שהיא תיחנק מרוב כל הצחוק והורדתי לה את הגאג, היא נשמה בכבדות, מהר ועמוק. היא הסתכלה עלי ואמרה לי עם חיוך שאני משוגע. ירדתי כלפי הפה שלה, לחשתי לה שתשתוק ותציית ומשכתי את היד כלפי הכוס שלה.

החלקתי את האצבעות מעט פנימה, כדי שיירטבו ועברתי ישירות לדגדגן שלה. כל הפעולה הייתה כזאת מהירה ולא צפויה עבורה שהיא עיקמה את הגב בניסיון לברוח מהאצבעות שלי, אבל אז גנחה וסובבה את הראש שלה כלפי, הצמידה אותו לחזה שלי.


הרגשתי את השפתיים שלה עלי, את הנשימה שלה, היא הייתה מאוד חמה. איך שנגעתי בה היא התחילה לנשק את החזה שלי עם השפתיים המלאות שלה, אחרי זה היא הוציאה את הלשון והתחילה ללקק.


זה היה נעים, גם פיזית להרגיש אותה מלקקת אותי בזמן שאני נוגע בה, וגם מנטלית להרגיש את כל השליטה עליה, ואיך היא מנסה לעשות גם משהו עבורי.

אבל זה לא היה מה שתכננתי לעשות לה.

הושטתי את היד השנייה  כלפי החזה שלה, ליטפתי אותו קלות עם קצות האצבעות ושוב המשכתי כלפי הצד שלה, כלפי הצלעות העדינות שמעט בלטו לה מהעור.

היא צחקקה , אמרה "די". חשבה שזה מה שיגרום לי להרפות.

במקום זה התחלתי להעביר את האצבעות עוד ועוד על הצד שלה, התחלתי ממש לדגדג אותה. היא התחילה שוב לצחוק ולצווח. הפסקתי לשנייה והגברתי את הקצב שבו אני עושה לה ביד.

היא נאנחה, נתתי לה ליהנות כמה שניות ושוב התחלתי לדגדג אותה. היא התחילה ממש לקפץ על המיטה בניסיון לברוח. זה ממש הצחיק אותה אז הפסקתי להגעת לה בכוס והתחלתי לדגדג אותה גם בצד השני.

היא כבר צחקה בקול רם, זזה מצד לצד בפרעות . עצרתי לשנייה, הסתכלי עליה , כל השיער פרוע, אדומה , מתנשפת... נישקתי אותה בפה והמשכתי לעשות לה ביד.

היא הייתה חמה יותר ממיקודם. רגישה יותר, כל הסיפור הזרים לה דם בכל הגוף.


הבאתי לה כמה כאפות עדינות על הכוס. היא רק גנחה וביקשה עוד. כשהמשכתי לגעת לה בכוס לחצתי עליו הרבה יותר חזק הפעם והזזתי את היד מהר יותר.

הגב שלה התקמר היא ניסתה לזוז לכיוון היד שלי, ואפשרתי לה את זה הפעם. היא הסתכלה עלי עם פה פתוח, הסתכלה לי בעיניים כמו שלימדתי אותה, והתחילה להתחנן:

"בבקשה אדוני... בבקשה"  

ידעתי מה היא רוצה "מה את רוצה מתוקה?" שאלתי עם חיוך

"בבקשה תן לי לגמור אדוני"

"לגמור, כבר? רק התחלנו.."

"בבקשה אדוני, אני מתחננת, אני ממש ממש רוצה"

"מממ... לא יודע לא יודע" אמרתי , והבאתי לה עוד כמה כאפות על הכוס

"בבקשה אדוני, אני אעשה הכל, הכל בשבילך.. אעשה מה שרק תרצה, אני מוכנה להכל רק תן לי לגמור"

"את בטוחה שאת רוצה לגמור עכשיו?"

"כן! כן בבקשה!"

"טוב חמודה, את ביקשת כל כך יפה... אתן לך לגמור, היום. אבל... אבל בתנאים שלי. את זוכרת מה הם התנאים שלי?"

"כן אדוני, שאני אסתכל לך בעיניים, ושאני אגמור בדיוק כשאתה נותן את הפקודה"

היא מלמלה במהירות "אדוני בבקשה, אני ממש על הסף, אני בקושי מחזיקה את עצמי"

"יופי, טוב מאוד, תחזיקי, עוד לא אישרתי לך לגמור"

"כן אדוני אני משתדלת, אבל לא יודעת כמה עוד אוכל להחזיק"

"אני רוצה שתישארי במצב הזה, שתהיי חרמנית כמו עכשיו, ושתהיי על סף האורגזמה "

"כן אדוני.."

הפסקתי לגעת בה לשנייה. הבאתי את הכרית מאחורה ושמתי לה מתחת לראש, ככה שהיא תסתכל למטה.

ירדתי למטה והתחלתי לרדת לה, ככה שמהזווית הזו אני רואה אותה, אני רואה את העיניים שלה והיא מסתכלת בדיוק לעיניים שלי. הכוס שלה היה חם, חם מאוד, הדגדגן קשיח, כולה הייתה רטובה והכל נזל ממנה.


הבאתי יד אחת מהצד כלפי החזה שלה והתחלתי לשחק בו. ושתי אצבעות מהיד השנייה הכנסתי לה מעט לתוך הכוס והתחלתי לשחק גם איתו, ממש בכניסה.

והכי חשוב ליקקתי לה את הדגדגן, ליקקתי חזק, מצד לצד, מלמעלה למטה,  בכיוון השעון, ונגד הכיוון, באלכסונים.

מצצתי אותו, לחצתי עליו עם השפתיים, משכתי בו, הזזתי את כל הראש, לחצתי והרפיתי.

היא גנחה חזק

"אני על הסף אדוני בבקשה תיתן לי לגמור אני מתחננת"

עצרתי לשנייה

"יופי ילדה טובה שלי, את תגמרי, את תגמרי ברגע שאמחץ לך את הפטמה חזק, זה יהיה הסימן שלך.. זו תהיה הפקודה שלי לגמור. אבל את לא תגמרי פעם אחת, ישר אחרי שאת גומרת אני רוצה שאת תגמרי עוד פעם. הבנת?"

"כן אדוני, אני אשתדל..."

והתחלתי שוב ללקק אותה, והיא אפילו לא זזה מהגבול, נשארה עליו.

הבטתי לה בעיניים, לחצתי את הפה חזק, ליקקתי בחוזקה, ליקקתי ולחצתי עליה.

ראיתי איך היא מפסיקה לנשום, איך הפה שלה מתחיל להיפתח, איך השרירים מתאמצים..

וברגע האמת תפסתי לה חזק את הפטמה ולחצתי, לחצתי וסובבתי אותה.


ראיתי איך הבעות הפנים שלה משתנות, איך היא מתחילה לחייך, איך עוברת לה הבעת תענוג על הפנים, איך הפה שלה נפתח לגמרי, איך היא מוציאה בחוזקה את האוויר ומכניסה שוב רק כדי לעצור את הנשימה... וגומרת.

היא גמרה חזק, היא גנחה, כמעט צרחה, הכוס שלה התחיל להתכווץ על האצבעות שלי, הרגשתי את כל השרירים שלה מתכווצים בפנים, הרגשתי את הדגדגן שלה זז מרוב הכיווצים.

זאת הייתה אורגזמה מטורפת, נמשכה כמעט דקה, אולי יותר.

אחרי כמה זמן שהכיווצים שלה כמעט נפסקו, והגוף נרפה האטתי את הקצב, כמעט עצרתי. נתתי לה טיפה להירגע היא נראתה מאושרת, מאוד שמחה ו... קצת רגישה.

התחלתי שוב להגביר את הקצב עם הלשון

"אדוני.. הוי.. אדוני, זה רגיש .. ההאה.. בבקשה.." שמעתי אותה מתנשפת

לא הקשבתי לה רק הגברתי עוד ועוד את הקצב. ידעתי שמרוב שהיא חרמנית הרגישות תעבור מהר ותהפוך לתענוג יותר גדול.

אחרי בערך דקה שהיא המשיכה להתחנן ולנסות לזוז, היא פתאום הפסיקה והתחילה לזוז עם האגן בקצב של הלשון שלי. בשלב מסוים התחלתי להרגיש שהשרירים של הכוס שלה שוב מתכווצים מעצמם לפעמים, בצורה אקראית.

"זה קרוב אדוני.. זה ממש קרוב, אני יכולה בבקשה לגמור שוב?"

תפסתי לה שוב את הפטמה ולחצתי, אבל כבר לא חזק כמו קודם, רק סימנתי לה "כן" עם העיניים, שהיא יכולה לגמור כשהיא מוכנה.

אחרי כמה זמן שזזנו באותה המהירות היא התחילה להגביר את הקצב שלה, להגביר וכמעט לזיין לי את הפה. הוצאתי את היד השנייה מהכוס שלה, ותפסתי לה את הפטמה השנייה , כך שעכשיו אני לוחץ ומעסה את שתיהן.


היא אהבה את זה, והירכיים שלה זזו יותר ויותר מהר מסביב לפנים שלי, כבר לא הצלחתי להתמקד רק בדגדגן שלה, אלא ליקקתי ממש את כל הכוס, וחצי מהנוזל שלה היה מרוח לי על הפנים ועל הזיפים. היא נשמה בכבדות, מהר, היא הזיעה ממש אבל לא הפסיקה.

היא כבר הייתה ממש קרובה, כל השרירים שלה כבר היו בשיא המאמץ מכווצים מוכנים לשחרור המיוחל, כשלפתע עצרה ומלמלה

"אדוני בבקשה אני יכולה לגמור בשבילך?"

"כן, תיגמרי בשבילי ילדה קטנה שלי, תגמרי חזק!"

היא פשוט הצמידה את הכוס שלה לפה שלי. ליקקתי אותו. ראיתי איך הבטן שלה מתחילה לרעוד, איך הזיעה מטפטפת ממנה, הרגשתי איך הירכיים שלה מנסות להיסגר לי על הראש, היא הסתכלה לי בעיניים, הראש שלה לחץ על הכרית מאחורה בכל הכוח אבל היא הסתכלה, וגמרה.


גמרה חזק, כל הגוף שלה התכווץ בקצב של הכוס שלה עכשיו. כל הגוף שלה קפץ מעלה מטה. החזקתי את הלשון שלי עליה כל הזמן, והחזקתי אותה עם הידיים שלא תברח לי.

אחרי כמה עשרות שניות היא התחילה להירגע. ליקקתי אותה ממש בעדינות וראיתי איך כל הגוף שלה זז ורועד בתגובה. היא נראתה מותשת.


עליתי עליה למעלה, נישקתי אותה, היא נישקה אותי בקושי מרוב העייפות, קצת נשכתי ומשכתי לה את השפתיים. הם היו חמות, רכות, חרמניות.

"את נהנית מתוקה שלי?" שאלתי

"כן אדוני, מאוד.. וואו , זה היה כל כך טוב... תודה לך אדוני"

"יופי חמודה.."

חייכתי אליה, שחררתי את האזיקים בידיים, ברגליים, משכתי אותה יותר לעומק המיטה ואמרתי לה:

"עכשיו כשנהנית, גם תורי ליהנות לא? – קדימה, תורידי לי את המכנס"

לפני שנה. שישי, 15 ביוני 2018, בשעה 17:45

חיכיתי שהיא תרדם ואחרי כמה דקות כבר שמעתי שהיא נושמת באופן רגוע ואחיד.

אחרי שהרגשתי שהיא נרדמה יחסית עמוק התחלתי לקום, בשקט בשקט לא להעיר אותה.

היא לא שמה לב איך שקמתי, לא איך שהלכתי לשירותים והכנתי לי קפה שחור ולקחתי משהו לנשנש. הלכתי למחשב וחיכיתי לאמצע הלילה שתהיה לה הזדמנות לישון, היא הרי הייתה מותשת מאתמול.

 

כשחזרתי לחדר היא שכבה על הבטן באלכסון על כל המיטה, הרגישה כמו בבית.

עלה על פני חיוך כשראיתי את המראה החמוד הזה, רציתי ללטף אותה, אבל פחדתי להעיר לפני הזמן.

הוצאתי את האזיקים שלי. אלו לא היו אזיקי פרווה או אזיקי ברזל, אלא אזיקי עור. עור שחור, המחזיק היטב את הזרוע אבל לא משאיר שום סימן על העור החלק והיפה שלה. אזקתי אותה בידיים וברגליים. היא לא התעוררה, רק נשמה קלות, היא ישנה עמוק.


הפכתי אותה בעדינות על הגב, ופסקתי את רגליה, כך שכל רגל תצביע לפינה אחרת של המיטה, וקשרתי את אזיקי הרגליים אל הקצות המיטה עם חבלים. את הידיים היה קצת יותר קשה להזיז בלי שהיא תתעורר, אבל בסוף קשרתי אותם בדיוק מעל הראש שלה. לא מתוח מידי, בינתיים. הוצאתי מהכיס כיסוי עיניים, והלבשתי אותו עליה.

 

עכשיו כשהיא הייתה מוכנה הגיע הזמן למתוח את החבלים שהיו מחוברים לאזיקים. מתחתי לאט לאט, שלא תתעורר. כשהיא הייתה מתוחה כמו שרציתי אותה, בצורת Y הפוכה, החלטתי שהגיע הזמן להעיר אותה.

נשכבתי בין רגליה, עם הפנים ליד הפות שלה, והתחלתי לנשוף עליו.

היא התחילה קצת לזוז אבל לא התעוררה, כמובן שלא היה לה איך לזוז יותר מידי.

התקרבתי יותר, שמתי את הפה על הפות שלה, והתחלתי בעדינות, לאט לאט ללקק אותו.

שמעתי אותה, בהתחלה נושמת מהר יותר, ואז ממלמלת את השם שלי. כששמעתי אותה קוראת בשם שלי קצת בבהלה וקצת בהתרגשות הבנתי שהיא מתעוררת ושהגיע הזמן להגביר את הקצב.

 

בהתחלה היא לא הבינה מה קורה, ניסתה לזוז, אבל ככל שהשניות עברו נכנעה לתענוג והתחילה לגנוח במקום. היא נהייתה רטובה מהר, ממש מהר, בהתחשב במה שקרה לפני כמה שעות זה בהחלט ברור.

משכתי יד אחת למעלה ותפסתי לה את החזה, חזק, קצת אגרסיבי, אבל לא כואב מידי, היא ניסתה לזוז, להסתובב אבל לא יכלה לברוח ממני, היד שלי נשארה על החזה שלה מחזיקה אותו חזק.

עם היד השנייה תפסתי לה את התחת שלה והצמדתי אותה עוד יותר אל הפה שלי.

היא גנחה. אולי יותר מידי חזק.

הרגשתי שבגלל כל הסיטואציה היא מתחרמנת יותר מידי מהר.

עצרתי.


קמתי והלכתי בשקט, כך שהיא לא תשמע, יצאתי מהחדר.

שמעתי אותה קוראת בשמי בבלבול.

הגעתי לארון בחדר ליד והוצאתי את הגאג לפה שלה.

 

כשחזרתי ראיתי איך היא מנסה להסתובב, להשתחרר, אבל החבלים היו קשורים חזק למיטה. פתאום חשבתי שהם לא מתוחים מספיק חזק, ומתחתי עוד. היא נמתחה לגמרי. הגעתי אליה מהצד, התכופפתי ונשכתי לה את הפטמה.

די חזק, שמעתיה אותה נאנחת מכאב, עושה קולות. הפסקתי לנשוך וליטפתי לה בעדינות את הפטמה, לחצתי עליה מהצדדים שוב פעם חזק, ועזבתי.

"תפתחי את הפה" - אמרתי לה.

כשהיא ניסתה לשאול למה - הכנסתי לה את כדור הגומי לפה וקשרתי מאחורי הראש.

"עכשיו לילה חמודה שלי, צריך שתהיי בשקט, מאוד בשקט" - לחשתי לה

נשכתי את הפטמה השנייה. יותר חזק מאשר את הראשונה. שמעתי אותה נאנחת, אבל זה כבר לא נשמע חזק בגלל הגאג.

הושטתי יד אחת וצבטתי לה את הפטמה השנייה.

לחצתי עליה.

כשהרגשתי שכואב לה הרפיתי קצת משני הפטמות ועם היד השנייה התחלתי לשחק לה בכוס.

היא נהנתה.

הקונטראסט בין הכאב לתענוג גרם לתענוג להתעצם בהרבה.


הייתי משחק לה בכוס חזק, באגרסיביות ,ככה שיהיה לה גם כואב וגם נעים, ואז הייתי מפסיק ונושך לה את הפטמות ושוב חוזר לכוס.

היא זזה תחתי, ניסתה לברוח, ניסתה להתקרב, ניסתה להתחנן דרך הגאג.

שום דבר לא עזר.

המשכתי בשלי.


אחרי כמה דקות קמתי והבאתי לה כמה סטירות בחזה. לא חזק מידי, אבל מורגש, כך שנשארו סימנים אדומים.

ירדתי למטה והתחלתי ללקק אותה. נעזרתי בשתי הידיים, פתחתי לה את הכוס לצדדים, עברתי עם הלשון על כולו, כל השפתיים שלי נרטבו ממנה.

נשכתי אותו, משכתי אותו, מצצתי אותו, ליקקתי אותו.

כשראיתי שהיא מוכנה מספיק הכנסתי אצבע.

 

לא הכנסתי עמוק, רק סנטימטר או שניים, לא רציתי לקחת את בתוליה. לא עכשיו, לא עם האצבע. הרגשתי איך היא נלחצה, ומיד הוצאתי. אחרי כמה שניות הכנסתי שוב. הגעתי עד הקרום בתולין שלה והוצאתי.

המשכתי ללקק אותה ולדחוף לה את האצבע עד שהיא נרגעה והרגשתי איך שעם כל תנועה שלי היא מכווצת את שרירי האגן שלה. הוצאתי את האצבע והמשכתי ללקק לה את הדגדגן.

אחרי כמה שניות הכנסתי לה שתי אצבעות, מהר אך לא עמוק.

שוב הרגשתי איך כל השרירים שלה מתכווצים פתאום.

זה היה ממש מהנה, נהניתי לעשות בה כרצוני ולהרגיש אותה מגיבה לכל מה שאני עושה.

והיא נהנתה שאין לה שליטה, שהיא לא יודעת מה יקרה ברגע הבא.

 

המשכתי בתנועות קצביות, לא עשיתי שום דבר מרגש הפעם, רציתי להביא אותה לאורגזמה מהר. יותר נכון שהיא תחשוב שאני מביא אותה לאורגזמה. ליקקתי לה את הדגדגן, לפעמים מצצתי, לפעמים נשכתי קלות, והמשכתי להכניס ולהוציא את האצבעות. בשלב מסוים התחלתי להרגיש איך שהיא מתחילה לכווץ את הכוס שלה על האצבעות שלי.

לזוז ביחד איתי, לנסות להכניס אותם עמוק יותר, מנסה להזיז את הברכיים ולהצמיד את הראש שלי יותר קרוב לכוס שלה.

היא הייתה שוב קרובה.


לא יודע אם היא כבר ניחשה מה הולך להיות.

היא הרי לא מסתכלת בעיניים שלי. ואמרתי לה שהיא לא תגמור בלי זה.

הפסקתי לגעת בה ועליתי לכיוון הפנים שלה, לחשתי לה שעוד לא הגיע הזמן.

שאני רוצה שהיא תהנה עוד, שתהנה מכל רגע, שתרגיש שהיא בידיים שלי לחלוטין.

חייכתי והורדתי ממנה את כיסוי העיניים.