בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא פעיל

יצאתי לחקור את עצמי, אשוב עוד 5 שנים
לפני שנתיים. 24 בספט׳ 2019, 15:11

יש כזה דבר פטיש לחליפות? עזבו את בגדי העור, הלטקס, השחור והמשעמם. חליפה זה השיט. 

אני רק רואה גבר בחליפה טובה כזו, חולצה מעומלנת היטב, מכנס מגוהץ ללא רבב, עניבה מתאימה, ואני מיד מתבלבלת, משכלת רגליים ומצחקקת בעצבנות בתקווה שלא יבחין בחוסר הנוחות שלי, בעמדת הנחיתות שהוא שם אותי בה, במפיץ הריח שהוא הכוס הנוטף שלי.

לא משנה איך הגבר נראה חיצונית - אם הוא יפה או מכוער, גבוה או נמוך, בעל שיער שופע או קרחת מרהיבה, רזה או שמן - ברגע שילבש חליפה הוא הארווי ספקטר, טוני סופרנו, רוברט דאוני ג'וניור וסטיב מקווין בעיני. רמת סקסאפיל מעל 9000. זה גם לא תמיד ברור אם הוא דום או סאב, וגם לא אכפת לי, פשוט בא לי ללטף את החזה שלו מתחת לחליפה. דום טוב לא צריך חליפה, אלא הוא משתמש בה כאביזר להגברת האפקט שלו, וסאב טוב מתחבא מאחורי חליפה ומתפלל שבדיי ג'וב שלו לא יגלו מה מסתתר מאחוריה. זה הגבר עושה את החליפה, ולא להפך. היא רק מדגישה כמה הוא גבר ולא ילד, כמה כח יש לו, עם הכתפיים הישרות שלו, והבד היקר, והעובדה שנתפרה למידותיו.

תזכיר לי שוב אם אתה משקיע, עורך דין, רואה חשבון, או סתם איש עסקים? אני יודעת שאני אמורה להקשיב לך, אבל כל מה שאני מצליחה לחשוב עליו זה הרצון שלי למשוך אותך מהעניבה למטה, שתסתובב על שש ברחבי המשרד שלך כי תמיד רציתי סוס פוני. הו לא, אני ממש מתחצפת עכשיו אה? לא התכוונתי:) או שכן? מה תעשה לי כעונש? תמשיך לעבוד בזמן שאתה חונק אותי עם הזין שלך, מתחת לשולחן? תכופף אותי על השולחן שלך ותזיין אותי חזק, בלי לטרוח להתפשט אפילו? תשים את העניבה מעבר לכתף כדי שלא תפריע לך, תרים את החצאית שלי, תזיז את החוטיני שלי הצידה ופשוט תיקח אותי בכח? תזהר שלא אכתים לך את כל המסמכים החשובים על השולחן שלך, ניכר שאתה איש חשוב עם כח וסמכות והשפעה, כי אתה לבוש בחליפה.

אתה אומר את שמי ואני מתעשתת, נבוכה מאיבוד הריכוז. 'על מה דיברנו? דיבידנדים? שווי שוק? סורי, לא עקבתי. תורי להציג?' אני מסמיקה. אתה מחייך ומלטף את העניבה שלך בעודך נשען אלי. אני עוקבת במבטי אחרי ידך ושתי השניות האלו נדמות כנצח. 'מה יש', אתה לוחש באוזני, 'לא ישנת טוב בלילה?' אתה קורץ. 'לא ישנתי בכלל' אני מחייכת, קמה ומסתובבת סביב השולחן כדי לתת את הפרזנטציה שלי. 

dark whisper - 🤑
לפני שנתיים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י