אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

העולם שבקצה הגבעה

מעלליו של שאטון וסיפורי מערה
לפני 10 שעות. 21 באפר׳ 2021, 7:51

חשבתי שהן יסתדרו כי למראית העין, היה נראה שכן.

אבל זה כל מה שזה היה, מראית עין.

אמרתי לשנייה בשישי שאני רוצה שהראשונה תישן איתי בשבת, זו עשתה לי פרצוף.

על הבוקר קיבלתי את הפצצה. היא לא מוכנה להמשך הקשר אם היא צריכה לישון על הספה, כמו שהראשונה עושה, כדי שהראשונה תישן איתי.

האגו יצא החוצה.

אני מספר לראשונה והיא שוב מתרסקת. אני רואה את הדמעות בעיניה, והיא מתאפקת אבל אז אומרת "אז למה אתה צריך אותי בעצם?,הרי גם ככה אין בינינו שום דבר מיני."

אני מסביר לה שלא הכל קשור לסקס אבל היא בשלה, מוסיפה "אף אחת לא מוכנה להכיר אותך בגללי,אני מפחידה אותן,אני הורסת לך"

אני יודע למה היא מתכוונת כי מאז הפוסט הראשון שלה,נשים פשוט בחרו להתרחק ממני כמו מאש וזה בסדר. זה שלהן.

היא ביקשה והסכמתי כי בסופו של יום זה סתם סחבת שמכאיבה לשנינו ואני לא רוצה לאבד אותה כחברה.

שחררתי את שתיהן.

אולי יבוא יום וכן אמצא את השתיים או השלוש שאין להן אגו, אבל לא נראה לי שזה בגדר מציאות כרגע.

לפני יומיים. 19 באפר׳ 2021, 16:12

Shatun bear
Shatun is Russian word for the bear, who didn’t fall into his usual winter sleep, or was awakened before spring. In one tale, the bear awakened by hunters, in his rage, the bear killed all the hunters by hunting them down. In a way one might call the bear a Zombie bear.I didn’t find the English analog .for this word, not sure why, may be western bears usually are not disturbed before the right time, or they behave themselves differently, I don’t know
I am not sure about the bears living in other countries, so this pic will refer to Russian Grey Bear (or Siberian bear) only. The bear is the most dangerous animal in the woods, or taiga, as they call it in Siberia. Adult bear is 450-500 kg, sometimes up to 750 kg. There is no other animal in the nature capable of hunting the bear. During the summer bear spends all his time looking for food (interrupted for reproduction only). Bear eats berries, nuts, likes honey very much. Sometimes bears go fishing. Usually wild bear doesn’t engage with human. He needs to accumulate enough fat. Then he falls asleep, or hibernates, in his den (berloga) for entire winter.
If something goes wrong, like, crop crisis, scarce food in the summer, or people invade the bear’s territory, destroy the food base and the bear is not able to accumulate enough fat to sleep till spring, he would wake up early in a very bad mood. He would start to wonder around the frozen winter forest looking for any possible food. Such bear called shatun in Russia. Bear can run faster than human, can climb trees, so if you meet him and he is in bad mood, there is absolutely no chance for escape, unless you have a big gun, and even the gun is not always helpful. Despite the common prejudice that the bear is not smart animal, there is evidence that this is only a prejudice. Bear, especially shatun, known to be very creative in his hunt. He can quietly track people and suddenly attack from behind. Sometimes he sets up ambush and you don’t know that he is waiting for you in the bush until the very last moment. Shatun is extremely dangerous.

לפני יומיים. 19 באפר׳ 2021, 13:03

אחרי שבועיים אינטנסיביים עם  שתיהן, הרעב שלי גבר.

אולי זה בגלל שרק אחת מהן מצליחה לספק אותי מינית, ואולי דווקא בגלל שהשנייה לא. אולי זה בגלל עוד אלף ואחת סיבות אחרות, אבל בסופו של יום, אני רעב.

הראשונה הסבירה לשנייה למה יש לי רעב כזה, למה אני צריך עוד אחת וזה נפלא. רק לאן ממשיכים מפה? זה לא שהנשלטות גדלות אצלי בערוגת הגינה או על עץ, ונמצאות לבחירתי. האמת שאני גם לא יודע איפה לחפש אם בכלל. כשהראשונה ניסתה לחפש לי, היא הותקפה פה על ידי טרוליות מזדמנות שחושבות שאני מחפש עוד חור. זה עצוב שכל זה מגיע למצב כזה. במקום דו שיח, התלהמות והקצנה.

אז כן, אני מחפש. אני מחפש עוד נשלטת. מישהי מזוכיסטית, אמונוגמית, מטליסטית, קומפקטית, בלי אגו, אוהבת אנאלי וגרון עמוק, אוהבת גולדן. אני לא מחפש עוד מישהי שתבוא בדרישות אלא תבין שאלה יחסי גומלין. היא תקבל את מה שהיא מבקשת בדרך שלי.

אין לי צורך בתגובות של אותן טרוליות, אני לא פה לשעשע אתכן, לכן כל תגובה לא מכבדת תמחק. אם משעמם לכן עד כדי כך, לכו לבעל שלכן שיספק אתכן, ואם הוא לא מספיק גבר, תמצאו אחד שכן. אבל אני ממש לא הכתובת.

מי שכן מעוניינת, מוזמנת ליצור קשר.

לפני 3 ימים. 18 באפר׳ 2021, 17:46

לא מעט נשים נעלבו כשבחרתי לאפשר לה להיות לרגליי כפי שביקשה. האגו שלהן צץ החוצה בצורה גועלית למדי.

איך יתכן שאני, שאוהב אותן קומפקטיות, קטנטנות בגובה, מחוטבות ובכושר, בוחר דווקא מישהי שהיא האנטיתזה שלי ואני שלה?

איך יתכן שבחרתי כנשלטת ראשונה מישהי,שהיא גם אלפא וגם דומיננטית אבל כנועה לי ולי בלבד, שפשוט מעריצה את האדמה שאני דורך עליה? (ואלה המילים שלה, אם הייתי מאפשר לה לנשק לי את הרגליים כמו שהיא התחננה לעשות לא פעם,היא הייתה עפה מאושר)

כן, היא גבוהה. כן, היא מלאה אבל היא החליטה לרדת במשקל מסיבותיה שלה ואני בעד כי אני יודע למה. (וכל אלה שירצו שוב להגיד כמה אני יומרני שאני רוצה אותן "כוסיות" פשוט תחסכו)

כן, היא האנטיתזה שלי לגמרי אבל רק חיצונית. מבחינת אישיות וההתמסרות שלה אליי, היא בדיוק מה שאני רוצה. היא הראתה לי תמונות ישנות שלה אבל כמובן שמתי לב לבד כבר. באחת הפעמים שהניחה את ראשה על ברכיי, ליטפתי את גבה וראיתי שיש לה מבנה גיטרה טבעי. יש תמונה אחת שלה מהעבר שבה יש לה מבנה גוף יותר רזה אבל גיטרה למניין. היא אמרה שלשם היא רוצה לחזור, לאותו גוף ולא בגללי, אלא בגללה. כי לא נוח לה עם איך שהיא עכשיו. דיברנו ארוכות על למה היא עלתה במשקל והבנתי. כל אותם "שולטים" שהיא פגשה מאז שחזרה היו הסיבה לזה שהזניחה את עצמה, כי אלה הרשו לעצמם לגעת בה בלי רשות. משם היא בחרה פשוט לא להיות נשית וזה מבאס כי היא אישה יפה.

אז למה בחרתי בה? כי היא הראתה לי את עצמה בלי חומות, את הילדה ששוכנת בתוכה בלי מסיכות. אין בה אגו אבל יש בה פשטות יפה. כשהיא כורעת מולי, יש לה מבט תמים של ילדה ושם, במקום הזה היא הכי שלווה.

אני יודע שאני לא צריך לבקש אפילו, אבל היא תעשה למעני הכל. אם הייתי רוצה שתוריד לי את הירח ותפרוס לי אותו בצלחת לקינוח, אילו היה באפשרותה, הייתה עושה זאת ללא היסוס כי זו היא.

בדרכה שלה, עם כל העבר הסוער שלה, היא מיוחדת ודווקא בגלל אותה פשטות והבנה שהיא כבר מכירה את עצמה ויודעת מה טוב לה.

במקום שבו אנוחנו נמצאים אחד מול השנייה, אין בינינו חומות. כשאני נמהר, היא מניחה את ידה על הזרוע שלי ואומרת כמעט בלחישה "אדוני,תאט, אתה ממהר". היא מסבירה לי מהצד שלה כנשלטת למה הרבה נשלטות דווקא פה, מהססות לפנות. כשהיא סיפרה לי על ה"שולטים" שיש פה, פשוט קיבלתי חום. איך יתכן שאדם שקורא לעצמו שולט, פוצע בכזו אכזריות את זו ששמה את מבטחה בו? איך?

קטונתי מלהבין אותם, ואני גם לא מנסה כי אני יודע מי אני, ובסופו של יום ארוך, זה מה שחשוב.

מעבר לכך, אם הדינוזאורית שלי בחרה בי כשולט, כשאני הראשון שעשה לה מדיקל והביא אותה לסאב ספייס ונתן לה לדבריה את השלווה הנפשית שחיפשה במשך כל כך הרבה זמן, ביחד עם האנושיות שבי (שוב,מילים שלה. לפעמים היא לא שותקת אבל אני לא מוכן לשים לה גאג עדיין). זה רק מראה לי שאני בדרך הנכונה.

לפני 3 ימים. 18 באפר׳ 2021, 15:39

השנייה הייתה איתי רוב השבוע, בסופ"ש, אחרי המאנץ' הראשונה הצטרפה אלינו.

הראשונה מבינה שהשנייה שונה, הרבה יותר ונילית ומנוכרת לעולם הזה שלנו. הראשונה מלמדת את השנייה בקצב איטי. לוקחת את הזמן להסביר לה ולרכך אותה. בבוקר השארתי אותן לבד, נסעתי לסידורים והן דיברו. השנייה רצתה לדעת למה אני צריך עוד אחת, שלישית. הראשונה הסבירה לה שהקינק שלי,בגלל מה שהוא, הוא שונה, ולא כל אחת מקבלת אותו ולכן למצוא את אלו שכן ירצו גם להתנסות במה שאני אוהב, וגם יהיו מוכנות לקשר אמונוגמי, קשה עד נדיר.

היא הסבירה לשנייה על הרעב שלי וממה הוא נובע, ולמה קשה לי להיות בקשר מונוגמי. ניסיתי, זה פשוט לא בשבילי. הראשונה שאלה בפשטות אם הייתה מעדיפה לא לדעת והשנייה התלהמה. הרי ברור לה שלא כי היא אוהבת כנות ואני לא רוצה לשקר אותה. שתיהן מיוחדות לי. שתיהן שלי ואין לי כוונה לשקר לאף אחת מהן.

כשחזרתי השנייה הייתה רגועה, שוב זינקה אליי בחיבוקים ונשיקות, כאילו לא ראתה אותי לפחות עשור. אחרי שהן סיימו את המטלות שלהן, השנייה יצאה לקפוץ בחבל כחלק מתרגילי הכושר שלה אבל, כשחזרה שמתי לב שהיא בלי תחתונים. אני בוהה בראשונה ונוזף בה "תראי מה את מלמדת את אחותך, היא מחילה לקפץ לי כמו ארנב בחוץ ועוד בלי תחתונים"- הראשונה צוחקת ונועצת מבט רעב בישבניה העסיסיים של השנייה, מפשיטה אותה לאט עם העיניים ואין ספק שזה נורא מעורר.

השנייה נכנסת ומתיישבת על ברכיה של הראשונה וכל חילופי המבטים בניהן, מעידים אחרת. 

כל הדינמיקה בין שתיהן הופכת להיות מאוד יפה. השנייה רכנה לעברי ושאלה "אדוני,למה הסתרת אותה ממני? אתה יודע כמה אני שמחה שסוף סוף הסכמת שנכיר,אני באמת שמחה שיש לי אותה עכשיו"- היא זזה אחורה ומחבקת את כתפיה של הראשונה ואז קופצת ורצה להתקלח.

יותר מאוחר בערב, אמרתי לשנייה על הרצון שלי במלואו, שיהיו לי שלוש נשלטות קבועות ופניה קדרו. הראשונה נעמדה לידי ליד החלון, מעשנים סיגריה והיא גם שמה לב לאי שקט שמתחולל בתוך השנייה. השנייה נסגרה, התכנסה בתוך עצמה כמו עכברון מפוחד. בהינו בה ושוחחנו בנינו. שכבנו אחרי זה על המיטה והמשכנו לשוחח ברוסית.

חיבקתי את שתיהן אליי, הראשונה הניחה את ראשה על החזה שלי, יש לה קטע כזה שהיא אוהבת להקשיב לפעימות הלב שלי, משום מה זה מרגיע אותה. השנייה נשכבה עליי. בין חיבוק ארוך וליטופים, השנייה התחילה לבעור כמו שלהבת והראשונה, כהרגלה פינתה את המקום לאחותה לקולר ויצאה מהחדר. לא רציתי שהיא תצא אבל היא עצרה אותי ואמרה "אדוני, עד שהיא בעצמה לא תבקש,אני לא אכנס איתכם למיטה בצורה מינית".

יש בי רעב מיני חזק, ולא כי אני חרמן אלא כי הקינק שלי, מה שהוא, הוא לא בגדר הנורמה גם בתוך שולי הקהילה, ולמצוא באמת עוד מישהי שתשלים את כל מה שאני רוצה בצורה מושלמת, וגם שתהיה אמונוגמית, אכן מאוד קשה. אני אוהב את הגיוון אבל אני לא רוצה לשקר לנשים שאיתי. אני לא רוצה להיות עוד אחד מהגברים האלה שהולכים מאחורי הגב ובוגדים. סה"כ צורך לגיטימי לא?

 

לפני שבוע. 14 באפר׳ 2021, 8:59

הראשונה שלי בראטית, גם השנייה אבל הראשונה אוהבת להתנגח איתי, ולא ממקום של סמכות אלא כי היא לא רואה את מה שאני רואה כמשקיף מהצד.

באילו מקומות זה מופיע? ההתעקשות שלי שהיא תעשה כושר למשל. בפגישה השנייה שלנו באותו סופ"ש אצלי בפעם הראשונה, היא הייתה נבוכה מידי להתפשט כי פחדה שאשפוט אותה בגלל המראה הפיזי שלה. בגלל ששמנה מסיבות כאלה ואחרות. לא שפטתי כי אין לי על מה ולמה. אבל כן ביקשתי דבר אחד פשוט. שלחתי לה תרגילים של חצי שעה ביום כדי להחזיר אותה למוטב. הסברתי לה את השיקולים שלי שהם בראש ובראשונה הבריאות שלה. כבר אחרי הפעם הראשונה היא קפצה מאושר כי זה החזיר לה תחושה ברגל. בהמשך אותו שבוע ועד סופו, היא הורידה 2 וחצי קילו והייתה באופוריה. אתמול כששוחחנו עם חברה שלה בשיחת ועידה, היא הלכה לשקול את עצמה וחזרה כשהיא קופצת כמו ארנב פסחא מאושר. היא התיישבה כשכולה קורנת מאושר ואמרה "אדוני תנחש מה המשקל שלי?"- כמובן שאני וניחושים זה כמו אני ורמזים,לא מסתדרים. היא אמרה שירדה ל-110. אני לא חושב שמישהו היה יכול להיות גאה בה יותר ממני כי לרדת מ-120 ק"ג ל-110 בשבועיים וחצי בלי התערבות מאמן או תזונאית זה מדהים. היא אשכרה הצליחה להוריד כמעט 10 וחצי קילו בשבועיים וחצי של אימונים אישיים. האמת? אני מאוד גאה בה כי סוף סוף יש לה את הנכונות לשאוף. סוף סוף לדבריה היא מצאה את השולט שרואה את האישה שבה ולא את החורים שיש לה. היא סיפרה לחברה שלה על כמה סבלה בלילות בשבוע שהייתה אצלי כי לא יכלה לתת לי מינית מה שאני צריך. עצרתי אותה ואמרתי לה שתפסיק לבלבל לי את השכל ואז אמרתי לחברה שלה: "חורים אני תמיד יכול למצוא,אבל היא מעצימה אותי,בזכותה למדתי יותר על הקהילה ואילו טעויות לא לעשות,היא מחזקת אותי לא פחות מאשר אני אותה ועוד כל כך הרבה דברים. היא ביקשה לעזור לי עם העסק, כדי שיהיה לי פנאי לנוח מעט ממרוצת היום. אז כל מה שהיא נותנת לי מול חוסר היכולת שלה לתת לי מינית מה שאני צריך באמת מתגמד".- לא אמרתי את כל זה כדי להשתיק את הראשונה שלי, אלא כי פעם אחת ולתמיד היא הייתה צריכה להבין כמה באמת היא נותנת לי שזה הרבה מעבר לסקס וסיפוק מיני. אז כן,היא קוראת לי רשע כשאני מוסיף לה מטלות אבל יש גם הפתעות בדרך. למשל הסלידה שלה מאיפור. היא החליטה להפתיע אותי במהלך השיחה עם חברה שלה ושמה איפור, עדין כמו שאני אוהב ומחצין את היופי שכבר קיים בה. זה בא נטו ממנה. לא ביקשתי אפילו אבל, בתור אחת שלא סבלה איפור וקראה להם צבעי מלחמה, היא עושה את זה כי היא מוכנה לאפשר לעצמה לצמוח. אני יודע שזה אולי נדוש, אבל הסברתי לה שהיא יצאה עם זכרים ולא גברים. כי גבר אמיתי היה מעצים אותה ולא גורם לה לבטל את עצמה כאישה.

היא אמרה שהיא אוהבת לנסוע על רולר בליידס כי זה עוזר לה לרזות וגם עוזר לה לחזק את שרירי הרגליים שלה, אני לגמרי בעד לכן אמרתי לה שתיתן לי למצוא לה למידה שלה. אני בעד לעזור לה להגשים את עצמה ולתת לה מנוף כדי שהיא תוכל להביא את עצמה ליעד שהציבה לעצמה.

אני חושב שבסופו של יום, זה גם אחד התפקידים של שולט, לדאוג שהנשלטת שואפת קדימה ורוצה לעוף יותר גבוה בצורה בטוחה.

והיא עוד צוחקת כשאני אומר לה שאני שולט עחזר.

טוב. היום קצר והעבודה מרובה. יום מקסים.

 

לפני שבוע. 13 באפר׳ 2021, 15:32

אני אוהב להתחיל את היום בבוקר רגוע. במיוחד כשהלילה היה מסעיר ומרגש בו זמנית.

אתמול השנייה הייתה איתי. אחרי שיחות עומק ניכר כי היא מצליחה להתחבר לצד הכנוע בה וזה כדבר לעצמו משחרר. היה לנו סשן מענג והיא הגיעה לשיא עצמי חדש כשהשפריצה. למישהי שהייתה ונילית לגמרי שלא מודעת ליופי הטמון בעולם ונפלאות הסקס, היא כרגע במקום שהיא מוכנה לטרוף את העולם כולו ולא רק במבט חטוף. אני אוותר על תיאור הסשן אלא ההשלכות שלו. הייתה לנו שיחה לאחר הסשן והאפטר קייר. היא ניסתה להבין את החוויה שהייתה לה. ההשפרצה. מיותר לציין שאני אוהב נשים שמשפריצות כי אז אני מבין כמה הצלחתי להתחבר אליהן במהלך הסשן ולהביא אותן לפורקן הזה. זה לא מה בכך שכל שולט או גבר בכלל מצליח להביא אישה להשפרצה. ראיתי לא מעט נשים שסישנתי שהו בהלם טוטאלי מזה שהשפריצו בפעם הראשונה וכמובן שלא הסתפקו רק באחת אלא בכמויות שהיו גורמות גם לתמי 4 או ממטרה לקנא. זו הייתה הפעם הראשונה שלה והייתה בה תדהמה מתגובות הגוף שלה. ישבנו ודיברנו על התגובות האלה והסברתי לה שברגע שהחליטה לתת צ'אנס לצד הכנוע בה לצאת, מנעול מסוים שהיה בה השתחרר וזו התגובה. הצמיחה האישית שלה. אני גאה בה מאוד. גם בגלל הרצון שלה לתת לי את כל מה שאני צריך באמת, ובעיקר בגלל היכולת שלה להבין אותי. 

הבוקר התחיל בחיוך דווקא בגלל מאורות אמש ואני אשכרה מתחיל להתרגל לכל הטוב הזה משתיהן. כל אחת בדרכה נותנת לי את כל מה שנפשי חשקה בו.

שיהיה יום מדהים.

לפני שבוע. 11 באפר׳ 2021, 22:25

אז ככה. הפוסט של לילה מושלם היה החלום של הנשלטת שלי. אחרי שהיא הסכימה שאכתוב אותו והוא כבר פורסם. היא סיפרה לי אותו במלואו. בחלקו השני, השנייה שלי הייתה איתי במקלחת ויצאה עם חלוק רחצה בצבע ורוד.

בכל אופן. אחרי שחודש היא הציקה לי שאביא את השנייה כי זו כבר מכירה אותי והיא רק צריכה להבין אותי לעומק, בסוף הסכמתי. נסעתי להביא אותה אתמול אחר הצהריים. כשהגענו הן עשו היכרות קצרה וישבו לדבר. להגיד את האמת? לא ידעתי מה תהיה התוצאה אבל הראשונה הרגיעה אותי ואמרה שיהיה בסדר. הן שוחחו כשעתיים ואז ניגשתי אליהן. אבל כשניגשתי, השנייה פשוט קפצה מהספה עליי כשהיא מנשקת אותי. ניכר כי הבינה מה אני צריך ולמה אני צריך את שתיהן, כי כמו שהראשונה הסבירה, כל אחת מהן בדרכה, נותנת לי משהו אחר וביחד אני אקבל את כל מה שאני צריך. נתתי להן את המטלות. הראשונה חזרה לעבוד במשרד שלי והשנייה התחילה לבשל ולנקות. אחרי זמן מה,לקחתי את השניה איתי למקלחת וכמובן שקיבלה באהבה, אפילו ביקשה בעצמה את ההשקיה. כשיצאנו, היא לבשה מן חלוק רחצה לבן ופתאום הראשונה קופצת בצעקה "אדוני תראה את החלוק,כמו בחלום". כולה מאושרת מהתרגשות. השנייה לא הבינה וסיפרתי לה על החלום של הראשונה. פרשתי עם השניה לחדר אבל לא לפני שזו הולכת בעצמה לראשונה לשאול אם באמת לא מפריעה לה שיש לאדון עוד מישהי והראשונה ענתה "לא רק שלא מפריע,כשהוא רגוע ומאושר,גם אני כי השקט שלו,זה מה שהכי חשוב לי". פרשנו לחדר לעינייני מבוגרים שלא אפרט בשל הכבוד לנשים שאיתי. לאחר שסיימנו,התיישבנו על המיטה ושלחתי את הראשונה להתקלח ואז להצטרף לשיח לילה. זו כמובן מיהרה ובאה. התיישבה על המיטה ואני נשענתי על הזרוע שלה עם הראש,שתיהן מדברות. הראשונה בעיקר ומסבירה לשניה על העולם הזה. השניה לא הפסיקה להסמיק ממבוכה כשהסברתי לה, שלראשונה שלי יש את הסטיות שלה והיא אוהבת לכופף נשלטים. דיברנו ארוכות ונראה שהשניה גם הגיעה להבנה ומוכנה באמת לנסות כדי שלראשונה תהיה אחות כמו שביקשה, ולי יהיה את כל מה שאני יכולה לבקש ולרצות. לראות את שתיהן יושבות לידי או מולי וקוראות לי אדוני, מענג בהחלט. אז כן,השבוע התחיל נהדר וכולם יצאו מחויכים ורגועים

לפני שבוע. 10 באפר׳ 2021, 10:43

שכבנו על המיטה בלילה, מכורבלים בתוך שמיכות הפוך ודיברנו לתוך הלילה כרגיל. היא סיפרה על על החלומות שיש לה עליי, על נשלטת נוספת שתמלא את מה שהיא לא יכולה. כשהיא תיארה את החלומות הם הרגישו כל כך מציאותיים. היא הסתכלה עליי ואמרה "אתה יודע שהיום זו הפעם הראשונה שלא בכיתי השבוע?"- הבטתי בה במן עצבות כי ידענו למה. לא התקרבנו לצד המיני בכלל למרות שאני הייתי זקור והיא השתדלה למזער מגע. אני יודע מה קורה לה כשאני מלטף אותה והיא לא חסינה למגע שלי אלא ההיפך. היא אמרה שדעתה נטרפת כשהיא עומדת מבשלת ואני בא ומחבק, מלטף את צדי גופה. חזרנו לשוחח על החלומות שלנו. כמה שלי הזויים מול כמה ששלה מציאותיים ושאפילו בחלומות שלה היא כל כך רוצה שזה יצליח כדי שהיא תוכל לתת לי הכל, את כל מה שאני רוצה וצריך.

עכשיו כבר בוקר, התעוררנו לא מזמן. היא כבר הכינה את הקפה לשנינו. יושבים במשרד ומדברים והיא מספרת לי את החלום ההזוי שהיה לה. בסיומו צחקתי ואמרתי לה שוב כמה אפילו בחלומות שלה היא רוצה לתת לי הכל. היא מביטה בי עם חיוך נבוך ואומרת "אמרתי לך שלא אנוח עד שנמצא לך את הנשלטת שכן תוכל להשלים את מה שאני לא יכולה אבל זה יפריע לך שהיא תהיה דו מינית שאני אהנה גם?"-האמת שזה לא רעיון רע בכלל. נזכרתי בחלום שהיא סיפרה לי לפני כמה ימים, כתבתי את החלום בבלוג "לילה מושלם" ואז היא אומרת "תחשוב כמה זה יהיה מהנה כשאתה בצד אחד של המיטה, מעמיק לתוך גרונה עם איברך בעוד אני בצדה השני, רגליה פסוקות ואצבעותיי חופנות בתוכה, לשוני מרקדת על הדגדגן שלה שמתחיל להתנפח מעט בין שפתיי" (המילים שלה כמו שהיא מתארת לי את זה). אני גוער בה מעט ומזכיר לה שאני עוד צריך ללכת לחדר כושר. אני אוהב כשהיא מספרת לי את החלומות שלה, אולי בגלל העובדה שהיא חולמת עליי.

טוב, צריך להתארגן לחדר כושר.

לפני שבוע. 9 באפר׳ 2021, 8:51

היא ישנה ואני ישבתי במשרד, בהיתי בצג המחשב ארוכות עם לבטים. לכתוב או לא לכתוב את מה שהתחולל בי באותן שעות שישבתי לבד בחושך. היא ישנה אבל נרדמה אחרי ששוב התרסקה בבכי. הפעם היא לא באה אליי לחיבוק אלא נשארה מרוחקת. יכולתי לראות שהיא מתכנסת לתוך עצמה גם כשקראתי לה לבוא אליי למיטה. לא הפצרתי בה אלא נתתי לה את הספייס שהיא הייתה צריכה.

יש ביננו כימיה נהדרת ביום יום, בשיחה, בהבנת אחד את השנייה גם ברצונות וגם בהשקפת עולם. בכל זה היא מתאימה לי אבל, הסיבה שכל לילה היא מתרסקת כי היא לא יכולה לתת לי את מה שאני אוהב בהיבט המיני וזה מרסק אותה. לא היה לילה אחד בכל השבוע הזה שהיא לא בכתה בגלל זה. הצער הזה פשוט מוטט אותה מחדש. הריקנות שהיא מרגישה באותם הרגעים נראים ויזואלית כי לא ניתן לפספס אותם גם אם היית מנסה מאוד.

היא לא יכולה לתת לי את מה שאני צריך, לא כי היא לא רוצה, אלא שמבחינה בריאותית היא לא יכולה.

אמרתי לה שאני צריך נשלטת נוספת שתמלא את החלק החסר והיא הסכימה עם זה. בגלל זה אני מעריך אותה. היכולת שלה להבין שאני צריך יותר מאחת דווקא כי אחת לבד לא תוכל לתת לי את כל מה שאני רוצה. בכל שיחה על זה היא מסכימה ולא מתלהמת מהמחשבה שאהיה עם נשים אחרות. להיפך, היא מאוד מפרגנת ובעד.

סיכמנו אתמול שנשאר בקשר שליטה מנטלי בלבד, בלי מגע מיני איתה כי זה לא בריא לה. זה הורס את הפסיכיקה שלה ואני לא אוהב לראות אותה בוכה מיואשת כשאני לא גומר. זה מתסכל מינית את שנינו.

אבל היא תוכל לבוא מידי פעם ולעשות את מה שהיא אוהבת, להיות היא עצמה מולי. היא אמרה לי שגם לעשות את הכל בלי סקס, ממלא לה את הצורך הזה ואני מבין כי אני רואה כמה היא מחייכת כשהיא מספיקה לעשות את המטלות שאני נותן לה.

טוב. שישי היום, העבודה מרובה והיום קצר.