אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

היו זמנים במערב

לפני 10 חודשים. 15 ביולי 2021, 20:46

 כל ילד יודע מהו המקצוע שכולם חלמו לעסוק בו עוד כשהיו בכתה א, והמדקדקים יאמרו - עוד מגן טרום חובה - להיות טבחים,  שזה באמת שפים ויותר מזה- מולטי שפים. ואיך כל החלומות האלו נולדו? נולדו  מתחרויות הטפשת ששם כולם עושים פרצופים נורא לחוצים מזה שלא יספיקו לגרד איזה קישוא על המחבת על מנת שהפרצופים שמעבר לשולחן החשובים, לא, סליחה, המולטי חשובים, חורצי גורלות של חולמי שפיות מבטן אימם, יקבעו אם יהיו בעתיד הופכי פיצות או ילכו כבר עתה אל ביתם העלוב בבושת פנים.

ככה זה נהיה, יש טמבלויזיה, היא מאתרת פרצופים, הפרצופים מתנהגים בדיוק כמו שמצופה מהם והנה - דור חדש של חולמי טבחות מהגן נולד בזה הרגע מול המסך. הנדסת אנוש פשוטה.

 

ואני אומר, אוקי, נניח שחסרים בשוק טבחים, ונניח שהשיטה הנ"ל תעלה את כמותם בשוק, מה שיאפשר ליותר משועממים לשבת לצד שולחנות במסעדות שכתבו עליהן שם ושם ולקבל את המנות המצולחתות או המפוצלחות או איך שהמגה שף יכנה אותן. אז בואו ונמנף את השיטה המעולה הזו למקום בו באמת יש מחסור בעובדים מסורים ותאבי הצלחה: מטפלים בקשישים.

ראשית המטפלים לא יהיו עוד סתם מטפלים בקשישים אלא יהיו בתכנית הריאליטי און ליין, זו ששופטיה יהיו סימן טוב, גרוטו וההיא עם השיער - פרייס, כך לפי זכרוני(שמוותר על שרשרת השמות המשתרכים), ושם הם יהיו - רינג'רי בריאות.

הם ילמדו את שפת הגוף הנדרשת מהמתחרים, את קריאות העידוד העצמיות וההדדיות הנחוצות, את המודעות למצלמה מבלי שהמצלמה תרגיש במודעות הזו. 

יהיה עליהם להתחרות בהכנת רסק בבלנדר, האכלה בכפית קשיש סיעודי, בהחלפת טיטול לקשישה. ברור שהעריכה הדינמית, הבעות הפנים המשתדלות, התחרותיות, התרגשות ודמעות התרגשות של הצלחה ותבוסה, והניצחון של ה"זוכה הגדול", יגדלו חיש מהר דור חדש של תאבי המקצוע הזוהר וקשישי ישראל יזכו לתוספת חיונית של כוח אדם אמביציוזי שכפי שיתברר גם חלם מינקות להיות רינג'ר בריאותי.


להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י