שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני שנה. 7 במאי 2019, 10:08

אני אוהבת לשלם בדייטים על נשלטים שאני מוצאת אותם שווים את המחווה הזו.
אני אוהבת לחזות בתפקידי המגדר מהתפכים ולהרגיש שאני כשולטת מפגינה עליונות כלכלית על הגבר הנשלט שמולי, במקום להצניע אותה וללכת על הנתיב הנפוץ והמקובל של הפמדום ולתת לו למלא עבורי את מה שאני יכולה להשיג לבד. מה שהחברה קבעה שנחשב נורמלי משעמם אותי.

אני אוהבת את תחושת הדיסוננס המטורפת שהוא חש בין הנאה מהחיזור שלי לבין השפלה מאובדן תפקידו המסורתי כגבר שהוא חונך אליו מגיל אפס והיה רגיל להתנהל לפיו עד לרגע זה. זו תחושה שמתאפשרת אך ורק בגלל הסתירה בהתנהגות הזו לכל מה שהחברה הבדס"מית והונילית כאחת החליטו שראוי לגבר ולאישה באופן חוצה תפקידים והעדפות, שמתבטאת במבטו הנבוך אל פניו של המלצר ההמום ובניסיון הנואש שלו לגמגם לו תירוץ כשידיו אינן רשאיות לנוע ממקומן בכדי להוציא את האשראי ולקנות לעצמו חופש מהסיטואציה הזו, שבה החשבון מונח בצד שלו והוא תלוי בחסדי בשביל שיושלם. התחושה שלו, גם אם היא מדומיינת לחלוטין, שעבירה שכזו על חוקי המגדר שהמלצר עד לה תהפוך לדחקה של המשמרת, גורמת לו להרגיש את ההפך המוחלט מכך שאני זאת שמשרתת אותו כשאני משלמת את החשבון. 

אין מספיק מילים בפי לתאר את החוויה של לשבת דווקא מול נשלט אמיד כלכלית ולגרום לו להרגיש שהסכום שהרוויח בזיעת אפו ומעיד על מעמדו ונותן לו נקודות זכות אצל כל העולם ואשתו לא מזיז לי ולא מרשים אותי. שמולי אין לו יותר את הכוח הזה, שאני בעלת המאה והדעה כאן, שאני זאת שקונה אותו. זה גורם לו להרגיש שהוא חייב להחזיר לי את "ההשקעה" הזו בכדי לשמור על ערכו העצמי, אבל באסה לו שכסף או טובות הנאה לא קונים אותי, שאני אדישה לכל סמל סטטוס שענד לגופו או מחכה לו בחניה. הוא לא יעשה את זה בדרך הקלה שהוא רגיל אליה עם כל אישה שהכיר לפני. 
ועם נשלט חסר אמצעים, שיכול להרשות לעצמו הרבה פחות ממה שיש לי, זה גורם לו להרהר בעצמו ובכל מה שהוא למד שמקובל מהתפקיד המגדרי שלו כשהוא מסתכל עלי, ולא מבין אם הוא יותר נהנה מהחיזור והפינוק או מבולבל מחוסר הנוחות הנלווה. בשלבים יותר מתקדמים של קשר כל כך כיף לשחק בזה, לשמוע ממנו מבקש ממני להשתמש בכל מיני מותרות שהוא לא יכול להרשות לעצמו ונמצאות בבעלותי, אבל זה תלוי באם התנהג לרוחי ובאם פסקתי שהיה ילד טוב היום. 

לשלם על מישהו או להעניק לו מחוות שוות כסף לא הופך אותך בהכרח למשרת שלו, לפעמים זה בדיוק האמצעי שלך לשליטה בו. 

מל(ק)ה​(שולטת) - מדליק
לפני שנה
דגיגון​(נשלט) - יואוו..כמה נכון.
לפני שנה
גידיאפ​(נשלט) - מובן
התשלום שלי הוא לא רק כנשלט אלא כי כך חונכתי

עצם אי התשלום על ידי יוצר חוסר נעימות אצלי בבטן ומבאס לגמרי
אבל לא ארגיש מושפל מכך...
לפני שנה
מל(ק)ה​(שולטת) - ניסית?
לפני שנה
גידיאפ​(נשלט) - היה לי בעבר כזה מקרה
באמת באמת שלשלם על מישהי אצלי לא קשור לזה שאני נשלט
לפני שנה
mischievous imp​(נשלט) - לא חושב שאי פעם שילמו עליי בצורה שתיארת (המקסימום זו התעקשות לחצי חצי.. עקב החינוך שלי אני תמיד מציע לשלם, בין אם מ״ג׳נטלמניות״ או מהבניות חברתיות שספגתי מכל מקום שהגבר הוא המשלם הבלעדי), פשוט מצויין ארק, מרענן ומדהים, מאחל לעצמי לחוות את זה יום אחד
לפני שנה
ספיר ספיר​(נשלטת) - מושלם! רגע של שליטה עצמתית ומקורית.
לפני שנה
איה74 - האמת שגם לי זה כיף לשלם (באותה מידה שכיף לי שישלמו עלי). הכיף יכול להיות ממקום "סאבי" כחלק מהרצון לפנק (גם לדומים מגיע פינוק) וזה יכול להיות ממקום של לאתגר את תחושת העליונות של הגבר מולי. סטייל "בוא נראה אותך שומר על תחושת הדומיננטיות שלך כשאני לוקחת אותך למקום שהוא ללא ספק מחוץ לליגה שלך ואז גם משלמת סכום נאה בלי להניד עפעף (ועל הדרך גם מפלרטטת עם המלצרית)".
לפני שנה
שפוט ערבי - יש בזה משהו אבל יכול להיות שאת יותר מסודרת כלכלית או שאת שונה מכל הבחורות שמגדירות את עצמן שולטות והן בעצם נשלטות שמחכות לכסף של הנשלט , דבר שהופך אותן נשלטות בצורה עקיפה
לפני שנה
רותם שני - זה כל כך מקסים.
לפני שנה
charley - אם אתה לא יכול להכות אותו, תנשק לו את היד ואז תכה אותו. (עצם הנשיקה היא המכה.)
לפני חודש
BDSM avi​(אחר) - בהחלט כייף לקרוא בלוג מלא בתכנים על רמה ותחת מחשבות ברורות.
אני כנשלט צעיר כמה שנים באתר חוץ מזלזול ממלא נשים כאן אני נתקל במיעוט כמוך כן יירבו🙏
דוגמה קטנה - היי אפס אני רוצה שתתקשר למספר x ותשלם 1500 שח לבוטוקס ומחר תיקח אותי למרכז ותפנק אותי בלייזר ובמסעדה ואני לא אתייחס אליך בכלל כי אתה אפס.
כל האמור בשיחה בדקה הראשונה אפילו לא ראיתי אותה בתמונה🤦‍♂️
לפני שבוע

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י