בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מדברת לעצמי

ואליו
לפני 3 ימים. 19 בספט׳ 2021, 11:35

לקחו לו 5 שנים, לא 20

שונה אבל דומה, יש לו אישה חדשה

כזו שמקרבת במקום להרחיק

יופי

 

כל מי שהתגעגע שמח

לך נספר כשיגיע הזמן

ואני עדיין אשמור מרחק בטוח

 

רק שזה יחזיק הפעם, שיהיה מאושר

 

פעם הלך

לפני שבוע. 13 בספט׳ 2021, 21:58

א :מה? את יכולה לאונן גם ביד שמאל?

סוקי: כן

א: למה?

סוקי: למדתי, לא רציתי להיות מוגבלת 

א: התאמנת על לאונן ביד שמאל?

סוקי: כן, לא זוכרת מתי, מזמן

א: You are a very special person

לפני שבוע. 13 בספט׳ 2021, 18:02

קבעתי פליידייט* עם אמא שיש לה חיוך מדהים שמזיז לי משהו בפנים, היא יפה מאוד בעיני באופן כללי.

היא גם האדם הכי מוקיר תודה שאי פעם פגשתי, מודה המון ומכל הלב על כל שטות שעושים לקראתה.

וגם זה מזיז לי משהו בפנים.

 

 

* פליידייט זה מפגש עם חברים של הילדים אחרי הגן!

לפני שבוע. 10 בספט׳ 2021, 0:57

אני צריכה אוזניה חדשה כדי שיהיה לי נוח לאונן בלילה לפני השינה. זה צריך להיות משהו שישב באוזניים כמו שצריך כשנמצאים במצב אופקי ויתן סאונד טוב. אם גם אוכל להשתמש בהן לשיחות (במצב אנכי וגם באופקי) זה יהיה מצויין.

איזה סוג יתאים?

 

אני לא מבינה איך אין כזו קטגוריה בחנויות :)

לפני שבועיים. 7 בספט׳ 2021, 0:53

כמה שהן יפות, כמה משמעות, היסטוריה, רגשות וחתיכות מעצמינו יש בהן. אלו שאנחנו זוכרים הופכות לסיפורים המכילים למידה עצמית והתפתחות ואלו שלא הן אותם הדברים אבל ללא סיפור.

הייתי רוצה רשימה של הצלקות שלך, תפריט של צלקות פיזיות, רגשיות ושילובים. בכל מפגש אבחר צלקת אחת ואלקק אותה שעה ארוכה עד שארגיש שהתוכן שלה נספג בתוכי.

אם יצאו לך דמעות, אבלע גם אותן, הן חלק מהצלקת.

לפני 3 שבועות. 31 באוג׳ 2021, 23:46

לפני 3 שבועות. 29 באוג׳ 2021, 18:32

הלשון שלה רכה ומעבירה בי צמרמורות, הייתי רוצה שהיא תלקק אותי מכף רגל ועד ראש, תמיד ובלי הפסקה. הייתי מוותרת על שינה ועל אוכל בשביל זה. היא צוחקת ואומרת לי שאי אפשר לחיות ככה ושאנחנו צריכות לשמור אותי חיה בשביל המנה של מחר.

******

אני אוהבת את הדם שלה, זה כמו סם מתוק בטעם חלודה. אנחנו שוכבות במיטה, אני עושה בה חורים קטנים ומלקקת את מה שיוצא. המבט שלה עובר ביני לבין התקרה. אני אוהבת את המבט המאוהב-מעורפל הזה שנראה כאילו שגם היא על סמים קלים.

ת'אמת, מאיפה לי לדעת איך זה נראה.. מעולם לא ניסיתי.

******

היא עושה גם בה חור קטן ואומרת לי ללקק. "ברית דם" היא קוראת לזה, כמו בסרטים. אחרי זה היא נשכבת אחורה עם חיוך מפונק ודוחפת את הראש שלי למטה.

 

לפני חודש. 21 באוג׳ 2021, 0:42

אם אתן לך שיערת ערווה אחת שלי ואגיד לך לשמור אותה איתך תמיד. כשתאבד או תשכח לקחת איתך - יחסינו יגמרו.

כמה זמן תצליח לשמור?

ואיך?

לפני חודש. 20 באוג׳ 2021, 7:40

אני חושבת הרבה על מה יקרה בגיל זיקנה, מוטרדת מאיבוד יכולות ליצור אינטימיות ומהמגבלות הפיזיות. זה כמובן מביא אותי למסקנה שחייבים למצות את הרגע הנוכחי, אבל זה דיון ליום אחר.

וכן, מצאתי פתרון! (רק צריך לדאוג שאזכור אותו איכשהו 40-50 שנה)

***

נדמיין רגע מצב "היפותטי" בגיל זיקנה, האיברים כבר לא עובדים מי יודע מה ואי אפשר להזדיין באגרסיביות (או בכלל) מה נשאר לנו? אינטימיות שמחממת את הלב, את הגוף ומרטיטיה את המוח - חמה ודביקה כזו (..יאמי..). נניח מצב עוד יותר חמור כשהמוח כבר לא חד והחושים מתכהים - במצב כזה, האינטימיות חייבת להיות פיזית.

****

בבית אבות שבו אני נמצאת יש זקנים מכל הסוגים, יש עצמאיים ויש ישובים בכיסאות גלגלים. לרוב הזקנים קשה לזוז, חלקם בודדים וכבר שכחו מה זו אינטימיות דביקה ומה היא יכולה לעשות להם.

בבית האבות הזה, נמצא גם אתה.

אקח אותך כמו שאתה, רזה, זקן וחלש. אשטוף היטב בסבון ריחני שיבחר ע"י הלקוח.ה, אלביש בוואניז חתול, בגדי מנקה סקסית/ פועל בניין סקסי או כל דבר אחר שהם יבחרו. אגלגל אותך בכיסא הגלגלים לחדר הלקוח.ה ואניח אותך במיטתם. הם יבחרו אם להכנס איתך עכשיו או אח"כ ומה לעשות איתך במיטה, אולי הם יהיו שכובים שם כבר ורק אצרף אותך אליהם. אניח אותך ממש כמו שמניחים תמנון סרוג במיטת פג והלקוח הזקן יחבק אותך חזק. אל תשכח, התמנון לא יכול להיות אקטיבי, הרי הוא בובה, הוא צריך להתחבק ולשתף פעולה בכל הגחמות של הלקוחות. 

אהיה גברת אוקטופוס, אמצא עוד ועוד תמנונים, אשכור את הצוות המטפל להכנת והסעת התמנונים ליעדם וחזרה. אהיה מיליונרית! 

כמובן שגם אשתמש בשירותיך בעצמי כדי לבחון את הסחורה. אם תשתף פעולה יפה תזכה להמשיך להיות תמנון (ולהיות במיטתי מדי פעם) אתה הרי מת על כל החיבוקים והמזמוזים.

לפני חודש. 19 באוג׳ 2021, 0:12

עד כמה שאני אוהבת לבלות זמן בחיק משפחתי (מאוד) אני גם מאוד אוהבת את השגרה עם נגיעות הבדסמ הבלתי ניראות שלי - הקשירות וארוחות הצהריים עם הרכוש. אני מתגעגעת לחלק הזה בי למרות שהנגיעה שלי בו קטנטנה.

 

מסתבר שיש לו מזל, לרכוש הזה שלי, מזל שאני לא עושה איתו דברים כאלה, כי היום ואתמול קראתי סיפור מרתק בהמשכים. סיפור מהסוג הזה שעושה לי רגשות מעורבים עד כדי כך שאני אפילו לא יודעת להעריך אם זו "ספרות טובה או לא" כפי שאחרים עושים.

בזמן שאני קוראת את הבלוג הביזארי (מאוד) שלה אני מבינה שני דברים:

1. חיתול על מבוגרים עושים לי רגשות מעורבים כמו שאני אוהבת. קשה לי לראות ולהבין השפלה ופה אני לגמרי מבינה את האלמנט המשפיל. נזכרתי תוך כדי שפעם קראתי בשקיקה בלוג כתוב נורא של איזה מישהו רק כי ברובו הוא הוא מחותל.

2. המילה שלשול שחוזרת שם המון היא כנראה מה שימנע מרוב האנשים להנות מהסיפור הזה (כן, זו אזהרה!). אה, וגם לשלשל זה משפיל נורא.

3. שכחתי מה רציתי להגיד, משאירה פה מ"מ.

 

אמ"לק:

ממליצה לקרוא את הבחורה מקסימה - sharon-les. כרגע יש בבלוג רק את הסיפור הזה אז תקראו את הבלוג מהתחלה וזהו (כבר נתתי אזהרה לגבי התוכן, נכון?)

ועכשיו אני יודעת למי לפנות כדי לברר פרטים טכניים על סשנים שלא יתממשו.