שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מיוחד כמו כולם

לפני שנה. רביעי, 8 באוגוסט 2018, בשעה 22:38

לפני 10 שנים הייתי הולך למועדון חשפנות, הייתי אז מאוד ביישן וגם לא נמשכתי לסקס אבל כן למגע אז זה היה פתרון קל לחוות חיבה ואינטרקציה ארוטית עם נשים יפות. זה היה נראה לי win win כי גם הן בטח נהנות מעבודה יחסית קלה שהן עושות בסבבה ומרוויחות טוב, יש כאלו שנראו שם עצובות ושלא בא להן אבל אני הלכתי על מי שחייכה והיתה במצב רוח טוב אז זה לא היה קשור אלי. 

עם הזמן התחלתי יותר לדבר איתן וזה התחיל קצת להיות מדכא, מי שענתה לי ל"מה שלומך" בהגזמה שהכל מושלם ומדהים הבנתי שסתם אומרת, ואחרות שראו שמעניין אותי יותר לשוחח באמת התחילו לספר לי על כך שהן חד הוריות וחייבות פרנסה, על חובות, על בעלי מועדנים שמטרידים אותם ועל לקוחות אלימים, בסוף התחשק רק להיות שם בשבילהן אבל באינטרקציה הזאת אני זה שלוקח עוד ממישהי שכרגע נמצאת למטה.

תמיד אוהב באינטרקציות אינטמיות לשאול אותה מי היא אוהבת, וככה או ככה מה את מעדיפה, ותסכל אותי שלרוב ענו מה שאתה רוצה ומעדיף, לקח לי לא מעט זמן להבין שאני לא יכול ללכת לפי מה שהיא רוצה, שהיא לא יכולה לענות לי שבא לה ללכת לישון עכשיו לבד, שהרצון שלה באינטרקציה הזאת לא ממש קיים וחשוב, ורק יש גבולות שהמועדון ותרבות צרכנות המין קבעה, בארצות הברית מקובל בלי מגע אז לקוחות לא נוגעים, כאן בארץ מקובל עם אז לקוחות נוגעים חופשי.   

אחד הדברים שסיפרתי לעצמי זה שאני לקוח מושלם אני אפילו בקושי מחפש מהן מיניות, ואני נחמד, אדיב, נקי, וראיתי שהן באמת מעדיפות אותי על לקוחות אחרים, הבעיה בסיפור הנפוץ הזה הוא שזה שמישהו גרוע יותר ממך לא הופך את מה שאתה עושה ללא גרוע. 

מה שהכי הפיל לי את האסימון זה ששילמתי למישהי על ריקוד ובאמצע היא הפסיקה לזוז פתאום והיתה בכאבים, שאלתי אותה מה קרה, והיא אמרה שזה כאבי מחזור, שאלתי אם היא בסדר ושתנוח ושהיא לא צריכה להמשיך, אבל היא ממש התעקשה ונלחמה איתי על להמשיך את הריקוד, ובצדק מבחינתה אני הרי כבר שילמתי, אם היא תפסיק זה נגד העסקה, וסיכוי טוב שהלקוח לא ירצה לשלם לה שוב והיא תאבד פרנסה. וזה גרם לי להבין מה אני עושה - מישהי עם כאבים במצב שהכי לא בא לה להיות באינטרקציה ארוטית/מינית איתי ואני משלם לה כדי שתהיה בכל זאת.  

ויותר מזה הבנתי שאני לא יכול לעולם באמת להיות הלקוח "הנחמד" אף פעם לא יוכל להיות לי מושג שהיא לא עם כאבים שהיא לא סופר נגעלת ממה שאנחנו עושים, משלמים כדי לא לדעת, כדי שהיא תעשה משהו אינטימי מיני שהיא לא רוצה.

היום אני ממש נרתע מאינטרקציות של מגע אינטמי שאני לא יודע בוודאות שהצד השני מעונין בהן, , מקווה שבעתיד יחנכו לזה יותר להדלק מרצון של הצד השני, ולא לרצות לגעת בו כשהוא לא רוצה.

הטיעונים הלוגים לא משנה כמה הם טובים הרבה פעמים לא משכנעים אותנו לפעמים צריך פשוט להרגיש ולדעת שיש כאן משהו לא נכון, וזה גם באינטרקציות מיניות לא בתשלום אם מרגישים שהפרטנר/ית לא באמת שם אז פשוט לעצור ולשאול. 

יש אולי דברים יותר גרועים מללכת לחשפנות כמו ללכת לזונות, ויש דברים אולי פחות גרועים מחשפנות כמו מלכות בתשלום או שיחות סקס, זה משנה אולי את המדרג, אבל הכל תחת הרצף של לשלם למישהי לאינטרקציה מינית שהיא לרוב לא מעונינת בה, שלא יכול להיות לך מושג עד כמה לא מעונינת ובאיזה מצב היא נמצאת באותו הרגע. 

הלוואי שבעתיד זה יהיה מובן מאליו שעושים רק אינטרקציות מיניות ששני הצדדים רוצים בהן, איזה כיף יכול להיות אם רק נהיה באינטרקציות כאלו. 

 

ניצי המלכה המתוקה - אין הבדל בין למכור גוף ללמכור שכל, כשרונוץ ויכולות. מין צריך להיות סחיר.
לפני שנה
מחפש אמא מאמצת - האמנם?
לפני שנה
Erykah​(שולטת) - לפי הטענה הזו, אז גם אין הבדל בין הורדה פיראטית של סרט לאונס. את אמיתית?
לפני שנה
כנועסקרן​(אחר) - אני לא חושב שיש הרבה אנשים שחולקים על כך שבתעשיית הזנות יש פינות אפלות, או שמי שבמקצוע הייתה מעדיפה להיות מתכנתת בגוגל. אבל מצד שני צריך לחשוב טוב טוב לפני שנותנים למדינה בה את חיה את הכוח להכתיב מה את יכולה ולא יכולה לעשות עם גופך, כולל לסחור במיניות שלך (בהסכמה, כמובן).
לפני שנה
Erykah​(שולטת) - כתבת נהדר, מדויק ויפיפייה (ואני מעריכה אותך מאוד על הרגישות, התבונה והכנות שאיפשרו לך לעבור את התהליך שעברת ועל הפתיחות לחלוק). מעבר ליופי, חשוב בעיניי, יכולה לשתף אצלי קישור?
לפני שנה
dror30 - תודה רבה על המחמאות! בהחלט יכולה.
לפני שנה
מכה בתורה - את כל כך צודק. האח הגדול מוכר לנו חיים של אנשים כמונו במחיר של פרסומות. השאלה מה זה עושה לאותם אנשים אחרי שנשמתם נמכרה לנו. זו הזניה אמיתית פומבית. לפחות הזונה עושה את זה בסמטה או מיטה, ללא מצלמות.
לפני שנה

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י