בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מיוחד כמו כולם

לפני 9 חודשים. 12 באוק׳ 2019, 3:45

הייתי פעם בסדנת ספנקינג בפסטיבל מיניות ונילי, המנחה אמר לנו לתרגל ספנקינג בזוגות כשהוא הדגים איך הכי טוב להכות, בלי הכנה ובלי הקשר אחרי ספנקים ספורים יצא כל הכיף מהעניין.

אני מדמיין סדנת ספנקינג אחרת שבה מבקשים מכל אחד לחבר פנטזיות,  בהקשרים שונים, למשל בקטע סמכותי ענישתי חינוכי, של בוסית ועובד, מפקדת וטירון, שולטת ונשלט, ובפנטזיה אפשר לבחור שזה יהיה אחרי מעשה רע של הנענש, או כחלק רוטיני בשגרת היום להבהיר מי בעל הכח, ויש אינספור פרטים למלא האם התחתונים מופשלים? האם מבקשים ממנו להתפשט או שמפשיטים בכח? האם זה ביד ליותר אינטימיות והשפלה או הולכים על מקסימום כאב? 

הקשר נוסף יהיה ספנקינג כאקט של התעללות משעשעת, אולי זה נקמה במישהו לתפוס אותו ולתת לו ספנקינג? אולי הפסד בהתערבות? ואולי מסורת של birthday spanking,

ואפשר לדמיין ספנקינג כאקט ונילי שבו אחד מהם מבקש שיתנו לו ספנקינג רק כי זה גורם לו עונג בישבן. כל אחד ומה שעושה להם את זה.

אחר כך אפשר להתחלק לשלישיות וכל אחד בתורו יממש את הפנטזיה כשהוא יתן תפקיד לשני האחרים, בסדנא יש גבולות ולא כולם רוצים לבצע, אז מה שיפה זה שאפשר רק להכין את זה, במלחמות אסטרטגיות אומרים לפעמים שהאיום חזק מהביצוע. אז גם כאן כמו ששולטת אמרה ההכנה יכולה להיות יותר מגרה מהספנקינג עצמו.

ולמה להתחלק לשלישיות ולא לזוגות? בספנקיג עוד מישהו יכול להיות תוספת מגניבה, אפשר להיות על הברכיים של שניהם כששניהם נותנים לך ספנקינג כל אחד על לחי אחרת, אפשר שמישהו יתן ספנקינג והשניה תחזיק אותך בכח כדי שלא תברח, אפשר שהשלישית פשוט תתבונן בקבלת ספנקינג וגם לזה יש המון משמעות שאפשר ליצוק, השלישי יכול להתבונן בלעג ולהגביר את ההשפלה, או שהוא יכול להביט בחשש כי הוא הבא בתור או שהיא יכולה להביט בציפייה והמתנה כי בסיפור היא עוד מעט אמורה גם לשים אותו על הברכיים שלה. 

 


להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י