לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דובונית חומת עין

לפני 3 חודשים. שבת, 5 באוקטובר 2019, בשעה 09:27

הוא נותן לי כדורי שינה ואנחנו מחכים חצי שעה. אז הוא אומר לי לספר לו על כל הפעמים שאבא שלי היה אונס אותי כשהייתי ילדה קטנה. לספר לו הכל בפרטי פרטים. 

בזמן שאני מספרת לו הוא משפשף את הכוס שלי, וכשאני מתחילה להתגרות אני מתחילה גם לבכות. זה הסימן שלו להפוך אותי על הבטן ולזיין אותי. הבכי שלי מתגבר ואני מתחילה להתנגד ומתחננת שהוא יפסיק. 

אבל ברור שהוא לא יפסיק. הוא אף פעם לא מפסיק. מה שאני רוצה לא משנה בכלל. מה שהוא רוצה זה הדבר היחיד שקובע. 

הוא ממשיך לאנוס אותי ומסתכל עלי כשאני מנסה להיאבק בו בצורה מגוחכת. הוא מסתכל עלי כשאני מנסה להילחם בכדורי השינה שבגוף שלי. הוא ממשיך להשתמש בי עד שהמאבק שלי נחלש ובסוף אני מאבדת את ההכרה. 

ואז אני באמת הופכת לבובת הזיונים שלו. הוא יכול עכשיו להשתמש בגוף שלי כאוות נפשו. לדחוף את הזין שלו לגרון שלי, להוציא את הפלאג שלי ולזיין אותי בתחת, להשתמש בי כמו שצריך להשתמש בי, כמו חפץ, פשוט אוסף של חורים ששייכים לו והוא יכול למלא אותם בזרע שלו מתי שהוא רוצה. 

המשחק בשבילי הוא כשאני מתעוררת בסוף לנסות ולנחש באיזה חור שלי הוא השתמש וכמה פעמים. 

אם הניחוש שלי מספיק טוב, הוא מרשה לי לצפות בסרטונים שהוא צילם בזמן שהוא מזיין אותי שוב. הוא מנצל אותי בזמן שאני צופה בעצמי נאנסת שוב ושוב ומתעלפת ושוב נאנסת כשאני חסרת הכרה, פשוט ממלאת את הייעוד שלי בחיים. 

לפני 4 חודשים. ראשון, 22 בספטמבר 2019, בשעה 15:39

שוברת את שתיקת הבלוג שלי כדי לשתף אתכם בשיחה קטנה שהיתה לי עכשיו עם "גבר" מהאתר

בכרטיס שלו ה"גבר" מעיד על עצמו ש"מאמין בבדסמ שמגיע עם כבוד הדדי, הקשבה, פתיחות ולעולם ללא נזק."

 

וזה מה שכתב לי היום בפרטי: 

15:23
k m r
: איזה זיון את?
15:24
k m r
: אני מדבר אליך
15:25
nilberry
: אתה אולי מדבר אבל אתה לא מעניין
k m r
: לא? לא מעניין אותך?
חתיכת חור מטונף.
15:26
k m r
: את זונה מטומטמת. חור לשירות גברים עלובים.
אסלה מסריחה

 

לא נעלבתי כי רוב הדברים שהוא כתב עלי באמת נכונים! חוץ מהמטומטמת. אני אשה חכמה ויש לי גם חוכמת רחוב ואני קולטת את המתוסכלים האלה מרחוק, ולא סתם אמרתי לו שהוא איש לא מעניין. פשוט עצוב לי לחשוב כמה דחיות ותסכול המסכן הזה חווה שגרמו לו להגיע לשפל הזה. באמת נהיה לי עצוב...

לפני 3 שנים. שלישי, 27 בספטמבר 2016, בשעה 23:28

תעניש אותי על זה שאני מתגרה בך

ביקשתי את זה

זה מגיע לי

 

כי לבשתי את החצאית הזו

כי רקדתי ככה

כי שתיתי את כל האלכוהול הזה

 

כי אני אישה

 
לפני 3 שנים. שלישי, 20 בספטמבר 2016, בשעה 22:45

היא צרחה לכיוונו, מתחננת אליו שיפסיק. הזרם החשמלי שהוא התאים היה גבוה מדי עבורה, והיא הרגישה שכל הגוף שלה רועד ורוטט, חסרת אונים לחלוטין מול היצרים הסדיסטיים שלו. 

"דברי בקול שמתאים לתוך הבית, גברת צעירה. כל כך חצופה...חשבתי שכבר אילפתי אותך מספיק טוב. כנראה שאצטרך להגביר את הזרם החשמלי עוד קצת ולראות אם זה ילמד אותך לבקש דברים בצורה יותר מנומסת". 

לפני 3 שנים. שלישי, 20 בספטמבר 2016, בשעה 18:49

גברים נשואים שמשתמשים באתר הזה כדי להכיר נשים:

בעיני אתם זבל אנושי, טינופת שלא ראויה שידרכו עליה. פחדנים עלובים שאין להם טיפת אומץ לעמוד כמו גברים מול האישה שלהם, להסתכל לה בעיניים ולהגיד לה: לא רוצה להיות אתך. 

אתם עכברים פתטיים, גיבורי מקלדת שבוגדים באשה שאוהבת אתכם מאחורי הגב שלה. תמיד יש לכם סיפורים נוגעים ללב. "אבל היא לא אוהבת קינקי", "אבל זה בידיעה", "אבל היא מפרגנת לי, "אבל יש לה שערות באוזניים". זו הבעיה שלכם. ואם תנסו לגלגל אותה עלי, אני אגיד לכם בדיוק מה אני חושבת עליכם. 

וזה מה שאני חושבת עליכם.

אתם לא חייבים להסכים עם מה שכתבתי פה ולמען האמת אני לא שמה זין על דעתכם. אבל זו דעתי ואני אגיד אותה לכל עכבר נשוי ועלוב שיעז לפנות אלי באתר הזה. אם אתם פונים אלי, צפו לקבל ממני ג'ורה על הראש המכוער שלכם. אפסים. 

לפני 3 שנים. שלישי, 20 בספטמבר 2016, בשעה 16:01

אז זה מה שמדליק אותך? שמתנהגים אלייך כמו אל חיה? נשים רגילות לא היו נרטבות רק מהמחשבה שהן תת-אנושיות. נשים רגילות לא היו מתרגשות מהמחשבה שיתנהגו אליהן ככה. אבל את לא אשה רגילה, נכון? את זונה חולה בראש. 

לפני 3 שנים. שבת, 17 בספטמבר 2016, בשעה 23:29

כשאני שואלת גברים למה זה כל כך מגרה אותם לזיין אותי בתחת, בדרך כלל מה שהם עונים לי זה "כי זה כיף לי וזה מכאיב לך". שזה מגניב כי זו הסיבה שאני אוהבת שהם מזיינים אותי בתחת. 

לפני 3 שנים. שבת, 17 בספטמבר 2016, בשעה 23:13

בבקשה תאנוס לי את הפה ותהפוך אותי לזונה שלך באיזה מלונית מרוחקת מחוץ לעיר. אני רוצה שתאנוס אותי ותשפיל אותי, ושבחורים משוגעים, מסוכנים, מניאקים, דפוקים וסוטים ישתמשו בי להנאות שלהם, ימלאו את החורים שלי ויכסו את הפנים היפים והמושלמים שלי עם השפיך החם שיוצא מהביצים שלהם. צלם איך הומלסים משתינים לי בפה ורוקדים מסביבי כשהם בועטים בי. תשתמש בטלפון שלי כדי לצלם סרט שבו אני מוצצת לרועה גרמני בסמטה. אחר כך תמצא כמה אנשים ממש ממש שיכורים שיירקו עלי לפנים לפי התור ויכו אותי באגרופים זקנים ומיובלים בזמן שאני בוכה, מסתכלת למצלמה ואומרת: "אמא, את גאה בי? אני יפה ומקובלת!". אחר כךל תשלח את הסרט לכל רשימת הקשר שלי, ולהורים שלי קודם ראשונים. 

לפני 3 שנים. ראשון, 28 באוגוסט 2016, בשעה 13:33

למצוץ לגבר שמוצא חן בעינייך זה כזה כיף, באמת. 

זה כאילו "תודה שהצחקת אותי ככה, אני מקווה שאתה נהנה להרגיש את הזין שלך בתוך הגרון שלי"

לפני 3 שנים. ראשון, 28 באוגוסט 2016, בשעה 12:07

"מהר מאד למדתי שכשאני קושר אותה ככה שהיא לא יכולה לזוז ואז הטבע קורא לה, היא משאירה לכלוך. אז התחלתי להשאיר אותה בחצר במקום בתוך הבית".