ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דובונית חומת עין

לפני שנתיים. שלישי, 27 בספטמבר 2016, בשעה 23:28

תעניש אותי על זה שאני מתגרה בך

ביקשתי את זה

זה מגיע לי

 

כי לבשתי את החצאית הזו

כי רקדתי ככה

כי שתיתי את כל האלכוהול הזה

 

כי אני אישה

 
לפני שנתיים. שלישי, 20 בספטמבר 2016, בשעה 22:45

היא צרחה לכיוונו, מתחננת אליו שיפסיק. הזרם החשמלי שהוא התאים היה גבוה מדי עבורה, והיא הרגישה שכל הגוף שלה רועד ורוטט, חסרת אונים לחלוטין מול היצרים הסדיסטיים שלו. 

"דברי בקול שמתאים לתוך הבית, גברת צעירה. כל כך חצופה...חשבתי שכבר אילפתי אותך מספיק טוב. כנראה שאצטרך להגביר את הזרם החשמלי עוד קצת ולראות אם זה ילמד אותך לבקש דברים בצורה יותר מנומסת". 

לפני שנתיים. שלישי, 20 בספטמבר 2016, בשעה 18:49

גברים נשואים שמשתמשים באתר הזה כדי להכיר נשים:

בעיני אתם זבל אנושי, טינופת שלא ראויה שידרכו עליה. פחדנים עלובים שאין להם טיפת אומץ לעמוד כמו גברים מול האישה שלהם, להסתכל לה בעיניים ולהגיד לה: לא רוצה להיות אתך. 

אתם עכברים פתטיים, גיבורי מקלדת שבוגדים באשה שאוהבת אתכם מאחורי הגב שלה. תמיד יש לכם סיפורים נוגעים ללב. "אבל היא לא אוהבת קינקי", "אבל זה בידיעה", "אבל היא מפרגנת לי, "אבל יש לה שערות באוזניים". זו הבעיה שלכם. ואם תנסו לגלגל אותה עלי, אני אגיד לכם בדיוק מה אני חושבת עליכם. 

וזה מה שאני חושבת עליכם.

אתם לא חייבים להסכים עם מה שכתבתי פה ולמען האמת אני לא שמה זין על דעתכם. אבל זו דעתי ואני אגיד אותה לכל עכבר נשוי ועלוב שיעז לפנות אלי באתר הזה. אם אתם פונים אלי, צפו לקבל ממני ג'ורה על הראש המכוער שלכם. אפסים. 

לפני שנתיים. שלישי, 20 בספטמבר 2016, בשעה 16:01

אז זה מה שמדליק אותך? שמתנהגים אלייך כמו אל חיה? נשים רגילות לא היו נרטבות רק מהמחשבה שהן תת-אנושיות. נשים רגילות לא היו מתרגשות מהמחשבה שיתנהגו אליהן ככה. אבל את לא אשה רגילה, נכון? את זונה חולה בראש. 

לפני שנתיים. שבת, 17 בספטמבר 2016, בשעה 23:29

כשאני שואלת גברים למה זה כל כך מגרה אותם לזיין אותי בתחת, בדרך כלל מה שהם עונים לי זה "כי זה כיף לי וזה מכאיב לך". שזה מגניב כי זו הסיבה שאני אוהבת שהם מזיינים אותי בתחת. 

לפני שנתיים. שבת, 17 בספטמבר 2016, בשעה 23:13

בבקשה תאנוס לי את הפה ותהפוך אותי לזונה שלך באיזה מלונית מרוחקת מחוץ לעיר. אני רוצה שתאנוס אותי ותשפיל אותי, ושבחורים משוגעים, מסוכנים, מניאקים, דפוקים וסוטים ישתמשו בי להנאות שלהם, ימלאו את החורים שלי ויכסו את הפנים היפים והמושלמים שלי עם השפיך החם שיוצא מהביצים שלהם. צלם איך הומלסים משתינים לי בפה ורוקדים מסביבי כשהם בועטים בי. תשתמש בטלפון שלי כדי לצלם סרט שבו אני מוצצת לרועה גרמני בסמטה. אחר כך תמצא כמה אנשים ממש ממש שיכורים שיירקו עלי לפנים לפי התור ויכו אותי באגרופים זקנים ומיובלים בזמן שאני בוכה, מסתכלת למצלמה ואומרת: "אמא, את גאה בי? אני יפה ומקובלת!". אחר כךל תשלח את הסרט לכל רשימת הקשר שלי, ולהורים שלי קודם ראשונים. 

לפני שנתיים. ראשון, 28 באוגוסט 2016, בשעה 13:33

למצוץ לגבר שמוצא חן בעינייך זה כזה כיף, באמת. 

זה כאילו "תודה שהצחקת אותי ככה, אני מקווה שאתה נהנה להרגיש את הזין שלך בתוך הגרון שלי"

לפני שנתיים. ראשון, 28 באוגוסט 2016, בשעה 12:07

"מהר מאד למדתי שכשאני קושר אותה ככה שהיא לא יכולה לזוז ואז הטבע קורא לה, היא משאירה לכלוך. אז התחלתי להשאיר אותה בחצר במקום בתוך הבית". 

לפני 3 שנים. שבת, 2 ביולי 2016, בשעה 17:33

רק שני חורים. בלי זהות, בלי זרועות, שום דבר שצריך להרגיש אשמים אם מתעללים בו...

במיוחד כששני החורים האלה לא יכולים לראות שום דבר, וגם לא לעצור שום דבר מלהתרחש...

מדמיינת איך זה מרגיש לקיים סקס ככה...