בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

.

כל המוגש כאן מוגש כשירות לציבור קוראי הכלוב ואך ורק כשירות. אין לראות בכתוב המלצה או קביעה חד משמעית. הכל פתוח לדיון ונתון לערעור. הכתוב לא בהכרח יהיה פרטני כלפי כל אדם ואדם, אנשים הם שונים, משונים ואוהבים דברים שונים. הכל יהיה בקווים כלליים והגדרות רחבות שכל אחד יוכל לקחת לעצמו מה שהוא חושב לנכון ולהשאיר מאחור מה שהוא לא מעוניין בו.

חל איסור להעתיק, לשתף או לדבר על הכתוב כאן ללא אישור מכותב הבלוג. מי שיעשה זאת ייענש בחומרה. (סתם, תעשו מה שבא לכם. רק תנו קרדיט.)
לפני 3 שנים. 28 במאי 2018, 19:31

הרגע הזה שאתה לוקח זונה, היא נצמדת אליך לכמה ימים וזה נותן לה תחושה שזהו. היא יכולה להפסיק לעבוד, היא יכולה לחזור להיות היא, לפני שהפכה לזונה. להשתמש בשם האמיתי שלה, לא בשם ״במה״ שהבוס נתן לה. היא יכולה לרקוד במועדון בלי לשים לב לגברים שמסביב, בלי לנסות לצוד או לפתות, היא יכולה סתם לקפוץ בלי קשר לקצב והיא לא צריכה לדאוג לגבי מי שיקח אותה למלון כי היא חוזרת עם מי שהיא הגיעה.  

 

היא הייתה נוהגת להסתכל עליי ולומר לי שאני יפה תוך כדי שהיא נושכת לעצמה את השפה ואז היא הייתה מנשקת אותי. כששכבנו במיטה היא הייתה אומרת “I like you”, היא לא רצתה להשתמש במילה “love” בלי שהיא בטוחה שהיא מתכוונת לזה, לא בטוח בכלל שהיא תוכל אי פעם להתכוון לזה. הפרצוף שלה זורח כשאני מסביר לה שזה בסדר אם רק נישן מחובקים, זה באמת בסדר, היא לא עובדת היום. היא לא צריכה לספק אף אחד בשביל מיטה לישון או בשביל לקבל חיבוק.

 

והחיבוק. החיבוק הזה, הנשיקה הקטנה הזאת לחזה, החיוך הקטן שהיא מגניבה כשאני מנשק לה את הלחי, השפשוף של הפנים על שיערות החזה שלי והשילוב, שילוב הידיים, אצבעות משולבות של מי שהיה לקוח ומי שהייתה זונה. היום אני לא לקוח ואת לא זונה. אנחנו סתם עולים לישון, עד מחר או מחרתיים. עד שזה יגמר. 

Daddy's Kitten​(אחרת) - Pretty woman :)
לפני 3 שנים
Redemption - תאמיני לי שהמציאות מורידה לברכיים כל תסריט דמיוני.
לפני 3 שנים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י