בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

.

כל המוגש כאן מוגש כשירות לציבור קוראי הכלוב ואך ורק כשירות. אין לראות בכתוב המלצה או קביעה חד משמעית. הכל פתוח לדיון ונתון לערעור. הכתוב לא בהכרח יהיה פרטני כלפי כל אדם ואדם, אנשים הם שונים, משונים ואוהבים דברים שונים. הכל יהיה בקווים כלליים והגדרות רחבות שכל אחד יוכל לקחת לעצמו מה שהוא חושב לנכון ולהשאיר מאחור מה שהוא לא מעוניין בו.

חל איסור להעתיק, לשתף או לדבר על הכתוב כאן ללא אישור מכותב הבלוג. מי שיעשה זאת ייענש בחומרה. (סתם, תעשו מה שבא לכם. רק תנו קרדיט.)
לפני 3 שנים. 31 במאי 2018, 0:22

למרות שאין לי הרבה מה להציע.
בעצם, אין לי כמעט בכלל.


אני לא עשיר, פאק אפילו לא קרוב, אין לי בית שקניתי וכרגע אפילו רכב אני לא מחזיק. האמת היא שאני גם לא כזה מוצלח. בחרתי במקצוע שאני לא באמת אוהב רק כי ברמה מסויימת הוא דיי קל לי ואמונה של אנשים בי קידמה אותי בחיים הרבה יותר מהיכולת האמיתית שלי.


אני לא גבוה, כף היד שלי לא ענקית ואני לא חסון. בעצם, אני אפילו קצת מכופף, קצת שבור, מעוך, אחד כזה שרואים עליו שהוא עצוב רוב הזמן. כשאני מוריד את מסיכת הבטחון שלי אני דיי ביישן, אפילו מובך חברתית לפעמים. אני מחייך עם פה סגור רוב הזמן ומשלב ידיים הרבה. אני שם יד על הבטן כשאני מרגיש פגיע ומסובב שיחות כשאני הנושא.


ועדיין, מאוד קל להתאהב בי. אלו אולי העיניים או הדיבור או שאני פשוט גורם לאנשים להרגיש טוב עם עצמם כשהם ליידי, אני לא יודע. זה אולי הדחף הבלתי מוסבר שלי לדעת הכל על האדם שמולי ולשאול כמעט תמיד את השאלות הנכונות ולהקשיב לתשובות כי אני באמת רוצה לדעת. זאת אולי התחושה שאני נותן שלא משנה מה יספרו לי אני לעולם לא אהיה מופתע או אשפוט כי אף פעם לא הייתי ולא אהיה במקום שנותן לי זכות לשפוט את האחר. זאת אולי ההרגשה שאני מפזר כמו בושם טוב שאם אני כאן איתך אז הרגע הזה הוא הדבר היחיד שקיים כרגע. זה אולי התסביך שיש לאנשים לתקן דברים שבורים או שהם פשוט רואים במה שחסר בי קצת את עצמם.


אני טוב בלקבל דחייה, אני טוב בלזייף חיבוק. אני מצויין בלתת לך להרגיש את מה שנחוץ לך בזמן הנכון ואני הכי טוב בלברוח ברגע שאני צריך להיפתח גם.


מאוד קל להתאהב בי, גם אחרים יעידו.
לצערי, גם מאוד קל להיפגע.

אשלייה אירוטית - נפלא פשוט
פשוט נפלא !
לפני 3 שנים
Redemption - תודה נראה לי (:
לפני 3 שנים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י