סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

.

כל המוגש כאן מוגש כשירות לציבור קוראי הכלוב ואך ורק כשירות. אין לראות בכתוב המלצה או קביעה חד משמעית. הכל פתוח לדיון ונתון לערעור. הכתוב לא בהכרח יהיה פרטני כלפי כל אדם ואדם, אנשים הם שונים, משונים ואוהבים דברים שונים. הכל יהיה בקווים כלליים והגדרות רחבות שכל אחד יוכל לקחת לעצמו מה שהוא חושב לנכון ולהשאיר מאחור מה שהוא לא מעוניין בו.

חל איסור להעתיק, לשתף או לדבר על הכתוב כאן ללא אישור מכותב הבלוג. מי שיעשה זאת ייענש בחומרה. (סתם, תעשו מה שבא לכם. רק תנו קרדיט.)
לפני 3 שנים. 26 ביוני 2018, 15:46

וזה בכלל לא משנה כמה פעמים היא תעביר לך יד על הפנים ותגיד לך שאתה יפה. זה בכלל לא משנה כמה פעמים תשמע ״עוד״ כשאתה שם בפנים, כמה פעמים תראה אותה מגלגלת את העיניים אחורה כשאתה עד הסוף ואז נכנס עוד טיפה רק בשביל להרגיש אותה רועדת. זה בכלל לא משנה כמה היא תגיד לך שהיא צריכה אותך, רוצה אותך, שאתה הדבר הכי טוב שקרה לה. זה בכלל לא משנה כמה תדברו או על מה. מה תתכננו ומה תגשימו.


כשהיא תגיד לך שהיא אוהבת אותך אתה לא תענה. הברק שהיה לך בעיניים יעלם. אפילו לא תחשוב על תגובה, לא תחשוב על כלום. היא תמשיך במה שהיא עשתה באותו רגע, כאילו לא קרה כלום, כאילו לא נוצרה כאן חומת קרח בין שניכם.


כשזה יקרה עם הראשונה, תגיד לעצמך שהבעיה אצלה. היא לא בשבילך, היא הייתה קלה מידי, זולה מידי, שמנה מידי, רזה מידי, היא פשוט לא הייתה באותו ראש כמו שלך. היא לא יכולה להבין אותך. היא הבעייתית כאן, לא אתה.


ואז תבוא השניה. השלישית. הרביעית. אתה תמיד תמצא תירוץ. לא רק שאתה חלול ממשמעות ותוכן, כל פעם שעוד אחת הולכת אתה מתרוקן אפילו יותר. אתה מתחיל להבין שההגנות והאטימות מבחוץ לא שומרות על כלום, אין על מה לשמור. איך תצליח להאמין שמישהי אוהבת אותך או לאהוב אותה אם אתה בכלל לא אוהב את עצמך?

'shir - עפי הפוסט הזה לא חלול ממשמעות או מתוכן בכלל בכלל. יש על מה לשמור 3>
לפני 3 שנים
RedAnarchy - אף אחד לא באמת חלול. רק מנותק מעצמו. צריך למצוא את ה"שקע" המתאים.
לפני 3 שנים
Zohe​(נשלטת){האיש שאיתי} - אל תעלב, אבל זה שיקוף של דור שלם..
כמה שפחות רגש, כמה שיותר ריגוש..
חיבוק מפה אם זה יעזור.
לפני 3 שנים
Redemption - יכול להיות, אני לא יודע. בכל מקרה אני לא קול של דור, אני הקול שלי וגם זה בקושי.
לפני 3 שנים
Miss Hide -
נדמה לי שכבר כתבת פעם משהו שהזדהיתי איתו בהקשר הזה.
אוף.
אגב, אם זה איכשהו משנה לך, יש לזה פתרונות תאורטיים.
עד כה לא הצלחתי ליישם אף אחד מהם מעשית.
לפני 3 שנים
Redemption - הקלות הבלתי נסבלת וכו׳
לפני 3 שנים
Miss Hide -
צודק :)
מצאתי את זה.

תמשיך לכתוב (אם מתחשק לך, זאת אומרת). זה מעניין.
לפני 3 שנים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י