צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ימיה חוק וסדר, לילותיה רוח וחשמל

Juliet loves the beat and the lust it commands
Drop the dagger and lather the blood on your hands, Romeo
לפני חודש. 18 בספט׳ 2021, 18:53

אני חוצה בחיפזון כביש מסוכן. הגעתי. אני נושפת, מתיישבת על שרפרף מוגבה שצופה על הנוף. היית יכול להביט בי כך עכשיו, יכולתי להיות לך נערת חלומות, בשיער מתנפנף ברוח ועיניים שבורקות, בוהות אל אופק אינסופי.

אילו חלומות היית מבקש ממני?    

כאלה מלאי מהות וגעגוע? כאלה כואבים שייתקנו את העולם? כאלה אכזריים שיגדעו באיבם את כל המתחרים שלך? כאלה שבהם זוכרים או שוכחים? 

אני כותבת כאן. אליי בעיקר, לפעמים גם אל אחרים, נותנת מקום לעכברושים שמרצדים אצלי בצידי המרקע, מאירה עליהם בפנס ועוקבת אחרי המחילות המדממות אליהן הם בורחים. לפעמים אני רוצה להיות שונה, למכור כאן גרסה טובה יותר של עצמי, כזאת שתתאים לתבליט המדוייק שפעם שאפתי להיות.   

אני כותבת במשפטים סבוכים ונטולי הומור מחשבות קודרות, בדידות, ולקחים כואבים. משאלות לב וחסכים, כאילו לעולם לא אפגוש אף אחד שקרא כאן. 

אני לא כותבת את המלוכלך הפוטוגני, את תיאורי החישה המענגים כל כך, מצופים בטעם הייחודי שנקרא בדסמ. אפילו הפרופיל שלי כבר לא מכיל גבולות. וזה לא כי אני ותיקה מידי לזה, או מוכרת, או מעניינת כל כך שהם לא משנים. זה כי אני כותבת כאן, ושוכחת לפעמים שזה אתר היכרויות. אני כותבת כאן כדי לתת אוויר לרגשות דחוסים עד להתפקע שאני מחזיקה בקושי תחת המעטה הפשוט והפשטני שלי. 

אני חושבת שהייתי רוצה להיות נערת החלומות של מישהו, אבל אני לא בטוחה אם הייתי נעתרת להגשים לו אף חלום. אני חולמת בעצמי, רחוק ולא ריאליסטי, וחייה את אותה השגרה כמו כולם. אני לא יודעת אם הייתי יכולה להיות נערת חלומות, אבל לפעמים, כשרוח ושמש ומלח נמהלים בי, והעולם מסתחרר כאילו שנשארו רק כבישים שעוד כדאי לכבוש, אז, אני רוצה. אני כל כך כל כך רוצה. 

Crimson raven​(שולט) - ❤
לפני חודש
זחלן​(נשלט) - מבין, גם אני כותב כאן חלקים מעצמי, ועדיין מקווה תמיד שאלה יפלו על עיניים קשובות.
בלהיות נערת חלומות יש לא מעט שברון לב, גם עבורך וגם עבור החולם, אלא אם יש חרך קטן של אמונה דרכו חלומות עשויים להפוך למציאות.
לפני חודש

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י