סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למענך ובשבילך בבלעדיות

נעמת לי מאוד גברתי חושב עלייך ללא הפסק ומשתוקק לחמוקייך ולשדייך הסימטריים הענוגים והעסיסיים
לפני שנה. 31 במאי 2019, 15:15

השולטת הוירטואלית שלי תפסה אותי בשקר

בנוסף הפסדתי לה בהתערבות אמרתי לה שמגיע 

לי עונש חשבתי לתומי שאקבל עונש וירטואלי פיזי

לצערי קיבלתי עונש לא להיכנס לאתר הכלוב 

במשך שבוע לאחר תחנונים מצידי עונשי הוקל

לא להיכנס לאתר עד יום א' הקרוב 

ואני שואל האם זה אכן עונש ראוי או קל מידי ?

לפני שנה. 26 במאי 2019, 22:14

בחודשים האחרונים יצא לי לדבר עם שולטת

מיוחדת מהכלוב.תמיד פניתי אליה בנימוס 

היא הייתה משיבה לי בנימוס והתיחסה אליי 

באופן נעים אתמול היא פנתה אליי בעצמה ,אני הופתעתי למען האמת הרגשתי שהיא בעצם רוצה קשר מעמיק איתי,היום שוחחנו שעות בצט ולאחר מכן באמצעי תקשורת אחר .

וזהו מרגיש שאני שלה בשלב ראשוני כנשלט

וירטואלי שלה.ציוותה עליי לא לאונן אלא בהוראה שלה ואני כבר חצי שעה עם פלאג באחוריי מרגיש מוזר ומאושר חש "מלא" ברקטום שלי.מקווה מאוד שאהיה שלה לתקופה ארוכה

ושהגעתי אל המנוחה והנחלה בעזרתה האדיבה

של מלכתי הנערצת.

לפני שנה. 5 בנוב׳ 2018, 14:51

יושב במשרדי הפרטי משוחח עם מישהי שפנתה אליי בחדר שפתחתי בצ'ט מפה לשם מתברר שהיא שולטת מדברים באופן כללי מנסה להוביל אותה לכיוון של שליטה וירטואלית אבל מתברר שהיא בררנית ולא מתמסרת בקלות לבסוף היא משתכנעת ומבצעת בי שליטה וירטואלית מענגת =כואבת מהפנטת.

מצווה עליי להחליף תמונת פרופיל ומתחילה לשלוט עליי מורה לי ללטף את הלחי ולסטור לעצמי בחוזקה להצמיד את הפיטמות לחלון הקפוא שבחדרי ולאחר מכן לצבוט בחוזקה את הפיטמות הרגשתי כאב חד אבל חייב להודות שגם עונג צרוף.ציוותה עליי להצמיד את הביצים לחלון הקר כאשר הכלי שלי מתוח וזקור על בטני לאחר מכן לצבוט בחוזקה את הביצים .לאחר מכן היא הורתה לי להתחיל לאונן אבל לא לגמור אלא בשעה 14.00 בדיוק אחרת אענש בחומרה .לפני שאני גומר עליי להתחנן על 4 ולבקש את הרשות שלה לגמירה.אני מתפתל עם כאבי ביצים והזין לא שועה לרגשותיי ועומד להתפרץ בכל שניה לבסוף אני מתחנן על נפשי ומלכתי מאפשרת לי את הגמירה הגמירה הגואלת .נהניתי מאוד מלכתי הנעלה כולי תקווה שזה לא היה חד פעמי.

נ.ב. הכל אמת לאמיתה 

לפני שנתיים. 31 במרץ 2018, 11:43

 אין לי צ'ט לפחות כשעתיים

האם זה רק אצלי ?

לפני שנתיים. 25 בינו׳ 2018, 17:50

לאחר מאמצים לא מבוטלים חשבתי שמצאתי שולטת וירטואלית לצערי היא דורשת ממני פתיחות מלאה כולל שם פייסבוק כאשר היא עצמה כלל לא מעוניינת למסור אינפורמציה מינימלית לגבי עצמה ,ברצוני לציין שהיא נשואה וציינה בפניי שאין סיכוי למפגש ביננו,שאלתי היא לשם מה לעזאזל היא צריכה את כל הפרטים עליי ?

לפני שנתיים. 27 בנוב׳ 2017, 12:34

...ישנה מישהי מאוד מיוחדת באתר

שאני נכסף עורג ומחורמן עליה קשות

המוזר הוא שלא נפגשנו 

נמשך במיוחד לאיבר המין המרכזי 

בגופה ....המח שלה.

מבקש מאוד להיות משוייך אליה....

לפני שנתיים. 21 בנוב׳ 2017, 14:00

...קבעתי להיום לאחר לא מעט תכנונים עם אחת שולטת רעה לפתע משום מקום הנחית עליי המנהל ישיבה דחופה כאשר אני על המצגת בדיוק בשעה שנקבעה לי עם אותה אחת .

מה עושים ????

לפני שנתיים. 10 בנוב׳ 2017, 17:21

...התחלתי לאונן בגיל 11-12 אבל לא בשיטה הרגילה של נער מתבגר הייתי אוהב להתחכך עם הזין שלי על המזרון הקשיח במיטתי.

אימי סבלה ממני קשות הייתי מלכלך

את כל המצעים על בסיס יומי ממש לא היה לי נעים ממנה התחלתי לשכלל את השיטה הייתי מאונןן לתוך שני זוגות גרביים עבים של חורף,הייתי לוקח בקבוק פלסטיק של משקה קל ליטר וחצי חותך לו את הראש מכניס לשם גרביים עבות שוכב על הבטן ומשתפשף חזק לתוך הבקבוק,משום מה אהבתי את הגרביים מוקשות משום שזה עשה לי גירוי גדול יותר בבולבל,לעתים בגלל החיכוך החזק והלוחץ הזין היה מתנפח לי כמו בלון אלו היו הרגעים הכי קשים שלי משום שלא יכולתי לאונן עד שהזין היה נרגע וחוזר לעצמו כעבור יום.

הייתי אוהב גם לאונן באופן הבא:הייתי נכנס למקלחת עם זין מתוח כמו טיל משתין על מרצפות האמבטיה ומשתפשף על ביטני ומחליק עם הזין שלי על השתן החם פשוט תענוג עד ההשפרצה שהגיעה לעתים עד לפי.

בתיכון הייתי כל כך חרמן מהמורה להיסטוריה שהייתה כל כך פיצוץ עם מיני לוהט שכמעט ולא הסתיר דבר,לא יכולתי להתאפק הייתי יוצא באמצע השיעור עם תואנה הזויה ניגש לשרותים שוכב ומתכווץ בתא הקטן משתין על הרצפה ומשפשף חזק ומהר את הזין באמבטיה החמימה שיצרתי יש מאיין בתא הקטן עד ההשפרצה הגואלת , לעתים התדפקו על התא תלמידים אחרים ואני עניתי חלושות "תיכף מסיים " בסיום עמלתי לא מעט לנקות את גופי ואת רצפת התא מהשתן .

למזלי ולשמחתי ועד כמה שהדבר יישמע מפתיע מעולם לא נתפסתי,במחשבה לאחור באם הייתי נתפס כמעט בטוחני שלא הייתי חוזר לבית הספר מחמת ביישנותי הרבה באותו הזמן.

נ.ב ברצוני לשלוח מכאן ברכות חמות לאחת והיחידה שלי ההיא עם השדיים הגדולים המהממים העסיסיים והסימטריים להפליא....

לפני שנתיים. 1 בנוב׳ 2017, 12:32

   ראשית ברצוני להדגיש כל הכתוב אמת לאמיתה.

בגיל 5 בגן חובה הייתה לי גננת שיפרה שמה היא הייתה בגיל מתקדם 60+ מקומטת ולא יפה אך היו לה כפות רגליים מהממות עם ציפורניים עשויות היטב הצבועות בלק אדום ארגמני , הייתי מוקסם מכפות רגליה ובהיתי בהן במרבית השהות שלי בגן אהבתי להיצמד לגננת היא הייתה מחבקת אותי ואני נועץ את עיניי בפליאה בכפות רגליה המושלמות    אחי הגדול היה מוציא אותי מהגן ,איך שהייתי מגיע הבייתה הייתי ממהר למיטתי שוכב על ביטני ומשתפשף עם הבולבול הקטן שלי במזרון הקשיח מפנטז על כפות רגליה המהפנטות והמושלמות של שיפרה וחש תחושה מוזרה ומענגת באופן יוצא דופן תחושה בלתי מוסברת .כמעט כל יום בסיום הגן הייתי מתעסק עם הבובול שלי באותו האופן.

לפני שנתיים. 30 באוק׳ 2017, 18:30

...אני ממשיך לעמוד מאחורי הכורסא ומעסה במרץ את השדיים הנפלאים המציצים אלי מהמראה "תמשיך כך אפס אני מרוצה ממך אתה עושה את עבודתך נאמנה " אני שומע את קולה המצווה של גבירתי.הזיין הקשור שלי מתוח כמו טיל והוא משתפשף ללא רצוני במשענת הכורסא ועומד להתפוצץ בהשפרצה אדירה,חסר לי שזה מה שיתרחש הרי קיבלתי הוראה ברורה לא לגמור הלילה, מתחתיי ישובה על הרצפה נמצאת "וינונה" הממשיכה בעבודה הלשונית שלה לטפל במסירות בכפות רגליה המושלמות של האלילה שלי."תביט עבד כיצד עושים זאת נכון כך בדיוק מלקקים את כפות רגליי אל תפספס דבר" לוחשת לי הגבירה ..... אני חושב לעצמי שפר עליי גורלי דווקא אני מכולם נבחרתי למשימה המיוחדת הזו ? "שדייך מדהימים ומושלמים" נפלטו לי המילים מפי,אבל מה לעשות זו הייתה אמת לאמיתה אני שפיו וליבו שווים הפסדתי לא מעט זיונים בגלל שאיני צבוע יכולתי בעבר להשיג זיון אם הייתי אומר רק שתי מילים כלפי חוץ שבתוך תוכי לא התכוונתי אליהם באמת.לפתע ללא כל אתראה לחשה גבירתי "הפסק פעילות" אני ו"וינונה" עצרנו במיידית וגבירתי צעקה עליי "עיסוי שדיי זו הפעילות היחידה שארשה לך לבצע,מחר אתה מתייצב מול דלתי  :22.30 בדיוק נפרדתי ממנה לשלום נישקתי את כף ידה הענוגה אמרתי ל"וינונה" היי רפה ונפרדתי מהן לשלום.בנסיעה לביתי חשבתי רק עליה על הגבירה ....איך אני אעביר את כל היום עד מחר בלילה במהלך מחשבותיי כמעט ועשיתי תאונה לבסוף החלטתי שלמחרת אקח לי יום חופש בכדי להתכונן למפגש הבא עם אלילתי האם היא אכן תפתח את דלתה בפניי מחר ב: 22.30 בדיוק ?