אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

.

לפני שבוע. 12 באפר׳ 2021, 14:15

גבר אמיתי אצלי בפרטי.. ואני שמחה. לא יודעת מה יהיה מחר אבל נרטבת מהמחשבה על הזרועות שלו.. מהמחשבה על הקשיחות שלו.

לפני שבוע. 12 באפר׳ 2021, 8:08

התעוררתי מוקדם שוכבת לי במיטה מאזינה לשקט.. החלטתי להכין קפה. בדרך המגירה של הצעצועים קרצה לי פותחת מסתכלת.. הורדתי חולצה ושלפתי זוג מצבטים במהירות הם כבר על השדיים מכאיבים מגבירה את עוצמת הלחיצה אנחה קלה מחייכת לתמונה מהמראה המשכתי למטבח מרתיחה את תמי שפחת המים שלי  וחושבת. על המגירה.. מכינה קפה וחוזרת למיטה  מניחה את הקפה שולפת באט פלאג מורידה תחתונים ככה מול המראה מתחילה להחדיר אותו עד ששקע כולו בישבו שלי  עירומה מול המראה מתחילה לגעת בעצמי..מפשקת רגליים מוציאה דילדו ורוקט התחתון שעל הרצפה מזכיר לי אני אוספת אותו ודוחפת אותו לתוך הפה..על המיטה אני על הרכיים הדילדו ביד אחת והרוקט ביד שנייה  מזיינת את עצמי יורדת עם הראש לכרית אני ממשיכה לזיין את עצמי הגלים מכים בי העונג מתפשט... דקות ארוכות כך ובשנייה שנתפוצצת הברכיים רועדות קורסת למטה מכסה את עצמי ומתחת לשמיכה הרוקט ממשיך.. כאילו יד זרה אוחזת בו מענגת והעונג מגיע בחוזקה..  נרדמתי לקצת כשהתעוררתי המצבטים כבר כאבו. מאוד והקפה קר..

 

מי יכין לי קפה..

לפני שבוע. 11 באפר׳ 2021, 17:39

והוא מודיע לי שהוא הולך לפגוש אותה שוב זרקה אותך מתומטם לא רוצה אותך ואתה קורא לעצמך שולט? היא צריכה לחרבן עליך כדי שתבין? 

תמשיך ככה כי אותי איבדת. לא אבכים לך שוב. לך תטפל בה כי היא צריכה כי אתה חסר כבוד עצמי 

לא מאמינה שהיא מוצצת לך.

 

לפני שבוע. 10 באפר׳ 2021, 18:37

להיות עם גבר ולהבין שהוא מאוהב באחרת...מזיין אותי וחושב עליה אני מוצצת לו והוא מזכיר אותה וכשאני על ארבע הוא חודר.. וקורא לי בשמה...

 

גועל.

תודה ושלום.

לפני שבוע. 10 באפר׳ 2021, 12:09

והוא תכף יוצא   שידור חוזר של השנה האחרונה ? לא יודעת. אבל הפעם נותת רק הזדמנות אחת את כל השאר הרסת. והפעם תהייה לי מילת ביטחון. אז אני כן אסדר את שיער ערווה כמו שאתה רוצה בבקשה אל תהייה שוב מניאק

לפני שבוע. 10 באפר׳ 2021, 9:37

לידיים העבות שלך לבטן השעירה שלך לקפה בוקר שלך לדרך שאתה חודר לוקח משתמש 

 

ועדיין לא בטוחה שאפגש איתך.

 

 

 

לפני שבוע. 8 באפר׳ 2021, 11:08

מי אתם שולטים שלא מקבלים תשובה וממשיכים וממשיכים לשלוח הודעות?  News flash  שולטים אתם לא. חסרי עמוד שידרה שבפתטיות מעציבה ממשיכים.... עצוב הוא מעולם לא הסכים שאזיין אותו בתחת. אתכם בטח לא תהייה בעיה.

 

 

גדלו לכם אישיות.

לפני שבוע. 7 באפר׳ 2021, 19:38

ורואה אותה עירומה ללא קולר וזה כל כך משמח תהיי חזקה את שומעת? סוף טוב הכול טוב הצלחת להיפטר ממנו 

לפני שבוע. 7 באפר׳ 2021, 18:47

גם אם היא שמחה לאיד... היא שמחה מקווה שאתה סובל.

 

לפני חודש. 24 בפבר׳ 2021, 19:10

עדיין מחפשת.