לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעבור חופן צומי

אני רוצה את אור הזרקורים; אני רוצה תהילת עולם; אני רוצה את סגידתו של קהל משתאה; אבל אני מוכנה להתפשר על צומי, בינתיים.
לפני 13 שנים. 26 בספט׳ 2007, 23:12

התמונות האלה, שעוברות לי מאחורי העיניים, של הבטן שלך, איך היא מכה גלים בשטח ההפקר שבין הפנים שלי, ששתולים כבר מי יודע כמה זמן במחוזות המפשעה שלך, לבין הפנים שלך, שכרגע רוויים בכאב המתוק הזה של אוי אלוהים אני רוצה לגמור, ולא שאתה רוצה לגמור מעכשיו, אני יודעת שאתה רוצה לגמור בערך מהרגע הראשון שבו הלשון שלי נגעה בביצים שלך ועברה עליהן בתנועה ארוכה, מלמטה כלפי מעלה, והמשיכה עוד ישר על הזין שלך, שגמר להתקשות עוד לפני שהגעתי לקצה, ואתה נאנקת והפלת את הראש לאחור - או שאולי אפילו קודם, עוד לפני שהורדתי לך את המכנסיים והתחתונים ודחפתי אותך אחורנית - ולא שהיה ממש צריך לדחוף הרבה, הגוף שלך רק שאף ליפול אחורה ולהתמסר לתחושה.
ואני יודעת שאתה רוצה לגמור ולא רוצה לגמור, כי אתה כל כך מגורה, כל כך, כן, רוצה, רוצה, ממש רוצה, אבל גם רוצה שזה יימשך, וכל הזמן - כל פעם שהשפתיים שלי מתמלאות בעור הרך של הביצים שלך או בבשר הקשה כל כך של הזין שלך או בכל השטח הכבוש שמסביב, והלשון שלי משאירה שבילים של רוק הולך ומתנדף על העור שלך או שהשיניים שלי נוגסות לך, בעדינות, בפנים הירך או בתחתית הבטן ואתה קופץ בזמן שכף היד שלי, רטובה מרוק, מחליקה על הזין שלך, בתנועה הקצת קופצנית הזאת כשהיא יורדת ועוברת את השוליים של הכיפה ומחליקה הלאה למטה, ואז בחזרה שוב קצת קופצת ואז מחליקה למעלה וכמעט נותנת לזין שלך לגמור לברוח מתוכה, אבל רק כמעט, לפני שהיא חוזרת לרדת - אתה משמיע מין קול כזה שהוא קצת יללה וקצת נהמה וקצת אנקה והרבה הרבה נעים, ואומר דברים - חלקם במילים וחלקם לא - שאומרים לי בבקשה בבקשה לא להפסיק, ואני לא.
וזה לוקח זמן ואני לוקחת את הזמן שלי ולאט לאט מושכת אותך לשם, כל פעם מותחת לך את הכמעט שלך עוד קצת, והמרווח בין כמעט לכמעט ארוך כמעט כמו הפסקאות שלי כאן, וכל הזמן הזה אתה לא מפסיק לספר לי את אותם דברים, במילים ובקולות ובתנועות ובנשימות ובשרירים שלך שמתכווצים ובזין שלך שמתקשה לי בפה או בידיים או ככה סתם, באוויר, בזמן שאני נותנת לו רגע מנוחה ומתעמקת בחלקים אחרים שלך, והסיפור הזה שאתה מספר לי, הוא ארוך ומפותל והפסקאות בו ארוכות ומורכבות ומלאות פסוקיות והסגרים ומשפטים מחוברים, אבל הוא גם פשוט כל כך וברור כל כך.
והתמונות האלה, שהן לאו דווקא תמונות, אלא חוויות שלמות של כל החושים, שעוברות לי מאחורי העיניים, אתה רואה? הן עושות לי פרפרים בבטן.

strong man - פשוט פגעת בול (מזכיר לי כל מיני דברים).

קבלי ח"ח.
חג-שמח
לפני 13 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - תודה. :-)
וחג שמח גם לך.
לפני 13 שנים
pinktonette​(נשלטת) - מרררר!
לפני 13 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - בדיוק מה שאני חשבתי. :-)
לפני 13 שנים
pinktonette​(נשלטת) - תמחקי את החיוך הזה מהפנים. אני פה חרמנית ברמות שגורמות לי לזהור רדיואקטיבית בחשכה, ואת באה וכותבת את הדבר הזה. Devil Woman.
לפני 13 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - אה, כמובן, כי אני הרי רגועה ושאננה וחסרת מין כסריס הומו בהרמון מלא נשים, הלא כן? מרגישים. כל מילה שאני כותבת נוטפת קרירות מוחלטת.
חי חי, עכשיו לפחות אני מדמיינת אותך זוהרת בחשכה וזה משעשע אותי. היה שווה.
לפני 13 שנים
נילי ונילי - עושה חשק
לפני 12 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - [אנחה] גם לי... :-)
לפני 12 שנים
השיבומי המתקתק​(מתחלף){בדסמית} - כהרגלך,
עונג.
לפני 12 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - תודה. :-)
לפני 12 שנים
שווה נפש​(אחר) - כמה מגרה.. מי את?
לפני 11 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - אני אני. למה?
לפני 11 שנים
scarlettempress{L} - זה נדיר שתיאור של מין אוראלי שניתן לגבר עושה לי את זה. את... מוכשרת :)
לפני 12 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - אני שמחה. אני אשתדל מתישהו למצוא אישה לכתוב עליה, רק כדי לא לקפח אותך. :-)
לפני 12 שנים
שווה נפש​(אחר) - לרגע חשבתי שאת מכירה אותי פגעת בול בנקודות שלי, את לא רוצה לדעת כמה פעמיים גמרתי..
לפני 11 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - תודה, זה מחמיא לי.
לפני 11 שנים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י