סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעבור חופן צומי

אני רוצה את אור הזרקורים; אני רוצה תהילת עולם; אני רוצה את סגידתו של קהל משתאה; אבל אני מוכנה להתפשר על צומי, בינתיים.
לפני 11 שנים. 14 בפבר׳ 2009, 21:44

זה בכלל לא מהמאכלים שנהוג לקשר עם סקס, היא חושבת עכשיו כשהיא מנסה לשמור על פנים רציניים מולו ומול ההבעה הקצת מזועזעת וקצת נעלבת וקצת משועשעת שלו. וזו אפילו לא ריבה, חלקה ואחידה, אלא קונפיטורה, מלאה חתיכות פרי רכות על זרעיהן המתפצפצים בין השיניים.

וכל זה לא משנה את העובדה שאחרי שגוש הריבה צנח לחיקו בזמן ארוחת הבוקר - עיניו עוד היו עצומות למחצה, כהרגלו לפני הקפה הראשון - והוא קילל וקם ללכת להחליף תחתונים, היא בלמה אותו בדרכו, הצמידה את פניה למפשעתו וליקקה את הריבה בתנועת לשון ארוכה מעל הבוקסר שלו, טעם עז של תותים וסוכר וסיבי בד וגוף שמפיץ עדיין חמימות של שינה.

נשאר כתם. ברור שנשאר כתם. ריבה זה דבר דביק. הוא יצטרך להחליף תחתונים בכל מקרה. האם בגלל זה משכה אותם מעליו עוד לפני שהספיק להגיב לרחשי ההתעוררות בחלציו? זה לא כל כך משנה. העיקר הוא שלאחר שנטלה אותו לתוך פיה - תנועה ארוכה שאספה אל בין שפתיה זין עוד-לא-ער-לגמרי, ועברה עליו בתנועת יניקה אחת ארוכה לפני שפלטה אותו החוצה, קשה מכפי שנכנס - היא לקחה בתנועה אימפולסיבית את צנצנת הריבה, תחבה לתוכה שתי אצבעות, ואת מה שהוציאה מתוכה מרחה בתנועה ארוכה מהביצים שלו ועד קצה הזין.

והוא צעק, צעקה קטנה של הפתעה.

היא מרימה אליו מבט משועשע. "מה? התחשק לי עוד קצת!"

הוא נוהם נהמה שחלקה רוגז וחלקה שעשוע. ובעוד עיניה נעוצות בעיניו, היא מקרבת את לשונה לזין שלו, לאט לאט, ומעבירה אותה בתנועה ארוכה ובקושי נוגעת, מהבסיס ועד הקצה, אוספת ריבה וחתיכות תות זעירות בדרך, עד הטיפה הקטנה הצמיגה והמלוחה שכבר ממתינה לה בסוף המסלול.

כל הנזיפה אובדת מהבעתו כשהוא עוצם את עיניו, והיא מוסיפה לנקות את הזין שלו מהריבה. ריבה, כבר נאמר כאן, היא דבר דביק, ולשונה עמלה בתשומת לב להסיר כל שמץ של מתיקות שדבק בעור הזין שלו - מתוח לגמרי עכשיו, חלק וחם מבעד למתיקות - ומעל הביצים שלו, שדורשות עבודת ניקוי יסודית יותר, כי הריבה דבקה בעור המחוספס, בין השערות. היא מלקקת ביסודיות, מתעכבת ממושכות על כל מקום שבו היא חשה עוד שמץ של מתיקות, חוזרת ובודקת מקומות שכבר עברה עליהם, עד שהיא שומעת אותו גונח.

"אני חושב שזה כבר נקי", הוא מתנשם, מנסה לכוון את הזין שלו אל בין שפתיה.

היא מגחכת אליו. "ברצינות?" היא אומרת, לוקחת עוד קצת ריבה על אצבעה ומורחת אותה על כיפת הזין שלו. "הנה, את זה עוד צריך לנקות", היא אומרת, והוא משתנק ובולע את רוקו כשאצבעה מחליקה את הריבה סביב, עוד סיבוב, ועוד סיבוב אחד, ולאחר מכן היא מכניסה את אצבעה לפיה ומלקקת אותה משיירי הריבה.

עכשיו היא מסלקת את האצבע מפיה, מרכינה אליו את פניה ובולעת את הזין שלו באחת אל תוך פיה, עמוק ככל שהוא נכנס. היא בקושי חשה בטעמה של הריבה כשקצה הזין שלו נוגע בגרונה, והיא עוד מתאמצת להדק את שפתיה על כמה שאפשר ממנו. היא מניחה לו להחליק לאט החוצה - עוד רוק, עוד יבש מדי - ואז יונקת אותו פנימה שוב, מאיצה בהדרגה את תנועותיה.

הוא מתקרב, היא מרגישה את זה. הוא מתחיל להתנדנד קצת קדימה-אחורה, לדחוק את עצמו לתוך פיה עמוק יותר וחזק יותר, והיא מניחה לו, מהדקת את פיה עליו, מלטפת את האשכים שלו בידיה, עד שהוא דוחק את עצמו בעווית לתוך גרונה וכשהוא מתחיל להישלף החוצה היא חשה בהתכווצויות שיורות אל תוך פיה את זרעו, והוא עוד רועד קצת ודוחק את הזין שלו לפיה בתנועות עוויתיות ולא מסודרות כשהוא משחרר עוד מתז של זרע אל תוך גרונה, ועוד אחד... ואז עוצר.

הוא עומד שם לרגע, מתנשם, והיא לא זזה, הזין שלו בפיה, שמלא רוק וזרע שעוד אינה יכולה לבלוע, ואף לא שמץ של טעם ריבה.

ועכשיו הוא יוצא מתוך פיה, רועד מעט, והיא בולעת ומנגבת את שפתיה, ואז מרימה אליו חיוך, ואת התחתונים שלו. "קח, תחליף", היא אומרת. הוא מחייך - בקושי - מניד בראשו בפליאה, מעביר את כף ידו על לחיה ואז לוקח את התחתונים, ומנגב בהם מעליו את שיירי הרטיבות והריבה (אם נותרה, הוא בכלל לא בטוח), בעודו הולך לעבר החדר.

היא חוזרת לארוחת הבוקר שלה. הקפה כבר הספיק להתקרר. ואת הטוסט השני שלה היא אוכלת רק עם חמאה, כי הספיקה לה הריבה להיום.
רוב קטעי הסקס בבלוג שלי מתחילים מזה שאני חושבת על סקס. הקטע הזה התחיל דווקא מזה שהתחשק לי ריבת תות שדה. מכירים איך כשנורא מתחשק לכם משהו, אתם יכולים ממש להרגיש את הטעם שלו בפה? אז ככה זה התחיל.

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי} - איזה יופי!
כל מילה במקום. סיפור מקסים לגמרי.
לפני 11 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - תודה רבה! :-)
לפני 11 שנים
gamVgam​(אחר){גם וגם} - ובכל זאת ולמרות הפוסט הקודם, הדביקות של הבוקר מתקשרת לדביקות חג וולנטיין המחרב.
האם ב pre-akfast אפשר לדלג על ספירת קלוריות?
לפני 11 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - לפעמים, תות הוא רק תות. וזין הוא רק זין. :-)
לפני 11 שנים
gamVgam​(אחר){גם וגם} - :-) לפעמים זה לא מקטרת!
לפני 11 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - D-:
לפני 11 שנים
seelinewoman - הגיוני. כשבא לי למצוץ אני מייד חושבת על נוטלה.
יפה :))
לפני 11 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - אבל נוטלה זה נורא מתוק! P-:
תודה. :-)
לפני 11 שנים
Bloody - לעזאזל, אני בדיוק אוכל נוטלה...
לא יפה ככה להכניס מחשבות לראשים!
לפני 11 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - אויש, אתה כזה לא מוצלח בספינים. הדרך הנכונה להגיב על דבר כזה היא, "המממ... נוטלה... עכשיו רק חסרה לי פה בחורה שאוהבת נוטלה..." :-)
לפני 11 שנים
Bloody - *מהנהן ורושם*
יש עוד, המורה?
לפני 11 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - תמשיך ככה, תקבל מדבקת סמיילי. :-)
לפני 11 שנים
טרום קורע - כמה שנים את רק מרגישה את הטעם בפה? :-)
לפני 11 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - 527. לא, רגע, 528.
לפני 11 שנים
היילני - בטח יתחשק לי מחר נקניקיות וביצים לארוחת בוקר.
זה כבד, ריבת-תות יותר קלה :-)
לפני 11 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - LOL
ארוחת הבוקר החביבה עלי.
לפני 11 שנים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י