צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעבור חופן צומי

אני רוצה את אור הזרקורים; אני רוצה תהילת עולם; אני רוצה את סגידתו של קהל משתאה; אבל אני מוכנה להתפשר על צומי, בינתיים.
לפני 10 שנים. רביעי, 1 באפריל 2009, בשעה 15:46

ליידי תמרה טענה בתגובות לפוסט הקודם שלא יצאתי ידי חובת אחד באפריל בלי לפרסם "סיפור עסיסי שכולל מתיחה אכזרית". אני עוד מהרהרת באפשרויות, אבל בינתיים נזכרתי בקטע רלוונטי מתוך הספר "מכונת משחק" (ספר מצוין ומומלץ - ולא, רובו לא עוסק בבדס"מ, אבל כן יש בו התעסקות מרובה במין על צורותיו השונות - אם כי התרגום המיושן מאד שלו נותן לו נופך תמוה משהו), ובניגוד למנהגי אני מביאה אותו כאן:

 
באותו הזמן שהיתה אנדריאה יוצאת עם צ'יק מרקוריו, התחילה להיפגש עם איש אחד, תומס שמו, בנקאי של השקעות - צעיר, יפה-תואר, ממשפחה מניו-אינגלנד, חליפת-פסים, מקטרנית, הופעת וולסטריט לכל פרטיה ודקדוקיה. ותומס זה הראה לאנדריאה את המובחר והמשובח בלבד - את התיאטראות הטובים מכל, את המסעדות המשובחות, את המסיבות המעולות - אבל היא התאוננה באזני ידידיה שהוא מהלך עליה שעמום גמור, ושהוא עצי ומחוסר דמיון במשכב ובכל מקום אחר. יום אחד הזמין את אנדריאה וכמה מידידיו למשקה בדירה המפוארת שלו, בעלת שתי הקומות, בפארק-אווניו, ואנדריאה השתמשה במקרה בחדר-האמבטיה הפרטי שלו שבקומה העליונה ולא בחדר-האמבטיה לאורחים. ושם חיטטה בחפציו במגירה, ומצאה כמה שבועונים פורנוגרפיים פתוחים ומקופלים בעמודי המודעות של הצעות המין. תומס הקיף בעיגולים כמה מודעות של שתלטניות מקצועיות שמנו בפירוט את המומחיות ואת השירותים המיניים שלהן, ובכתיבתו התמה רשם לו הערות סתומות בשולי העמודים! ועד שהוא מארח את ידידיו בטרקלין ריחרחה אנדריאה ופישפשה בחדר-השינה שלו עד שמצאה תרמיל גולף מלא כל מיני מכשירים שהיו מרנינים את לבם של דה-סאד ושל סאכר-מאזוך גם יחד. היא רגשה כולה מן התגלית הזאת, כי במשכבו אתה, כך סיפרה לידידיה, דבק בדרך הישר ולא סר ממנה ימין ושמאל - כלומר, בתנוחת-המיסיונרים בלבד. ובשביל ללמד אותו לקח טוב הגתה אנדריאה תכנית מפורטת. היא ביקשה מצ'יק שיצלם אותה עירומה, בפאה ובמגפים גבוהים, שערה גולש לה על שדיה ומסכת-עור על פניה, ואת התמונה נתנה בכמה משבועוני המין שהיה תומס קונה. גם את העדות על עיסתה התאימה יפה - 'הגבירה ולקיריה: יציע הפנטסיות, הפֶטישים והתענוגות. לנעימי-הליכות בלבד' - ונתנה מספר של תא-דואר. שבועות אחדים פרסמה את המודעה, והמתינה, עד שלבסוף, בין תשובות רבות שקיבלה מלקוחות מעוניינים, מצאה תשובה אחת - ארוכה וכנה! - מתומס, שבה התחנן שתקבע לו פגישה. אולי היתה הבדיחה מסתיימת כאן, אלא שמכתבו היה ציורי מאוד, והיו בו תיאורים של הפנטסיות שלו, ושל הפעילויות המיניות הלא רגילות שהוא צריך להן לשם פורקן וסיפוק מלא, והוא הציע לשלם בעדן ביד נדיבה.
אנדריאה גמרה בלבה כי שלם ישלם, והיא כתבה לו בתור ולקיריה ואמרה לו שקודם שהם נפגשים ביחידות עליו לעמוד במבחן כניעות וצייתנות שהיא דורשת מכל לקוחותיה, לשלומה ולבטחונה שלה ולתענוגו של הלקוח. לפתיון צירפה תצלום פולארויד של עצמה, חתוכה למטה מן הראש, והיא עומדת בלבוש הדוק של עור-לכה כדרך השתלטנית המינית. היא ציוותה עליו ללבוש חליפת-ערב וללכת אל 'טיל אולנשפיגל', מלון מפוקפק בלב העיר, בחצות מוצאי השבת הבאה. שם, כך הודיעה לו, ימצא בקומת הבינים גומחה ריקה מכוסה וילון ירוק עבה, ובתוכה יעמוד ופניו אל הקיר וימתין לה. היא ביקשה ממנו לכתוב לה תשובה ולהבטיח שימלא אחר כל הוראותיה, ותומס השיב והבטיח שיעשה כן.
"בימים הבאים הוסיפה אנדריאה להיפגש עם תומס כרגיל, ולא העירה בו כל חשש שגילתה משהו על אודותיו.
"בחצות מוצאי השבת באה אנדריאה אל 'טיל אולנשפיגל' עם צ'יק מרקוריו וחבורה של ידידים פחותים. בשקט ובלי כל רחש עלו כולם אל קומת-הבינים ונאספו לפני הוילון הירוק. ועד שמרקוריו מכין את המצלמה שלו, עמדה אנדריאה, בבגד העור הראוותני שלה, ולבשה מסכת-עור ונכנסה אל הגומחה ומשכה את הוילון אחריה. שם עמד לו תומס בחליפת-ערב וריח קלוש של מי-קולון נודף ממנו, שערו סרוק לו יפה, פניו אל הקיר, והוא ממתין לפגוש את הנגידה החדשה שלו.
"אנדריאה, מכשפה שכמותה, סיפרה לכל אדם מה קרה אחר-כך. כאמזונה הזאת התנשאה לה על העקבים הגבוהים של מגפיה וחיבקה אותו חיבוק תוקפני מגבו ונעצה את ידיה הנתונות בכפפות בחזהו, ולחשה לו כינויים קשים אבל חושניים במבטא גרמני קל, נשכה את ערפו, נשקה לתנוכי אזניו, ולחצה את גופה המעוטף עור אל גופו, ועד מהרה נאנק מרוגש הגירוי והתחנן אליה שתרשה לו להפוך את פניו ולראות אותה. אבל היא ציוותה עליו להוסיף ולעמוד פניו אל הקיר. לאט-לאט התירה את חגורתו וליטפה אותו בתוך מכנסיו בידיה הנתונות בכפפות, והניחה ככה למכנסיו ולתחתוניו להשתלשל עד קרסוליו. והיא לא פסקה מלהשתעשע בו בידיה עד שהתחיל מיבב ומתחנן שתביא אותו לידי כניעות צייתנית בכל דרך שתבחר לה. לאחר שהיה מגורה - בעליל וגלוי לעין - הסיטה אנדריאה את הוילון ויצאה מן הגומחה, וגילתה ככה את תומס לעיני ידידיה.
"רק כששמע תומס את הצויחות ואת געיות הצחוק של הקהל החי שלו, הפך את פניו וראה שהוא מוצג לראוה ומצולם, אבל עד לאותה שעה כבר איחר מן המועד ולא נותר לו אלא להתכופף ולמשוך ולהעלות את מכנסיו. בתוך כך השגיח שבין הצוחקים צחוק גדול היתה אנדריאה, חברתו השחצנית, עומדת לה בבגד ההדוק שהכיר יפה מן התצלום ששלחה לו."

(מכונת משחק / יז'י קושינסקי, עם עובד - ספריה לעם, 1982/תשמ"ב, עמ' 249-251, תרגום עתליה הרכבי)

 

ולפני שהקהל מתלונן, זאת לא התחמקות מלכתוב משהו משלי. אם יהיה לי, תקבלו. עכשיו שקט.

מסובב ומושך​(שולט) - הוא לא בדס"מי ברובו,
אבל הוא סליזי להפליא.
ואת יודעת מה?
זה אחד הדברים הכי מגרים בספר הזה,
השפה נוסח מפא"י יד ביד עם המיניות הנוטפת שלו.
לפני 10 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - כן, אבל זה עובד רק על אנשים שאוהבים דברים כאלה. אתה יודע, סוג של מעשים שלא כדרך הטבע בשפה העברית.
לפני 10 שנים
הולמס​(שולט) וואו, קושינסקי - איך חזרתי לתקופת הנעורים.
אחרי "הציפור הצבועה" הקשה והמרתק נכנסתי לבולמוס ובתוך מחצית השנה קראתי את את כל ספריו שהתפרסמו בעברית (איני יודע אם מדובר בכל ספריו בכלל).
שנה או שנתיים לאחר אותו בולמוס קריאההופיעה ידיעה בעיתון באחד הימים על כך שהאיש התאבד .

כבר שנים אני אומר לעצמי שעליי לחזור ולקרוא אותם, שלבטח החמצתי משהו כנער שהיום אני מבין טוב בהרבה.

את "להיות שם" קראתי שוב מאז, אבל הוא שונה מהאחרים. "נקי" יותר מהם.

תוך כדי קריאת הקטע המצוטט כאן, התרחבו עיניי בהכרות.
אני באמת צריך למצוא זמן לרטרוספקטיבה.

לפני 10 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - סופר נהדר. לא עושה הנחות לקוראים שלו. לפעמים יש בו קצת יותר מדי שוק ואליו לטעמי (כשמנסים לזעזע אותי יותר מדי, אחרי כמה זמן פשוט מפסיקה להגיב, כי זה נהיה זול מדי). אבל יש לו מספיק מה לומר כדי לפצות על זה.
לפני 10 שנים
Lady Lilith​(שולטת){חפיץ} - "היא עומדת בלבוש הדוק של עור-לכה כדרך השתלטנית המינית..."

יאם.
לפני 10 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - לגמרי יאם, אם כי הבחורה הזאת, אנדריאה, היא אחת האנשים הנתעבים בעולם וממש לא יאם כשמכירים אותה. זה די מודגם במה שהיא עושה פה.
לפני 10 שנים
ליידי תמרה​(שולטת) - קטע מעולה,
תודה.
לפני 10 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - העונג כולו שלי. :-)
לפני 10 שנים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י