שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעבור חופן צומי

אני רוצה את אור הזרקורים; אני רוצה תהילת עולם; אני רוצה את סגידתו של קהל משתאה; אבל אני מוכנה להתפשר על צומי, בינתיים.
לפני 6 שנים. 6 באוק׳ 2013, 16:46

אני נורא אוהבת את הקולות שאתה עושה. כלומר, את כולם, אבל ברגע זה אני חושבת על קולות ספציפיים.

יש את הקולות שאתה עושה כשאני רק נוגעת בך. כשאני רק מעבירה את היד על החזית של הבוקסר שלך, מלפנים, ואתה מתחיל להזדקף לתוכה. אני אוהבת אותם, כמובן.

אחר כך יש את הקולות שאתה עושה כשאני מושכת מעליך את הבוקסר, לאט, ומעבירה אצבע לאורך הצד התחתון של הזין שלך, לאט לאט, עד הקצה, ובסיבוב קטן על הכיפה, יותר ליטוף מאשר כל דבר אחר. גם את אלה אני אוהבת. יותר.

הקולות שאתה משמיע כשאני חופנת במלוא היד את הביצים שלך ומושכת אותה כלפי מעלה, סוגרת אותה על הזין שלך ומניעה אותה שם, על יבש, בעדינות - זה משתפר.

אחר כך יש את הקולות שלך כשאני עוברת לעבוד על רטוב. מה יותר נחמד? אלה שאתה עושה כשאני בולעת את הזין שלך לתוך הפה עד איפה שהוא מגיע ויונקת אותו שם, או אלה שאתה עושה כשאני מוציאה אותו ומעבירה עליו יד רטובה לכל האורך, ואז מחליקה עם האגודל על שולי הכיפה שלו, בספירלה הולכת וקטנה עד הקצה? שניהם נורא מוצלחים.

אבל תמיד יש את השלב הזה, אחרי כמה זמן - אולי אתה מתעייף, אולי הרגישות שלך יורדת, אולי כבר שקעת עמוק מדי לתוך זה ואתה כבר לא מבטא עד כדי כך את מה שאתה מרגיש, או שאולי זו אני שכבר לא מספיק לה - שהקולות שלך נהיים חלשים יותר, פחות מסעירים.

אז אחרי שזה קורה, הקטע שבו אני תופסת את החצי התחתון של הזין שלך בתוך כף יד רטובה מאד, ממלאת את הפה שלי בחלק העליון שלו, ואז מושכת את שניהם בתיאום כלפי מעלה, הפה יונק ומסתובב לצד אחד, היד מתהדקת בסיבוב לצד הנגדי, ואז שניהם יורדים בסיבוב לכיוון ההפוך? אלה הקולות הכי מוצלחים. בדוק.


להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י