צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעבור חופן צומי

אני רוצה את אור הזרקורים; אני רוצה תהילת עולם; אני רוצה את סגידתו של קהל משתאה; אבל אני מוכנה להתפשר על צומי, בינתיים.
לפני 6 שנים. 7 באוק׳ 2013, 22:27

האצבעות שלי פרושות על גבעת ונוס שלה, מושכות כלפי מעלה משני הצדדים את השפתיים הבשרניות וחושפות היטב את הרטיבות הוורדרדה שבפנים, ואת הדגדגן שלה, שמנסה, אבל לא מצליח, להצטנע בין הקפלים. הוא חשוף שם לנגד עיניי ובעיקר מול לשוני התרה אותו, לאט, בעדינות, בדקדקנות חסרת פשרות.

אני מעבירה אותה עליו בתנועות שכולן שליטה - קצה הלשון, מתוח ומדויק, משרטט את קווי המתאר הקטנים והעדינים שלו בפיתולים זעירים, חש בבליטה הקטנטנה מחליקה כנגדו, והוא מקיף אותה ומתווה אותה ללא לאות. הפיתוי גדול לפרוש את הלשון, להניע אותה בתנועות סטקטו חובקות, נמרצות, חסרות דיוק, למצוץ את קצהו הגלוי הזעיר של אותו אבר רגיש אל בין שפתיי ולשחק בו במהירות שבה הלשון שלי יודעת לנוע. ודווקא משום כך, אני מתעקשת. מתעקשת על הדייקנות, על המזעריות, על המיקוד המוחלט. עוד מעגל ועוד פיתול ועוד התוויה של קצה הדגדגן שלה בקצה הלשון שלי.

והדבר שמניע אותי יותר מכל להמשיך בכך, להמשיך באותו חקר איטי ומייסר, באותה התקדמות שכמעט אינה התקדמות ואורכת נצח, הוא לא הקולות שהיא משמיעה, אותן יללות מתנשפות קטנות, דקות וחסרות מודעות, דומות קצת לקולו של חתלתול. אני אוהבת לשמוע אותה, אבל כרגע מה שאופף את כולי ומרתק אותי אליה הוא הרעד. אותו רעד עמוק, מתמשך, לא יציב, שחובק אותי משני עבריי מתוך ירכיה, המתוחות משני צדדי גופי, וזרועותיי נשענות עליהן, חזי נח ביניהן. הרעד הזה, של שרירים מתוחים עד קצה גבול היכולת ומדי פעם נמתחים עוד קצת, הוא זה שלא נותן לי להפסיק, שלא נותן לי להאיץ, שלא נותן לי להקל עליה ולו במקצת. אני לא מסוגלת עכשיו לוותר על תחושת הרעד הזה על עורי.

פייה{O} - זה אחד הקטעים החושניים שקראתי כאן.
ממממממ.
לפני 6 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - תודה. :-)
לפני 6 שנים
Miss Hide - בכל פעם את מדהימה אותי מחדש. באמת. נפלא.
לפני 6 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - תודה. עשית לי רגע נעים על הבוקר. :-)
לפני 6 שנים
גוליבר​(מתחלף) - ברגעים אלו אני מצטער שאין לי דגדגן.
לפני 6 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - יש יתרונות לכל אופציה... :-)
לפני 6 שנים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י