לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על חבל דק

לפני 4 שנים. 23 באפר׳ 2016, 7:13

אחת לשנה, כשבוע לפני הפסח, קיימה הצארית אליזבת אירוע מיוחד בו ניצוד אסיר אחד והוקרב לה כקורבן. עשרה אסירים וציידת אחת. תשעה מהם, ישוחררו לחופשי בתום "המשחק" ואחד יוקרב לעולה.
"הכינו את האסירים" ציוותה הצארית "מחר ארד למרתף לבחור עשרה מהם" הוסיפה בחיוך.
שני עוזריה הגברתנים והנאמנים של הצארית ירדו למרתף על מנת להכין את האסירים לבחינה מדוקדקת של הצארית אליזבת.
כשלושים אסירים, שהו במרתף מסורג ושמור היטב מתחת לאדמה. אסירים אלה הובאו כשבויי מלחמה מהמדינה השכנה. פעם בכמה שנים, הייתה נערכת מלחמה בין הממלכה של הצארית אליזבת ובין הממלכה השכנה. בכל המלחמות ניצחה הצארית עקב לוחמים מיומנים ומקצועיים שחירפו נפשם למענה. בכל המלחמות הובאו שבויים שמטרתם הייתה לספק את גחמותיה ומאווייה של הצארית. הם עונו והושפלו על ידה בכל עת שחפצה נפשה. לא היה אסיר אחד שלא היה מצולק ממעשיה האכזריים של הצארית. הם שימשו לכל מטרה כגון: אסלות אנושיות, הצלפות פומביות בכיכר הממלכה, דריכות מעקביה המחודדים, שולחנות אנושיים, מאפרות אנושיות, ניצול מיני ועוד כיד הדמיון הטובה של הצארית.
שני עוזריה הנאמנים פתחו את דלת התא המסורגת, אחזו באסיר בשני צידי גופו וגררו אותו אל מחוץ לתא. כל אסיר נכבל בידיו וברגליו בשלשלאות מחוץ לדלת תאו כשפניו לכיוון התא ואחוריו פונות אל המסדרון. גם איבר מינם ואשכיהם נקשרו בחוזקה באמצעות חבל אל סורגי הדלת. קשירה זו מנעה מהם תזוזה ורתיעה לאחור בזמן בדיקתה של הצארית, בדיקה כואבת מאוד שכללה חריכה בבשר ישבנם. ריח חריכת הבשר היה אהוב מאוד על הצארית ועל כן היווה שעשוע קבוע בכל ימות השנה. מה גם, שעל פי ריח ניחוח הבשר החרוך קיבלה הצארית את ההחלטה מי יהיו עשרת הניצודים לכבוד חג הפסח.
כל הלילה עמלו שני עוזריה הגברתנים בעקידת שלושים האסירים ובהכנתם לבדיקת הצארית.

***

צירי דלת המרתף חרקו וטיפופי רעש העקבים ההולכים וקרבים הקפיצו את האסירים שהצליחו לנמנם על דלת התא.
"הצארית כאן" לחש אחד האסירים לחברו.
הצארית נעמדה ורעש העקבים פסק. עיני האסירים היו מכוסות כך שרק יכלו לנחש היכן היא נמצאת. הם זזו באי נוחות ובכל תזוזה כזאת חשו כאב חד במבושם.
"המממ... אז מה יש לנו כאן" שמעו את קולה הצארית. היא הייתה קרובה אליהם יותר משחשבו בתחילה.
"שלושים אסירים, הצארית" ענה לה אחד העוזרים.
"גולם שכמוך" שיסעה אותו הצארית "זו לא הייתה שאלה" הוסיפה באותה נשימה.
"סליחה הצארית" השיב לה העוזר בחיל ורעדה.
הצארית נעמדה ליד האסיר הראשון בשורה והחלה סוקרת את גופו הערום. "רזה מידי" אמרה "החזירוהו לתא בסיום" אמרה כשהיא מסובבת את ראשה לכיוון עוזריה. האסיר נשם לרווחה. היא פסעה צעד נוסף ונעמדה ליד האסיר השני, בחנה בעיניה את גופו ואת ישבנו בעיקר. "המממ... לא רע" אמרה בחיוך ושלחה יד לכיוון הישבן "לא רע". היא מיששה את הישבן בניסיון לאמוד את כמות הבשר והעסיסיות שלו. ידה השנייה נשלחה לעבר הישבן השני ובעודה חופנת את שני הישבנים היא פיסקה אותם בחוזקה. אנקת כאב נפלטה מהאסיר בזמן שהצארית פערה אותו לרווחה. היא הציצה לחור ישבנו וחשבה לה כמה נחמד יהיה לדחוף שיפוד ארוך מפי הטבעת עד הפה. היא הרפתה מישבניו, פנתה לעוזרים ואמרה "משתתף".
היא עברה על כל האסירים, אחד אחרי השני, בודקת ממששת, מחליטה מי חוזר לתא ומי עובר לשלב הבדיקה הבא.
בתום הסינון הראשוני, נשארו חמישה עשר אסירים בעלי פוטנציאל. רק עשרה מהם יבחרו להשתתף במשחק הציד האכזרי של הצארית.
במשך כל השנים נהגת הצארית לבצע את בדיקת הצריבה מיד לאחר הסינון הראשוני, אך הפעם עלה במוחה רעיון זדוני יותר.
"הכינו אותם לבדיקת הצריבה" הורתה לעוזריה. "תלו אותם הפוך מהרגליים, בפיסוק קל וכשידיהם קשורות לאחור. כולם בשורה אחת כמו חזירים בבית המטבחיים. במרכז החדר, הציבו את הגריל הגדול ודאגו שהאש תבער והגחלים יהיו אדומים ולוהטים. ברור?"
"בהחלט הצארית. ברור" ענו שניהם יחדיו.
"עד מחר בבוקר שהכול יהיה מוכן". אמרה תוך כדי שהיא פוסעת החוצה.

***

הצארית חייכה למראה התמונה שנתגלתה לעיניה. חמישה עשר אסירים תלויים וקשורים מרגליהם. כולם בשורה אחת ובגובה אחיד. רגליהם מפוסקות וידיהם קשורות מאחורי גבם. חמישה עשר אסירים הממתינים לגורלם.
הצארית סרקה בעיניה את כל חמישה עשר הישבנים העסיסיים התלויים לפניה ופרצה בצחוק מרושע. חלק מהאסירים ניסו להיאבק ולהשתחרר מהתלייה מה שהגביר את צחוקה עוד יותר.
בצעדים קלילים עברה הצארית לכיוון השני ובהתה באברי מינם ובאשכיהם המשתלשלים להם מטה מבין רגליהם.
"עלובים" סיננה מבין שיניה כשהיא שולחת ידה לעבר איבר אחד וצובטת את קצהו, "ממש עלובים". היא החלה מושכת ומרפה את האיבר העלוב עד שהאסיר החל להתנדנד הלוך ושוב. בכל פעם שהיא משכה את האיבר לכיוונה, חש האסיר שאיברו עומד להיתלש וזעק מכאב. כל זעקה נוספת רק הגבירה את הנאת הגבירה והיא פרצה בצחוק מרושע. היא הניחה לאיברו העלוב. גופו המשיך להתנודד כמטוטלת עד לעצירה מוחלטת.
היא הסתובבה סביבו ונעצרה מול ישבנו. גובה ישבנו היה מעט נמוך יותר מגובה פניה של הצארית. היא הניחה ידיה על ישבניו ופיסקה אותם כמעה. "אתה יודע מה הולך לקרות עכשיו, עבד?" שאלה תוך כדי שהיא מתבוננת בחור ישבנו הפעור לפניה. "אני הולכת לחרוך את ישבנך עד שריח הניחוח יעלה באפי" אמרה וחיוך זדוני התפשט על פניה. האסיר נדרך וישבנו התכווץ באחת.
"פסקו את ישבניו בכוח והחזיקו אותו פעור" הורתה לעוזריה.
"כן הצארית" ענו וניגשו אל האסיר המבוהל. כל אחד מהם תפש פלח מישבנו המכווץ של האסיר ומשך אותו כלפי חוץ. שרירי הישבן של האסיר לא עמדו בהתנגדות של שני הגברתנים והוא נפער לרווחה. הצארית אליזבת, ניגשה את הגריל הלוהט שבמרכז החדר, נטלה את המלקחיים ובחרה לה גחל אדום ולוהט במיוחד. היא ניגשה אל האסיר הפעור והניחה את הגחל הבוער על פי הטבעת שלו.
צרחות האסיר החרידו את המרתף.
"סגרו את ישבניו" פקדה.
שני העוזרים מיהרו להרפות ומיד דחפו את פלחי הישבן זה כלפי זה בכוח רב. בין זעקה לזעקה נהנתה הצארית מקול צריבת הבשר... פססס... פססס... וריח הצלייה עלה באפה. איבר המין המקודש שלה היה רטוב ונשימותיה הלכו והכבידו. האורגזמה הייתה עניין של זמן.
"פסקו את ישבנו בחוזקה" פקדה. העוזרים מיהרו לפסק את ישבנו. הגחל הלוהט נדבק לדפנות של הישבן והצארית נעזרה במלקחיים על מנת לסלק את הגחל הלוהט שאליו נדבקו חתיכות מעורו ובשרו של האסיר. הגחל נפל לרצפה וארומת הבשר החרוך עלתה בנחיריה. "רד לי" פקדה על אחד מעוזריה והוא מיד ירד על ארבע, שלף לשון מיומנת והחל ללקק את מקדשה. היא עצמה את עיניה בהנאה והתרכזה בריח הבשר הצלוי ובלשון המענגת אותה. אורגזמה אדירה פרצה ממנה ובסופה פרץ של שתן זהוב וחמים. העוזר שתה וליקק בצימאון רב את הצארית, עד שהיא משכה בשיערו והרחיקה אותו מעליה.
"האסיר הבא" פקדה ושני עוזריה הנאמנים ניגשו אל האסיר הבא.
כך עברה הצארית מאסיר לאסיר, צרבה אותה בין ישבניהם והריחה את בשרם החרוך תוך כדי שאחד מעוזריה מלקק אותה עד לאורגזמה המיוחלת. חמש עשרה אורגזמות חוותה הצארית בתהליך הסלקציה.
עשרה אסירים נבחרו לבסוף. העשרה, שריח בשרם הצלוי, נתן את האורגזמה החזקה ביותר לצארית.

המשך יבוא בפסח הבא...


להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י