צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

Mary's

לפני 3 שנים. שישי, 1 ביולי 2016, בשעה 14:27

"זמן רב חלף מאז הפגישה האחרונה שלנו. אני כל כך שמח לפגוש אותך" אומר האיש בעיניים מבריקות, מלאות רגש, חיוניות.

"זה נחמד" אומרת האישה בחיוך, ומלבישה, תוך כדי, מסיכה שחורה על פניו של האיש. "נחמד להיפגש".

האיש אולי נעלב מתחת למסיכה, אולי לאו. לא ניתן לדעת.

"נחמד מאוד" מטעימה האישה.

"כן..." עונה האיש נטול הפנים בקול נרעד.

"אתה אף-אחד עכשיו" מסבירה האישה. "ומכאן, שאפשר לעשות לך כל מה שעולה על הדעת".

"כן".

"לא לדבר" מהסה אותו האישה. "אין צורך ב"כן", שהינו בגדר הדברים המובנים מאליהם. אף לא באישיות, בעבר או בחלומות".

מן הצד השני שתיקה. אף-אחד שותק. שתיקה נעימה. האישה חושבת לעצמה שזהו יום יפה. היא מעמידה את אף-אחד בתנוחת רהיט באחת הפינות, בפה פעור לרווחה, ומסמנת לו בידה לא לנוע. אף לא במעט. חפץ בין החפצים. לא פחות, לא יותר. היא נוטלת ספר לידה וממשיכה בעמוד בו הפסיקה. כן, בהחלט. זהו יום יפה. יפה, שליו. יום של נחת, של קריאה, הפלגה למחוזות רחוקים, טבילת הנפש באגמים של דעת, אמנות, הרפתקאות, רגש. אנושיות במיטבה. 

פייה{O} - A girl has no name
}{
לפני 3 שנים
Mary Jane - ח (:
לפני 3 שנים
תומאס ל - מסימני התקופה - אנחנו מעדיפים שרפרף נאה על שיחה עם איש עם עיניים מלאות רגש.
לפני 3 שנים
Mary Jane - לא יודעת... זה נכון שהחפצת הזולת והעצמי גדלה בעת הנוכחית. אך אפשר לומר שהתפתח גם שיח בשלל מגזרים (באמצעות הרשתות החברתיות) ועמו ריבוי דעות (טוב, לא באמת ריבוי דעות ;) - ולכל הפחות כי השתרשה תופעה של תיעוד אובססיבי, בלתי פוסק, וגרפומניה חוצת גיל בדמות אנשים שמפטפטים, מצלמים וכותבים עצמם לדעת. "לרלרת" משעשעת, אווילית להחריד ומדכאת בו זמנית. מסימני ההאצה אל עבר הנקודה הסינגולרית (;
לפני 3 שנים
תומאס ל - אוי..אני מקווה שהיא לא בפייסבוק בעודו בתנוחת רהיט בפינת החדר. זה יהיה כמו לתפוס את איירין אדלר טוחנת מקדונלד'ס. והנקודה הסינגולרית מעולם לא נראתה פחות מושכת.
לפני 3 שנים
Mary Jane - - תוכל להתנחם בכך שדברים רבים עתידים להשתנות עד 2045 (ההערכה של ריי קורצוויל בנוגע לקפיצה הבאה של האנושות). ואם כבר, אז כבר - כל כך הייתי רוצה לזכות בחיי נצח. למרות שכל הסיפור נשמע לחלוטין בדיוני, הרסני, מעוות, אפשר לומר. ומצד שני, פנינו לכוכבים...
לפני 3 שנים
תומאס ל - קורצווייל יכול לטעות בכל כך הרבה פראמטרים עם כל כך הרבה תוצאות בלתי צפויות. בינתיים, לעיניי המאד חובבניות, זה נראה שחלק מחזונו של קורצווייל יתגשם עבור חלק קטן של האנושות בעוד כל השאר ידשדשו בעוני מנוול וינוצלו עד טיפת משאביהם האחרונה. אבל אין לי עשרה דוקטורטים, אז סבירות גבוהה יותר שאני טועה. וכמובן שגם אני מאד רוצה חיי נצח. האנושות תצא מאד נשכרת מה שיש לי להגיד במשך תקופה בלתי מוגבלת.
לפני 3 שנים
Mary Jane - ((:
לפני 3 שנים
יעל t - עצוב
לפני 3 שנים
Mary Jane - (:
לפני 3 שנים
חֵפֶץ - הפה הפעור - יש בזה משהו... גרגויילי?
לפני 3 שנים
Mary Jane - תהיה נאה. מאוד אוהבת את המפלצות הצופות/שומרות ואת כל הקטע החינני עם המרזבים - אך לא על זה חשבתי. כי לא בצפיה מראש מקום גבוה מדובר, וגם לא בהגנה. המתנה בפה פעור ללא ניע מסמלת בעיניי כניעה פשוטה, ארצית, לכל מה שיבוא. קבלה בלי עכבות וללא מגננות. וזה די משפיל עבור האדם הממוצע, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר באדם משכיל, קפדן וביקורתי שכל פעולותיו נבחנות תחת זכוכית מגדלת.
לפני 3 שנים
יואב 31​(אחר) - חזק ביותר
לפני 3 שנים
Aצועני​(אחר) - מעריץ אותך
לפני 3 שנים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י