בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעבור חופן צומי

אני רוצה את אור הזרקורים; אני רוצה תהילת עולם; אני רוצה את סגידתו של קהל משתאה; אבל אני מוכנה להתפשר על צומי, בינתיים.
לפני 13 שנים. 24 בספט׳ 2006, 3:25

...וזה גורם לכל הגוף שלך לרעוד, כי כבר מזמן אתה לא יודע כלום חוץ מהגוף שלך, כי העולם נסתר מעיניך מבעד למטפחת שחורה, כי אתה לא יכול לזוז, כי המגע לא צפוי ואתה אף פעם לא יודע איפה הוא יהיה ואיך הוא יהיה, אם יהיה קר או חם, עדין או חזק, רטוב או יבש, אם לשונה תתפתל סביב הטבור שלך ומיד אחר כך ציפורניה יעברו בשריטה ארוכה, ארוכה, לאורך המותן שלך, מלווה בצחקוק, או שבמשך כמה דקות ארוכות לא תרגיש דבר מלבד נשימות איטיות, רגועות, חמימות, נוגעות בקושי בפנים הירך שלך, וכל שאלותיך ייענו באותה דממה שלווה ועקשנית.
ויותר מכל אתה רועד כי אתה יודע שהיא מסתכלת בך, שהיא רואה כל רעד קל שבקלים, כל השתנקות שאתה מנסה להשתיק, כל התנשפות מופתעת. אתה יודע שהיא מבחינה בהתמתחות הזעירה ביותר של שריריך כשאצבעותיה - חמות ורטובות, כאילו טבלה אותן בכוס תה - מחליקות רק טיפה מפנים הירך שלך אל האיזורים הרגישים יותר, שכבר כמעט כואבים מרוב ציפייה - ממש כמו שהיא מבחינה בצעקה הקטועה שאתה פולט כשהיא נושכת פתאום את אחת מפטמותיך. והניסיון שלך לבלום את הרעד, להיות פחות חשוף, פחות גלוי - רק מגביר אותו יותר. וככל שאתה מנסה להסתיר את התגובות שלך, אתה רק מרגיש יותר חשוף, יותר עירום ועריה, יותר בטוח שהיא מבחינה בכל חולשותיך.
ואתה יודע שהיא לא רק מבחינה בזה. היא גם נהנית מזה. ברגעים של מודעות, ברגעים שבהם אתה עוד זוכר מי אתה, אתה כמעט יכול לראות את החיוך על פניה שאתה מכיר טוב כל כך, קצת מתוק וקצת מרושע, כשהיא משיגה ממך בדיוק את התגובות שהיא רוצה, בלי שתוכל לעשות דבר נגד זה, ותמונת החיוך, אותה תמונה דמיונית-אך-ממשית, גורמת ללבך לפרפר. ברגעים אחרים אתה לא באמת יודע ולא באמת זוכר מי היא ומי אתה, כי כל גופך...

פרחונית בלוג קטן​(נשלטת) - אני לא יודעת אם קוראים לזה אהבה
אבל אני בהחלט רוצה כזה :-)
חג שמח שיהיה לך
לפני 13 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - גם לך. ושיהיה לך, "כזה". :-)
לפני 13 שנים
גוליבר​(מתחלף) - jesus

הוצאת לי את המילים מהפה (תרתי משמע).
לפני 13 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - :-)
חשבתי ככה.
לפני 13 שנים
השיבומי המתקתק​(מתחלף){בדסמית} - לזה קוראים

well-earned TZUMI
לפני 13 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - :-)
לפני 13 שנים
Nutella la - כזה. בדיוק כזה ולא בגלל שזו אהבה אלא התשוקה היא שבולטת בו בעיני.
לפני 12 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - אני לא יודעת לגבי אנשים אחרים, אבל אני לא הייתי עושה דבר כזה לאדם אחר ולא הייתי נותנת לאדם אחר לעשות לי כזה דבר בלי צורה כלשהי של אהבה בינינו. יש בזה יותר מדי אינטימיות ויותר מדי אכפתיות ויותר מדי השקעה הדדית ויותר מדי אמון מכדי שזה ייעשה בלי צורה כלשהי של אהבה. לא בהכרח אהבת נצח שניים וחצי ילדים משכנתא וכלב, אבל צורה כלשהי של אהבה.
אבל באופן כללי קצת קשה לי להפריד בין תשוקה לבין אהבה. קשה לי לראות את עצמי מרגישה תשוקה כלפי אדם בלי מידה כלשהי של אהבה כלפיו.
לפני 12 שנים
Nutella la - אם כך, כנראה שאנחנו מאוד דומות :)
כוונתי היתה לומר שהתיאור אינו תיאור של אהבה בלבד אלא יותר של תשוקה, הבסיס הוא תמיד אהבה מבחינתי וכן מהצורה הכי ונילית ובורגנית שלה - אהבת נצח כי אני לא חושבת שאני רוצה אהבה אחרת מגבר/בן זוג.
לפני 12 שנים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י