שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני 3 שנים. 8 באוג׳ 2016, 22:23

אז יש איזה קורס שאני לוקחת עכשיו בסמסטר קיץ, דיי קשה, ביחס לקורסים אחרים שעשית עד כה בתואר.
בשביל להוסיף קושי על קושי, באופן אירוני נפלתי על מרצה dilf חנון, ביישן חמוד ומחוייט כמו שאני אוהבת. ורגע לפני שאתם חושבים שזכיתי, אני פשוט אגיד שזה כמו לזכות בפיס רק בגרסאת העינוי, כי כמובן שדבר לא יתממש והדבר היחיד שאני נשארת איתו אלו הסחות דעת, מאוד נעימות, אבל עדיין- הסחות דעת.
הדבר האחרון שהראש שלי עסוק בו הוא להבין תיאוריות אישיות שונות ואת שיטות מחקרן, אלא יותר בלפנטז על איך אני אחקור אותו לעומק עם אצבעותיי ואגלה לו דברים חדשים על אישיותו עם דירבון של חגורת העור שתמיד נמצאת במכנסי הג'ינס אותם אני לובשת.

בתור מי שיש לה מטרה להגיע למסלול הקליני ועקב כך אין כזה דבר לקבל פחות מ 90 בקורס, אמרתי לעצמי "חלאס שטויות, הגיע הזמן להתרכז" ובאמת, באתי להרצאה הבאה עם כוח רצון ואחרי הקדמה קצרה הוא התחיל לדבר על המודל הפרוידיאני וזהו! פה הלך הריכוז לקבינימט!
המילה "אנאלי" לכל צורותיה והטיותיה נשמעה בחלל החדר יותר מידיי פעמים, כאילו שהוא קרא לי את המחשבות ועשה לי דווקא.
כמובן שהיא עלתה בהקשר של האישיות האנאלית בגישה הפסיכואנאליטית של פרויד, אבל הדמיון שלי הוביל אותי למחוזות אחרים שבהם אני מלמדת את החמוד הזה המשמעות הליטרלית והדיי כואבת של המילה "אנאלי".
אין באפשרותי להישאר אדישה למילה היפה הזו, במיוחד כשהיא מלווה בקול עדין ונעים לאוזן שרק מסקרן אותי לשמוע איך הוא נשמע בעת גניחה.

כשלא מתרכזים בהרצאות ולא מסכמים אפילו משפט אחד מן הסתם לא מבינים את החומר. הוא נתן לנו מטלה ראשונה להגשה, במשך שבועיים אני שברתי את הראש על איך אני אנסח אותה. לא ידעתי פשוט שום דבר. הסתכלתי על הספר במבט מבולבל ולאחר כמה ימים אפילו התברר שהסתכלתי בספר הלא נכון בכלל.
ברגע שגליתי באילו ספרים אני כן צריכה להסתכל אני לימדתי את עצמי את החומר מ- 0! כתבתי את כל העבודה ביום אחד והיום הוא החזיר אותה עם ציון. 94! ויותר מזה- רוב הסטודנטים קיבלו פחות ממני!

אבל הכי קרע אותי הייתה ההערה: "ציונך מעיד על הקשבה בהרצאות"
וואו, אז אני גם שחקנית טובה בנוסף להכל?
או שזו אמירה צינית והוא קולט מה הולך כאן ונהנה מזה? הלוואי.
בנתיים, יש כמוהו אחרים בשפע שבכיף יתמסרו אליי :)

עציץ​(מתחלף){משוייך} - סחטיין על הנחישות
ונשמע שיהיה לך כיף בקורס :)
לפני 3 שנים
ArchAngel​(שולטת) - כשיש לי מטרה אני לא זזה ממנה גם ישרף העולם.
אז מה זה בשבילי קצת חרמנות? שום כלום :)
לפני 3 שנים
סאב למרותך​(לא בעסק) - אני מניח שהוא ראה את המבט שלך נעוץ בו בריכוז במשך כל ההרצאות... והוא חשב שאת מרוכזת בחומר ;)
לפני 3 שנים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י